Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Αντιο


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
31 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 KontoStoupis

KontoStoupis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 325

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 15:38:21

Αλλά δε νομίζω να θίξαμε κανέναν σας ...  δικαίωμά μας είναι να εκφράσουμε τα παράπονα μας, και μιλώ εκ μέρος όλων! Σε όποιον δεν αρέσει, δε μιλάει και δεν ασχολείται...

Χθες δημιούργησα ένα θέμα και εκεί έκφρασα τα παράπονά μου, τώρα τα τρεία δε ξέρω που τα είδατε....

Άλλοι συμφωνούν άλλοι διαφωνούν, άμα δε γινόταν αυτό... δε θα υπήρχε το φόρουμ...

Εδώ το παιδί είπε πως αποχωρεί γιατί δε του άρεσε η αναβάθμιση, δικαίωμά του... εμείς όμως, (με το εμείς εννοώ όλοι μας), το κάναμε εμπόλεμη ζώνη.Μερικοί τι περιμένατε; Να αρέσει σε όλους;

 

Καλό σας παιχνίδι.


Επεξεργάστηκε από KontoStoupis, 26 Ιανουάριος 2017 - 15:57:17.

  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, goof123, RONALDO46 και σε 2 άλλους

#22 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 17:33:12

αυτο που λετε για τα μικρα λβλ οτι δεν ωφελούνται κανετε λάθος...σε πολλα Gr κυριως στα παλια μεσα στην 10αδα ειναι καποια παιδια τα οποια ειναι πρπ 100λβλ+ και επισης ειναι και περιπου 20% η επεκταση τους  

 

αυτη η αναβαθμισει εγινε ωστε να μπορουν και τα μικροτερα λβλ να μπορουν να ειναι ψηλα σε μια καταταξη...

 

το αλλο που ειδα ειναι το οτι δεν εχετε αρκετα κερματα για αναβαθμισεις ή οτι ξοδευετε πολλα κερματα

 

1ον:αν δεν ξοδευετε κερματα μια χαρα σας φτανουν...

2ον:οπως ξοδευετε εσεις πολλα κερματα στις αναβαθμισεις τα ιδια ξοδευουν και οι αλλοι 

Τα μικρά lvl επωφελούνται επειδή έχουν την δυνατότητα να έχουν καλή θέση σε μία κατάταξη? Δεν νομίζω...Από την στιγμή που έχουν καλή θέση σημαίνει πως έχουν ρίξει πολλά κέρματα (εσύ είπες πως έχουν 20% κάποια μικρά lvl)...Ναι,μπορεί να έχουν καλή θέση εκεί...Αλλά για σκέψου πόσο θα είχαν δυναμώσει τον ήρωά τους αν αυτά τα κέρματα τα έριχναν σε εκείνον και όχι στην κρυψώνα...Και διορθώστε με αν κάνω λάθος,αλλά εγώ είχα την εντύπωση πως ο σκοπός του παιχνιδιού ήταν να δυναμώσουμε τον ήρωά μας,και όχι την κρυψώνα του...Ένα παράδειγμα...Στον server που παίζω εγώ,από τότε που βγήκε η κρυψώνα όλοι ασχολούνται μόνο με αυτή...Και σχεδόν κανείς δεν δίνει προσοχή στο ήρωά του!!! Είναι σαν να παίζεις 2 παιχνίδια μαζί! Ένα με την κρυψώνα και ένα με τον ήρωα...Εγώ δεν δηλώνω κατά της νέας αναβάθμισης,απλά έχει προβλήματα που πρέπει να λυθούν και μάλιστα γρήγορα,για αυτό πιστεύω κάνουν παράπονα όσοι απογοητεύτηκαν από την αναβάθμιση,για να ζητήσουν να λυθούν!

Ένα πρόβλημα είναι πως κάποιος που είναι 200 lvl μαζεύει περισσότερα νομίσματα από κάποιον που είναι 55 (λογικό,και παλιά έτσι ήταν) Μόνο που αυτός που ήταν 55 lvl μάζευε αρκετά κέρματα για να καλύψει τις ανάγκες του ήρωά του,και αυτός που ήταν 200 είχε και παραπάνω από όσα χρειάζεται,αν και είχε και μεγαλύτερες ανάγκες!

Το πρόβλημα είναι πως τώρα,αυτός που είναι 200 έχει μεγαλύτερες ανάγκες από πριν,αλλά ακόμα και έτσι του μένουν νομίσματα στην άκρη,επειδή οι νέες απαιτήσεις δεν είναι κάτι το τρομερό για αυτόν! Για κάποιον που είναι όμως 55lvl είναι,γιατί η αύξηση στις απαιτήσεις ήταν ίδια με αυτή που έχει και κάποιος που είναι 200 lvl! 

 

Με λίγα λόγια: Τα μεγάλα lvl έχουν μικρότερο απόθεμα σε κέρματα,τα μικρά lvl έχουν έλλειψη κερμάτων,αφού μαζεύουν λιγότερα από όσα ξοδεύουν! Και έτσι οι μικροί ήρωες έχουν δύο επιλογές:Ή δεν ασχολούνται με το κρησφύγετο μέχρι να μεγαλώσουν ή αφήνουν πίσω το ήρωά τους,και έτσι καταφέρνουν να φτιάξουν ένα μέτριο κρησφύγετο...

 

Ελπίζω να έγινα κατανοητός :)  


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, RONALDO46, NickDimasTheLegend και σε 2 άλλους

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#23 KontoStoupis

KontoStoupis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 325

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 17:42:16

 

Σώπα ρε μαγκάκο!.

Ααα, και να σου απαντήσω!
Εκτός από μάγκας και τρελός είμαι, ψυχοπαθής, κοντός, χοντρός, γκρινιάρης, παραπονιάρης, και μεγαλος εφευρετης...ξερεις τι εφερα στην επιφανεια; ΤΙΣ ΜΠΑΜΙΕΣ... Εσυ τι εφερεςςς; τιποταααααααααααα.. μουαχαχαχαχ!

 

Πάντως είμαι σίγουρος πως δε θέλω να τραβάω την προσοχή... (και να με χαρακτηρίζουν "ανώριμο")
δε θα αναφερω παραπανω, πολυ σημασια δινω και θα παθω τιποτα.. (lol)
ααα, και ενα επιπλέον είναι η ανωριμότητα, το καλύτερό μουυυυ

 

 

 

θα μου πεις γιατι ειναι εφευρεση οι ΜΠΑΜΙΕΣ;
γιατι αμα δεν τις εφερνα στην επιφανεια, δε θα εβγαιναν στο φως τα μεγαλα μυαλα, οι μεγαλυτεροι ψυχοπαθεις του κοσμου..... οι αρχοντες.... οι πατατες... οι ποδοσφαιριστες.... οι κοντοι..... οι σολωμοι..... και ολοι οι τρελοιι!


Επεξεργάστηκε από Rival, 26 Ιανουάριος 2017 - 23:21:01.

  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, kellipop, solomon fi και σε άλλον ένα

#24 GiannisG71

GiannisG71

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 104 μηνύματα
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 108

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 22:28:25

Φίλε έχεις άδικο. Αν του αρέσει το παιχνίδι και δεν θέλει να το σταματήσει; Την γνώμη του λέει ο άνθρωπος τι θέμα έχεις με αυτό; Δεν άρεσε σε πολλούς η αναβάθμιση, όλοι κάνουμε προτάσεις για να γίνει καλύτερη, και εσύ έπεσες πάνω σε έναν άνθρωπο να τον φας!

 

Oπως θα δεις πιο πανω στο πρωτο σχολιο που εκανα γραφω σε παρενθεση δεκτη η γνωμη του...Απο εκει και περα να λεει και να ξαναλεει τα ιδια και τα ιδια χωρις να μπαινει στον κοπο να κανει καποια προταση, ε κουραζει καποια στιγμη..


  • Αυτό αρέσει σε kellipop και world party

#25 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2017 - 14:59:50

Oπως θα δεις πιο πανω στο πρωτο σχολιο που εκανα γραφω σε παρενθεση δεκτη η γνωμη του...Απο εκει και περα να λεει και να ξαναλεει τα ιδια και τα ιδια χωρις να μπαινει στον κοπο να κανει καποια προταση, ε κουραζει καποια στιγμη..

Ποιος είπε ότι δεν έχει κάνει καμία πρόταση; 

Τελοσπάντων, ας τελειώσει αυτό το θέμα... Μπορέι να κάνει σχόλια σε όσα θέματα θέλει ο άνθρωπος και να πει τα ίδια πράγματα όσες φορές θέλει. Μας ρώτησαν την γνώμη μας για την ενημέρωση και εμείς την λέμε. Απλά λογικά πράγματα.


"Do More Of What Makes You Happy !"


#26 GiannisG71

GiannisG71

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 104 μηνύματα
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 108

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2017 - 16:40:06

Ποιος είπε ότι δεν έχει κάνει καμία πρόταση; 

Τελοσπάντων, ας τελειώσει αυτό το θέμα... Μπορέι να κάνει σχόλια σε όσα θέματα θέλει ο άνθρωπος και να πει τα ίδια πράγματα όσες φορές θέλει. Μας ρώτησαν την γνώμη μας για την ενημέρωση και εμείς την λέμε. Απλά λογικά πράγματα.

 

μετα απο το "πεσιμο" που του εκανα εγιναν και οι προτασεις του... Εσενα μπορει να μην σε κουραζει αλλα εμενα και καποιους αλλους μπορει να τους κουραζει να διαβαζουν τα ιδια και τα ιδια... Οπως πολυ σωστα ειπες ο καθενας μπορει να πει οτι θελει και οσες φορες θελει...ετσι λοιπον και εγω μπορω να πω την γνωμη μου πανω σε κατι που με κουραζει! Συμφωνω στο να τελειωσει εδω η συζητηση..εχουμε ξεφυγει κατα πολυ απο το αρχικο μηνυμα!



#27 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2017 - 16:43:14

Εγώ θα πρότεινα να σταματήσετε να διαπληκτίζεστε (ή τουλάχιστον να γράφετε άσχετα πράγματα) και να πείτε ένα ''Αντίο'' στον άνθρωπο...

 

Καλά να περνάς.. :)  :)


  • Αυτό αρέσει στον/η arxontas123

#28 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2017 - 17:28:03

Αντίο φίλε καλή σου συνέχεια! Είχαμε βρεθεί και σε μια ομάδα μαζί αλλά σίγουρη είμαι ότι δεν με θυμάσαι :P


"Do More Of What Makes You Happy !"


#29 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 29 Ιανουάριος 2017 - 06:35:31

...ξερεις τι εφερα στην επιφανεια; ΤΙΣ ΜΠΑΜΙΕΣ... Εσυ τι εφερεςςς; τιποταααααααααααα.. μουαχαχαχαχ!

 

 

Τίποτα έ; Τηλεμεταφορέας Gr  (smug)  το μυστικό για να σταματήσουν να γκρινιάζουν αυτοί για τους καινούργιους σέρβερ... .


N'golo kante.

#30 KontoStoupis

KontoStoupis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 325

Δημοσιεύτηκε 29 Ιανουάριος 2017 - 09:38:26

Οι μπάμιες υπαρχουν...

#31 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 29 Ιανουάριος 2017 - 11:55:18

Αντίο  καλή σου συνέχεια! 


  • Αυτό αρέσει στον/η KontoStoupis

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#32 katouniotis

katouniotis

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 263 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Katouniotis



Φήμη: 164

Δημοσιεύτηκε 16 Φεβρουάριος 2017 - 15:29:04

Αντιο παιδια παω διαγραφη με το καινουργιο update που εγινε αστα βραστα...Καλη συνεχεια.

Κ.Λεφτερη Κ.Odi παιξατε μεγαλο ρολο στη καριερα του ηρωα μου.Ευχαριστω για ολα.☺

αντιο. εκανες το καλυτερο που μπορεις να κανεις :)  ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η Baller

Katouniotis gr22      

 

 





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες