Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

αλλαγη ονοματος


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 lenalo

lenalo

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 11

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούνιος 2016 - 12:33:21

Θα ηθελα να προτειινω κατι και εχει να κανει με τα ονοματα των παικτων . Ως τωρα αλλαγη σε ονομα παικτη γινετε μονο αν εχεις βαλει καποιο υβριστικο τοτε με την βοηθεια τις υποστηριξης μπορεις να το αλαξεις ,νομιζω ξαναεγινε προταση για το θεμα των ονοματων και πιο παλια .Λοιπον η προταση μου ειναι να δινετε τουλαχιστον μια ευκαιρια στον καθε παικτη να αλαζει το ονομα του παικτη του χωρις φυσικα αυτο να επηρεαζει και το εμαιλ εγγραφης του, (απλα καποιος μπορει να ξεκινησε απλα να δει το παιχνιδι και εβαλε ενα ονομα οτι ναναι χωρις να σκεφτει )να εχουν οι παικτες τουλαχιστον ενα δικαιωμα επιλογης αλλαγης ονοματος(με ντονατς οπως αλλαζεις ονομα στα πετ π.χ) και ειδικα νομιζω θα αρεσει σε πολλους αυτο που παιζουν χρονια και κουβαλανε ενα σαχλο ονομα απλα και μονο για να μη χασουν τον κοπο τους. Φυσικα ειπαμε οχι καταχρηση απλα μια επιλογη αλλαγης στον καθε παικτη :)  :)  :) 


  • Αυτό αρέσει στον/η achilleas3, gianna1, simos και σε 8 άλλους

#2 napo

napo

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούνιος 2016 - 13:00:44

Ωραια ιδεα εγω θα το αλλαζα εδω αλλαζουμε στα πετ ονομα ...ισως καποιος να μετανοιωσε για το ονομα που εβαλε ..και ναι μια και μονο μια επιλογη αλλαγης ονοματος στον καθε παικτη (δε μπορει να αλλαζεις συνεχεια )  ;)  :)  :)

 

 

 

 

                                                                                               (lol)



#3 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούνιος 2016 - 18:02:04

Θα ηθελα να προτειινω κατι και εχει να κανει με τα ονοματα των παικτων . Ως τωρα αλλαγη σε ονομα παικτη γινετε μονο αν εχεις βαλει καποιο υβριστικο τοτε με την βοηθεια τις υποστηριξης μπορεις να το αλαξεις ,νομιζω ξαναεγινε προταση για το θεμα των ονοματων και πιο παλια .Λοιπον η προταση μου ειναι να δινετε τουλαχιστον μια ευκαιρια στον καθε παικτη να αλαζει το ονομα του παικτη του χωρις φυσικα αυτο να επηρεαζει και το εμαιλ εγγραφης του, (απλα καποιος μπορει να ξεκινησε απλα να δει το παιχνιδι και εβαλε ενα ονομα οτι ναναι χωρις να σκεφτει )να εχουν οι παικτες τουλαχιστον ενα δικαιωμα επιλογης αλλαγης ονοματος(με ντονατς οπως αλλαζεις ονομα στα πετ π.χ) και ειδικα νομιζω θα αρεσει σε πολλους αυτο που παιζουν χρονια και κουβαλανε ενα σαχλο ονομα απλα και μονο για να μη χασουν τον κοπο τους. Φυσικα ειπαμε οχι καταχρηση απλα μια επιλογη αλλαγης στον καθε παικτη :)  :)  :) 

Εγώ έχω τα προτείνω κάτι ακόμα σε σχέση με αυτό,αν κάποιος έκανε ''σαμποτάζ'' σε μια ομάδα και μετά έφευγε,άλλαζε όνομα,δεν θα ήξεραν ποιος είναι...οπότε προτείνω να δείχνει το παλιό όνομα δίπλα στο καινούργιο μέσα σε παρενθέσεις...


  • Αυτό αρέσει σε simos και Θαυμαστης

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες