Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Δωρεά Ντόνατ


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 stelios-osfp

stelios-osfp

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 224 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76






Φήμη: 296

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2017 - 15:07:06

Γεια σε όλους,σκέφτηκα μια ιδέα και αποφάσισα να τη δημοσιεύσω.Όπως όλοι γνωρίζουμε,η δωρεά ντόνατ στην ομάδα είναι εφικτή μόνο εφόσον έχεις βάλει το χέρι στην τσέπη και έχει αγοράσει.Όμως οι εποχές είναι δύσκολες και δεν γίνεται κάποιος να αγοράζει για να δωρίζει στην ομάδα.Όμως,ας είμαστε ρεαλιστές,η ανεξέλεγκτη δωρεά ντόνατ στην ομάδα ανεξαρτήτως επιπέδου δεν γίνεται να υλοποιηθεί και νομίζω δικαίως γιατί μπορεί κάποιος να φτιάχνει καινούριους παίκτες και να δωρίζει τα ντόνατ τους στην ομάδα.Οπότε προτείνω (idea) μετά από ένα συγκεκριμένο επίπεδο να μπορεί ο παίκτης να δωρίζει ορισμένα ντόνατ ημερησίως στην ομάδα π.χ. maximum 20.Το επίπεδο αυτό είναι,κατά τη γνώμη μου το 250.Το λέω επειδή πάντα ήθελα να δωρίσω ντόνατ στην ομάδα αλλά δεν ήθελα να αγοράσω.

 

 

Ελπίζω να σας άρεσε η ιδέα μου ;) .


  • Αυτό αρέσει στον/η IamWatchingYou, Lefteris, odi και σε 7 άλλους

#2 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2017 - 15:25:49

Εμάς σαφώς και μας άρεσε, της εταιρείας δεν ξέρω.. :D


  • Αυτό αρέσει στον/η dina, spiderman471, omg3lol6 και σε 5 άλλους

#3 ErniSot

ErniSot

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 188 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤο Internet
  • Ομάδα:ΑΦΑΝΑ GALAXY
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:ErniSot
Φήμη: 124

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2017 - 16:02:43

Εμάς σαφώς και μας άρεσε, της εταιρείας δεν ξέρω.. :D

σωστό, θα αγόραζαν ελάχιστοι ντόνατ


Μου αρέσουν οι γάτες, οι γάτες και οι γάτες. Α, ναι, μου αρέσουν και η γάτες.


#4 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2017 - 20:28:38

Καλησπερα,συμφωνω,είναι από τις ποιο παλιες προτασεις εδώ στο φορουμ,όμως θα πω κατι που δειχνει αντιθετα πραγματα,μιλαω για τους ελληνικους σερβερ,εξω διαβαζω λιγο τα φορουμ,κανει καλο γιατι βλεπεις  ότι πανω  κατω τα ιδια λεμε.

 

Εχεις μια εταιρεια,βαζεις  ένα ποσο για να αγορασουμε ντονατς  με καρτες,πιο παλια εάν θυμομαστε με 10 ευρω καρτα επαιρνες  150 ντονατς ή  125 δεν θυμαμαι καλα,τωρα μονο σε καποιες  ξεχωριστες μερες,το παραβλεπουμε αυτό,γκρινιαζουμε κ εχουμε δικιο,όμως  όταν ανοιγει  ενας καινουργιος σερβερ,σκεψου  τι  ντονατς αγοραζονται ,αυτό δειχνει αντικρουομενα  πραγματα,είναι παιχνιδι  πανω από όλα αλλα ο ανταγωνισμος  είναι  κατι που δεν μπορει να αλλαξει,ασχετα εάν  είναι μεσα στον μικροκοσμο  του κάθε σερβερ,το βλεπουμε ολοι από διαφορετικο πρισμα,προσωπικα ολοι οι σερβερ είναι σε τεχνικο κωμα,τωρα προσπαθει η εταιρεια να φτιαξει κατι στο παιχνιδι,γραφικα κ.α που δεν ξερω,φανταζομαι αλλα δεν θελω να γινει μολις γινει η αναβαθμιση να ανοιξει ο καινουργιος.

 

Τα ντονατς παντως είναι το κερδος της εταιριας από τα ποσοστα που παιρνει από τις καρτες,οποτε να αλλαξει αυτό δεν νομιζω,είναι κατι που ισχυει κ στην ζωη την πραγματικη,οποτε μην μπουμε σε αυτό το τρυπακι κ μην ξεχναμε ότι όλα τα παιχνιδια καποια στιγμη τελειωνουν εκτος από αυτά που κανουν το μυαλο να δουλευει  κ να σου δινουν κατι διαφορετικο κάθε μερα,οποτε ας απολαυσουμε   το παιχνιδι της ζωης


  • Αυτό αρέσει στον/η Siquana, GiannisG71, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και σε 2 άλλους




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες