Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Heyyyy!


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Lukos

Lukos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 518 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12



Φήμη: 492

Δημοσιεύτηκε 19 Οκτώβριος 2016 - 12:41:49

Καλησπερα κοινοτητα,

Ειναι η πρωτη φορα που ξανασυνδεομαι στο φορουμ απο τον Ιουλιο ή τον Αυγουστο νομιζω αυτο οφειλεται στο οτι χρειαστηκε να κανω καποια φροντιστηρια το καλοκαιρι και δεν ειχα καθολου χρονο για αυτο.Αλλα μπορει να ξαναρχισω να παιζω στο Hz ή θα μπαινω μονο φορουμ και λογικα οχι πολλες φορες 2-3 την εβδομαδα οποτε δν ξερω αν ειμαι σε να θεση να το συνεχισω.Αν μπορειτε προτεινεται μου ετσι καποιους διακομιστες και ομαδες ξερετε δν με ενδιαφερει το επιπεδο μιας ομαδας μονο και μονο θελω να βοηθησω ιδιαιτερα στις μικρες ομαδες η οποιες χρειαζονται περισσοτερη υποστηριξη.

Ευχαριστω.
  • Αυτό αρέσει στον/η Hurric4ne VII

#2 Varg

Varg

    Θαυμαστής

  • Validating
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 175 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 183

Δημοσιεύτηκε 19 Οκτώβριος 2016 - 13:13:36

Εγώ σου πρότεινω γρ15 επειδή είναι ο πιο καινούργιος που φτιάχτηκε,αλλά εάν κάνεις έξυπνη κίνηση και έχεις υπομονή καλό θα ήταν να έφτιαχνες παίχτη σε παλιούς σέρβερ καθώς έχεις περισσότερες ελπίδες να βρεθείς σε ομάδα τοπ10 παρά στον γρ15.

Αλλά εάν δεν μπορείς να ασχολείσαι καθημερινά δύσκολο το βλέπω να βρεις καλή ομάδα.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lukos

#3 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 19 Οκτώβριος 2016 - 13:59:46

Καλησπερα κοινοτητα,

Ειναι η πρωτη φορα που ξανασυνδεομαι στο φορουμ απο τον Ιουλιο ή τον Αυγουστο νομιζω αυτο οφειλεται στο οτι χρειαστηκε να κανω καποια φροντιστηρια το καλοκαιρι και δεν ειχα καθολου χρονο για αυτο.Αλλα μπορει να ξαναρχισω να παιζω στο Hz ή θα μπαινω μονο φορουμ και λογικα οχι πολλες φορες 2-3 την εβδομαδα οποτε δν ξερω αν ειμαι σε να θεση να το συνεχισω.Αν μπορειτε προτεινεται μου ετσι καποιους διακομιστες και ομαδες ξερετε δν με ενδιαφερει το επιπεδο μιας ομαδας μονο και μονο θελω να βοηθησω ιδιαιτερα στις μικρες ομαδες η οποιες χρειαζονται περισσοτερη υποστηριξη.

Ευχαριστω.

γεια!αν θες ελα σε μας

να οι παιχτες μου

tomazo111-gr1
tomazo111-gr14
tomazo112-gr11
tomazo111-gr10
mod25-gr6
tomazo111-gr15

Επεξεργάστηκε από thms12, 19 Οκτώβριος 2016 - 13:59:56.

beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες