Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

[Ερωτήσεις]: Κρυψώνα

κρυψωνα αναβαθμιση

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
136 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#101 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 09:01:26

Έχω μια απορία για την θέση άμυνας υπάρχει κάποια λίστα με την δύναμη και την αντοχή που δίνει ανά επίπεδο επέκτασης;



#102 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 11:44:50

Έχω μια απορία για την θέση άμυνας υπάρχει κάποια λίστα με την δύναμη και την αντοχή που δίνει ανά επίπεδο επέκτασης;

Καλησπέρα, για την δύναμη δεν το έχω υπολογίσει αλλά για την αντοχή στο κάθε επίπεδο η αντοχή πάει με βάση το επίπεδο επειδή δεν θα στο εξηγήσω καλά με θεωρεία αν η θέση άμυνας μας το επίπεδο είναι 17 μπορεί να αμυνθεί 17 ρομπότ με δύναμη και αντοχή (όσο δύναμη έχει η θέση άμυνας) πχ. 1.700.



#103 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 14:54:58

Δεν κατάλαβα καλά τι εννοείς, 

Είμαι 17 επίπεδο και έχω αυτήν την στιγμή 21.000 αντοχή και 1500 δύναμη. Τι θα γίνει αυτό στο επόμενο επίπεδο πρακτικά;



#104 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 16:11:41

Δεν κατάλαβα καλά τι εννοείς, 

Είμαι 17 επίπεδο και έχω αυτήν την στιγμή 21.000 αντοχή και 1500 δύναμη. Τι θα γίνει αυτό στο επόμενο επίπεδο πρακτικά;

 Διορθώνω 15 επίπεδο.



#105 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 16:52:53

Διορθώνω 15 επίπεδο.

24.000 και 1600

Αντοχή +3000,δύναμη +1000,ανά επίπεδο

Επεξεργάστηκε από grigrist, 21 Σεπτέμβριος 2017 - 16:53:25.


#106 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 22 Σεπτέμβριος 2017 - 09:26:38

Ισχύει πράγματι για το επίπεδο που είπες όμως μόνο. Έκανα μια μικρή...μελέτη και βρήκα πως περίπου λειτουργεί. Για την αντοχή από το 2 επίπεδο και μετά αυξάνει η αντοχή κατά 200*επίπεδο σε σχέση με το προηγούμενο επίπεδο. Αυτό μέχρι το 18 επίπεδο τουλάχιστον, από κει και πέρα υποθέτω ότι συνεχίζει να συμβαίνει το ίδιο, ας ενημερώσει κάποιο παιδί που έχει πάει παραπάνω.

Παραθέτω έναν πίνακα, Με μαύρα γράμματα είναι αυτά που όντως έχω δει ότι ισχύουν και τα κόκκινα είναι αυτά που βάσει της φόρμουλας θα πρέπει να ισχύουν αλλά δεν τα έχω δει σε παίκτη. Πρακτικά η αντοχή μέχρι το 18 επίπεδο είναι σίγουρα σωστή και η δύναμη το ίδιο μέχρι το 18 επίπεδο εκτός αν το 9 είναι με κάποιο τρόπο μεταβατικό. Και εδώ όποιος ξέρει να πει να βγάλουμε έναν ολοκληρωμένο πίνακα.

Πίνακας αντοχής-δύναμης θέση άμυνας:

gYSaEJ.jpg



#107 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 22 Σεπτέμβριος 2017 - 11:43:59

Στο 20ο επίπεδο σίγουρα δεν είναι η δύναμη 2000,καθώς εγώ στο 19,το έχω 2000 ;)

#108 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 22 Σεπτέμβριος 2017 - 15:47:40

Η θέση άμυνας είναι ανεξάρτητη απο την δύναμη του ρομπότ.

Αυτή(η δύναμη),εξαρτάται απο το επίπεδο της μονάδας βελτίωσης μαχητικών ρομπότ.

Και είναι το επίπεδο των επιθεμπότ επι 100.

Σημ. Το επίπεδο των επιθεμποτ είναι +1 απο το επίπεδο της μονάδας βελτίωσης μαχητικών ρομποτ.

Υ.Γ. Εκτος κι αν δεν εχω καταλάβει καλά,και εννοείτε την δύναμη τουρομποτ οταν αμύνεσαι.

Τότε η δυναμη του ρομποτ είναι +1 απο το επίπεδο αμυνας  επι 100


Επεξεργάστηκε από simos, 22 Σεπτέμβριος 2017 - 15:59:28.


#109 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 22 Σεπτέμβριος 2017 - 15:59:20

Στον πίνακα μου γράφω την δύναμη που παίζει ο παίκτης μας όταν έχει την θέση άμυνας και όχι κάποιο επιθέ ή άμυνο ρομπότ αν αυτό εννοείς.



#110 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 22 Σεπτέμβριος 2017 - 16:06:38

Στον πίνακα μου γράφω την δύναμη που παίζει ο παίκτης μας όταν έχει την θέση άμυνας και όχι κάποιο επιθέ ή άμυνο ρομπότ αν αυτό εννοείς.

Ναι,μετά το κατάλαβα κ έκανα,edit.

Αλλα πχ το επίπεδο Θέσης Μάχης "16" σου εγκαθιστά συστήματα άμυνας επιπέδου "17".

Η δύναμη του ρομπότ οταν αμύνεσαι θα είναι 1700



#111 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 22 Σεπτέμβριος 2017 - 16:16:12

Ναι σ' αυτό έχεις δίκιο, στην ουσία ο πίνακας μου δείχνει τι επίπεδο είναι η άμυνα, η θέση άμυνας είναι ένα κάτω. Αυτό γίνεται φαντάζομαι γιατί υπάρχουν παίκτες χωρίς θέση άμυνας, αυτοί έχουν στην ουσία το 1 και έτσι το επίπεδο 1 σου βάζει θέση άμυνας 2 κλπ.

Καλά έκανες και το διόρθωσες. Γι' αυτό άλλωστε και ο grigrist λέει ότι ενώ είναι 19 έχει δύναμη 2000. Έχει δίκιο φυσικά απλώς εγώ δεν το είχα διευκρινήσει. 


  • Αυτό αρέσει στον/η simos

#112 iubi

iubi

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 17 μηνύματα
  • Ομάδα:Shadow Hunters
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Iubi



Φήμη: 33

Δημοσιεύτηκε 05 Ιούνιος 2018 - 09:57:57

καλησπερα, μια ερωτηση για την κρυψωνα εχω κι εγω

ηθελα να ρωτησω το εργαστηριο τροποποιησεων φυσικα εχει 2 ποσοστα μπονους

ενα ατομικο και ενα ομαδικο

το ομαδικο σαφως επιρεαζεται απο το λεβελ που εχουν το εργαστηριο ολα τα μελη της ομαδας

σε περιπτωση που μια ομαδα δεν εχει 30 ατομα αλλα εχει ας πουμε 25 το ομαδικο ποσοστο μπονους βγαζει μεσο ορο απο τα 25 ατομα ή βγαζει απο 30 μετρωντας τα 5 ατομα που λειπουν για 0% με αποτελεμσα να πεφτει το μπονους ομαδας?



#113 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 05 Ιούνιος 2018 - 10:55:53

καλησπερα, μια ερωτηση για την κρυψωνα εχω κι εγω

ηθελα να ρωτησω το εργαστηριο τροποποιησεων φυσικα εχει 2 ποσοστα μπονους

ενα ατομικο και ενα ομαδικο

το ομαδικο σαφως επιρεαζεται απο το λεβελ που εχουν το εργαστηριο ολα τα μελη της ομαδας

σε περιπτωση που μια ομαδα δεν εχει 30 ατομα αλλα εχει ας πουμε 25 το ομαδικο ποσοστο μπονους βγαζει μεσο ορο απο τα 25 ατομα ή βγαζει απο 30 μετρωντας τα 5 ατομα που λειπουν για 0% με αποτελεμσα να πεφτει το μπονους ομαδας?

Αν δεν μετριέται για 0% τότε θα μπορούμε να φτιάχνουμε μια ομαδούλα μόνοι μας για κάποιες μέρες, να φτιάχνουμε τις τέλειες τροποποιήσεις, και να γυρνάμε. Από την άλλη αν δεν ισχύει, θα είναι πολύ άδικο για κάποιον να έχει μικρές τροποποιήσεις εξ'ατίας των λίγων μελών..

 

Δεν ξέρω τι ισχύει, δεν το έχω ψάξει. Ας απανήσει κάποιος άλλος  :) .

 

Πάντως έχοντας διώξει άτομα στην ομάδα που δεν είχαν κρυψώνα, δεν μειώθηκαν οι max πόντοι. Άρα φαντάζομαι αφού δεν επηρεάζουν τον υπολογισμό αυτοί που δεν έχουν κρυψώνα, δεν θα τον επηρεάζουν αυτοί που καν δεν υπάρχουν (lol) . 


Επεξεργάστηκε από AlphaWarrior, 05 Ιούνιος 2018 - 11:06:28.

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#114 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 05 Ιούνιος 2018 - 11:27:25

Καλησπέρα σας.  (grin)

καλησπερα, μια ερωτηση για την κρυψωνα εχω κι εγω

ηθελα να ρωτησω το εργαστηριο τροποποιησεων φυσικα εχει 2 ποσοστα μπονους

ενα ατομικο και ενα ομαδικο

το ομαδικο σαφως επιρεαζεται απο το λεβελ που εχουν το εργαστηριο ολα τα μελη της ομαδας

σε περιπτωση που μια ομαδα δεν εχει 30 ατομα αλλα εχει ας πουμε 25 το ομαδικο ποσοστο μπονους βγαζει μεσο ορο απο τα 25 ατομα ή βγαζει απο 30 μετρωντας τα 5 ατομα που λειπουν για 0% με αποτελεμσα να πεφτει το μπονους ομαδας?

 

Αν περάσετε το κέρσορά σας πάνω από το ποσοστό του μπόνους ομάδας θα δείτε την εξής διευκρίνιση:

 

2018_06_05_13_48_27_5_11_39_Hero_Zero.pn

 

Για χάρη της περιέργειας, είπα να κάνω μία μικρή έρευνα φεύγοντας από την ομάδα μου και φτιάχνοντας καινούρια όπου θα είμαι μόνο εγώ σε αυτήν.  :P

2018_06_05_14_09_49_5_48_17_Hero_Zero.pn

 

Το μπόνους μειώθηκε δραματικά. Συνεπώς, υποθέτω πως όσα περισσότερα μέλη, τόσο πιο πολύ ανεβαίνει και ο μέσος όρος (φυσικά από παίκτες που έχουν και οι ίδιοι εργαστήριο τροποποιήσεων).

 

Να σημειώσω επίσης ότι πάνω από το μπόνους της ομάδας, το παιχνίδι ανέφερε πως "Το μπόνους ομάδας θα ενεργοποιηθεί από αύριο", άρα μπορώ να προσθέσω πως μάλλον άμα διώξετε ή προσλάβετε ένα μέλος στην ομάδα σας όπου έχει εργαστήριο, το ποσοστό μπόνους δε θα επηρεαστεί άμεσα, αλλά πιθανότατα μετά από ένα 24ωρο.

 

Συμπερασματικά θεωρώ ότι μέσος όρος εξαρτάται και από τις κενές θέσεις της ομάδας. Δε μπορώ να σας πω με βεβαιότητα όμως τι ισχύει και τι όχι.


  • Αυτό αρέσει στον/η simos, DrSuperDuper, goof123 και σε άλλον ένα

#115 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 05 Ιούνιος 2018 - 16:30:25

 

 

Για χάρη της περιέργειας, είπα να κάνω μία μικρή έρευνα φεύγοντας από την ομάδα μου και φτιάχνοντας καινούρια όπου θα είμαι μόνο εγώ σε αυτήν.  :P

2018_06_05_14_09_49_5_48_17_Hero_Zero.pn

 

Το μπόνους μειώθηκε δραματικά. Συνεπώς, υποθέτω πως όσα περισσότερα μέλη, τόσο πιο πολύ ανεβαίνει και ο μέσος όρος (φυσικά από παίκτες που έχουν και οι ίδιοι εργαστήριο τροποποιήσεων).

 

Άρα θεωρώ ότι μέσος όρος εξαρτάται και από τις κενές θέσεις της ομάδας. Δε μπορώ να σας πω με βεβαιότητα όμως τι ισχύει και τι όχι.

 

Το δικό σου μπόνους από το εργαστήριο σου πόσο είναι;



#116 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 05 Ιούνιος 2018 - 16:55:00

Το δικό σου μπόνους από το εργαστήριο σου πόσο είναι;


50%

#117 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 05 Ιούνιος 2018 - 19:54:20

Άρα εύκολα βγαίνει το συμπέρασμα ότι πάει το ποσοστό καθενός διαιρεμένο δια το 30 (το μέγιστο των μελών που μπορεί να έχει μια ομάδα) ανεξαρτήτως πόσα μέλη έχει πραγματκά μια ομάδα.

Ερώτημα παραμένει αν αυτό συνεχίζει να ισχύει μετά που κάποιος έχει επεκτείνει το εργαστήριο στο 21 και πάνω επίπεδο.


  • Αυτό αρέσει στον/η Hurric4ne VII

#118 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 05 Ιούνιος 2018 - 20:05:27

Άρα εύκολα βγαίνει το συμπέρασμα ότι πάει το ποσοστό καθενός διαιρεμένο δια το 30 (το μέγιστο των μελών που μπορεί να έχει μια ομάδα) ανεξαρτήτως πόσα μέλη έχει πραγματκά μια ομάδα.
Ερώτημα παραμένει αν αυτό συνεχίζει να ισχύει μετά που κάποιος έχει επεκτείνει το εργαστήριο στο 21 και πάνω επίπεδο.


Νομίζω πως θα πρέπει να υπάρξουν και άλλες περιπτώσεις με ποικιλία επεκτάσεων του εργαστηρίου ώστε να υπάρξουν άμεσα συμπεράσματα.

#119 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούνιος 2018 - 16:23:10

Νομίζω πως θα πρέπει να υπάρξουν και άλλες περιπτώσεις με ποικιλία επεκτάσεων του εργαστηρίου ώστε να υπάρξουν άμεσα συμπεράσματα.

Αφού έχω στείλει μηνύματα σε πάνω από 10 παίκτες ενεργούς εκείνη την στιγμή σε ομάδες με κάτω των 20 ατόμων που δεν μου απάντησε κανένας πόσο είναι το ομαδικό μπόνους της ομάδας του για να κάνω υπολογισμούς, τελικά κατάφεραν να βρω μιας ομάδας.

Στοιχεία:

14 μέλη.

Μέλη με κρυψώνα, ατομικά μπόνους: (70%,95%,30%,15%,15%,5%,5%,0,0,0,0,0,0,0). Οπότε αθροίζοντας τα ποσοστά και διαιρώντας με το 30 έχουμε 2,35/30=0,0783=7,83% 

Το οποίο συμπίπτει με το ομαδικό μπόνους εκείνης της ομάδας με απόλυτη ακρίβεια.


  • Αυτό αρέσει σε simos, AlphaWarrior και Hurric4ne VII

#120 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούνιος 2018 - 17:56:22

Αφού έχω στείλει μηνύματα σε πάνω από 10 παίκτες ενεργούς εκείνη την στιγμή σε ομάδες με κάτω των 20 ατόμων που δεν μου απάντησε κανένας πόσο είναι το ομαδικό μπόνους της ομάδας του για να κάνω υπολογισμούς, τελικά κατάφεραν να βρω μιας ομάδας.
Στοιχεία:
14 μέλη.
Μέλη με κρυψώνα, ατομικά μπόνους: (70%,95%,30%,15%,15%,5%,5%,0,0,0,0,0,0,0). Οπότε αθροίζοντας τα ποσοστά και διαιρώντας με το 30 έχουμε 2,35/30=0,0783=7,83%
Το οποίο συμπίπτει με το ομαδικό μπόνους εκείνης της ομάδας με απόλυτη ακρίβεια.

Τότε χαίρομαι που απαντήθηκε μία ερώτηση πάνω στο παιχνίδι δίχως κάποια επίσημη υπόδειξη με ακρίβεια.
Άρα όμως μετράει και ο αριθμός των μελών της ομάδας που έχουν εργαστήριο, γιατί θα είναι μεγαλύτερο το πηλίκο της διαίρεσης όσο αυξάνονται οι διαθέσιμοι αριθμοί της επί % επέκτασης των εργαστηρίων.





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: κρυψωνα, αναβαθμιση

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες