Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Προσθηκη νεου βοηθου


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Exhero

Exhero

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 138 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 447

Δημοσιεύτηκε 16 Απρίλιος 2016 - 11:05:05

Καλησπερα ,

 

Με αφορμη τα πετ του καζινο ( που τελικα μπορεις να τα βρεις και αλλου :P ) σκεφτηκα πως θα ηταν καλο να προστεθει ακομα ενα στη συλλογη τους . Φυσικα θα βρισκεται  στο ιδιο μοτιβο με τα υπολοιπα δυο.Δηλαδη , το καινουργιο πετ θα ειναι ενα λιονταρακι , παρομοιο με αυτο που πρωταγωνιστησε σε αρκετα γνωστη ταινια , με ζωα της αφρικανικης σαβανας (grin) .Το ονομα του δε το εχω σκεφτει η αληθεια ειναι ... :S ( προτεινετε εσεις μερικα )

  

      Απο τα λεβελ 1-14 θα ειναι ενα απλο λιονταρακι

      Απο τα λεβελ 15-29 θα εμφανιζει μικρου μεγεθους κοκκινη χαιτη στο κεφαλι του και ελαχιστα  φουντωτη ουρα

      Ενω στα 30 λεβελ θα του προστιθεται μια κοκκνη μασκα μαζι με καποιο μεταγιον ( οπως στο βηθο μπερι ) και θα μεγαλωνουν λιγο ακομη η χαιτη και η ουρα του.

 

Οπως παρατηρησατε , οι βοηθοι Μπερι και Σαιμον ειχαν καινουργιες δεξιοτητες ( τη πωτη και τη τελευταια αντιστοιχα ) , ετσι και το λιονταρακι , θα εχει με τη σειρα του μια καινουργια δεξιοτητα που θα ονομαζεται ''Βασιλικο Ενστικτο'' , θα ξεκελιδωνεται στα 20 λεβελ και θα εχει παρομοια λειτουργια με το ενθαρρυμενος.

 

:)


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, Rival, Naty και σε 8 άλλους

#2 RONALDO46

RONALDO46

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 838 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:RONALDO46
Φήμη: 484

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2016 - 19:01:34

Καλησπερα ,

 

Με αφορμη τα πετ του καζινο ( που τελικα μπορεις να τα βρεις και αλλου :P ) σκεφτηκα πως θα ηταν καλο να προστεθει ακομα ενα στη συλλογη τους . Φυσικα θα βρισκεται  στο ιδιο μοτιβο με τα υπολοιπα δυο.Δηλαδη , το καινουργιο πετ θα ειναι ενα λιονταρακι , παρομοιο με αυτο που πρωταγωνιστησε σε αρκετα γνωστη ταινια , με ζωα της αφρικανικης σαβανας (grin) .Το ονομα του δε το εχω σκεφτει η αληθεια ειναι ... :S ( προτεινετε εσεις μερικα )

  

      Απο τα λεβελ 1-14 θα ειναι ενα απλο λιονταρακι

      Απο τα λεβελ 15-29 θα εμφανιζει μικρου μεγεθους κοκκινη χαιτη στο κεφαλι του και ελαχιστα  φουντωτη ουρα

      Ενω στα 30 λεβελ θα του προστιθεται μια κοκκνη μασκα μαζι με καποιο μεταγιον ( οπως στο βηθο μπερι ) και θα μεγαλωνουν λιγο ακομη η χαιτη και η ουρα του.

 

Οπως παρατηρησατε , οι βοηθοι Μπερι και Σαιμον ειχαν καινουργιες δεξιοτητες ( τη πωτη και τη τελευταια αντιστοιχα ) , ετσι και το λιονταρακι , θα εχει με τη σειρα του μια καινουργια δεξιοτητα που θα ονομαζεται ''Βασιλικο Ενστικτο'' , θα ξεκελιδωνεται στα 20 λεβελ και θα εχει παρομοια λειτουργια με το ενθαρρυμενος.

 

:)

Καλή ιδέα αλλά τι θα έλεγες αν το ''Βασιλικό ένστικτο '' θα ήταν -20% στις ομαδικές μάχες (από τα τρόπαια)?? :S



#3 john123

john123

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 417 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Ομάδα:TOPSCORERS
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:John123






Φήμη: 214

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2016 - 19:32:22

Το έχω προτείνει και εγώ στο παρελθόν αυτό το ζώακιhttp://forum.gr.hero...hp?/topic/9663-

GR6---->KILLERS<3
GR1---->F.O.T.D<3
Gr13--->KILL EM ALL<3


#4 Exhero

Exhero

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 138 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 447

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2016 - 19:49:51

Καλή ιδέα αλλά τι θα έλεγες αν το ''Βασιλικό ένστικτο '' θα ήταν -20% στις ομαδικές μάχες (από τα τρόπαια)?? :S

Γιατι οχι ...

Αλλα το ενθαρρυμενος ειναι ουτως η αλλως εξεζητημενη και αρκετα χρησιμη δεξιοτητα , εαν σε αυτη μειωνονταν ακομη 5% οι μειον βαθμοι απο τα τροπαια θα δημιουργουσε ανισορροπιες πιστευω.

 

Το έχω προτείνει και εγώ στο παρελθόν αυτό το ζώακιhttp://forum.gr.hero...hp?/topic/9663-

Γι αυτο , οσο εγραφα το θεμα ειχα ταυτοχρονα , αναλαμπες ιδεων :D


  • Αυτό αρέσει στον/η Dragon123




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες