Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Προταση : Ιστορικο Εβδομαδιαιων Τουρνουα


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Skript

Skript

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 35 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠαντου και Πουθενα
  • Ομάδα:once upon a time
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:Skript
Φήμη: 82

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2016 - 07:51:07

Καλημερα αγαπητα μελοι του φορουμ , 

 

Απο εχθες σκεφτομουν διαφορες ιδεες σχετικα με το παιχνιδι , αφου λοιπον απεκλεισα μερικες αυτη που επικρατησε ηταν η εξης ...

 

Περνεις μερος σε καποια τουρνουα , ειτε τιμης , ειτε εμπειριας ειτε τιμης ομαδας , και στις 9-10 το βραδυ της κυριακης δεν μπορεις να εισαι μεσα για να δεις τα αποτελεσματα τα δικα σου ή των συμπαικτων σου η των αντιπαλων σου...

 

Αυτο που προτινω λοιπον ειναι να δημιουργηθει μια λιστα που θα εχει ως τιτλο Ιστορικο Εβδομαδιαιων Τουρνουα , θα εχει για αρχη τα 3 τουρνουα , θα επιλεγεις ποιο θες να κοιταξεις και μετα θα σου εμφανιζει μια λιστα με τα αποτελεσματα του τουρνουα που διαλεξες ( μονο της πρωιγουμενης εβδομαδας ), και θα διχνει τα αποτελεσματα κανονικα οπως και στην λιστα καταταξης !

 

Δεν λεει να μην ξερεις ποιον νικησες ή απο ποιον εχασες :P 

Ελπιζω να σας αρεσει η ιδεα μου , περιμενω τις αποψεις σας και εαν εχεται καποιο ερωτημα ειμαι προθυμως να σας το απαντησω :)


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, achilleas3, odi και σε 15 άλλους

Εισαι Ελληνας ?

Τι προσκυνας ?

Σηκωσου απανω ,

Εμεις και στους Θεους ορθοι μιλουμε !


#2 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2016 - 08:07:36

Καλημερα αγαπητα μελοι του φορουμ , 

 

Απο εχθες σκεφτομουν διαφορες ιδεες σχετικα με το παιχνιδι , αφου λοιπον απεκλεισα μερικες αυτη που επικρατησε ηταν η εξης ...

 

Περνεις μερος σε καποια τουρνουα , ειτε τιμης , ειτε εμπειριας ειτε τιμης ομαδας , και στις 9-10 το βραδυ της κυριακης δεν μπορεις να εισαι μεσα για να δεις τα αποτελεσματα τα δικα σου ή των συμπαικτων σου η των αντιπαλων σου...

 

Αυτο που προτινω λοιπον ειναι να δημιουργηθει μια λιστα που θα εχει ως τιτλο Ιστορικο Εβδομαδιαιων Τουρνουα , θα εχει για αρχη τα 3 τουρνουα , θα επιλεγεις ποιο θες να κοιταξεις και μετα θα σου εμφανιζει μια λιστα με τα αποτελεσματα του τουρνουα που διαλεξες ( μονο της πρωιγουμενης εβδομαδας ), και θα διχνει τα αποτελεσματα κανονικα οπως και στην λιστα καταταξης !

 

Δεν λεει να μην ξερεις ποιον νικησες ή απο ποιον εχασες :P

Ελπιζω να σας αρεσει η ιδεα μου , περιμενω τις αποψεις σας και εαν εχεται καποιο ερωτημα ειμαι προθυμως να σας το απαντησω :)

καλημέρα μα και πάλι όταν συνδεθείς πχ την επόμενη μέρα θα στα γράφει τη θεση ησουν κλπ στο προηγουμενο οπότε δεν χρειάζετε


beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#3 Skript

Skript

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 35 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠαντου και Πουθενα
  • Ομάδα:once upon a time
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:Skript
Φήμη: 82

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2016 - 08:20:40

καλημέρα μα και πάλι όταν συνδεθείς πχ την επόμενη μέρα θα στα γράφει τη θεση ησουν κλπ στο προηγουμενο οπότε δεν χρειάζετε

Εγω λεω να δειχνει και τις θεσεις των αλλων καθως και τα αποτελεσματα των αλλων!


  • Αυτό αρέσει σε achilleas3, kellipop και orestis28

Εισαι Ελληνας ?

Τι προσκυνας ?

Σηκωσου απανω ,

Εμεις και στους Θεους ορθοι μιλουμε !





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες