Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Προτάσεις για Τ.Ε.Α.Η.


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
13 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2016 - 18:58:01

Καλησπέρα κοινότητα!

Έχω μερικές προτάσεις για τα Τ.Ε.Α.Η.(Τηλεφωνήματα Έκτακτης Ανάγκης Ήρωα).

 

  • Θα έχετε προσέξει πως όταν ολοκληρώνεται ένα τηλεφώνημα, τότε δεν μπορείς να πας πίσω στα άλλα τηλεφωνήματα για να πάρεις την ανταμοιβή αργότερα.Με αυτό εννοώ πως δεν μπορείς να επιστρέψεις πίσω στα υπόλοιπα, ώστε να τα δεις ή να πάρεις κάποια άλλη αμοιβή που θέλεις.71c113425f6b4fdfb8a43f3846846b11.pngΌπως βλέπουμε, δεν υπάρχει κάποιο κουμπί επιστροφής. Προτείνω να υπάρξει ώστε να έχουν μεγαλύτερη ευχέρεια οι ήρωες και να μην χρειάζεται να πάρουν μία ανταμοιβή με το ζόρι.
  • Δεύτερον, κατά την άποψη μου θα ήταν ωφέλιμο άμα υπήρχαν ισάξιες ανταμοιβές για κάθε τηλεφώνημα. Θέλω να πω πως μου έχει τύχει να υπάρξει τηλεφώνημα που να έχει περιορισμό χρόνου μιας εβδομάδας, και δίνει πολύ λιγότερα κέρματα από μία άλλη της ημέρας.
  • Τρίτον, το θεωρώ ανώφελο την εξωφρενικό αριθμό ντόνατ που πρέπει να δώσεις για την άμεση  ολοκλήρωση τηλεφωνημάτων.  8bbb26a5a6d045f590f5a7be0543e6ad.pngΜα καλά είναι δυνατόν; Εννέα ντόνατ, για μία γάτα; :D  Και να πεις ότι είναι μία ανταμοιβή κάτσε καλά...είναι 3,911 κέρματα που μπορείς να τα κερδίσεις στιγμιαία...σέρνοντας ένα αντικείμενο προς πώληση.Και απορώ πως μέσα από την ραγδαία εξέλιξη του παιχνιδιού, αυτό δεν έχει διορθωθεί!

Ας είμαστε λογικοί, εντάξει ένα τηλεφώνημα να δώσεις ντόνατ...αλλά ας έχει κάποια βάση!

Αυτά από εμένα, περιμένω διαφωνίες.

Καλά εντάξει άμα συμφωνείς, οκ, αλλά από τα λάθη μας μαθαίνουμε :D

 

Καλό σας παιχνίδι!(ίσια και σταθερά γράμματα όπως πρέπει να είναι τα τηλεφωνήματα!):P


  • Αυτό αρέσει στον/η IamWatchingYou, Rival, ntinarasole και σε 13 άλλους

#2 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2016 - 19:06:06

Καλησπέρα κοινότητα!

Έχω μερικές προτάσεις για τα Τ.Ε.Α.Η.(Τηλεφωνήματα Έκτακτης Ανάγκης Ήρωα).

 

  • Θα έχετε προσέξει πως όταν ολοκληρώνεται ένα τηλεφώνημα, τότε δεν μπορείς να πας πίσω στα άλλα τηλεφωνήματα για να πάρεις την ανταμοιβή αργότερα.Με αυτό εννοώ πως δεν μπορείς να επιστρέψεις πίσω στα υπόλοιπα, ώστε να τα δεις ή να πάρεις κάποια άλλη αμοιβή που θέλεις.71c113425f6b4fdfb8a43f3846846b11.pngΌπως βλέπουμε, δεν υπάρχει κάποιο κουμπί επιστροφής. Προτείνω να υπάρξει ώστε να έχουν μεγαλύτερη ευχέρεια οι ήρωες και να μην χρειάζεται να πάρουν μία ανταμοιβή με το ζόρι.
  • Δεύτερον, κατά την άποψη μου θα ήταν ωφέλιμο άμα υπήρχαν ισάξιες ανταμοιβές για κάθε τηλεφώνημα. Θέλω να πω πως μου έχει τύχει να υπάρξει τηλεφώνημα που να έχει περιορισμό χρόνου μιας εβδομάδας, και δίνει πολύ λιγότερα κέρματα από μία άλλη της ημέρας.
  • Τρίτον, το θεωρώ ανώφελο την εξωφρενικό αριθμό ντόνατ που πρέπει να δώσεις για την άμεση  ολοκλήρωση τηλεφωνημάτων.  8bbb26a5a6d045f590f5a7be0543e6ad.pngΜα καλά είναι δυνατόν; Εννέα ντόνατ, για μία γάτα; :D  Και να πεις ότι είναι μία ανταμοιβή κάτσε καλά...είναι 3,911 κέρματα που μπορείς να τα κερδίσεις στιγμιαία...σέρνοντας ένα αντικείμενο προς πώληση.Και απορώ πως μέσα από την ραγδαία εξέλιξη του παιχνιδιού, αυτό δεν έχει διορθωθεί!

Ας είμαστε λογικοί, εντάξει ένα τηλεφώνημα να δώσεις ντόνατ...αλλά ας έχει κάποια βάση!

Αυτά από εμένα, περιμένω διαφωνίες.

Καλά εντάξει άμα συμφωνείς, οκ, αλλά από τα λάθη μας μαθαίνουμε :D

 

Καλό σας παιχνίδι!(ίσια και σταθερά γράμματα όπως πρέπει να είναι τα τηλεφωνήματα!) :P

Καλησπέρα,

 

συμφωνώ απολύτως με τις ιδέες σου (ευτυχώς ή δυστυχώς για εσένα, κάτι για διαφωνίες διάβασα! :P ). 

Το θέμα με τα 9  (donut) ντόνατς μου έχει στοιχίσει αρκετές φορές (από βιασύνη έχω πατήσει "ολοκλήρωση" και 9 (donut)  από το απόθεμα μου*, έχουν κάνει φτερά! (crying2)  (angry) )!!

 

*μην φανταστείτε κανέναν σπουδαίο απόθεμα, μιλάμε της τάξης των 100 (donut) !! Το μόνιμο σφυρί να'ναι καλά! :D 


  • Αυτό αρέσει σε Dreamer και Hurric4ne VII

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#3 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2016 - 19:53:49

έχεις απόλυτο δίκιο το ποσό ντόνατ είναι τεράστιο


Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#4 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2016 - 21:27:23

Ελευθερια αποφασισε... Ή ανταμοιβη ή αμοιβη ...

 

Εχεις δικιο σε ολα τα παραπανω, αλλα θα ηθελα να προσθεσω κατι. Να υπαρχουν δυο βελη (πανω αριστερα στα Τ.Ε.Α.Η) που το αριστερο να σου δειχνει τα κατορθωματα που πρεπει να ολοκληρωσεις και το δεξι τα ολοκληρωμενα.

 

Δεν εχουν γινει ιδιαιτερες αλλαγες στα Τηλεφωνηματα για δυο λογους:

 

1) Ειναι καινουργια στο παιχνιδι.

 

2) Αυτες τις μερες ασχολουνται με τα γραφικα του παιχνιδιου, γι αυτο οπως ειδες η τωρινη αναβαθμιση ειχε πολυ λιγα πραγματα πχ.

 

Καλη συνεχεια!



#5 Hanno

Hanno

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 162 μηνύματα
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:hanno
Φήμη: 43

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2016 - 22:01:13

Πολλη καλη ιδεα αυτη, μακαρι να γινει στο μελλον, μα οχι και στο κοντινο μελλον, γιατι οπως ειπε ο τελευταιος δεν δινεται προτεραιοτητα σε τετοια θεμα αυτον τον καιρό.

#6 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 18 Νοέμβριος 2016 - 12:23:35

Ελευθερια αποφασισε... Ή ανταμοιβη ή αμοιβη ...

 

Εχεις δικιο σε ολα τα παραπανω, αλλα θα ηθελα να προσθεσω κατι. Να υπαρχουν δυο βελη (πανω αριστερα στα Τ.Ε.Α.Η) που το αριστερο να σου δειχνει τα κατορθωματα που πρεπει να ολοκληρωσεις και το δεξι τα ολοκληρωμενα.

 

Δεν εχουν γινει ιδιαιτερες αλλαγες στα Τηλεφωνηματα για δυο λογους:

 

1) Ειναι καινουργια στο παιχνιδι.

 

2) Αυτες τις μερες ασχολουνται με τα γραφικα του παιχνιδιου, γι αυτο οπως ειδες η τωρινη αναβαθμιση ειχε πολυ λιγα πραγματα πχ.

 

Καλη συνεχεια!

 

Δεν υπάρχουν βέλη. Όταν ολοκληρώνεις ένα, τότε δε σε αφήνει να πας πίσω.

 

Συγγνώμη που είναι το πρόβλημα με το παραπάνω; Αλλάζει κάτι στην ιδέα;

 

Το ότι είναι καινούρια δε θα πει πως δεν πρέπει να δίνουμε προτάσεις για βελτίωση. Δηλαδή θα πρέπει πρώτα να περιμένουμε να...παλιώσουν και ύστερα να τα βελτιώσουν;


  • Αυτό αρέσει σε ΤΕΜΠΕΛΗΣ και Classic

#7 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 19 Νοέμβριος 2016 - 10:45:52

σχετικα με το βελακι υπαρχει και το Χ πανω πανω και το βγαζεις



#8 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 19 Νοέμβριος 2016 - 12:52:36

σχετικα με το βελακι υπαρχει και το Χ πανω πανω και το βγαζεις

 

Το Χ σε βγάζει γενικά από τα τηλεφωνήματα, δεν σε οδηγεί πίσω στα περιεχόμενα.



#9 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 19 Νοέμβριος 2016 - 17:47:15

Το Χ σε βγάζει γενικά από τα τηλεφωνήματα, δεν σε οδηγεί πίσω στα περιεχόμενα.

περιερχομενα και ο αποστολες ενα κλικ ειναι τωρα ολοκληρη αναβαθμιση για την εξεικονομηση μιας κινησης ή και ενος κλικ ειναι περιττη βεβαια το θεμα με τα ντονατ ειναι πολυ χρησιμο και μου αρεσει και συμφωνω



#10 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 21 Νοέμβριος 2016 - 18:42:16

περιερχομενα και ο αποστολες ενα κλικ ειναι τωρα ολοκληρη αναβαθμιση για την εξεικονομηση μιας κινησης ή και ενος κλικ ειναι περιττη βεβαια το θεμα με τα ντονατ ειναι πολυ χρησιμο και μου αρεσει και συμφωνω

 

Κατάλαβες τι εννοώ;

Πρέπει να έγινε παρεξήγηση... :S



#11 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 21 Νοέμβριος 2016 - 18:45:04

αυτο που καταλαβα ειναι οτι με το βελακι πας πισω στα περιεχομενα των τηλεφωνιματων

με το Χ πας γενικα στις αποστολες αλλα αποστολες-περιεχομενα τηλεφωνιματων ειναι ενα κλικ αρα δεν γινεται και η τεραστια αλλαγη


Επεξεργάστηκε από ntinarasole, 21 Νοέμβριος 2016 - 18:45:15.


#12 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 22 Νοέμβριος 2016 - 13:56:17

αυτο που καταλαβα ειναι οτι με το βελακι πας πισω στα περιεχομενα των τηλεφωνιματων

με το Χ πας γενικα στις αποστολες αλλα αποστολες-περιεχομενα τηλεφωνιματων ειναι ενα κλικ αρα δεν γινεται και η τεραστια αλλαγη

Όταν πατάς Χ σε πάει κατυεθείαν στο ολοκληρωμένο, όχι στα περιεχόμενα.



#13 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 22 Νοέμβριος 2016 - 18:29:36

Όταν πατάς Χ σε πάει κατυεθείαν στο ολοκληρωμένο, όχι στα περιεχόμενα.

συνενοηση μπουζουκι :D  αστο καλη ιδεα ;)



#14 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 22 Νοέμβριος 2016 - 18:36:23

Spoiler

Χαίρετε!

Με το Χ μπορείτε να επιστρέψετε πίσω και να αφήσετε την ανταμοιβή για κάποια άλλη στιγμή.Η ανταμοιβή δεν θα πιστωθεί στον λογαριασμό σας.

Η πρόταση σας όπως αναφέρθηκε και παραπάνω υπάρχει ήδη στο παιχνίδι.

Spoiler

Spoiler

 

Με εκτίμηση Odi.


...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες