Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Κακοποιός


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 30 Ιανουάριος 2017 - 20:09:45

Καλησπέρα κοινότητα!!

 

 

Σκέφτηκα μία ιδέα που θα ήθελα να τη μοιραστώ μαζί σας...

 

Κακοποιός στην Ηρωική Κρυψώνα ?!

 

Και όμως για εμένα βγάζει νόημα..

 

Αντί να τον πολεμάμε με τις κανονικές δεξιότητές μας θα τον πολεμάμε με τα επιθ-ε-μποτ μας... Θα είναι όπως ο κλασσικός κακοποιός.. Οι νικητές θα παίρνουν σούπερ κόλλα και μηδενίτη ανάλογα με το πόσο έχουν αναβαθμίσει τη βάση της κρυψώνας τους.. Τις ανταμοιβές μπορεί να τις καθορίσει καλύτερα η εταιρεία... Τι λέτε?? Θα πρότεινα να μη βγαίνει την ίδια ώρα με τον κλασσικό κακοποιό..

 

Καλή σας συνέχεια!!


Επεξεργάστηκε από grigrist, 30 Ιανουάριος 2017 - 20:11:12.

  • Αυτό αρέσει στον/η IamWatchingYou, odi, Siquana και σε 8 άλλους

#2 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 30 Ιανουάριος 2017 - 20:15:46

στην περίπτωση που ο παίχτης δεν έχει έτοιμα ρομπότ τι θα γίνει με τι θα πολεμάει? και μέχρι να γίνουν τα ρομπότ δηλαδή μια ώρα (σε εμένα) δεν θα χτυπάμε τον κακοποιό?


Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#3 AndrewKappa

AndrewKappa

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 14 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕκει που μενω
  • Ομάδα:World party
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:XxxMasterxxX
Φήμη: 9

Δημοσιεύτηκε 30 Ιανουάριος 2017 - 20:16:01

Η κρυψωνα ηρωα ειναι καινουρια . Οποτε θα δουμε πολλα πραγματα σε αυτο το θεμα !!! 


  (devil)  (devil)  (devil) ~Καλυτερα σχιζοφρενης , παρα νεκρος~ (devil)  (devil)  (devil)

 


#4 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 30 Ιανουάριος 2017 - 20:26:21

στην περίπτωση που ο παίχτης δεν έχει έτοιμα ρομπότ τι θα γίνει με τι θα πολεμάει? και μέχρι να γίνουν τα ρομπότ δηλαδή μια ώρα (σε εμένα) δεν θα

χτυπάμε τον κακοποιό?

 

Δε θα χρειάζεται να φτιάχνεις επιθ-ε-μποτ... Με ένα κουμπί θα τον πολεμάς.. Όπως με τις αποστολές..


Επεξεργάστηκε από grigrist, 30 Ιανουάριος 2017 - 20:27:01.





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες