Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Προτασεις για την νεα αναβαθμιση


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
5 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 GiannisG71

GiannisG71

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 104 μηνύματα
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 108

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 11:41:31

Καλησπερα μετα την μεγαλη αναβαθμιση που εγινε που εμενα προσωπικα μου αρεσε (οπως ειναι τωρα χωρις να ξερω αν αλλαξει κατι η εταιρια στην επομενη ενημερωση ) εχω να κανω 3 προτασεις:

 

1)Εφοσον συνεχισουν να ερχονται μηνυματα με κουπονια για σουπερ κολλα καλο θα ηταν με το που το εξαργυρωνεις να διαγραφεται αυτοματως...(Αυτο μπορει να γινει και για τα κουπονια ενεργειας,προπονησεων κτλ) Γιατι η αληθεια ειναι οτι οταν μπαινεις και βλεπεις 15-20+ μηνυματα απο κουπονια ειναι λιγο βαρετο να τα εξαργυρωνεις και να τα διαγραφεις 1-1...Τουλαχιστον ετσι θα γλιτωνεις το μισο χρονο...Και επισης σε αυτη την περιπτωση το κουμπι διαγραφη ολων δεν βοηθαει γιατι μπορει να εχω μηνυματατα που να τα χρειαζομαι!

 

2)Στην κρυψωνα τωρα εξισου μια απλη βοηθεια που θα γλιτωνε χρονο ( οχι οτι ειναι τοσα πολλα που τρως πολυ χρονο ) θα μπορουσε να ειναι ενα πρακτικο κουμπι που να συλλεγει οτι εχεις εκεινη την ωρα διαθεσιμο....Δλδ ενα κουμπι συλλογης ολων των υλικων,των κερματων,των ρομποτ και της εμπειριας μαζι...

 

3)Ενα εβδομαδιαιο τουρνουα κρυψωνας ακριβως οπως τα υπολοιπα θα ηταν μια καλη ιδεα!

 

 

Υ.Γ Μην αρχισετε απο κατω να λετε για το ποσο κακη ειναι η αναβαθμιση κτλ, καθως εχει γεμισει με τετοια σχολια το φορουμ απο εχθες , παρα μονο την αποψη σας πανω σε αυτα..


  • Αυτό αρέσει στον/η IamWatchingYou, ArheniuM, odi και σε 11 άλλους

#2 Blade

Blade

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαThessaloniki
  • Ομάδα:Ace In The RiVeR
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:Blade
Φήμη: 24

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 12:07:17

Καλησπερα μετα την μεγαλη αναβαθμιση που εγινε που εμενα προσωπικα μου αρεσε (οπως ειναι τωρα χωρις να ξερω αν αλλαξει κατι η εταιρια στην επομενη ενημερωση ) εχω να κανω 3 προτασεις:

 

1)Εφοσον συνεχισουν να ερχονται μηνυματα με κουπονια για σουπερ κολλα καλο θα ηταν με το που το εξαργυρωνεις να διαγραφεται αυτοματως...(Αυτο μπορει να γινει και για τα κουπονια ενεργειας,προπονησεων κτλ) Γιατι η αληθεια ειναι οτι οταν μπαινεις και βλεπεις 15-20+ μηνυματα απο κουπονια ειναι λιγο βαρετο να τα εξαργυρωνεις και να τα διαγραφεις 1-1...Τουλαχιστον ετσι θα γλιτωνεις το μισο χρονο...Και επισης σε αυτη την περιπτωση το κουμπι διαγραφη ολων δεν βοηθαει γιατι μπορει να εχω μηνυματατα που να τα χρειαζομαι!

 

2)Στην κρυψωνα τωρα εξισου μια απλη βοηθεια που θα γλιτωνε χρονο ( οχι οτι ειναι τοσα πολλα που τρως πολυ χρονο ) θα μπορουσε να ειναι ενα πρακτικο κουμπι που να συλλεγει οτι εχεις εκεινη την ωρα διαθεσιμο....Δλδ ενα κουμπι συλλογης ολων των υλικων,των κερματων,των ρομποτ και της εμπειριας μαζι...

 

3)Ενα εβδομαδιαιο τουρνουα κρυψωνας ακριβως οπως τα υπολοιπα θα ηταν μια καλη ιδεα!

 

 

Υ.Γ Μην αρχισετε απο κατω να λετε για το ποσο κακη ειναι η αναβαθμιση κτλ, καθως εχει γεμισει με τετοια σχολια το φορουμ απο εχθες , παρα μονο την αποψη σας πανω σε αυτα..

Ισχύει ότι τα μηνύματα είναι ενοχλητικά


  • Αυτό αρέσει στον/η ArheniuM

The End Is Not Near, It's Here .... (seawave)

Ποτέ μην παλεύεις με τα γουρούνια, γιατί εσύ λερώνεσαι ενώ τα γουρούνια το ευχαριστιούνται ... (smug)


#3 Siquana

Siquana

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 116 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑχαΐα, Βρυξξέλες
  • Κόσμος:GR10
Φήμη: 131

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 12:34:12

Αφού το παιχνίδι ζητά περισσότερα ντόνατς, όπως ακούω από πολλούς, το παιχνίδι αξίζει να φτιάξει ένα εργοστάσιο ντόνατς.

 

Για όσους δεν έχουν την ιδέα μου, ας πατήσουν εδώ.


  • Αυτό αρέσει στον/η ArheniuM

Δύο πράγματα μετράνε σε έναν παίχτη του Hero Zero: 1) Πόσο καλός είναι, και 2) Πόσα λεφτά δίνει στην εταιρεία. Ως προς το πρώτο έχω τις αμφιβολίες μου.

 

The Unpredictables (grin)


#4 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 12:49:13

Και επισης σε αυτη την περιπτωση το κουμπι διαγραφη ολων δεν βοηθαει γιατι μπορει να εχω μηνυματατα που να τα χρειαζομαι!

 

Καλησπέρα, δεν χρειάζεται να χρησιμοποιήσεις την επιλογή "Διαγραφή όλων". Μπορείς απλά να έχεις πατημένο το πλήκτρο CtrL και να επιλέξεις όσα μηνύματα επιθυμείς να διαγράψεις! ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η ArheniuM, Lefteris, Rival και σε 2 άλλους

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#5 GiannisG71

GiannisG71

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 104 μηνύματα
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 108

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 13:54:08

Καλησπέρα, δεν χρειάζεται να χρησιμοποιήσεις την επιλογή "Διαγραφή όλων". Μπορείς απλά να έχεις πατημένο το πλήκτρο CtrL και να επιλέξεις όσα μηνύματα επιθυμείς να διαγράψεις! ;)

 

η αληθεια ειναι οτι αυτο δεν το ηξερα!! Ευχαριστω dina  (smug)


  • Αυτό αρέσει σε ArheniuM και dina

#6 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 13:57:41

Και κατι αλλο, καλο θα ηταν να μπορεις να χασεις την "δοξα" την οποια τωρα κερδιζεις μονο. Ετσι να γινει ποι ανταγωνιστικο το mini- game. 


  • Αυτό αρέσει στον/η ArheniuM, Lefteris, Siquana και σε άλλον ένα




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες