Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Νέα Αγαθά (κουμπί κλειδώματος)


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
7 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 26 Δεκέμβριος 2016 - 17:07:43

Χαίρετε,

 

 θεωρώ πώς θα ήταν αρκετά χρήσιμο να μπορούμε να ''κλειδώνουμε'' τα ''Νέα Αγαθά'' στο κατάστημα μεταχειρισμένων, καθώς πολλοί αποσυντονίζονται και χαλάνε όλα τους τα ντόνατ άσκοπα... και στην περίπτωση μου, το λέω επειδή έχω βρει έναν βοηθό, ο οποίος κάνει 20 ντόνατ, αλλά επειδή δεν έχω τόσα πάνω μου, αλλά θα αποκτήσω σε 1-2 μέρες, φοβάμαι μήπως πατήσω κατά λάθος ''νέα αγαθά'', και τον χάσω...   :D

 

 Λέω λοιπόν, να έχουμε την δυνατότητα να κλειδώνουμε με κάποιον τρόπο το κουμπί για τα νέα αντικείμενα...έτσι ώστε, αν πάει το χέρι μας να το πατήσει, να λέει ''Ωχ! Τα νέα αγαθά σου είναι κλειδωμένα!''  (grin)

 

Ευχαριστώ,

να έχετε όμορφες ημέρες.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, odi, Naty και σε 10 άλλους

#2 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.088 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.745

Δημοσιεύτηκε 26 Δεκέμβριος 2016 - 17:30:53

Χαίρετε,

 

 θεωρώ πώς θα ήταν αρκετά χρήσιμο να μπορούμε να ''κλειδώνουμε'' τα ''Νέα Αγαθά'' στο κατάστημα μεταχειρισμένων, καθώς πολλοί αποσυντονίζονται και χαλάνε όλα τους τα ντόνατ άσκοπα... και στην περίπτωση μου, το λέω επειδή έχω βρει έναν βοηθό, ο οποίος κάνει 20 ντόνατ, αλλά επειδή δεν έχω τόσα πάνω μου, αλλά θα αποκτήσω σε 1-2 μέρες, φοβάμαι μήπως πατήσω κατά λάθος ''νέα αγαθά'', και τον χάσω...   :D

 

 Λέω λοιπόν, να έχουμε την δυνατότητα να κλειδώνουμε με κάποιον τρόπο το κουμπί για τα νέα αντικείμενα...έτσι ώστε, αν πάει το χέρι μας να το πατήσει, να λέει ''Ωχ! Τα νέα αγαθά σου είναι κλειδωμένα!''  (grin)

 

Ευχαριστώ,

να έχετε όμορφες ημέρες.

Ωω ναι! Πολύ καλή η ιδέα σου στάθη. Μόλις πριν από λίγο είχα σκοπό να ξοδέψω δύο ντόνατ στο κατάστημα.. Ευτυχώς που πρόλαβα και είδα την ιδέα σου.  :P Επίσης να πω πως θα πρέπει να έχει ένα κουμπί που να αλλάζει χειροκίνητα και να λέει εάν θες να είναι τα αγαθά σου κλειδωμένα ή ξεκλείδωτα . Και πάλι μπράβο !!!!!!!!!!!!!!!!!!! (grin) 


  • Αυτό αρέσει σε giann657 και GLEM

#3 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 26 Δεκέμβριος 2016 - 17:50:30

Καλή ιδέα αλλά οι περισσότεροι που θα ξόδευαν τα ντόνατ τους στο κατάστημα θα τα κλείδωναν και μετά από λίγο θα τα ξεκλείδωναν επειδή δεν θα είχαν την δύναμη να συγκρατηθούν...Βέβαια δεν θα υπήρχε το πρόβλημα να πατήσεις κατά λάθος εκεί και να χάσεις κάτι που ήθελες να αγοράσεις και 1 ντόνατ!Αλλά για αυτό θα μπορούσε απλά να σε ρωτάει αν είσαι σίγουρος πως θέλεις να ανανεώσεις τα νέα αγαθά...Και για να μην γίνεται ενοχλητικό για αυτούς που όντως θέλουν θα μπορούσε να έχει την επιλογή να το κλείσεις για να μην βγαίνει κάθε φορά που πατάς ανανέωση  :P


  • Αυτό αρέσει σε goof123, omg3lol6 και Classic

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#4 spoonkiller

spoonkiller

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 104 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠεριστερι
  • Ομάδα:ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ CITY
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:spoonkiller
Φήμη: 194

Δημοσιεύτηκε 26 Δεκέμβριος 2016 - 19:03:37

Ισως να βολευει αρκετα ατομα αλλα την θεωρω περιττη (drinks2)

 

 

καλες γιορτες


-ΣΤΑΘΑΡΑ ΒΑΣΙΚΑ....ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΟΥ...1951-2017


#5 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 26 Δεκέμβριος 2016 - 19:15:02

Ισως να βολευει αρκετα ατομα αλλα την θεωρω περιττη (drinks2)

 

 

καλες γιορτες

Καμία ιδέα δεν είναι περιττή.. όσες βοηθούν ορισμένα άτομα, είναι αναγκαίες.. 

 

Και η συγκεκριμένη, φαίνεται πώς είναι αναγκαία για πολλούς απ΄ ότι βλέπω!



#6 BigBoss

BigBoss

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 90 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 94

Δημοσιεύτηκε 26 Δεκέμβριος 2016 - 19:18:54

Ισως να βολευει αρκετα ατομα αλλα την θεωρω περιττη (drinks2)

 

 

καλες γιορτες

Σίγουρα, για κάποιους που δεν ξοδεύουν ντόνατ εδώ κι εκεί είναι περιττή.

Αλλά σκέψου πως στους περισσότερους όπως και σε εμένα, έχει συμβεί το εξής.Να μαζεύω ντόνατ για έναν βοηθό, και να από την περιέργια μου να δω τι εχει η επόμενη καρτέλα νέων αγαθων, να χασω τον βοηθό.....

Και όπως είπε ο giann καμία ιδέα δεν είναι περιττή εφόσον βοηθάει κάποια άτομα!

 

 

Καλές γιορτές!


“for ever and a day”
..William Shakespeare..


#7 Classic

Classic

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 70 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαLas Vegas
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 93

Δημοσιεύτηκε 26 Δεκέμβριος 2016 - 21:51:22

Μου αρέσει η ιδέα σου και την θεωρώ πολύ χρήσιμη πχ έχεις βρει σφυρί και δεν έχεις μαζέψει τα ντόνατς και θες να το αγοράσεις,ασπούμε ξεχνιέσαι και πατάς καταλάθος νέα αγαθά και το χάνεις το σφυρί,ενώ έτσι δεν χάνεις αυτά που πραγματικά χρειάζεσαι να αγοράσεις.

Αλλά εάν μου επιτρέπεις να προσθέσω κάτι,καλό θα ήταν να μπορούμε να κλειδώσουμε ξεχωριστά το αντικείμενο που θέλουμε και απλά στις άλλες θέσεις να αλλάζουν τα καινούργια πράγματα ή μήπως είναι κατάχρηση δεν ξέρω....,εμένα πάντως μου φάνηκε καλό αυτό με το κλείδωμα ξεχωριστά,εάν θέλουμε με ένα τικ από πάνω στο αντικείμενο κτλ....


  • Αυτό αρέσει στον/η giann657

#8 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2017 - 13:42:01

καλή ιδέα που έχει τύχει πολλές φορές να πατήσω νέα αγαθά ενώ δεν πήρα το αντικείμενο που ήθελα


Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες