Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ιδέες


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 PsychopathHeroZero

PsychopathHeroZero

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 298 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑκόμα με ψάχνω
  • Ομάδα:U.R.A
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:Psychopath
Φήμη: 149

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2016 - 12:13:51

Εχω καποιες ιδεες...

 

1η: Στο champion ανα 20 νικες να δινει ενα κομματι απο το σετ του.

 

2η: Τα ενισχυτικα να μην ειναι με 10 ντονατ αλλα με 5!

 

3η: Στο καταστημα να βγουνε νεες στολες και στο ραψιμο αμα εχει καποιο απο ενα σετ να μην χρειαζεται

να δωσεις 3 ντονατ.

 

4η:Να βγει νεα χωρα στις αποστολες στα 300 λεβελ και στα κατορθωματα να περνεις 10 ντονατ που την ανακαληψες + που πηγες αλλα 5 + με το αλλα κατορθωμα αλλα 5= 20 ντονατ + που πηγες 300 λεβελ αλλα 10= 30 ντονατ.

 

5η: Να βγουνε νεει βοηθοι οπως ενας ταυρος και να εχουν ποιο συχνα την κινηση ''ενθαρρυμενος''

 

6η: Η πυραβλοι να μην χρειαζεται συνεχεια να δινεις 1 ντονατ αλλα να ειναι με κερματα που αναλογουν για το επιπεδο σου

 

7η: Να βγει και αλλα μια ειδικη αποστολη!

 

Ευχαριστω που κατσατε να το διαβασετε και σας παρακαλω να απαντησετε σε αυτο εδω το θεμα. Εγω λεω καλυτερη ειναι η πρωτη ιδεα και η δευτερη. Θα μας βοηθησει πολυ σε ολα.


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Naty, Davinci και σε 5 άλλους

#2 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2016 - 13:04:42

Εχω καποιες ιδεες...

 

1η: Στο champion ανα 20 νικες να δινει ενα κομματι απο το σετ του.

 

2η: Τα ενισχυτικα να μην ειναι με 10 ντονατ αλλα με 5!

 

3η: Στο καταστημα να βγουνε νεες στολες και στο ραψιμο αμα εχει καποιο απο ενα σετ να μην χρειαζεται

να δωσεις 3 ντονατ.

 

4η:Να βγει νεα χωρα στις αποστολες στα 300 λεβελ και στα κατορθωματα να περνεις 10 ντονατ που την ανακαληψες + που πηγες αλλα 5 + με το αλλα κατορθωμα αλλα 5= 20 ντονατ + που πηγες 300 λεβελ αλλα 10= 30 ντονατ.

 

5η: Να βγουνε νεει βοηθοι οπως ενας ταυρος και να εχουν ποιο συχνα την κινηση ''ενθαρρυμενος''

 

6η: Η πυραβλοι να μην χρειαζεται συνεχεια να δινεις 1 ντονατ αλλα να ειναι με κερματα που αναλογουν για το επιπεδο σου

 

7η: Να βγει και αλλα μια ειδικη αποστολη!

 

Ευχαριστω που κατσατε να το διαβασετε και σας παρακαλω να απαντησετε σε αυτο εδω το θεμα. Εγω λεω καλυτερη ειναι η πρωτη ιδεα και η δευτερη. Θα μας βοηθησει πολυ σε ολα.

Καλησπέρα καλή ιδέα αλλά...

Στο 2 δεν συμφέρει την εταιρία αν γινει με 5 ντόνατ το 50% ενισχυτικό όλοι θα έχουν ή οι περισσότεροι.

Στο 4 υπάρχουν πολλές χώρες επίσης αν θες νεα χώρα θα μας πεις κακοποιο,αποστολες ,τι χωρα κ.λ.π

Στο 6 τέλεια ιδέα αλλά δεν νομίζω να συμφέρει την εταιρία όμως μπορούμε σαν ιδέα να πούμε ντόνατ πακέτα πχ 100 ντόνατ με 40 ντόνατ.20 ντόνατ με 10 ντόνατ κ.λ.π

Στο 7 καλό είναι να βγεί ειδική αποστολή για το γιόκιο όπου δεν έχει .

 

Αυτά απο εμένα καλή συνέχεια!  :)  ;) 


  • Αυτό αρέσει στον/η nickpap3

beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#3 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2016 - 13:11:43

Εχω καποιες ιδεες...

 

1η: Στο champion ανα 20 νικες να δινει ενα κομματι απο το σετ του.

 

2η: Τα ενισχυτικα να μην ειναι με 10 ντονατ αλλα με 5!

 

3η: Στο καταστημα να βγουνε νεες στολες και στο ραψιμο αμα εχει καποιο απο ενα σετ να μην χρειαζεται

να δωσεις 3 ντονατ.

 

4η:Να βγει νεα χωρα στις αποστολες στα 300 λεβελ και στα κατορθωματα να περνεις 10 ντονατ που την ανακαληψες + που πηγες αλλα 5 + με το αλλα κατορθωμα αλλα 5= 20 ντονατ + που πηγες 300 λεβελ αλλα 10= 30 ντονατ.

 

5η: Να βγουνε νεει βοηθοι οπως ενας ταυρος και να εχουν ποιο συχνα την κινηση ''ενθαρρυμενος''

 

6η: Η πυραβλοι να μην χρειαζεται συνεχεια να δινεις 1 ντονατ αλλα να ειναι με κερματα που αναλογουν για το επιπεδο σου

 

7η: Να βγει και αλλα μια ειδικη αποστολη!

 

Ευχαριστω που κατσατε να το διαβασετε και σας παρακαλω να απαντησετε σε αυτο εδω το θεμα. Εγω λεω καλυτερη ειναι η πρωτη ιδεα και η δευτερη. Θα μας βοηθησει πολυ σε ολα.

1)Τότε θα μάζευαν ποιο εύκολα το σετ οι δυνατοί παίχτες,δεν θα ήταν τυχαίο,και οι μικροί θα δυσκολευόντουσαν πολύ να τα καταφέρουν...

2)Μακάρι να γινόταν αλλά είναι από τις ιδέες που όπως λέμε δεν συμφέρουν την εταιρία!Οπότε δεν θα το κάνουν.

3)Εδώ κάτι δεν κατάλαβα..όταν λες νέες στολές εννοείς νέα σετ ή νέα όπλα,αντικείμενα,μπέρτες,στολές,μπότες κτλ...?Επίσης το να ράψεις ένα αντικείμενο και να το κάνεις σαν σετ δεν κοστίζει 3 ντόνατ επειδή είναι σετ αλλά επειδή είναι επικό!Όλα τα επικά 3 ντόνατ θέλουν(όχι να τα αγοράσεις,να τα ράψεις)εκτός αν πάρεις ένα επικό και το ράψεις σαν ένα σπάνιο(1 ντόνατ) ή σαν συνηθισμένο (κέρματα).

4)Αυτή η ιδέα είναι πολύ καλή αλλά για να φτιάξουν μία νέα περιοχή πρέπει να έχουν μία καλή ιδέα...είμαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα βγει νέα ζώνη  :)

5)Το να βγουν νέοι βοηθοί είναι επίσης κάλο αλλά τον ταύρο τον έχουν ξανά προτείνει!Το να έχουν ποιο συχνά ενθαρρυμένο είναι καλή ιδέα γιατί πραγματικά είναι σπάνιοι οι βοηθοί με ενθαρρυμένο!

6)Επίσης δεν συμφέρει την εταιρία,αλλά μακάρι να γινόταν  :)

7)Και αυτή είναι καλή ιδέα αλλά επίσης χρειάζονται ιδέες...


  • Αυτό αρέσει στον/η nickpap3

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#4 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2016 - 13:26:38

Εχω καποιες ιδεες...
 
1η: Στο champion ανα 20 νικες να δινει ενα κομματι απο το σετ του.
 
2η: Τα ενισχυτικα να μην ειναι με 10 ντονατ αλλα με 5!
 
3η: Στο καταστημα να βγουνε νεες στολες και στο ραψιμο αμα εχει καποιο απο ενα σετ να μην χρειαζεται
να δωσεις 3 ντονατ.
 
4η:Να βγει νεα χωρα στις αποστολες στα 300 λεβελ και στα κατορθωματα να περνεις 10 ντονατ που την ανακαληψες + που πηγες αλλα 5 + με το αλλα κατορθωμα αλλα 5= 20 ντονατ + που πηγες 300 λεβελ αλλα 10= 30 ντονατ.
 
5η: Να βγουνε νεει βοηθοι οπως ενας ταυρος και να εχουν ποιο συχνα την κινηση ''ενθαρρυμενος''
 
6η: Η πυραβλοι να μην χρειαζεται συνεχεια να δινεις 1 ντονατ αλλα να ειναι με κερματα που αναλογουν για το επιπεδο σου
 
7η: Να βγει και αλλα μια ειδικη αποστολη!
 
Ευχαριστω που κατσατε να το διαβασετε και σας παρακαλω να απαντησετε σε αυτο εδω το θεμα. Εγω λεω καλυτερη ειναι η πρωτη ιδεα και η δευτερη. Θα μας βοηθησει πολυ σε ολα.

Χαίρετε. Σας το έχω ξαναπεί μην προσπαθείτε να βρείτε αναβαθμίσεις που όλα θα τα έχετε αλεσμένη τροφή. Φυσικά και είναι πολύ ωραίες οι ιδέες σου, όμως να έχεις υπόψη σου και την άλλη πλευρά.
  • Αυτό αρέσει στον/η Crypton και GR10

#5 agapo to herozero

agapo to herozero

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 353 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 355

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2016 - 18:00:33

Αυτές οι ιδέες είναι πολύ καλές ειδικά για τους περισσότερους κόσμους που έχουν ερημωθεί και έχουν μείνει παλιοί παίκτες. 

 

Μακάρι να υλοποιηθούν. 


ΒΜ_JustIncredible 





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες