Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Δεν εχω λογια

νεος κοσμος

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
20 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 10:51:51

Επιτελους,μου αρεσει οταν οι  "τρελοι" του φορουμ επιβεβαιωνονται,σαν συγχρονες Κασσανδρες,για τον νεο κοσμο,θα πεσει ο ουρανος στο κεφαλι μας,θα ερημωσει το παιχνιδι,φωνη βοωντος εν τη ερημω,δεν πειραζει,οταν καταλαβουμε το λαθος θα ειναι αργα,καλη αρχη σε αυτους που θα γραφτουν στην στρατοσφαιρα του παιχνιδιου,θα γεμισει ζωντανια το φορουμ,καινουργιες ομαδες,καινουργια ατομα,ντονατς παντου κ ειλικρινα δεν θα ξαναγραψω τιποτα για νεους κοσμους ή οποιοδηποτε αλλο σχετικα με αυτο,χαιρομαι που καποιοι εδω μεσα εχουν την ιδια λογικη,δυστυχως με την γκρινια μας δεν φερνουμε αποτελεσματα,βλεπουμε οτι ο Θεος του ντονατς προς δικο του συμφερον προτιμαει αυτο που ξερει καλυτερα


  • Αυτό αρέσει στον/η katouniotis, Sokie, dina και σε 14 άλλους

#2 stelios-osfp

stelios-osfp

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 224 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76






Φήμη: 296

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 11:20:26

Επιτελους,μου αρεσει οταν οι  "τρελοι" του φορουμ επιβεβαιωνονται,σαν συγχρονες Κασσανδρες,για τον νεο κοσμο,θα πεσει ο ουρανος στο κεφαλι μας,θα ερημωσει το παιχνιδι,φωνη βοωντος εν τη ερημω,δεν πειραζει,οταν καταλαβουμε το λαθος θα ειναι αργα,καλη αρχη σε αυτους που θα γραφτουν στην στρατοσφαιρα του παιχνιδιου,θα γεμισει ζωντανια το φορουμ,καινουργιες ομαδες,καινουργια ατομα,ντονατς παντου κ ειλικρινα δεν θα ξαναγραψω τιποτα για νεους κοσμους ή οποιοδηποτε αλλο σχετικα με αυτο,χαιρομαι που καποιοι εδω μεσα εχουν την ιδια λογικη,δυστυχως με την γκρινια μας δεν φερνουμε αποτελεσματα,βλεπουμε οτι ο Θεος του ντονατς προς δικο του συμφερον προτιμαει αυτο που ξερει καλυτερα

Πόσο δίκιο έχεις φίλε.Αντί να κάτσουν να σκεφτούν πώς να βελτιώσουν την κρυψώνα,πάνε και βγάζουν νέο σέρβερ...τι να πω...


  • Αυτό αρέσει στον/η dina, arxontas123, thms12 και σε 3 άλλους

#3 hero5!

hero5!

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 131 μηνύματα
  • Ομάδα:Wonderland
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:hero5
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 12:10:34

συμφωνω και με τους δυο σας!!!ας χαρουν οι πλουσιοι τα ντονατσακια τους


  • Αυτό αρέσει σε GLEM και ΤΕΜΠΕΛΗΣ

#4 stelios-osfp

stelios-osfp

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 224 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76






Φήμη: 296

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 12:51:47

συμφωνω και με τους δυο σας!!!ας χαρουν οι πλουσιοι τα ντονατσακια τους

Βέβαια!Ας μη νομίζει η εταιρεία ότι θα τα ανέχονται οι παίκτες αυτά!Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια...είδωμεν...



#5 hero5!

hero5!

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 131 μηνύματα
  • Ομάδα:Wonderland
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:hero5
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 13:08:07

παρα τις γκρινιες μας,η εταιρια για αλλη μια φορα αγνοησε τις γνωμες μας



#6 TheBestOfAll

TheBestOfAll

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 467 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 424

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 13:12:27

Καλησπέρα. Λείπω καιρό από το παιχνίδι και που και που ρίχνω μια ματιά στο φόρουμ. Τα νέα για τον νέο σέρβερ που τα είδατε; Εγώ πάλι δεν βλέπω κάτι εκτός αν μου ξέφυγε ή αναφέρθηκε in-game.



#7 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 13:24:06

Καλησπέρα. Λείπω καιρό από το παιχνίδι και που και που ρίχνω μια ματιά στο φόρουμ. Τα νέα για τον νέο σέρβερ που τα είδατε; Εγώ πάλι δεν βλέπω κάτι εκτός αν μου ξέφυγε ή αναφέρθηκε in-game.

 

Στο παιχνίδι στάλθηκε μήνυμα..



#8 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 13:33:49

 

Επιτελους,μου αρεσει οταν οι "τρελοι" του φορουμ επιβεβαιωνονται,σαν συγχρονες Κασσανδρες,για τον νεο κοσμο,θα πεσει ο ουρανος στο κεφαλι μας,θα ερημωσει το παιχνιδι,φωνη βοωντος εν τη ερημω,δεν πειραζει,οταν καταλαβουμε το λαθος θα ειναι αργα,καλη αρχη σε αυτους που θα γραφτουν στην στρατοσφαιρα του παιχνιδιου,θα γεμισει ζωντανια το φορουμ,καινουργιες ομαδες,καινουργια ατομα,ντονατς παντου κ ειλικρινα δεν θα ξαναγραψω τιποτα για νεους κοσμους ή οποιοδηποτε αλλο σχετικα με αυτο,χαιρομαι που καποιοι εδω μεσα εχουν την ιδια λογικη,δυστυχως με την γκρινια μας δεν φερνουμε αποτελεσματα,βλεπουμε οτι ο Θεος του ντονατς προς δικο του συμφερον προτιμαει αυτο που ξερει καλυτερα

 

Πόσο δίκιο έχεις φίλε.Αντί να κάτσουν να σκεφτούν πώς να βελτιώσουν την κρυψώνα,πάνε και βγάζουν νέο σέρβερ...τι να πω...

Πόσο δίκιο έχετε! Εγώ λέω να εκβιάσουμε όλους τους παίκτες και να τους βάλουμε στους κόσμους που παίζετε για να μην νιώθετε μόνοι εσείς και κλαψουρίζετε για τους καινούργιους κόσμους... αντε ξυπνηστε ρε.

 

 

παρα τις γκρινιες μας,η εταιρια για αλλη μια φορα αγνοησε τις γνωμες μας

αχου μωρε καημενουλη ποσο σε συμπωνω


N'golo kante.

#9 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 13:50:23

Επιτελους,μου αρεσει οταν οι  "τρελοι" του φορουμ επιβεβαιωνονται,σαν συγχρονες Κασσανδρες,για τον νεο κοσμο,θα πεσει ο ουρανος στο κεφαλι μας,θα ερημωσει το παιχνιδι,φωνη βοωντος εν τη ερημω,δεν πειραζει,οταν καταλαβουμε το λαθος θα ειναι αργα,καλη αρχη σε αυτους που θα γραφτουν στην στρατοσφαιρα του παιχνιδιου,θα γεμισει ζωντανια το φορουμ,καινουργιες ομαδες,καινουργια ατομα,ντονατς παντου κ ειλικρινα δεν θα ξαναγραψω τιποτα για νεους κοσμους ή οποιοδηποτε αλλο σχετικα με αυτο,χαιρομαι που καποιοι εδω μεσα εχουν την ιδια λογικη,δυστυχως με την γκρινια μας δεν φερνουμε αποτελεσματα,βλεπουμε οτι ο Θεος του ντονατς προς δικο του συμφερον προτιμαει αυτο που ξερει καλυτερα

εδώ καλά καλά δεν έχουν διορθωθεί τα bugs Νέο διακομιστή θέλουν!

Είμαστε από τις λίγες χώρες που έχουμε τόσους σερβερς και φυσικά οι μισοί ερημωμένοι . Αλλά σε αυτό δε φταίει μόνο η εταιρεία αλλά και όσοι ζητάν νέο σέρβερ  και ρωτάω γιατί θέλετε νέο server λες και ότι αν ανοίξει και άλλος θα χωράνε περισσότεροι παίχτες ΟΧΙ δεν υπάρχει περιορισμός όταν ανοίγει ένας διακομιστής το μόνο που κάνουν είναι να ξεκλειδώνουν την πρόσβαση!

Στον ίδιο διακομιστή είναι όλοι!

 

Άρα παίξτε καλύτερα στους παλιούς !


  • Αυτό αρέσει στον/η arxontas123

beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#10 KontoStoupis

KontoStoupis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 325

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 14:01:49

Δηλαδή τώρα προσπαθήτε να καταφέρετε κάτι; Να σας πω πως δεν θα καταφέρετε τίποτα...

ΜΕΛΗ του παιχνιδιού, είναι όσοι ρίχνουν χρήμα... οι άλλοι είναι απλά θεατές... άλλων η γνώμη μετρά!

Θα συμφωνήσω με τον KOLLIAS!

Και γιατί τόσος χαμός; Μη πάτε να παίξετε... Έχει καταναντήσει γελίο κάθε φορά που βγαίνει νέος κόσμος να κάνετε σα μωρά...

 

 

 

εδώ καλά καλά δεν έχουν διορθωθεί τα bugs Νέο διακομιστή θέλουν!

Είμαστε από τις λίγες χώρες που έχουμε τόσους σερβερς και φυσικά οι μισοί ερημωμένοι . Αλλά σε αυτό δε φταίει μόνο η εταιρεία αλλά και όσοι ζητάν νέο σέρβερ  και ρωτάω γιατί θέλετε νέο server λες και ότι αν ανοίξει και άλλος θα χωράνε περισσότεροι παίχτες ΟΧΙ δεν υπάρχει περιορισμός όταν ανοίγει ένας διακομιστής το μόνο που κάνουν είναι να ξεκλειδώνουν την πρόσβαση!

Στον ίδιο διακομιστή είναι όλοι!

 

Άρα παίξτε καλύτερα στους παλιούς !

δε μου λες φιλε μου... που παραπονιεσαι!

στον 15 παιζεις ετσι; στον 13 παιζεις.. και σε πολλους αλλους... άρα το παράπονο δε μετρά, γιατί παίζεις σε όλους τους νέους! μη πας και δείξε ότι αντιδράς! γιατί, ο μόνος ΄τρόπος να το πετυχετε, είναι να μη πάτε να παιξετε!


Επεξεργάστηκε από KontoStoupis, 15 Φεβρουάριος 2017 - 14:02:36.

  • Αυτό αρέσει σε hero5!, Classic και RadioGeorge

#11 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 14:04:44

Εγώ gr4 έπαιζα αλλά κανείς δεν αρχίζει, οι μόνοι που παίζουν είναι τα 150 level και πάνω!



#12 TheBestOfAll

TheBestOfAll

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 467 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 424

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 14:08:23

εδώ καλά καλά δεν έχουν διορθωθεί τα bugs Νέο διακομιστή θέλουν!

Είμαστε από τις λίγες χώρες που έχουμε τόσους σερβερς και φυσικά οι μισοί ερημωμένοι . Αλλά σε αυτό δε φταίει μόνο η εταιρεία αλλά και όσοι ζητάν νέο σέρβερ  και ρωτάω γιατί θέλετε νέο server λες και ότι αν ανοίξει και άλλος θα χωράνε περισσότεροι παίχτες ΟΧΙ δεν υπάρχει περιορισμός όταν ανοίγει ένας διακομιστής το μόνο που κάνουν είναι να ξεκλειδώνουν την πρόσβαση!

Στον ίδιο διακομιστή είναι όλοι!

 

Άρα παίξτε καλύτερα στους παλιούς !

 

Ο λόγος που αρκετοί θέλουν νέο σέρβερ είναι ότι με τον νέο σέρβερ έχουν περισσότερες πιθανότητες πρωτιάς , καλύτερης ομάδας και γενικά καλύτερης τύχης από τους παλιούς. Άλλο να ξεκινάς μαζί με άλλους 10.000 παίχτες μαζί και άλλο να ξεκινάς όταν οι άλλοι είναι πολύ μπροστά. Αυτό είναι το σκεπτικό τον παικτών που θέλουν την δημιουργία νέων διακομιστών.


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, goof123, KontoStoupis και σε άλλον ένα

#13 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 14:13:14

Ο λόγος που αρκετοί θέλουν νέο σέρβερ είναι ότι με τον νέο σέρβερ έχουν περισσότερες πιθανότητες πρωτιάς , καλύτερης ομάδας και γενικά καλύτερης τύχης από τους παλιούς. Άλλο να ξεκινάς μαζί με άλλους 10.000 παίχτες μαζί και άλλο να ξεκινάς όταν οι άλλοι είναι πολύ μπροστά. Αυτό είναι το σκεπτικό τον παικτών που θέλουν την δημιουργία νέων διακομιστών.

 

Εάν ο άλλος δεν ξέρει να παίζει δεν θα δει πουθενά πρωτιά και καλή ομάδα. Ούτε στον 16 ούτε ακόμη και στον 106 !!


Επεξεργάστηκε από goof123, 15 Φεβρουάριος 2017 - 14:13:44.

  • Αυτό αρέσει σε simos, Æternus και thms12

#14 TheBestOfAll

TheBestOfAll

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 467 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 424

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 14:49:37

Εάν ο άλλος δεν ξέρει να παίζει δεν θα δει πουθενά πρωτιά και καλή ομάδα. Ούτε στον 16 ούτε ακόμη και στον 106 !!

 

Ότι και να γίνει και στον νέο έτσι είναι αρκετοί παίκτες. Καλή ή όχι επιθυμούν τον νέο σέρβερ για να έχουν άλλη μία προσπάθεια για να πάνε ψηλά και να αισθανθούν την χαρά της κορυφής :P



#15 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 15:13:45

Πόσο δίκιο έχετε! Εγώ λέω να εκβιάσουμε όλους τους παίκτες και να τους βάλουμε στους κόσμους που παίζετε για να μην νιώθετε μόνοι εσείς και κλαψουρίζετε για τους καινούργιους κόσμους... αντε ξυπνηστε ρε.

 

αχου μωρε καημενουλη ποσο σε συμπωνω

Το σωστό θα ήταν να αγνοούμε συμπεριφορές σαν την δικιά σου...Αλλά επειδή φαίνεται πως το θέλεις πολύ να αρχίσεις μία σύγκρουση,θα σου κάνω την χάρη και θα απαντήσω... (grin)

Οι άνθρωποι που έκαναν παράπονα παραπάνω δεν ζήτησαν να έρθουν παίχτες στους servers που παίζουν αυτοί,απλά να μην ανοίξουν περισσότεροι κόσμοι,με αποτέλεσμα να φύγουν όσοι έχουν απομείνει!!! Επιπλέον από τον τρόπο που μιλάς δείχνει πως δεν ξέρεις να σέβεσαι! Βέβαια ο σεβασμός κερδίζεται και δεν απαιτείτε,αλλά από την στιγμή που ΔΕΝ γνωρίζεις αυτούς τους ανθρώπους καλά θα ήταν να τους μιλάς με ευγένεια,δεν σου λέω να μην πεις την γνώμη σου...Όμως έχει σημασία ο τρόπος με τον οποίο εκφράζεσαι!Και για να καταλάβεις,εγώ θα μπορούσα τώρα να σου μιλήσω πολύ ποιο άσχημα,και μάλιστα χωρίς να χάσω το δίκιο μου...Όμως πιστεύω πως το καλύτερο είναι να είμαι όσο ποιο ευγενικός μπορώ,για να πω αυτά που θέλω με τον καλύτερο τρόπο,και να μην δημιουργώ τέτοιες καταστάσεις!


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, RONALDO46, thms12 και σε 4 άλλους

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#16 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 15:43:30

Ούτε κι εγώ έχω λόγια... Συνέχεια να ανοίγουν νέους διακομιστές και οι παλαιότεροι διαλύονται ολοένα και περισσότερο πια η λογική?? Ααα ναι ΤΟ ΧΡΗΜΑ πως θα τα οικονομήσουν οι ΜΕΓΑΛΟΙ της υφηλίου?


 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 


#17 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 19:10:44

Ούτε κι εγώ έχω λόγια... Συνέχεια να ανοίγουν νέους διακομιστές και οι παλαιότεροι διαλύονται ολοένα και περισσότερο πια η λογική?? Ααα ναι ΤΟ ΧΡΗΜΑ πως θα τα οικονομήσουν οι ΜΕΓΑΛΟΙ της υφηλίου?

Δεν ξέρω τι να κάνω! να κλάψω ή να γελάσω; η εταιρία έχει ΚΕΡΔΟΣ με το άνοιγμα νέων σέρβερ!!! Δεν θα νοιαστεί για τα ανθρωπάκια που διαμαρτύρονται. Ένας άλλος λόγος για να σταματήσετε είναι και επειδή έχω βαρεθεί να ακούω γκρίνιες ααααααααα.


N'golo kante.

#18 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2017 - 20:43:57

Ούτε κι εγώ έχω λόγια... Συνέχεια να ανοίγουν νέους διακομιστές και οι παλαιότεροι διαλύονται ολοένα και περισσότερο πια η λογική?? Ααα ναι ΤΟ ΧΡΗΜΑ πως θα τα οικονομήσουν οι ΜΕΓΑΛΟΙ της υφηλίου?

σε ποιο σέρβερ παίζεις;


  • Αυτό αρέσει στον/η grigrist

#19 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 16 Φεβρουάριος 2017 - 05:20:27

Δηλαδή τώρα προσπαθήτε να καταφέρετε κάτι; Να σας πω πως δεν θα καταφέρετε τίποτα...

ΜΕΛΗ του παιχνιδιού, είναι όσοι ρίχνουν χρήμα... οι άλλοι είναι απλά θεατές... άλλων η γνώμη μετρά!

Θα συμφωνήσω με τον KOLLIAS!

Και γιατί τόσος χαμός; Μη πάτε να παίξετε... Έχει καταναντήσει γελίο κάθε φορά που βγαίνει νέος κόσμος να κάνετε σα μωρά...

 

 

 

δε μου λες φιλε μου... που παραπονιεσαι!

στον 15 παιζεις ετσι; στον 13 παιζεις.. και σε πολλους αλλους... άρα το παράπονο δε μετρά, γιατί παίζεις σε όλους τους νέους! μη πας και δείξε ότι αντιδράς! γιατί, ο μόνος ΄τρόπος να το πετυχετε, είναι να μη πάτε να παιξετε!

 

αγαπητέ μου,εγώ παίζω και σε ερημωμένους server αλλά δε γίνεται μόνο 2-3 άτομα να παίζουν στους ερημωμένους!

Όταν όλοι πάνε στους νέους τι να κάνεις;

 

Το καλύτερο είναι οι περισσότεροι να σταματήσουμε να πηγαίνουμε στους νέους διακομιστές ΚΑΙ να μη ζητάμε να ανοίγουν νέοι διακομιστές! 

 

 


Πόσο δίκιο έχετε! Εγώ λέω να εκβιάσουμε όλους τους παίκτες και να τους βάλουμε στους κόσμους που παίζετε για να μην νιώθετε μόνοι εσείς και κλαψουρίζετε για τους καινούργιους κόσμους... αντε ξυπνηστε ρε.

 

αχου μωρε καημενουλη ποσο σε συμπωνω

μίλα καλύτερα και πιο ευγενικά.

Εσύ μάλλον είσαι από αυτούς που κυνηγάνε νέα gr 


beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#20 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 16 Φεβρουάριος 2017 - 11:52:02

Δεν ξέρω τι να κάνω! να κλάψω ή να γελάσω; η εταιρία έχει ΚΕΡΔΟΣ με το άνοιγμα νέων σέρβερ!!! Δεν θα νοιαστεί για τα ανθρωπάκια που διαμαρτύρονται. Ένας άλλος λόγος για να σταματήσετε είναι και επειδή έχω βαρεθεί να ακούω γκρίνιες ααααααααα.

Δεν είπαμε πως δεν έχει κέρδος...Αλλά κέρδος έχει εξαιτίας μας! Αν δεν πληρώναμε δεν θα είχε λόγο να ανοίξει νέο server!

Δυστυχώς αυτό δεν θα αλλάξει όμως...

Όμως έχουμε κάθε δικαίωμα να ερχόμαστε και να ''γκρινιάζουμε'' κάθε φορά που κάτι που έκανε η εταιρεία δεν μας αρέσει...Φόρουμ είναι και υπάρχει για να γράφουν όλοι τις απόψεις τους! Δεν σου αρέσουν οι απόψεις μας? Πες μας λοιπόν τον λόγο για τον οποίο δεν πρέπει να κάνουμε παράπονα ή πολύ απλά μην διαβάζεις τα post που κάνουμε!

Βλέπεις ένα θέμα με τίτλο ''Δεν έχω λόγια'' λίγο αφού ενημερωθήκαμε πως θα ανοίξει ο Gr16,εσύ τι ακριβώς περίμενες να είναι? Ειδικά αφού διάβασες όσα έγραψαν οι άλλοι,κατάλαβες πως είναι ένα θέμα στο οποίο θα εκφράζουμε την γνώμη μας για αυτό το θέμα! Άρα θα έπρεπε να περιμένεις πως σε αυτό το θέμα θα διαβάσεις ΚΥΡΙΩΣ παράπονα! Οπότε γιατί παραπονιέσαι για τα παράπονά μας? (grin)  


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, RONALDO46, thms12 και σε 2 άλλους

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: νεος κοσμος

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες