Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Τι γίνεται αν δεν ξεκλειδώσεις την πολυδιεργασία;


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 09 Μάρτιος 2017 - 08:42:16

Είναι έλα λίγο εκνευριστικό γεγονός. Έχεις κάνει έναν καινούριο ήρωα σε έναν κόσμο και φτάνεις στο επίπεδο που μπορείς να ξεκλειδώσεις την πολυδιεργασία. Μαζεύοντας κομμάτι κομμάτι τα ντόνατς για να μαζέψεις επιτέλους τα 99. Αλλά για κάποιο λόγο δεν θέλεις να κάνεις ακόμα τις 5 δωρεάν ημέρες δοκιμής, είτε επειδή τις επόμενες μέρες δεν θα μπαίνεις συχνά, είτε γιατί θέλεις ακόμα πολλά ντόνατς και εκτιμάς ότι είναι καλύτερα την δοκιμή την δωρεάν να την πάρεις αργότερα. 

Όταν λοιπόν ξεχνάς ότι κάνεις αποστολή, προπόνηση και δοκιμάζεις να κάνεις κάτι άλλο ταυτόχρονα σου βγάζει το μήνυμα της δωρεάν δοκιμής της πολυδιεργασίας, χωρίς επιλογή να γυρίσεις πίσω και έτσι για να το αποφύγεις πρέπει να κάνεις ανανέωση... (για τον υπολογιστή μιλάω, δεν ξέρω τι συμβαίνει στην εφαρμογή των κινητών), είναι λίγο εκνευριστικό και χωρίς λόγο, νομίζω πρέπει να διορθωθεί κάποια στιγμή.


  • Αυτό αρέσει στον/η IamWatchingYou, odi, Naty και σε 4 άλλους

#2 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 09 Μάρτιος 2017 - 10:28:51

Είναι έλα λίγο εκνευριστικό γεγονός. Έχεις κάνει έναν καινούριο ήρωα σε έναν κόσμο και φτάνεις στο επίπεδο που μπορείς να ξεκλειδώσεις την πολυδιεργασία. Μαζεύοντας κομμάτι κομμάτι τα ντόνατς για να μαζέψεις επιτέλους τα 99. Αλλά για κάποιο λόγο δεν θέλεις να κάνεις ακόμα τις 5 δωρεάν ημέρες δοκιμής, είτε επειδή τις επόμενες μέρες δεν θα μπαίνεις συχνά, είτε γιατί θέλεις ακόμα πολλά ντόνατς και εκτιμάς ότι είναι καλύτερα την δοκιμή την δωρεάν να την πάρεις αργότερα. 

Όταν λοιπόν ξεχνάς ότι κάνεις αποστολή, προπόνηση και δοκιμάζεις να κάνεις κάτι άλλο ταυτόχρονα σου βγάζει το μήνυμα της δωρεάν δοκιμής της πολυδιεργασίας, χωρίς επιλογή να γυρίσεις πίσω και έτσι για να το αποφύγεις πρέπει να κάνεις ανανέωση... (για τον υπολογιστή μιλάω, δεν ξέρω τι συμβαίνει στην εφαρμογή των κινητών), είναι λίγο εκνευριστικό και χωρίς λόγο, νομίζω πρέπει να διορθωθεί κάποια στιγμή.

Το ίδιο συμβαίνει και με την απελευθέρωση τροπαίου...Πατάς εκεί ενώ έχεις μάχη και η μόνη επιλογή που έχεις είναι ''αποδέσμευση αργότερα'' οπότε αναγκάζεσαι επίσης να κάνεις ανανέωση...Καλό είναι τέτοια προβλήματα να διορθωθούν  :)


(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#3 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 09 Μάρτιος 2017 - 11:07:13

Μόνος μου δημιούργησα το θέμα αλλά αποδείχτηκε πως βιάστηκα. Μπορεί να μην έχει επιλογή Χ κάπου αλλά πατώντας το esc σε γυρίζει πίσω.


  • Αυτό αρέσει στον/η pariss123

#4 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 09 Μάρτιος 2017 - 14:19:13

Μόνος μου δημιούργησα το θέμα αλλά αποδείχτηκε πως βιάστηκα. Μπορεί να μην έχει επιλογή Χ κάπου αλλά πατώντας το esc σε γυρίζει πίσω.

Όχι όμως και με τα τρόπαια...Το τσέκαρα  (grin)


  • Αυτό αρέσει στον/η spidy

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες