Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Η απόψεις μου σχετικά με την κρυψώνα...


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Lukos

Lukos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 518 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12



Φήμη: 492

Δημοσιεύτηκε 24 Φεβρουάριος 2017 - 18:04:27

Καλησπέρα χρήστες και καλό απόγευμα...

Μία πολύ καλή,να την πω αναβάθμιση;μάλλον ναι,είναι ότι σου λέει τι βαθμό δυσκολίας έχει το ρομπότ του αντιπάλου.Δηλαδή σου προτείνει πόσα ρομπότ να βάλεις.Άλλο ένα πλεονέκτημα είναι ότι δεν σου παίρνει πολύ Σούπερ Κόλλα και Μηδενίτη για τις αναβαθμίσεις αλλά αντιθέτος πολλά κέρματα.

Αυτές ήταν οι γνώμες μου...
Ευχαριστώ.
  • Αυτό αρέσει στον/η thms12

#2 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 24 Φεβρουάριος 2017 - 18:18:11

Πλεονέκτημα είναι να χρειάζεται περισσότερα κέρματα, παρά μηδενίτη και σούπερ κόλλα? Δε θα το έλεγα..


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Siquana, dina και σε 6 άλλους

#3 Siquana

Siquana

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 116 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑχαΐα, Βρυξξέλες
  • Κόσμος:GR10
Φήμη: 131

Δημοσιεύτηκε 24 Φεβρουάριος 2017 - 18:27:10

Καλησπέρα χρήστες και καλό απόγευμα...

Μία πολύ καλή,να την πω αναβάθμιση;μάλλον ναι,είναι ότι σου λέει τι βαθμό δυσκολίας έχει το ρομπότ του αντιπάλου.Δηλαδή σου προτείνει πόσα ρομπότ να βάλεις.Άλλο ένα πλεονέκτημα είναι ότι δεν σου παίρνει πολύ Σούπερ Κόλλα και Μηδενίτη για τις αναβαθμίσεις αλλά αντιθέτος πολλά κέρματα.

Αυτές ήταν οι γνώμες μου...
Ευχαριστώ.

Εγώ θεωρώ πως η κρυψώνα είναι ένα μέρος που μόνο 2 δωμάτια που περιέχει (προς το παρόν) ωφελούν τον παίχτη. Επιθέσεις σε άλλους δεν μπαίνω στον κόπο να κάνω γιατί τις θεωρώ άχρηστες. Μαζεύω πόρους μόνο και μόνο για να αναβαθμίσω τα 2 χρήσιμα δωμάτια. Ελπίζω η εταιρεία να λάβει υπόψην τις προτάσεις μας και να καταλήξει η κρυψώνα ένα ωφέλιμο μέρος και να μην μετανιώνουμε που χάσαμε την εργασία.


Δύο πράγματα μετράνε σε έναν παίχτη του Hero Zero: 1) Πόσο καλός είναι, και 2) Πόσα λεφτά δίνει στην εταιρεία. Ως προς το πρώτο έχω τις αμφιβολίες μου.

 

The Unpredictables (grin)





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες