Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Λιγοτερες ανανεωσεις


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
8 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Emvil

Emvil

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
Φήμη: 30

Δημοσιεύτηκε 15 Απρίλιος 2016 - 17:51:29

Καλησπερα παιδια!Θα ηθελα να προτεινω να μειωθουν οι ανανεωσεις στην ενεργεια απο 4 σε 2 .Το παιχνιδι ειναι πολυ απαιτητικο και θα διευκολυνε την ζωη ολων μας πιστευω!Αλλοι δουλευουν αλλοι ειναι μαθητες και αλλοι σπουδαζουν...Θα εκανε πιο βατο το παιχνιδι,αλλα θα επαιζαν σιγουρα περισσοτεροι!Δεν ειναι καλο κατα την γνωμη μου να παραταν παικτες λογο χρονου!Οποτε αυτη ειναι η προταση μου!Σε οποιον του αρεσε ας κανει ενα Like!


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, Lefteris, konstantinos18 και σε 27 άλλους

#2 fearrr1

fearrr1

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 51 μηνύματα
  • Ομάδα:HOOLIGANS
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:fearrr1
Φήμη: 47

Δημοσιεύτηκε 15 Απρίλιος 2016 - 19:16:47

Φίλε έχεις δίκιο ,ούτως ή άλλως τώρα υπάρχουν και τα κατορθώματα ενέργειας οπότε θα είναι καλύτερο πιστεύω...:)


  • Αυτό αρέσει σε Lefteris, Superme και Davinci

#3 DrBoXoY

DrBoXoY

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 106 μηνύματα
  • Ομάδα:Ο.Σ.
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:DrBoXoY



Φήμη: 138

Δημοσιεύτηκε 15 Απρίλιος 2016 - 20:27:04

Συμφωνώ μαζί σου για την ιδέα σου ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η Davinci

Subliminal


#4 Varg

Varg

    Θαυμαστής

  • Validating
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 175 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 183

Δημοσιεύτηκε 17 Απρίλιος 2016 - 20:54:12

Εγώ δεν συμφωνώ καθόλου με αυτήν την ιδέα επειδή πολύ απλά όποιος δεν έχει αρκετό χρόνο συμβιβάζεται με τον χρόνο του και ασχολείται όσο μπορεί...,γιατί κατά την γνώμη μου θα ήταν άδικο για κάποιος που καίγονται όλοι μέρα και τα κάνουν όλα να μην έχουν καμία απολύτως διαφορά με αυτούς που παίζουν 1-2 ώρες το πολύ,ήδη αυτό το πρόβλημα γίνεται με τις προπονήσεις,μια από τις καλύτερες ιδέες κατά την γνώμη μου είναι αυτή του/της geo2013 που είχε πει να καταργηθούν τελείως τα τρόπαια προπονήσεων,και όποιος παίζει πολλές ώρες θα φαίνεται και θα είναι καλός παίχτης γιατί πολύ απλά επειδή ασχολείται,τώρα ξέρω θα μου πείτε για τα σκιλλς πολύ απλά και αυτά μπορείς να τα βελτιώνεις μαζεύοντας κέρματα και στην τελική θα ανταμείβεσαι για τις ώρες που ασχολείσαι με το παιχνίδι παρά όπως είναι σήμερα.


Επεξεργάστηκε από Varg, 17 Απρίλιος 2016 - 20:54:43.


#5 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 17 Απρίλιος 2016 - 22:02:02

διαφωνώ κάθετα κ απόλυτα με τη ιδέα.

λατρεύω τις προπονήσεις

λατρεύω τις ενέργειες ..ειδικά όταν παίρνω κ κατόρθωμα ..wow!!!!

παρότι ειμαι μέτρια παίκτρια

παρότι δεν προλαβαίνω να καίω όλη την ενέργεια λόγο υποχρεώσεων με τίποτα δεν θα ήθελα να μειωθούν κ να καταργηθούν τα τρόπαια .Απο εκεί φαίνεται κ ποιος ενδιαφέρεται πραγματικά.

Θέλετε να βάλετε ένα φρένο στις ώρες?πολυδιεργασία ,προπό κ ενέργεια παράλληλα.

θέλετε να μην καίγεστε όλη μέρα?συζητήστε το με τον αρχηγό σας.

πχ στην ομάδα μου έχουμε θέσει κατώτατο όριο xp ανα βδομάδα ενα ποσό ..να μην παγώνει ο παίκτης αλλα να εχει κ το περιθώριο μικρής αδειούλας.

'ολα  λύνονται με συζητήσεις.Παιχνίδι ειναι .Διασκεδάστε παίζοντας  :)  ;)


...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#6 Davinci

Davinci

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 330 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑπόρρητη.
  • Ομάδα:illuminati
  • Κόσμος:GR2
Φήμη: 972

Δημοσιεύτηκε 17 Απρίλιος 2016 - 22:46:35

Εγώ δεν συμφωνώ καθόλου με αυτήν την ιδέα επειδή πολύ απλά όποιος δεν έχει αρκετό χρόνο συμβιβάζεται με τον χρόνο του και ασχολείται όσο μπορεί...,γιατί κατά την γνώμη μου θα ήταν άδικο για κάποιος που καίγονται όλοι μέρα και τα κάνουν όλα να μην έχουν καμία απολύτως διαφορά με αυτούς που παίζουν 1-2 ώρες το πολύ,ήδη αυτό το πρόβλημα γίνεται με τις προπονήσεις,μια από τις καλύτερες ιδέες κατά την γνώμη μου είναι αυτή του/της geo2013 που είχε πει να καταργηθούν τελείως τα τρόπαια προπονήσεων,και όποιος παίζει πολλές ώρες θα φαίνεται και θα είναι καλός παίχτης γιατί πολύ απλά επειδή ασχολείται,τώρα ξέρω θα μου πείτε για τα σκιλλς πολύ απλά και αυτά μπορείς να τα βελτιώνεις μαζεύοντας κέρματα και στην τελική θα ανταμείβεσαι για τις ώρες που ασχολείσαι με το παιχνίδι παρά όπως είναι σήμερα.

Χαίρετε.Η geo2013 δεν είπε ποτέ κάτι τέτοιο (κατάργηση τροπαίων) .


  • Αυτό αρέσει στον/η odi

* Silence is the most powerful scream *

Αυτό που σε κάνει να ξεχωρίζεις είναι η προσωπικότητά σου.Καλλιέργησέ την.

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#7 kitmix10

kitmix10

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 159 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστην παραλια να κανω σερφ
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:kitmix10
Φήμη: 63

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2016 - 05:41:25

Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ;)  (lol)  (lol)  (lol)  (lol)  (smug)



#8 Varg

Varg

    Θαυμαστής

  • Validating
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 175 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 183

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2016 - 12:38:49

Χαίρετε.Η geo2013 δεν είπε ποτέ κάτι τέτοιο (κατάργηση τροπαίων) .

Μπορεί να κάνω λάθος και στο όνομα γιατί για να το λες εσύ κάτι θα ξέρεις αφού είστε στην ίδια ομάδα...

Συγγνώμη ζητάω από την geo2013,πάντως κάποιος/οια geo είδα να έχει πει κάτι τέτοιο.


  • Αυτό αρέσει στον/η Davinci

#9 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2016 - 23:02:50

Εγώ δεν συμφωνώ καθόλου με αυτήν την ιδέα επειδή πολύ απλά όποιος δεν έχει αρκετό χρόνο συμβιβάζεται με τον χρόνο του και ασχολείται όσο μπορεί...,γιατί κατά την γνώμη μου θα ήταν άδικο για κάποιος που καίγονται όλοι μέρα και τα κάνουν όλα να μην έχουν καμία απολύτως διαφορά με αυτούς που παίζουν 1-2 ώρες το πολύ,ήδη αυτό το πρόβλημα γίνεται με τις προπονήσεις,μια από τις καλύτερες ιδέες κατά την γνώμη μου είναι αυτή του/της geo2013 που είχε πει να καταργηθούν τελείως τα τρόπαια προπονήσεων,και όποιος παίζει πολλές ώρες θα φαίνεται και θα είναι καλός παίχτης γιατί πολύ απλά επειδή ασχολείται,τώρα ξέρω θα μου πείτε για τα σκιλλς πολύ απλά και αυτά μπορείς να τα βελτιώνεις μαζεύοντας κέρματα και στην τελική θα ανταμείβεσαι για τις ώρες που ασχολείσαι με το παιχνίδι παρά όπως είναι σήμερα.

geo2006 νήμα : http://forum.gr.hero...


...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες