Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Μηνιαίο Έκτακτο Τηλεφώνημα Ανάγκης Ήρωα


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
Δεν υπάρχουν απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2016 - 14:08:56

Γεια σας και χαρά σας! :)

 

Νομίζω πως όλοι μας λίγο πολύ, δεν εδνιαφερόμαστε και πολύ για τα Έκτακτα Τηλεφωνήματα Ανάγκης, κυρίως γιατί οι ανταμοιβές συνήθως δεν είναι καθόλου καλές. Εγώ προσωπικά τουλάχιστον, προσπαθώ να ολοκληρώσω αυτά που αξίζουν λίγο περισσότερο και τα άλλα τα αφήνω στην τύχη τους. Αλλά επειδή σαν ιδέα, τα Έκτακτα Τηλεφωνήματα Ανάγκης Ήρωα είναι αρκετά ενδιαφέρον και ωραία, έχω να προτείνω κάτι, που ελπίζω θα τα κάνει κάπως πιο σημαντικά. 

 

Καταρχήν, πέραν του ότι οι ανταμοιβές θα έπρεπε να προσαρμοστούν για το επίπεδο του κάθε παίχτη, θα ήταν ωραίο να βγει κι ένα νέο Έ. Τ. Α. το οποίο θα είναι μηνιαίο (μέχρι στιγμής είναι τα τρία καθημερινά και τα δύο εβδομαδιαία). Το μηνιαίο φυσικά θα έχει τον ίδιο σχεδιασμό κλπ. και με τα άλλα πέντε, αλλά για να το ολοκληρώσουμε θα είναι πάρα πολύ δύσκολο. Κάτι που σημαίνει ότι και η ανταμοιβή του θα είναι πάρα πολύ καλή, όπως για παράδειγμα, κομμάτι από διάφορα σετ, 10+ donuts, μονάδες ενέργειας/προπόνησης και πολλά άλλα. Έτσι, ακόμη και αν δεν αξίζουν τα άλλα πέντε, θα υπάρχει ένα που σίγουρα θα αξίζει να το ολοκληρώσουμε. 

 

Ελπίζω να σας άρεσε η ιδέα και αν όντως αξίζει, να την δούμε σε λίγο καιρό στο παιχνίδι. 

 

Καλή συνέχεια! :) 


Επεξεργάστηκε από Psychedelic Malousis, 09 Ιούνιος 2016 - 14:11:33.

  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, odi, simos και σε 17 άλλους




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες