Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Dark Hero


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
20 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 11 Μάρτιος 2016 - 14:50:24

Γεια σας είμαστε η Ομάδα Dark Hero από το Gr13

 

Επίπεδο έδρας 11

Επίπεδο Εγκαταστάσεων 1

Επίπεδο Δημοτικότητας 1

Επίπεδο Κινήτρων 1

 

Κανόνες 

 

Γενικούς Κανόνες 

 

1 Απαγορεύεται η Απειλή προς τον Αρχηγό της Ομάδας αλλιώς διώκεται από την ομάδα η του επιβάλλουν πειθαρχικά μέτρα 

2 Να δωρίζετε λεφτά και donuts κάθε παρασκευή η μέρα 

3 Απαγορεύεται η Κύρηξη μάχης χωρίς συννενόηση η συνεδρίαση από τον αρχηγό αλλιώς επιβάλλεται 10 μέρες απαγόρευσης εισόδου στην ομάδα

4 Τα εγκλήματα κατά της Ηγεσίας της ομάδας η οι απειλές απαγορεύονται αυστηρώς και τιμωρείται το μέλος για όσο διάστημα διαρκέσει η ποινή 20 μέρες 40,60 ανάλογα με το πόσες φορές έχει κάνει το ίδιο

5 Τα Πραξικοποιήματα και οι Δικτατορίες εναντίον του αρχηγού απαγορεύονται και τιμωρούνται με την Κατηγορία της εσχάτης προδοσίας 

6 όποιο μέλος της ομάδας διαπράξει πραξικόποιημα εκ προμελέτης τιμωρείται με 40 μέρες απαγόρευσης εισόδου στην ομάδα αν γίνεται αυτό συνεχόμενα τότε ο Αρχηγός του αφαιρεί τα δικαιώματα για είσοδο στην ομάδα και κρίνεται ανάξιος για την Ομάδα αυτήν και βγαίνει για πάντα από την ομάδα

7 τα μέλη της ομάδας πρέπει να σέβονται τον αρχηγό γιατί βασική πράξη μιας ομάδας είναι η πειθαρχία και ο σεβασμός προς τους ανωτέρους της ομάδας αλλιώς τιμωρείται με 5 μέχρι 100 μέρες αποβολή από την ομάδα 

8 ο αρχηγός δικαιολογεί τις απουσίες 

9 κάθε μέλος της ομάδας έχει δικαίωμα συμμετοχής στην συνεδρίαση της ομάδας κάθε μέρα 

10 κάθε μέλος της ομάδας έχει δικαίωμα να μπαίνει και να βγαίνει από την ομάδα 

11 αρχηγός εκλέγεται μέλος που ο προηγούμενος αρχηγός έφυγε από την ομάδα 

12 η ομάδα θα πρέπει να έχει αξιοπρέπεια,δημοκρατία,ισότητα,πειθαρχία προς τους κανονισμούς που έβαλε ο αρχηγός 


Επεξεργάστηκε από Giorgosstatas500, 11 Μάρτιος 2016 - 14:57:55.


#2 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 11 Μάρτιος 2016 - 18:38:13

Kαλησπερα,πολλους κανονες που περιεχουν την λεξη αρχηγο,σαν το στρογγυλο τραπεζι του Βασιλια Αρθουρου αλλα ετσι οπως παει μονος του θα μεινει 


  • Αυτό αρέσει στον/η giann657

#3 Blade

Blade

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαThessaloniki
  • Ομάδα:Ace In The RiVeR
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:Blade
Φήμη: 24

Δημοσιεύτηκε 11 Μάρτιος 2016 - 19:09:36

40 μερες απαγορευσης? ΧΑΧΑΧΧΑ οκ

 

 

Γεια σας είμαστε η Ομάδα Dark Hero από το Gr13

 

Επίπεδο έδρας 11
Επίπεδο Εγκαταστάσεων 1
Επίπεδο Δημοτικότητας 1
Επίπεδο Κινήτρων 1

 

Κανόνες

 

Γενικούς Κανόνες

 

1 Απαγορεύεται η Απειλή προς τον Αρχηγό της Ομάδας αλλιώς διώκεται από την ομάδα η του επιβάλλουν πειθαρχικά μέτρα
2 Να δωρίζετε λεφτά και donuts κάθε παρασκευή η μέρα
3 Απαγορεύεται η Κύρηξη μάχης χωρίς συννενόηση η συνεδρίαση από τον αρχηγό αλλιώς επιβάλλεται 10 μέρες απαγόρευσης εισόδου στην ομάδα
4 Τα εγκλήματα κατά της Ηγεσίας της ομάδας η οι απειλές απαγορεύονται αυστηρώς και τιμωρείται το μέλος για όσο διάστημα διαρκέσει η ποινή 20 μέρες 40,60 ανάλογα με το πόσες φορές έχει κάνει το ίδιο
5 Τα Πραξικοποιήματα και οι Δικτατορίες εναντίον του αρχηγού απαγορεύονται και τιμωρούνται με την Κατηγορία της εσχάτης προδοσίας
6 όποιο μέλος της ομάδας διαπράξει πραξικόποιημα εκ προμελέτης τιμωρείται με 40 μέρες απαγόρευσης εισόδου στην ομάδα αν γίνεται αυτό συνεχόμενα τότε ο Αρχηγός του αφαιρεί τα δικαιώματα για είσοδο στην ομάδα και κρίνεται ανάξιος για την Ομάδα αυτήν και βγαίνει για πάντα από την ομάδα
7 τα μέλη της ομάδας πρέπει να σέβονται τον αρχηγό γιατί βασική πράξη μιας ομάδας είναι η πειθαρχία και ο σεβασμός προς τους ανωτέρους της ομάδας αλλιώς τιμωρείται με 5 μέχρι 100 μέρες αποβολή από την ομάδα
8 ο αρχηγός δικαιολογεί τις απουσίες
9 κάθε μέλος της ομάδας έχει δικαίωμα συμμετοχής στην συνεδρίαση της ομάδας κάθε μέρα
10 κάθε μέλος της ομάδας έχει δικαίωμα να μπαίνει και να βγαίνει από την ομάδα
11 αρχηγός εκλέγεται μέλος που ο προηγούμενος αρχηγός έφυγε από την ομάδα
12 η ομάδα θα πρέπει να έχει αξιοπρέπεια,δημοκρατία,ισότητα,πειθαρχία προς τους κανονισμούς που έβαλε ο αρχηγός

ρε φιλε πολυ αυστηρος. 60 μερες? μην τους το κανεις αυτο. μια τετια ωραια ομαδα xD


The End Is Not Near, It's Here .... (seawave)

Ποτέ μην παλεύεις με τα γουρούνια, γιατί εσύ λερώνεσαι ενώ τα γουρούνια το ευχαριστιούνται ... (smug)


#4 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 11 Μάρτιος 2016 - 19:35:30

Παιδιά όλα αυτά τα κάνω για την προστασία της ανθρώπινης αξιοπρέπειας και γενικά την δική μου αξιοπρέπεια

 

 

Kαλησπερα,πολλους κανονες που περιεχουν την λεξη αρχηγο,σαν το στρογγυλο τραπεζι του Βασιλια Αρθουρου αλλα ετσι οπως παει μονος του θα μεινει

αυτά τα πράγματα δεν τα κάνω για το κακό οι ποινές επιβάλλονται για τους παραβάτες όχι για τα μέλη που δεν παραβιάζουν τον κανονισμό

 

 

ρε φιλε πολυ αυστηρος. 60 μερες? μην τους το κανεις αυτο. μια τετια ωραια ομαδα xD

ναι αλλά πρέπει μια ομάδα να ασχολείται όχι μόνο με τις μάχες αλλά και την αξιοπρέπεια την πειθαρχία και την τιμή της ομάδας

 

 

40 μερες απαγορευσης? ΧΑΧΑΧΧΑ οκ

ε βέβαια όποιος δεν υπακούσει τον κανονισμό του αρχηγού αποβάλλεται από την ομάδα

 

ρε παιδιά μην το παίρνετε τόσο σοβαρά δεν είμαι και πάρα πολύ αυστηρός απλά οι κανονισμοί πρέπει να τηρούνται για το καλό της ομάδας δεν τηρούνται για να τους χαλάσω την χαρά εγώ ποτέ σε κανέναν δεν έχω χαλάσει την χαρά εγώ αγαπώ τους καλούς ανθρώπους είμαι αυστηρός με αυτούς που παραβιάζουν τον κανονισμό της ομάδας

 

 

ρε φιλε πολυ αυστηρος. 60 μερες? μην τους το κανεις αυτο. μια τετια ωραια ομαδα xD

έχεις λίγο δίκιο αλλά απλά το 60 μέρες το έβαλα για όσους παραβιάζουν πάνω από 20 φορές τον κανονισμό δηλαδή αν παραβιαστεί μια φορά ο κανονισμός θα τους βάλω απλά 1,2,5 μέρες και αν σε περίπτωση που παραβιάζουν μέχρι 20 φορές τον κανονισμό θα είναι 5 μέχρι 20 μέρες αποβολή για πάνω από 20 φορές από 20 μέρες μπορεί να αναγκαστώ μέχρι και την αποβολή του μέλους από την ομάδα επ αόριστον



#5 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 11 Μάρτιος 2016 - 20:46:47

αν έρθω,θα με κάνεις αρχηγό;


  • Αυτό αρέσει σε Marios24GR, hero333 και giann657

#6 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 11 Μάρτιος 2016 - 20:49:15

αν έρθω,θα με κάνεις αρχηγό;

οχι ακόμα δεν ιδρύθηκε η ομάδα και θες να με βγάλεις από την αρχηγία όχι ρε δεν σε κάνω αρχηγό και ας παρακαλάς πολλές φορές εγώ δεν σε κάνω αρχηγό



#7 foibo

foibo

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 151 μηνύματα
  • Τοποθεσίαgreece
  • Ομάδα:greek heros
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:foibo1324
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 11 Μάρτιος 2016 - 21:23:40

αν έρθω,θα με κάνεις αρχηγό;

:DDDDDDDDDDDDD 

 

οχι ακόμα δεν ιδρύθηκε η ομάδα και θες να με βγάλεις από την αρχηγία όχι ρε δεν σε κάνω αρχηγό και ας παρακαλάς πολλές φορές εγώ δεν σε κάνω αρχηγό

Φιλε αφου δεν εχει ιδρυθει ακομα η ομαδα και ο simos δεν σε παρακαλεσε πολλες φορες και το πιο συγουρο ειναι να κανει πλακα :)(βσκ100% αλλα τεσπα...) τι αγχώνεσαι?


Επεξεργάστηκε από foibo, 11 Μάρτιος 2016 - 21:24:31.

  • Αυτό αρέσει σε simos και Marios24GR
Spoiler

#8 Marios24GR

Marios24GR

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 201 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστα σουβλατζίδικα
  • Ομάδα:δεν εχω ψαχνω
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:marios24GR
Φήμη: 297

Δημοσιεύτηκε 12 Μάρτιος 2016 - 10:18:17

θα γινω συμβουλος αμα ερθω ? η υπαρχηγος 1  ?


  • Αυτό αρέσει σε foibo και simos

  G.H.S :wub:
 


#9 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 12 Μάρτιος 2016 - 11:10:10

Γεια σας είμαστε η Ομάδα Dark Hero από το Gr13

 

Επίπεδο έδρας 11

Επίπεδο Εγκαταστάσεων 1

Επίπεδο Δημοτικότητας 1

Επίπεδο Κινήτρων 1

 

Κανόνες 

 

Γενικούς Κανόνες 

 

1 Απαγορεύεται η Απειλή προς τον Αρχηγό της Ομάδας αλλιώς διώκεται από την ομάδα η του επιβάλλουν πειθαρχικά μέτρα 

2 Να δωρίζετε λεφτά και donuts κάθε παρασκευή η μέρα 

3 Απαγορεύεται η Κύρηξη μάχης χωρίς συννενόηση η συνεδρίαση από τον αρχηγό αλλιώς επιβάλλεται 10 μέρες απαγόρευσης εισόδου στην ομάδα

4 Τα εγκλήματα κατά της Ηγεσίας της ομάδας η οι απειλές απαγορεύονται αυστηρώς και τιμωρείται το μέλος για όσο διάστημα διαρκέσει η ποινή 20 μέρες 40,60 ανάλογα με το πόσες φορές έχει κάνει το ίδιο

5 Τα Πραξικοποιήματα και οι Δικτατορίες εναντίον του αρχηγού απαγορεύονται και τιμωρούνται με την Κατηγορία της εσχάτης προδοσίας 

6 όποιο μέλος της ομάδας διαπράξει πραξικόποιημα εκ προμελέτης τιμωρείται με 40 μέρες απαγόρευσης εισόδου στην ομάδα αν γίνεται αυτό συνεχόμενα τότε ο Αρχηγός του αφαιρεί τα δικαιώματα για είσοδο στην ομάδα και κρίνεται ανάξιος για την Ομάδα αυτήν και βγαίνει για πάντα από την ομάδα

7 τα μέλη της ομάδας πρέπει να σέβονται τον αρχηγό γιατί βασική πράξη μιας ομάδας είναι η πειθαρχία και ο σεβασμός προς τους ανωτέρους της ομάδας αλλιώς τιμωρείται με 5 μέχρι 100 μέρες αποβολή από την ομάδα 

8 ο αρχηγός δικαιολογεί τις απουσίες 

9 κάθε μέλος της ομάδας έχει δικαίωμα συμμετοχής στην συνεδρίαση της ομάδας κάθε μέρα 

10 κάθε μέλος της ομάδας έχει δικαίωμα να μπαίνει και να βγαίνει από την ομάδα 

11 αρχηγός εκλέγεται μέλος που ο προηγούμενος αρχηγός έφυγε από την ομάδα 

12 η ομάδα θα πρέπει να έχει αξιοπρέπεια,δημοκρατία,ισότητα,πειθαρχία προς τους κανονισμούς που έβαλε ο αρχηγός 

 

Τί άλλο θα ακούσω από αυτόν τον άνθρωπο;

 

 Φίλε μου, που ζεις; Σε παλάτι και είσαι ο Βασιλιάς;

 

100 μέρες αποβολή; Ούτε στα σχολεία δε το κάνουν αυτό... και καταρχάς τί νομίζεις; Ότι είσαι συντονιστής και μας ρίχνεις ποινές; Μάθε ότι σε μια ομάδα λοιπόν δεν έχει καμιά σχέση η εξουσία, όλοι μας έχουμε τα ίδια δικαιώματα, αγωνιζόμαστε για την ομάδα και όχι για τον βαθμό (αρχηγός-σύμβουλος-μέλος).

 

 Αν νομίζεις ότι θα μπει άνθρωπος στο μαγαζάκι σου, είσαι γελασμένος...  τέτοιους κανόνες ούτε οι Γερμανοί δεν τους είχαν στον πόλεμο του 1821.


  • Αυτό αρέσει σε foibo, hero333 και Killfan7

#10 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 12 Μάρτιος 2016 - 15:11:38

Τί άλλο θα ακούσω από αυτόν τον άνθρωπο;

 

 Φίλε μου, που ζεις; Σε παλάτι και είσαι ο Βασιλιάς;

 

100 μέρες αποβολή; Ούτε στα σχολεία δε το κάνουν αυτό... και καταρχάς τί νομίζεις; Ότι είσαι συντονιστής και μας ρίχνεις ποινές; Μάθε ότι σε μια ομάδα λοιπόν δεν έχει καμιά σχέση η εξουσία, όλοι μας έχουμε τα ίδια δικαιώματα, αγωνιζόμαστε για την ομάδα και όχι για τον βαθμό (αρχηγός-σύμβουλος-μέλος).

 

 Αν νομίζεις ότι θα μπει άνθρωπος στο μαγαζάκι σου, είσαι γελασμένος...  τέτοιους κανόνες ούτε οι Γερμανοί δεν τους είχαν στον πόλεμο του 1821.

καταρχάς πρέπει να υπάρχουν κανόνες αυστηρούς έχουμε ίσα δικαιώματα αλλά αυτό που λες δεν σημαίνει οτι πρέπει να κάνει ότι θέλει ο καθένας όποιος είναι ενώπιον των κανόνων γίνεται σωστός άνθρωπος αν κανένας δεν είναι ενώπιον των κανόνων δεν έχει συμφέρον προς την κοινωνία παντού υπάρχουν κανόνες και δεν έχει σημασία το αν είσαι συντονιστής η δεν είσαι όλοι μπορούμε να τιμωρούμε τους χρήστες έχουμε την υποχρέωση να είμαστε καλοί άνθρωποι να τηρούμε τους νόμους και φυσικά να σεβόμαστε τα δικαιώματα των άλλων όλοι μπορούμε να τιμωρούμε όχι μόνο οι διακομιστές αλλά και τα μέλη μπορούν να τιμωρούν έχουμε κάποια καθήκοντα έχουμε ιεραρχία πρώτα ο αρχηγός δίνει εντολές και μετά όλοι οι άλλοι αποφασίζουν για την ομάδα έχουμε δημοκρατία έχουμε ελευθερία του λόγου αλλά δεν έχουμε ελευθερία των πράξεων δηλαδή δεν μπορούμε να χτυπήσουμε π.χ τον αρχιεπίσκοπο η τον πρόεδρο της δημοκρατίας γιατί αυτοί οι τύποι έχουν εξουσία ο αρχιεπίσκοπος είναι αρχηγός της εκκλησίας της ελλάδας ενώ ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας είναι ο αρχηγός της Ελλάδας πρέπει να έχουμε σεβασμό σε αυτούς τους τύπους δεν είμαστε ανώτεροι από τον πρόεδρο της Δημοκρατίας κανένας δεν είναι ανώτερος σε χαρακτήρα όλοι είμαστε ίσοι δεν μπορούμε να βρίσουμε για παράδειγμα τον ανώτερο μας ο αρχηγός τιμωρεί και τα μέλη μπορούν να τιμωρούν τον αρχηγό της ομάδας 

 

Πρώτον δεν είμαστε στο στρατό

Δεύτερον δεν είμαστε δικτατορία

Τρίτον οι νόμοι είναι νόμοι

 

Σε κάθε παιχνίδι και σε όλα πρέπει να τηρούνται κανονισμοί και αρχές κάθε παιχνίδι είναι κατασκευασμένο και εμπλουτισμένο για να το παίζουν οι άλλοι και σε κάθε ομάδα δεν πρέπει να μπαίνει όποιος θέλει μέσα εμείς δεν είμαστε ούτε αντιδημοκράτες ούτε παράνομοι οι κανονισμοί της ομάδας είναι για το καλό της πατρίδας μας και της Εκκλησίας μας είτε στο Hero Zero είτε στο Grepolis κλπ πρέπει να έχουμε σεβασμό και να τηρούμε κατά γράμμα τους κανονισμούς του παιχνιδιού το ξέρω ότι η ομάδα αγωνίζεται για την ομάδα αλλά υπάρχει κάποια ιεραρχία τα μέλη έχουν την υποχρέωση να σέβονται τον ανώτερο τους και ο ανώτερος να σέβεται τους κατωτέρους αλλά πρέπει και οι εντολές να δίδονται με μέτρο <<παν μέτρον άριστον>> που λέγαν και οι αρχαίοι ημών πρόγονοι ο σεβασμός και η πειθαρχία σε μια ομάδα είναι από τα βασικότερα της Πολιτείας και της Εκκλησίας δηλαδή δεν μπορεί κάποιο μέλος να πεί <<άσε δεν μου αρέσει η ομάδα φεύγω>> αυτό μπορεί να το πει αλλά με ευπρέπεια και ευγένεια αλλιώς αν δεν υπήρχαν οι κανονισμοί τι θα έκανα τίποτα θα κάναν ότι θέλαν αυτοί έχουμε δεοντολογία τόση ώρα τι λέω οτι ο σεβασμός η αξιοπρέπεια και η πειθαρχία είναι τα βασικά στοιχεία μιας πολιτείας και εκκλησίας να μην βλασφημούμε να μην προσβάλλουμε να είμαστε σοβαροί σε μια ομάδα και φυσικά δεν είναι αυταρχισμοί αυτά που κάνω Είμαι Γεώργιος-Χρήστος και από την βάπτιση μου μου μαθαίνει ο Χριστός η Παναγία Ο Θεός και οι άγιοι προφήτες απόστολοι κλπ τα δικαιώματα μου τις ηθικές αξίες τις Υποχρεώσεις μου κλπ

 

Ευχαριστώ 



#11 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 12 Μάρτιος 2016 - 15:27:41

καταρχάς πρέπει να υπάρχουν κανόνες αυστηρούς έχουμε ίσα δικαιώματα αλλά αυτό που λες δεν σημαίνει οτι πρέπει να κάνει ότι θέλει ο καθένας όποιος είναι ενώπιον των κανόνων γίνεται σωστός άνθρωπος αν κανένας δεν είναι ενώπιον των κανόνων δεν έχει συμφέρον προς την κοινωνία παντού υπάρχουν κανόνες και δεν έχει σημασία το αν είσαι συντονιστής η δεν είσαι όλοι μπορούμε να τιμωρούμε τους χρήστες έχουμε την υποχρέωση να είμαστε καλοί άνθρωποι να τηρούμε τους νόμους και φυσικά να σεβόμαστε τα δικαιώματα των άλλων όλοι μπορούμε να τιμωρούμε όχι μόνο οι διακομιστές αλλά και τα μέλη μπορούν να τιμωρούν έχουμε κάποια καθήκοντα έχουμε ιεραρχία πρώτα ο αρχηγός δίνει εντολές και μετά όλοι οι άλλοι αποφασίζουν για την ομάδα έχουμε δημοκρατία έχουμε ελευθερία του λόγου αλλά δεν έχουμε ελευθερία των πράξεων δηλαδή δεν μπορούμε να χτυπήσουμε π.χ τον αρχιεπίσκοπο η τον πρόεδρο της δημοκρατίας γιατί αυτοί οι τύποι έχουν εξουσία ο αρχιεπίσκοπος είναι αρχηγός της εκκλησίας της ελλάδας ενώ ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας είναι ο αρχηγός της Ελλάδας πρέπει να έχουμε σεβασμό σε αυτούς τους τύπους δεν είμαστε ανώτεροι από τον πρόεδρο της Δημοκρατίας κανένας δεν είναι ανώτερος σε χαρακτήρα όλοι είμαστε ίσοι δεν μπορούμε να βρίσουμε για παράδειγμα τον ανώτερο μας ο αρχηγός τιμωρεί και τα μέλη μπορούν να τιμωρούν τον αρχηγό της ομάδας 

 

Πρώτον δεν είμαστε στο στρατό

Δεύτερον δεν είμαστε δικτατορία

Τρίτον οι νόμοι είναι νόμοι

 

Σε κάθε παιχνίδι και σε όλα πρέπει να τηρούνται κανονισμοί και αρχές κάθε παιχνίδι είναι κατασκευασμένο και εμπλουτισμένο για να το παίζουν οι άλλοι και σε κάθε ομάδα δεν πρέπει να μπαίνει όποιος θέλει μέσα εμείς δεν είμαστε ούτε αντιδημοκράτες ούτε παράνομοι οι κανονισμοί της ομάδας είναι για το καλό της πατρίδας μας και της Εκκλησίας μας είτε στο Hero Zero είτε στο Grepolis κλπ πρέπει να έχουμε σεβασμό και να τηρούμε κατά γράμμα τους κανονισμούς του παιχνιδιού το ξέρω ότι η ομάδα αγωνίζεται για την ομάδα αλλά υπάρχει κάποια ιεραρχία τα μέλη έχουν την υποχρέωση να σέβονται τον ανώτερο τους και ο ανώτερος να σέβεται τους κατωτέρους αλλά πρέπει και οι εντολές να δίδονται με μέτρο <<παν μέτρον άριστον>> που λέγαν και οι αρχαίοι ημών πρόγονοι ο σεβασμός και η πειθαρχία σε μια ομάδα είναι από τα βασικότερα της Πολιτείας και της Εκκλησίας δηλαδή δεν μπορεί κάποιο μέλος να πεί <<άσε δεν μου αρέσει η ομάδα φεύγω>> αυτό μπορεί να το πει αλλά με ευπρέπεια και ευγένεια αλλιώς αν δεν υπήρχαν οι κανονισμοί τι θα έκανα τίποτα θα κάναν ότι θέλαν αυτοί έχουμε δεοντολογία τόση ώρα τι λέω οτι ο σεβασμός η αξιοπρέπεια και η πειθαρχία είναι τα βασικά στοιχεία μιας πολιτείας και εκκλησίας να μην βλασφημούμε να μην προσβάλλουμε να είμαστε σοβαροί σε μια ομάδα και φυσικά δεν είναι αυταρχισμοί αυτά που κάνω Είμαι Γεώργιος-Χρήστος και από την βάπτιση μου μου μαθαίνει ο Χριστός η Παναγία Ο Θεός και οι άγιοι προφήτες απόστολοι κλπ τα δικαιώματα μου τις ηθικές αξίες τις Υποχρεώσεις μου κλπ

 

Ευχαριστώ 

 

 Φίλε μου, ωραία τα λες, αλλά οι κανονισμοί οι οποίοι έχεις βάλει είναι κάτι παραπάνω από αυστηροί... και δεν συγκρίνω τα πολιτικά δικαιώματα με τα δικαιώματα του παιχνιδιού... έχουν διαφορά. Το παιχνίδι είναι για να περνάμε την ώρα μας ευχάριστα χωρίς βέβαια να έχουμε άσχημη συμπεριφορά. Βέβαια, ο κάθε παίκτες που θα βρίσει, λογικό είναι να πάρει ποινή, αλλά εσύ είσαι σε κάποιο όριο το οποίο είναι αρκετά υψηλό...

 

 Επειδή πολλοί παίκτες θα διαφωνήσουν με τους κανονισμούς σου λόγω αρκετά αυστηρών μέτρων, θα έχει και ως αποτέλεσμα την μη προσχώρηση μελών στην ομάδα σου. Δεν θέλω να σε μειώσω, αλλά πρέπει να καταλάβεις, να τους εξηγείς με πιο όμορφο τρόπο... όταν τους λες ότι ΄΄όποιος βρίσει θα φάει αποβολή από την ομάδα για 5-100 μέρες΄΄ με το που δουν αυτό... δε θέλουν καν να ξέρουν ποια ομάδα είστε.

 

 Επίσης... όταν λες κάθε παίκτες να δωρίζει ντόνατς κάθε Παρασκευή ή μέρα... είναι παράλογο. Οι περισσότεροι που παίζουν είναι σε νεαρή ηλικία, σαν την  δική σου, δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα να αγοράζουν ντόνατς, άρα δεν έχουν και καμιά υποχρέωση από καμιά ομάδα να τους βάλει αναγκαστικά να δώσουν ένα ποσό ντόνατς (μιλάμε για παιδιά 10-11 χρονών κτλπ).

 

 Με όλη μου την καλοσύνη, θα σου πρότεινα να τους αλλάξεις λιγάκι... έστω να φανούν λίγο πιο εύκολοι για τους μικρούς... όπως λες κι εσύ, ο Χριστός τουλάχιστον δεν θέλει να ταλαιπωρεί κανέναν άνθρωπο, το ίδιο λοιπόν κάνε κι εσύ... ;)



#12 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 12 Μάρτιος 2016 - 15:41:56

Αναθεώρηση των Κανονισμών της ομάδας Hero Dark (12/3/2016)

 

1 οι ποινή που λέει αποβολή λόγω βρισιάς για 5-100 μέρες θα μετατραπεί σε 0 μέχρι 10 μέρες 

2 Αναστέλλεται η δωρεά των ταμείων στην ομάδα τούτη χρήματα κάθε παρασκευή όχι για donuts dontus αν χρειαστεί δωρίστε

3 οι αποβολές της ομάδας θα είναι μέχρι 10-20 μέρες  

Ευχαριστώ



#13 foibo

foibo

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 151 μηνύματα
  • Τοποθεσίαgreece
  • Ομάδα:greek heros
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:foibo1324
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 12 Μάρτιος 2016 - 20:14:50

Αναθεώρηση των Κανονισμών της ομάδας Hero Dark (12/3/2016)

 

1 οι ποινή που λέει αποβολή λόγω βρισιάς για 5-100 μέρες θα μετατραπεί σε 0 μέχρι 10 μέρες 

2 Αναστέλλεται η δωρεά των ταμείων στην ομάδα τούτη χρήματα κάθε παρασκευή όχι για donuts dontus αν χρειαστεί δωρίστε

3 οι αποβολές της ομάδας θα είναι μέχρι 10-20 μέρες  

Ευχαριστώ

Φιλε αφου  η ομαδα δεν εχει φτιαξτει τι αγχώνεσαι???πρωτα πρωτα φτιάξε την και μετα λες τους κανονες και τις επεκτάσεις* .

 

*Σε αλλο τοπικ ειχες πει τις επεκτάσεις της ομάδα  που δεν υπάρχει ακόμα...


Spoiler

#14 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 12 Μάρτιος 2016 - 20:31:20

Φιλε αφου  η ομαδα δεν εχει φτιαξτει τι αγχώνεσαι???πρωτα πρωτα φτιάξε την και μετα λες τους κανονες και τις επεκτάσεις* .

 

*Σε αλλο τοπικ ειχες πει τις επεκτάσεις της ομάδα  που δεν υπάρχει ακόμα...

την έχω φτιάξει 



#15 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 12 Μάρτιος 2016 - 23:48:52

Φίλε ή γύρισες από διακοπές στη Βόρεια Κορέα ή μάς δουλεύεις άλλη μια φορά.

Μπράβο όμως! Έχεις φαντασία. (grin)


  • Αυτό αρέσει στον/η foibo, hero333, giann657 και σε άλλον ένα

#16 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 13 Μάρτιος 2016 - 10:54:31

οχι ακόμα δεν ιδρύθηκε η ομάδα και θες να με βγάλεις από την αρχηγία όχι ρε δεν σε κάνω αρχηγό και ας παρακαλάς πολλές φορές εγώ δεν σε κάνω αρχηγό

κανε με ρε...θα σε κάνω σύμβουλο...


  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper και hero333

#17 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 13 Μάρτιος 2016 - 11:09:49

Φίλε ή γύρισες από διακοπές στη Βόρεια Κορέα ή μάς δουλεύεις άλλη μια φορά.

Μπράβο όμως! Έχεις φαντασία. (grin)

 

κανε με ρε...θα σε κάνω σύμβουλο...

 

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.... βρε πλάκα που έχετε!  :D  (grin)

 θα φύγει με ψυχολογικά από εδώ μέσα το παιδί... 


Επεξεργάστηκε από giann657, 13 Μάρτιος 2016 - 11:10:16.

  • Αυτό αρέσει στον/η foibo

#18 Giorgosstatas500

Giorgosstatas500

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Ομάδα:Hero Dark
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:giorgosstatas200
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 13 Μάρτιος 2016 - 14:15:20

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΙ ΕΧΩ ΕΓΩ



#19 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 13 Μάρτιος 2016 - 16:11:31

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΙ ΕΧΩ ΕΓΩ

Δηλαδή τι;; :S


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#20 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 13 Μάρτιος 2016 - 16:18:55

Δηλαδή τι;; :S

 

Να μην αναφέρουμε δημόσια την αρχοντιά του βρε Ντινάκι... :P :D

 είναι το μυστικό του όπλο... 


Επεξεργάστηκε από giann657, 13 Μάρτιος 2016 - 16:19:14.

  • Αυτό αρέσει σε foibo και dina




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες