Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Λίστα Φίλων και αιτήματα Μπαταριών


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
8 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Berg 10

Berg 10

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 113 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαState Capitol
  • Ομάδα:Oti na nai
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:Memories
Φήμη: 118

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2016 - 10:52:53

Χαίρετε, εδώ θα ήθελα να τονίσω κάτι σημαντικό σχετικά με τη λίστα φίλων και να προτείνω κιόλας κάτι. Στη λίστα φίλων όποιος θέλει μπορεί να σε κάνει φίλο, κι εσύ ακόμα κι αν δεν τον θες για φίλο αυτός μπορεί να σε βάζει. Γι' αυτό θα πρότεινα να υπάρχει αίτηση για να σε κάνει κάποιος φίλο ώστε να μην υπάρχουν προβλήματα(μιλάω για το παιχνίδι).Παρεμπιπτόντως, πως μπορείς να κάνεις αίτηση για μπαταρία σε κάποιον που δεν είναι φίλος σου;


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, Lefteris, DrSuperDuper και σε 6 άλλους

Cras in elementum orci, ut semper tortor. Sed enim orci, dictum imperdiet blandit vitae, luctus et lorem. Vestibulum tempus sapien sit amet quam accumsan tincidunt. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vivamus non molestie odio. Donec euismod neque a mi cursus blandit. Cras at purus nisl. Curabitur mattis leo et vulputate lacinia. Morbi vitae finibus urna, in eleifend arcu. Proin ultricies a turpis non luctus. Proin elementum, arcu nec sodales efficitur, est tellus volutpat nisi, ut feugiat quam odio vel nisl. Cras bibendum turpis augue, non feugiat eros sodales sed. Morbi in diam efficitur, accumsan diam vel, faucibus arcu. Donec nec consectetur nibh. Mauris vel maximus ipsum. Vivamus sed nunc arcu.

 


#2 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2016 - 11:10:16

Από τις ωραίες ιδέες που έχω ακούσει! Το όλο σύστημα δεν έχει νόημα, σε μαρκάρει σαν φίλο οποιοσδήποτε και σου στέλνει αιτήματα για μπαταρίες. Εντάξει εγώ περιμένω να μαζευτούν κάμποσα και πατάω αποδοχή σε όλα, σιγά μην κάθομαι να βλέπω ποιους ξέρω και ποιους όχι, λες και μου κοστίζει. Απλώς το όλο σύστημα με τους φίλους δεν έχει κανένα νόημα.


  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper και Killfan7

#3 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2016 - 11:43:22

Κατά τη γνώμη μου είναι λάθος η ονομασία "λίστα φίλων". Πχ. ξέρω παίκτες που χρησιμοποιούν αυτή τη λίστα για να μαρκάρουν όσους θέλουν να επιτεθούν στο τουρνουά. (grin)

Σίγουρα δεν είναι λίστα (μόνο) φίλων. Είναι μια λίστα με παίκτες στους οποίους θέλεις να έχεις γρήγορη πρόσβαση, για κάποιο λόγο. Με βάση αυτό, σωστά δε ζητάει επιβεβαίωση από τον "φίλο" για να τον προσθέσεις στα υπ'όψιν σου, όμως θα ήταν πολύ καλύτερο να σου έδινε τη δυνατότητα να έχεις πολλές λίστες, πχ. μία για τα μέλη της ομάδας σου, μία για τους φίλους εκτός ομάδας, μία για τους αντίπαλους που έχεις στο στόχαστρο, κλπ.


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, DeathCab, hero333 και σε άλλον ένα

#4 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2016 - 12:33:30

Υπάρχει μια δυνατότητα να δέχεσαι μπαταρίες μόνο από αυτούς που έχεις προσθέσει στην λίστα φίλων και φυσικά όλη την ομάδα σου !!

#5 Berg 10

Berg 10

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 113 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαState Capitol
  • Ομάδα:Oti na nai
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:Memories
Φήμη: 118

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2016 - 14:11:39

goof123 εγώ εννοούσα πως γίνεται να παίρνεις μπαταρίες ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ <<ΦΙΛΟΙ>> ΚΑΙ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ.

Συγγνώμη αν ήμουν απότομος, απλώς σου το διευκρινίζω.


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και Berg8

Cras in elementum orci, ut semper tortor. Sed enim orci, dictum imperdiet blandit vitae, luctus et lorem. Vestibulum tempus sapien sit amet quam accumsan tincidunt. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vivamus non molestie odio. Donec euismod neque a mi cursus blandit. Cras at purus nisl. Curabitur mattis leo et vulputate lacinia. Morbi vitae finibus urna, in eleifend arcu. Proin ultricies a turpis non luctus. Proin elementum, arcu nec sodales efficitur, est tellus volutpat nisi, ut feugiat quam odio vel nisl. Cras bibendum turpis augue, non feugiat eros sodales sed. Morbi in diam efficitur, accumsan diam vel, faucibus arcu. Donec nec consectetur nibh. Mauris vel maximus ipsum. Vivamus sed nunc arcu.

 


#6 iliasGR9

iliasGR9

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 57 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα αθηνα
  • Ομάδα:xallaroi
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:iliasGATE71
Φήμη: 75

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2016 - 14:45:28

Εγώ θέλω να μας στέλνεται  αίτημα φιλίας για να ξέρουμε ποιοι είναι οι θαυμαστές μας B)   


                   xallaroi                  

                                           GR9                                                                                                                                                    

                                                                                                    

 

                                                   


#7 Exhero

Exhero

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 138 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 447

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2016 - 17:01:28

Εγώ θέλω να μας στέλνεται  αίτημα φιλίας για να ξέρουμε ποιοι είναι οι θαυμαστές μας B)   

Καλησπερα ,

 

Οπως φαινεται εισαι κατω απο 200 λεβελ σε εναν ωριμο σερβερ , οποτε πως ειναι δυνατον να εχεις θαυμαστες ?

Η ακομα και να εχεις εσυ , οι top10 τι θα εχουν , λαοθαλασσα ?

 

:S


  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper, commander2 και Dragon123

#8 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2016 - 18:46:45

Καλησπερα ,

 

Οπως φαινεται εισαι κατω απο 200 λεβελ σε εναν ωριμο σερβερ , οποτε πως ειναι δυνατον να εχεις θαυμαστες ?

Η ακομα και να εχεις εσυ , οι top10 τι θα εχουν , λαοθαλασσα ?

 

:S

 

Φημολογείται πως οι top-10 έχουν groupies! :D


  • Αυτό αρέσει στον/η Exhero

#9 Berg8

Berg8

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Ομάδα:Oti na nai ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:Berg8
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2016 - 03:14:16

 Ας μην ξεφεύγουμε από το θέμα μας. Λοιπόν, είναι ωραία η ιδέα σου και ελπίζω να πραγματοποιηθεί διότι η λίστα φίλων κατάντησε λίστα γρήγορης πρόσβασης.






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες