Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Gr3..


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
16 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.089 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.749

Δημοσιεύτηκε 08 Νοέμβριος 2016 - 21:07:20

Καλησπέρα σας , η κατάσταση στον gr3 έχει παραγίνει. Πλέον 3 ομάδες παίζουν(Κρατούν τις προπονήσεις) και όλες οι άλλες απλά κοιτάνε... Παίκτες δεν υπάρχουν, άντε να βρεις έναν κάθε μήνα. Από ότι ξέρω αυτό γίνεται και σε άλλους 13 διακομιστές. Η εταιρία έχει επίγνωση του προβλήματος; Σας παραθέτω μια εικόνα από τον gr3 στον οποίο και παίζω.. 92aed4abe23d472dae437fa6a1e5e5a1.pngΟι 3 πρώτες ομάδες έχουν τις προπονήσεις του σέρβερ. Οι άλλες απλά κοιτάνε.. Πολλοί το έχουν παρατήσει ή το σκέφτονται... Θα πρέπει να γίνει κάτι για να ξανά έρθουν παίκτες στους ερημωμένους σερβερ. Επίσης πρέπει να κάνετε κάτι και με τα τρόπαια. Καταντάει/ησε αηδία να τους βλέπουμε να κρατάνε τις προπονήσεις. Κάνετε μια αλλαγή στα τρόπαια και  να ωφεληθούν ΌΛΕΣ οι ομάδες  (smug) όχι μόνο το τοπ3  (smug) . Απλά σας κάνω μια υπενθίμηση!  ;)


  • Αυτό αρέσει σε GLEM και Classic

#2 the

the

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 48 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11
Φήμη: 69

Δημοσιεύτηκε 08 Νοέμβριος 2016 - 21:12:13

καντε μια ενωση π.χ οι ενεργοι απο τις ομαδες 4-12 να πανε σε μια ομαδα


  • Αυτό αρέσει σε GLEM, dontttt και μιν

#3 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.089 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.749

Δημοσιεύτηκε 08 Νοέμβριος 2016 - 21:25:31

καντε μια ενωση π.χ οι ενεργοι απο τις ομαδες 4-12 να πανε σε μια ομαδα


Έχουμε προσπαθήσει να κάνουμε 2 ομάδες ένωση. Δεν το πετύχαμε. Φαντάσου τι θα γίνει στις 5 ομάδες. Οι άλλες ομάδες είναι ανενεργές.. ;)
  • Αυτό αρέσει στον/η GLEM

#4 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 08 Νοέμβριος 2016 - 21:41:37

Ραφαηλ ξερω τι γινεται.. Ειμαι σε μια απο αυτες και αυτο που ζω ειναι ενα ΔΡΑΜΑ!! Εχουμε καθε φορα 4 προπο, οι ολντ 5 και οι ντεθ αλλες 5.. Οι προπονησεις ειναι 16 στο συνολο.. 14 τις εχουν οι 3 πρωτες ομαδες και τις αλλες δυο η 6η. Ειλικρινα καθε μερα στο τσατ λενε '' Καντε ολες τις προπονησεις'' , 37 στο συνολο..Αντε τωρα να καθομαι εγω να τις κανω... Τελος παντων... Μου φαινεται πως πρεπει να αλλαξεις ομαδα... 14 ή 17 προπο αναλογα με το ενισχυτικο που εχετε ειναι λιγες.. Τελος παντων.. Η εταιρεια εχει προσπαθησει (απελευθερωση τροπαιου). Αλλα μονο καλο δεν εκανε.. Το τοπ3 αφαιρει τα τροπαια εκτος απο τα τροπαια προπο και ολα τα αλλα (τολμης,ενεργειας κλπ) εχουν πεσει στις αλλες ομαδες.. Θεωρω οτι τα τροπαια που ηρθαν σε μια απο τις τελευταιες αναβαθμισεις πρεπει να ΚΑΤΑΡΓΗΘΟΥΝ!! Και εγω που ειμαι και στους βενομς, θεωρω οτι οι αλλες ομαδες (εκτος τοπ3) αδικουνται αρκετα και πρεπει να δρασει αμεσα η εταιρια..


  • Αυτό αρέσει σε spidy, goof123 και GLEM

#5 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.089 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.749

Δημοσιεύτηκε 08 Νοέμβριος 2016 - 21:49:49

Ραφαηλ ξερω τι γινεται.. Ειμαι σε μια απο αυτες και αυτο που ζω ειναι ενα ΔΡΑΜΑ!! Εχουμε καθε φορα 4 προπο, οι ολντ 5 και οι ντεθ αλλες 5.. Οι προπονησεις ειναι 16 στο συνολο.. 14 τις εχουν οι 3 πρωτες ομαδες και τις αλλες δυο η 6η. Ειλικρινα καθε μερα στο τσατ λενε '' Καντε ολες τις προπονησεις'' , 37 στο συνολο..Αντε τωρα να καθομαι εγω να τις κανω... Τελος παντων... Μου φαινεται πως πρεπει να αλλαξεις ομαδα... 14 ή 17 προπο αναλογα με το ενισχυτικο που εχετε ειναι λιγες.. Τελος παντων.. Η εταιρεια εχει προσπαθησει (απελευθερωση τροπαιου). Αλλα μονο καλο δεν εκανε.. Το τοπ3 αφαιρει τα τροπαια εκτος απο τα τροπαια προπο και ολα τα αλλα (τολμης,ενεργειας κλπ) εχουν πεσει στις αλλες ομαδες.. Θεωρω οτι τα τροπαια που ηρθαν σε μια απο τις τελευταιες αναβαθμισεις πρεπει να ΚΑΤΑΡΓΗΘΟΥΝ!! Και εγω που ειμαι και στους βενομς, θεωρω οτι οι αλλες ομαδες (εκτος τοπ3) αδικουνται αρκετα και πρεπει να δρασει αμεσα η εταιρια..


Καλησπέρα Νίκο, εκπλήσσομαι που τα λες αυτά καθώς είσαι στην No1 ομάδα του 3 . Νομίζω πως όλες οι ομάδες εάν θέλουν να είναι ανταγωνιστικές θα λένε στο τσατ κάντε όλες τις προπονήσεις και τα σχετικά. Επίσης γιατί να αλλάξω εγώ ομάδα και να μην αλλάξουν εκείνοι τον τρόπο με τον οποίο παίζουν; Δεν μπορώ να καταλαβαίνω το σκεπτικό σου.. Συγγνώμη.. Τέλος θα ήθελα να πω πως αυτές οι τρεις ομάδες που ανέφερε ο Νίκος χρησιμοποιούν είτε καλούς είτε κακούς τρόπους για να κρατηθούν στην κορυφή(Κι οποίος κατάλαβε, κατάλαβε!)

Επεξεργάστηκε από goof123, 08 Νοέμβριος 2016 - 21:53:04.


#6 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 08 Νοέμβριος 2016 - 21:56:08

Οταν λες να αλλαξουν τον τροπο με τον οποιο παιζουν, τι εννοεις? Δυστυχως, δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα... Αυτο φανταζομαι γινεται και σε αλλους διακομιστες.. Εγω προτεινα μεσω αυτου του νηματος μια ιδεα (διαγραφη των τελευταιων τροπαιων).. Ο,τι ειναι να γινει ας γινει .. Αλλιως τα πραγματα μενουν οπως ειναι.


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#7 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 08 Νοέμβριος 2016 - 22:02:09

Το πράγμα έχει παραγίνει και στους νεότερους διακομιστές...

Για εμένα οι ενώσεις δεν είναι ότι καλύτερο... ειδικά όταν γίνονται ενώσεις, οι οποίες ενισχύουν πάλι το top3.. γενικότερα ενισχύουν μόνο αυτές τις τρεις ομάδες.. γίνονται ''ανίκητες'' και μετά κρατάνε όλες τις προπονήσεις...

 

Δεν υπάρχει ανταγωνισμός πλέον πουθενά.. ο GR14 είναι προ-τελευταίος server και οι περισσότερες ομάδες κάτω του top5 είναι ανενεργές; Είμαστε σοβαροί; Ακόμα δεν άνοιξε ο server και έχουμε ελλείψεις παικτών-ομάδων...;;; αναρωτιέστε ποιος κρατάει άραγε τα τρόπαια;;; Δε θέλει και πολύ μυαλό.......... 

 

Έχουν διαλυθεί δύο ομάδες εκ των οποίων ήταν μέσα στην δεκάδα, για να πάνε να δυναμώσουν μία άλλη.. εκ την οποία είναι δεύτερη θέση (σε δυναμικότητα).... πώς θα κρατηθεί ο σέρβερ;;;;;; Τί θα απογίνουν οι υπόλοιποι;;;; Πάλι θα είναι οι ''θεατές'' της ''παράστασης'' top3;; 

Ποιος ενδιαφέρεται για τον κάθε σέρβερ;;;;;

Οι παίκτες οι οποίοι ανήκουν σε αγανακτισμένες ομάδες...... σε ομάδες οι οποίες ψάχνουν να βρουν το δίκιο τους..... τί μπορούν να κάνουν αυτοί οι παίκτες;;; Απολύτως τίποτα, γιατί είναι απλοί ''παίκτες''... 

 

....και ζήσαμε εμείς καλά... κι αυτοί καλύτερα.... γιατί κανείς από αυτούς που έχουν την δυνατότητα, δεν έχει το θάρρος να κρατήσει τον σέρβερ στον οποίο παίζει , ενεργό...  οι top παίκτες, έχουν μόνο στο μυαλό τους πώς θα κερδίσουν ντόνατ από διαγωνισμούς.. πώς θα κερδίσουν προπονήσεις.... ενδιαφέρθηκε κανείς να γράψει μια εναλλακτική λύση;; Όχι, θα τους πονέσει το χέρι και θα βγάλει κάλο.. 


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, pao8rikseianotioi13, GLEM και σε άλλον ένα

#8 Classic

Classic

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 70 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαLas Vegas
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 93

Δημοσιεύτηκε 08 Νοέμβριος 2016 - 22:09:11

Τι να πεις φίλε χίλια δίκιο έχεις,ίσως μια ακραία λύση είναι να καταργηθούν τελείως και να ησυχάσουμε,αλλά το κακό είναι ότι η εταιρεία αδιαφορεί πλήρως,και δεν μπορούμε να πούμε και τίποτα ή να παραπονεθούμε αλλιώς θα φάμε μπαν και τα "Χριστούγεννα θα τα ξαναπούμε"(Προσοχή δεν είναι παράπονο απλά η άποψη μου,μην φάω άδικα μπαν),εδώ έστειλα μήνυμα στην ίδια την εταιρία για το εάν γνωρίζει για το πρόβλημα με τους νεκρούς-ανενεργούς σέρβερς και καμία απάντηση δεν έλαβα,γνωρίζει η εταιρεία θέλω να πιστεύω,αλλά όπως είπε πολύ σωστά σε άλλο θέμα ένας φίλος μας,ότι την εταιρία δεν την νοιάζει να συντηρήσει τους παλιούς σερβερ καθώς βγάζει πιο πολλά από τους καινούργιους.

Ελπίζω να γίνει κάτι με αυτό το πρόβλημα με τα τρόπαια,που δύσκολο το βλέπω,καθώς δεν απαγορεύετε κάπου,αλλά ολόκληρη εταιρεία είναι μπορεί να βρει μια λύση πιστεύω και στα δύο προβλήματα.


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#9 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2016 - 07:50:31

 Θεωρω οτι τα τροπαια που ηρθαν σε μια απο τις τελευταιες αναβαθμισεις πρεπει να ΚΑΤΑΡΓΗΘΟΥΝ!! Και εγω που ειμαι και στους βενομς, θεωρω οτι οι αλλες ομαδες (εκτος τοπ3) αδικουνται αρκετα και πρεπει να δρασει αμεσα η εταιρια..

 

  Χαίρομαι που το ακούω και από άλλους, από την στιγμή που μπήκαν τα επιπλέον τρόπαια φώναζα ότι θα έχουν ακριβώς τα αντίθετα αποτελέσματα από τα προσδοκώμενα. Το αποτέλεσμα είναι φανερό, φορτώνονται με τόλμης οι παρακάτω ομάδες και δεν μπορούν να πάρουν τα καλά τρόπαια από τις πάνω με αποτέλεσμα τα τρόπαια να μην κυκλοφορούν.

  1. Άμεση κατάργηση των επιπλέον τροπαίων (σαν πολιτική υπόσχεση το έκανα να ακουστεί :-) )

  2. Κατάργηση της δυνατότητας ξεφορτώματος τροπαίων


  • Αυτό αρέσει σε goof123, grigrist και Classic

#10 ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 215 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαUtopia
  • Ομάδα:fantasia
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ






Φήμη: 159

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2016 - 13:30:12

Καλησπερα... τα τροπαια πανε εκει που αξιζουν οχι αυτοι που δεν κανουν τιποτα και ηδη βαλάνε περισσοτερα τροπαια ενεργεια και προπο και αν βαλουν και αλλα θα γινεται χαμος...και για τους σερβερ που δεν εχουν πολλους ενεργους παικτες δεν φταιει η εταιρια και δεν μπορει να κανει τιποτα... αλλα εμεις φτεμαι οποτε εμεις πρεπει να κανουμε κατι το τι δεν ξερω...


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και the

#11 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.089 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.749

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2016 - 13:37:23

Καλησπερα... τα τροπαια πανε εκει που αξιζουν οχι αυτοι που δεν κανουν τιποτα 

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Ευχαριστώ πολύ που με έκανες και γέλασα  (lol)  :D . Εάν νομίζεις πως δεν κάνουμε τίποτα μάλλον δεν έχεις παίξει σε τέτοια ομάδα για να τα ξέρεις αυτά ;)

 

Θα ήθελα πάρα πολύ να δω μια άποψη ενός συντονιστή , νομίζω πως είστε και παίκτες εκτός από συντονιστές  (smug)


Επεξεργάστηκε από goof123, 09 Νοέμβριος 2016 - 13:41:37.

  • Αυτό αρέσει στον/η Classic

#12 ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 215 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαUtopia
  • Ομάδα:fantasia
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ






Φήμη: 159

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2016 - 13:44:52

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Ευχαριστώ πολύ που με έκανες και γέλασα  (lol)  :D . Εάν νομίζεις πως δεν κάνουμε τίποτα μάλλον δεν έχεις παίξει σε τέτοια ομάδα για να τα ξέρεις αυτά ;)

 

Θα ήθελα πάρα πολύ να δω μια άποψη ενός συντονιστή , νομίζω πως είστε και παίκτες εκτός από συντονιστές 

Εχω παιξει σε πολλες τετοιες ομαδες... για αυτο το λεω και αν σε καποιες κανουν δουλεια τοτε δεν εκαναν απο την αρχη του σερβερ δουλεια και τωρα ειναι δυσκολο να παρεις προπο απο τις ποιο δυνατες ομαδες


Επεξεργάστηκε από ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ, 09 Νοέμβριος 2016 - 13:45:21.


#13 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.089 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.749

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2016 - 14:16:48

Εχω παιξει σε πολλες τετοιες ομαδες... για αυτο το λεω και αν σε καποιες κανουν δουλεια τοτε δεν εκαναν απο την αρχη του σερβερ δουλεια και τωρα ειναι δυσκολο να παρεις προπο απο τις ποιο δυνατες ομαδες

36395aff4a5a4fab8bddffe85677eb8c.png

Η πρώτη ομάδα είμαστε εμείς . Αλλά βλέπεις τώρα πως μας έχουν ρίξει με καλυμμένες άμυνες στην 8η θέση . Και μετά εγώ δεν έχω προσπαθήσει; Βρείτε καμιά άλλη δικαιολογία για να καλύψετε τα νώτα σας!  ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η Classic

#14 ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 215 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαUtopia
  • Ομάδα:fantasia
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ






Φήμη: 159

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2016 - 14:25:50

36395aff4a5a4fab8bddffe85677eb8c.png

Η πρώτη ομάδα είμαστε εμείς . Αλλά βλέπεις τώρα πως μας έχουν ρίξει με καλυμμένες άμυνες στην 8η θέση . Και μετά εγώ δεν έχω προσπαθήσει; Βρείτε καμιά άλλη δικαιολογία για να καλύψετε τα νώτα σας!  ;)

Και τι τροπεα εχετε εσεις ?



#15 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.089 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.749

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2016 - 14:30:25

Τώρα ή πριν μας ρίξουν;



#16 ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 215 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαUtopia
  • Ομάδα:fantasia
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ






Φήμη: 159

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2016 - 14:31:28

Τωρα και πριν... 



#17 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.089 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.749

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2016 - 14:34:46

Τωρα και πριν... 

Πριν τα τρόπαια μας ήταν προπόνησης και τώρα είναι ενέργειες , τόλμες και ανταμοιβές. 


  • Αυτό αρέσει στον/η Classic




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες