Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Πρόβλημα με κινητό


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
8 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 THEGHOST7

THEGHOST7

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 53 μηνύματα
  • Ομάδα:ΛΟΥΛΟΥΚΕΣ
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:TheOnlyWayIsUp
Φήμη: 33

Δημοσιεύτηκε 17 Ιούνιος 2016 - 14:25:07

Καλησπέρα παιδιά δυστυχώς έχω ένα πρόβλημα με το κινητό μου τηλέφωνο. ....απο το προηγούμενο καλοκαίρι μετά την αναβάθμιση δεν γίνεται να παίζω hz απο την εφαρμογή αλλά μόνο από το λινκ gr14.herozerogame.com/m....το κακό με το λινκ είναι πως δεν υπάρχει τηλεόραση ώστε να μειώνεται ο χρόνος των αποστόλων. ....Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος εάν είναι δυνατόν να λυθεί το πρόβλημα μου?

#2 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 17 Ιούνιος 2016 - 14:35:49

Χαίρετε!

Παρακαλώ συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα και μέσω αυτής απευθυνθείτε στην υποστήριξη.

Σας ευχαριστούμε πολύ και λυπούμαστε για την αναστάτωση! :)

 

Είδος συσκευής: (κινητό ή tablet)
Μάρκα:
Λειτουργικό σύστημα: (π.χ. Android 4.1, iOS5 κτλ)
Τρόπος σύνδεσης: (μέσω browser ή εφαρμογής Hero zero)
Αναλυτική περιγραφή του προβλήματος:
Στιγμιότυπο οθόνης: (με το σφάλμα, εφόσον είναι δυνατό)


...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#3 THEGHOST7

THEGHOST7

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 53 μηνύματα
  • Ομάδα:ΛΟΥΛΟΥΚΕΣ
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:TheOnlyWayIsUp
Φήμη: 33

Δημοσιεύτηκε 17 Ιούνιος 2016 - 14:43:51

Έστειλα τα πάντα στην υποστήριξη πριν λίγες μέρες αλλά δεν μπόρεσαν να κάνουν κάτι.....γιαυτό και έφτιαξα το τοπικ....εάν ξέρει κάποιος και επιθυμεί να βοηθήσει:)

#4 Sokie

Sokie

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 60 μηνύματα
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Sokie
Φήμη: 113

Δημοσιεύτηκε 17 Ιούνιος 2016 - 18:26:26

Παει καιρος απο οταν ειχα στειλει κι εγω στην υποστηριξη για το ίδιο πρόβλημα. τους εστειλα οτι χρειάζονταν, φωτογραφιες και εκανα οτι με ειπαν. Δεν έγινε τίποτα....



#5 THEGHOST7

THEGHOST7

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 53 μηνύματα
  • Ομάδα:ΛΟΥΛΟΥΚΕΣ
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:TheOnlyWayIsUp
Φήμη: 33

Δημοσιεύτηκε 18 Ιούνιος 2016 - 07:26:55

Το ξέρω τα έκανα και γω όλα κι σκριν σοτ και τα πάντα αλλά όπως φαίνεται δεν υπάρχει λύση. ..

#6 Berg 10

Berg 10

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 113 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαState Capitol
  • Ομάδα:Oti na nai
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:Memories
Φήμη: 118

Δημοσιεύτηκε 20 Ιούνιος 2016 - 13:17:54

Το gr14.herozerogame.com/m δηλαδή δεν είναι λύση;


Cras in elementum orci, ut semper tortor. Sed enim orci, dictum imperdiet blandit vitae, luctus et lorem. Vestibulum tempus sapien sit amet quam accumsan tincidunt. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vivamus non molestie odio. Donec euismod neque a mi cursus blandit. Cras at purus nisl. Curabitur mattis leo et vulputate lacinia. Morbi vitae finibus urna, in eleifend arcu. Proin ultricies a turpis non luctus. Proin elementum, arcu nec sodales efficitur, est tellus volutpat nisi, ut feugiat quam odio vel nisl. Cras bibendum turpis augue, non feugiat eros sodales sed. Morbi in diam efficitur, accumsan diam vel, faucibus arcu. Donec nec consectetur nibh. Mauris vel maximus ipsum. Vivamus sed nunc arcu.

 


#7 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 21 Ιούνιος 2016 - 01:16:30

Το gr14.herozerogame.com/m δηλαδή δεν είναι λύση;


Μα σου λέει πως εκεί δεν έχει τηλεόραση ;) . Πάντως εγώ παίζω από το κινητό και δεν μου έχει εμφανίσει κανένα πρόβλημα .

#8 ComeToChaseMe

ComeToChaseMe

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 23 Ιούνιος 2016 - 15:49:59

συμβαινει μερικες φορες και σε μενα ειχα κανει επανεκκινηση το κινητο μου και μου ειχε βγει κανονικα απλα δεν ξερω αμα γινει και σε εσενα 



#9 FurSoDah

FurSoDah

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 117 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑγρίνιο,Ελλάδα
  • Ομάδα:The Knick Academy
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:XxKillerBoyGrxX
Φήμη: 26

Δημοσιεύτηκε 11 Αύγουστος 2016 - 22:15:11

Ούτε σε εμένα δεν έχει τηλεόραση μόνο αν κατεβάσεις την εφαρμογή στο κινητό αλλα θα έχει πολλά προβλήματα αλλά θα έχει και τα κακά του αλλα και τα καλά του οπως στο gr14.herozerogame.com/m δεν έχει lag καλό δηλαδή αλλά δεν έχει τηλεόραση.Κατι πρέπει να γίνει υπάρχουν ακόμα πολλά όπως όταν πάω να διαγραψω ενα αντικείμενο μερικές φορές δεν διαγράφετε και μαυρίζει ή οθόνη ποιο πολύ οσο προσπαθώ να το διαγραψω

Είπα να αρχίσω λογαριασμό σε έναν άλλον σέρβερ εκτός gr1 για να γνωρίσω πολλά καλα άτομα :) :D





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες