Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Δωματιο Πρπονήσεων

προπονήσεις

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
10 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 08 Απρίλιος 2016 - 22:52:28

Έχετε προσέξει σίγουρα πως κάθε φορά που μια ομάδα ανεβάζει τις επεκτάσεις της υπάρχουν συγκεκριμένες εικόνες στο δωμάτιο που αλλάζουν, όπως το τραπέζι, η τηλεόραση, η ταπετσαρία του τοίχου κτλ

 

Δεν θα ήταν ωραίο να συμβαινει και αυτό με το δωμάτιο των προπονήσεων?

 

Δηλαδή μόλις ένας ήρωας συμπληρώσει 100 προπονήσεις να αλλάζει ο πάγκος με τα βάρη και να μπαίνει στην θέση τους ένας πιο σύγχρονος χωρίς αράχνες... Στις 500 να μπαίνει στη θέση του τραπεζιού πινγκ πόνγκ ένας διάδρομος κ.ο.κ

 

Ίσως έτσι κάποιοι νέοι και αρχάριοι παίκτες να μην βαριόντουσαν τόσο πολύ τις προπονήσεις τους (όπως κατά καιρους έχουμε δεί να λένε)

 

Ε, τι λέτε? Είναι πανεύκολο απο πλευράς κώδικα, σίγουρα μια πολύ εύκολη βελτίωση του παιχνιδιού ;)

 

Y.Γ. Συγγνώμη για το ορθογραφικό λάθος στον τίτλο. "Δωμάτιο Προπονήσεων" είναι το σωστό, φαντάζομαι το καταλάβατε... πφφφ βιασύνες...


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 08 Απρίλιος 2016 - 22:55:16.

  • Αυτό αρέσει στον/η achilleas33, Spiro1, Lefteris και σε 23 άλλους

#2 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2016 - 00:37:11

Έχετε προσέξει σίγουρα πως κάθε φορά που μια ομάδα ανεβάζει τις επεκτάσεις της υπάρχουν συγκεκριμένες εικόνες στο δωμάτιο που αλλάζουν, όπως το τραπέζι, η τηλεόραση, η ταπετσαρία του τοίχου κτλ

 

Δεν θα ήταν ωραίο να συμβαινει και αυτό με το δωμάτιο των προπονήσεων?

 

Δηλαδή μόλις ένας ήρωας συμπληρώσει 100 προπονήσεις να αλλάζει ο πάγκος με τα βάρη και να μπαίνει στην θέση τους ένας πιο σύγχρονος χωρίς αράχνες... Στις 500 να μπαίνει στη θέση του τραπεζιού πινγκ πόνγκ ένας διάδρομος κ.ο.κ

 

Ίσως έτσι κάποιοι νέοι και αρχάριοι παίκτες να μην βαριόντουσαν τόσο πολύ τις προπονήσεις τους (όπως κατά καιρους έχουμε δεί να λένε)

 

Ε, τι λέτε? Είναι πανεύκολο απο πλευράς κώδικα, σίγουρα μια πολύ εύκολη βελτίωση του παιχνιδιού ;)

 

Y.Γ. Συγγνώμη για το ορθογραφικό λάθος στον τίτλο. "Δωμάτιο Προπονήσεων" είναι το σωστό, φαντάζομαι το καταλάβατε... πφφφ βιασύνες...

Καλή η ιδέα σου μα δεν νομίζω να πετύχει διότι όλοι ζητούν πολλές βελτιώσεις και δεν ξέρουν πως να μας εξυπηρετήσουν και να μας κάνουν χαρούμενους...πφφφφ κτλβνς τώρα.. ενοώ οτι έχουν αρκετή δουλειά!!! ;)


 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 


#3 agapo to herozero

agapo to herozero

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 353 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 355

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2016 - 08:31:43

Πολύ καλή η ιδέα σου, μακάρι να πραγματοποιηθεί. Αυτό μπορεί να γίνει το ίδιο και με το κατάστημα γιατί κάθε φορά το ίδιο βλέπεις. Ας πούμε από κάποιο επίπεδο και μετά να αλλάζει. 


ΒΜ_JustIncredible 


#4 stelios03

stelios03

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:The heroes 2016
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76
Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2016 - 10:00:12

μετρια ιδεα για τοσα like...



#5 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2016 - 10:13:13

μετρια ιδεα για τοσα like...

 

 

Με ικανοποιεί ιδιαίτερα το γεγονός πως έκαναν like 3 moderator (y)  

 

Συνήθως μου κάνουν ban  :biggrin:

 

Σας ευχαριστώ θερμά όλους :)


  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper και giann657

#6 Exhero

Exhero

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 138 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 447

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2016 - 11:00:28

μετρια ιδεα για τοσα like...

Ενω το να μαζευεις like απο τοπικ του στυλ , κερναω ποτο η δωσε ενα τριανταφυλλο ... αξιζει περισσοτερο ? :S

Πολυ καλη ηταν ιδεα του και περαν του οτι ''εγκριθηκε'' απο καποιους moderators ( που υποτιθεται ξερουν κατι παραπανω ) , ειναι ευκολη και στην εφαρμογη , χωρις ταυτοχρονα να αλλαζει το νοημα του παιχνιδιου.

 

:)


  • Αυτό αρέσει στον/η dina, hero333, giann657 και σε 2 άλλους

#7 stelios03

stelios03

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:The heroes 2016
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76
Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2016 - 11:06:58

 

Ενω το να μαζευεις like απο τοπικ του στυλ , κερναω ποτο η δωσε ενα τριανταφυλλο ... αξιζει περισσοτερο ? :S

Πολυ καλη ηταν ιδεα του και περαν του οτι ''εγκριθηκε'' απο καποιους moderators ( που υποτιθεται ξερουν κατι παραπανω ) , ειναι ευκολη και στην εφαρμογη , χωρις ταυτοχρονα να αλλαζει το νοημα του παιχνιδιου.

 

:)

 

Απλα τη γνωμη μου λεω και δεν ειπα οτι αξιζουν αυτα τα like...Θελω να πω οτι εχουν προταθει καποιες πολυ καλυτερες ιδεες και μαζευουν 2 like.Που σημαινει τι;Οποιος καταλαβε καταλαβε


Επεξεργάστηκε από stelios03, 09 Απρίλιος 2016 - 11:07:17.


#8 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2016 - 11:27:31

μετρια ιδεα για τοσα like...

εσύ ποιές φοβερές ιδέες εχεις προτείνει,να σου κάνουμε κι εσένα;;;



#9 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2016 - 12:01:22

Οποιος καταλαβε καταλαβε

Αν εννοείς ότι μου κάνουν like οι φίλοι μου επειδή έχω πολλούς εδώ μέσα, ένα πράγμα θα σου πω μόνο... περισσότερα ban εδώ μέσα απο εμένα δεν έχει φάει κανείς :D 

 

Μπορούν να στο επιβεβαιώσουν οι ίδιοι οι Mod που μου έκαναν like σε αυτήν την συγκεκριμένη ιδέα. Έχω συντάξει και άλλες δύο τρείς αλλά τέτοια απήχηση δεν είχε καμιά τους. Αυτή μάλλον αρέσει γιατι είναι αρκετά απλή και εύκολη να πραγματοποιηθεί.

 

Αλλά ας μην γίνει προσωπικό αυτό το νήμα. Παρακαλώ να παραμείνουμε στην ουσία. Σε όποιον αρέσει η ιδέα (και όχι τα μούτρα μου) ας κάνει like.

 

Και πάλι ευχαριστώ.


  • Αυτό αρέσει στον/η Crypton και GR10

#10 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2016 - 12:14:59

Απλα τη γνωμη μου λεω και δεν ειπα οτι αξιζουν αυτα τα like...Θελω να πω οτι εχουν προταθει καποιες πολυ καλυτερες ιδεες και μαζευουν 2 like.Που σημαινει τι;Οποιος καταλαβε καταλαβε

 

Κι εσένα τί σε νοιάζει ρε φίλε μου; Μπορεί εσύ να την θεωρείς μέτρια ιδέα αλλά κάποιοι άλλοι φοβερή...

 

Κοιτάτε πρώτα την δική σας καμπούρα και ύστερα τους άλλους...

 

Εξάλλου ο SuperGoofy δεν νομίζω να το κάνει για τα like, αλλά για έναν τρόπο τον οποίο θα τον εκμεταλλευτούν πολλοί μικροί παίκτες οι οποίοι δεν κάνουν προπονήσεις επειδή τις θεωρούν ΄΄βαρετές΄΄ και θα τους ελκύσει.


  • Αυτό αρέσει σε dina, Davinci και SuperGoofy

#11 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2016 - 15:48:52

Έχετε προσέξει σίγουρα πως κάθε φορά που μια ομάδα ανεβάζει τις επεκτάσεις της υπάρχουν συγκεκριμένες εικόνες στο δωμάτιο που αλλάζουν, όπως το τραπέζι, η τηλεόραση, η ταπετσαρία του τοίχου κτλ

 

Δεν θα ήταν ωραίο να συμβαινει και αυτό με το δωμάτιο των προπονήσεων?

 

Δηλαδή μόλις ένας ήρωας συμπληρώσει 100 προπονήσεις να αλλάζει ο πάγκος με τα βάρη και να μπαίνει στην θέση τους ένας πιο σύγχρονος χωρίς αράχνες... Στις 500 να μπαίνει στη θέση του τραπεζιού πινγκ πόνγκ ένας διάδρομος κ.ο.κ

 

Ίσως έτσι κάποιοι νέοι και αρχάριοι παίκτες να μην βαριόντουσαν τόσο πολύ τις προπονήσεις τους (όπως κατά καιρους έχουμε δεί να λένε)

 

Ε, τι λέτε? Είναι πανεύκολο απο πλευράς κώδικα, σίγουρα μια πολύ εύκολη βελτίωση του παιχνιδιού ;)

 

Y.Γ. Συγγνώμη για το ορθογραφικό λάθος στον τίτλο. "Δωμάτιο Προπονήσεων" είναι το σωστό, φαντάζομαι το καταλάβατε... πφφφ βιασύνες...

Μακράν από τις καλύτερες ιδέες που έχουν προταθεί στο φόρουμ!


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: προπονήσεις

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες