Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Bug


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
39 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 12 Μάρτιος 2017 - 20:17:19

Καλησπέρα!!

Για άλλη μια φορά ένα από τα πολλά bug του παιχνιδιού.. Gr9, ενώ έκανα τις ειδικές μου και πάτησα γρήγορα το κουμπί με τον αριθμό ''10'' (πολεμούσα τον 10ο) και μου πέταξε αυτό.. Από υπολογιστή..Και μάλιστα δεν με άφηνε να του επιτεθώ, ήθελε refresh..

d66d13fac6a84088896a7a4bde04dbe2.png



Ένα ακόμα bug!! Βλέπετε ξεκάθαρα πως είμαι 8ος, ενώ έχω μεγαλύτερη τιμή από τον 7ο και τον 5ο..88751b589eff47c7b75124cb91d1a7b6.png

Επεξεργάστηκε από odi, 13 Μάρτιος 2017 - 14:24:28.

  • Αυτό αρέσει σε pariss123, ManosPlaysgr και ΤΕΜΠΕΛΗΣ

#2 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 904 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 12 Μάρτιος 2017 - 22:18:18

η 2η εικόνα δεν είναι bug.. απλά δεν έγινε ακόμα ανανέωση ώστε να τα ταξινομήσει σωστά.


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, simos, master21 και σε 8 άλλους

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#3 HUNT3R

HUNT3R

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 115 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου ψηλά
  • Ομάδα:Mάντεψε :P
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:Δεν σου λέω :P
Φήμη: 97

Δημοσιεύτηκε 12 Μάρτιος 2017 - 23:25:44

η 2η εικόνα δεν είναι bug.. απλά δεν έγινε ακόμα ανανέωση ώστε να τα ταξινομήσει σωστά.


Bug είναι κ η δεύτερη γιατί σε μένα γίνεται η ανανέωση κ μετά από πολλές κ αρκετή ώρα τότε κλέβουν όλοι στις θέσεις που πρέπει, όπως κ ακριβώς το ίδιο συμβαίνει κ με το τουρνουά εμπειρίας

#4 spoonkiller

spoonkiller

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 104 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠεριστερι
  • Ομάδα:ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ CITY
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:spoonkiller
Φήμη: 194

Δημοσιεύτηκε 13 Μάρτιος 2017 - 13:30:41

Καλησπέρα!!

 

Για άλλη μια φορά ένα από τα πολλά bug του παιχνιδιού.. Gr9, ενώ έκανα τις ειδικές μου και πάτησα γρήγορα το κουμπί με τον αριθμό ''10'' (πολεμούσα τον 10ο) και μου πέταξε αυτό.. Από υπολογιστή..Και μάλιστα δεν με άφηνε να του επιτεθώ, ήθελε refresh..

 

d66d13fac6a84088896a7a4bde04dbe2.png

ίσως έχει θέμα το pc σου


-ΣΤΑΘΑΡΑ ΒΑΣΙΚΑ....ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΟΥ...1951-2017


#5 RONALDO46

RONALDO46

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 838 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:RONALDO46
Φήμη: 484

Δημοσιεύτηκε 13 Μάρτιος 2017 - 16:02:21

Για το πρώτο, το έχουν πάθει μερικοί από την ομάδα μου κ φίλοι μου..

Για το δεύτερο το έχω πάθει και εγώ μερικές φορές, είναι αυτό που είπε ο Λευτέρης.


  • Αυτό αρέσει σε solomon fi, Dreamer και thms12

#6 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 13 Μάρτιος 2017 - 20:52:05

η 2η εικόνα δεν είναι bug.. απλά δεν έγινε ακόμα ανανέωση ώστε να τα ταξινομήσει σωστά.

 

Μπήκα στο τουρνουά και περίμενα λίγο μπας και αλλάξουν οι θέσεις,αλλά αφού δεν έγινε είπα να το αναφέρω..


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, master21, Dreamer και σε 2 άλλους

#7 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 904 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 13 Μάρτιος 2017 - 22:58:46

Μπήκα στο τουρνουά και περίμενα λίγο μπας και αλλάξουν οι θέσεις,αλλά αφού δεν έγινε είπα να το αναφέρω..

Όσο για το πρώτο bug, ελέγξτε μία το flash player μήπως θέλει ενημέρωση. Πιθανότατα αυτό να έγινε εδώ/διότι ήσασταν συγχρόνως συνδεδεμένος και σε γερμανικό σέρβερ; ή όχι.


  • Αυτό αρέσει σε odi, grigrist και ΤΕΜΠΕΛΗΣ

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#8 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2017 - 12:15:55

Όσο για το πρώτο bug, ελέγξτε μία το flash player μήπως θέλει ενημέρωση. Πιθανότατα αυτό να έγινε εδώ/διότι ήσασταν συγχρόνως συνδεδεμένος και σε γερμανικό σέρβερ; ή όχι.

 

Έχει ξανασυμβεί σε πολλούς παίκτες το ίδιο bug, δεν είναι θέμα περί flash player..Δεν ήμουν συνδεδεμένος σε γερμανικό διακομιστή.. Αλλά κάτι παίζει, κάτι δεν έχει γίνει σωστά..


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris

#9 DENIS5

DENIS5

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 104 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Ομάδα:WOLVES MESSAGE
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:DENIS5
Φήμη: 129

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2017 - 15:04:01

Μου γίνεται ακριβώς το ίδιο..

Ένα refresh την σελίδα κάνω και είναι μια χαρά.

Αλλά γίνεται πολύ συχνά έως συνέχεια ..μήπως ο χρόνος ανανέωσης δεδομένων του παιχνιδιού είναι αρκετά μεγάλος? 


We Are Legion - We Do Not Forgive We Do Not Forget

 


#10 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2017 - 16:39:58

Μου γίνεται ακριβώς το ίδιο..

Ένα refresh την σελίδα κάνω και είναι μια χαρά.

Αλλά γίνεται πολύ συχνά έως συνέχεια ..μήπως ο χρόνος ανανέωσης δεδομένων του παιχνιδιού είναι αρκετά μεγάλος? 

3 λεπτά περίμενα, θα έπρεπε να είχε ανανεωθεί..



#11 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 25 Μάρτιος 2017 - 07:05:03

Ένα νέο bug.. Δεν έχω παίξει καμία μονομαχία στο πρωτάθλημα εδώ και 3 μέρες, αλλά η στολή του συγκεκριμένου ατόμου ακόμα λείπει..Την 1η μέρα μάλιστα έκανα πολλά refresh,τίποτα... (Εξάλλου όταν κλείνεις τον υπολογιστή σαν refresh δεν είναι? ;)

 

435dd5d51b7d47c881de509de30d78ca.png

 

Καλή σας συνέχεια!!


  • Αυτό αρέσει σε master21, Dreamer και hero5!

#12 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 22 Απρίλιος 2017 - 13:23:38

0d0df50fca884590a0f3ad2040e619bc.png

 

Ο ανελκυστήρας βρίσκεται σε όροφο τον οποίο δεν έχω σκάψει!! Ξαναδείτε λίγο το ασανσέρ, γιατί δε μου δουλεύει καλά.. Δεν κουνάει από τη θέση του..Επίσης, ένα άλλο bug που παρατήρησα είναι:

 

80c54f1cd178448bb1ca5bcc0eb6e419.png

Αυτά τα ρομποτάκια δεν είναι δικά μου.. Είναι από άλλες κρυψώνες!! Όταν βλέπω άλλες και έπειτα πάω στη δικιά μου μου εμφανίζονται τέτοια και πρέπει να κάνω refresh της σελίδας..Κουνιούνται συνέχεια και δεν σταματάνε.. Δυστυχώς, με το στιγμιότυπο δεν μπορώ να σας το δείξω αυτό..



#13 Φώτης

Φώτης

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 108 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΛάρισα
  • Ομάδα:THE DARK LEGEND
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:fotisael
Φήμη: 72

Δημοσιεύτηκε 22 Απρίλιος 2017 - 15:02:37

0d0df50fca884590a0f3ad2040e619bc.png

 

Ο ανελκυστήρας βρίσκεται σε όροφο τον οποίο δεν έχω σκάψει!! Ξαναδείτε λίγο το ασανσέρ, γιατί δε μου δουλεύει καλά.. Δεν κουνάει από τη θέση του..Επίσης, ένα άλλο bug που παρατήρησα είναι:

 

80c54f1cd178448bb1ca5bcc0eb6e419.png

Αυτά τα ρομποτάκια δεν είναι δικά μου.. Είναι από άλλες κρυψώνες!! Όταν βλέπω άλλες και έπειτα πάω στη δικιά μου μου εμφανίζονται τέτοια και πρέπει να κάνω refresh της σελίδας..Κουνιούνται συνέχεια και δεν σταματάνε.. Δυστυχώς, με το στιγμιότυπο δεν μπορώ να σας το δείξω αυτό..

Έχω αρχίσει να πιστεύω με όλα αυτά που είδα ότι ή το ίντερνετ σου έχει πρόβλημα, ή η μηχανή αναζήτησης(browzer)



#14 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 22 Απρίλιος 2017 - 15:14:29

Έχω αρχίσει να πιστεύω με όλα αυτά που είδα ότι ή το ίντερνετ σου έχει πρόβλημα, ή η μηχανή αναζήτησης(browzer)

 

Καλησπέρα!

 

Κάνεις λάθος! Αυτά τα bugs συμβαίνουν σε αρκετούς παίκτες..Μη βγάζεις συμπεράσματα  χωρίς απτές αποδείξεις..Εσύ δοκίμασες να δεις? Απλά είναι bug του παιχνιδιού και πρέπει να τα αναφέρουμε..Επειδή όμως, κάποιος παρατηρεί πολλά προβλήματα, δε σημαίνει  ότι έχει πρόβλημα το πισι/ιντερνετ..Όλα τα παραπάνω συμβαίνουν,όχι μόνο σε εμένα,αλλά σε πολλούς άλλους..Για αυτό λοιπόν,καλύτερα να μην κρίνουμε την πιθανή παρατηρητικότητα που διακατέχει ο άλλος  και ας αρχίσουμε να ψάχνουμε για αυτά, γιατί είναι αρκετά..Εξάλλου, αν είχα θέμα με flash player, ιντερνετ κλπ κλπ,δεν θα τα ανέφερα καν.. ;)

 

Καλή συνέχεια..


Επεξεργάστηκε από grigrist, 22 Απρίλιος 2017 - 15:28:06.

  • Αυτό αρέσει σε Dreamer, RONALDO46 και hero5!

#15 RONALDO46

RONALDO46

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 838 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:RONALDO46
Φήμη: 484

Δημοσιεύτηκε 22 Απρίλιος 2017 - 16:14:03

Καλησπέρα!

 

Κάνεις λάθος! Αυτά τα bugs συμβαίνουν σε αρκετούς παίκτες..Μη βγάζεις συμπεράσματα  χωρίς απτές αποδείξεις..Εσύ δοκίμασες να δεις? Απλά είναι bug του παιχνιδιού και πρέπει να τα αναφέρουμε..Επειδή όμως, κάποιος παρατηρεί πολλά προβλήματα, δε σημαίνει  ότι έχει πρόβλημα το πισι/ιντερνετ..Όλα τα παραπάνω συμβαίνουν,όχι μόνο σε εμένα,αλλά σε πολλούς άλλους..Για αυτό λοιπόν,καλύτερα να μην κρίνουμε την πιθανή παρατηρητικότητα που διακατέχει ο άλλος  και ας αρχίσουμε να ψάχνουμε για αυτά, γιατί είναι αρκετά..Εξάλλου, αν είχα θέμα με flash player, ιντερνετ κλπ κλπ,δεν θα τα ανέφερα καν.. ;)

 

Καλή συνέχεια..

Έχεις δίκιο.. γιατί κ τα 2 και σε εμένα συμβαίνουν (κάποιες φορές).


  • Αυτό αρέσει σε thms12 και grigrist

#16 Law

Law

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 16 μηνύματα
  • Ομάδα:Walking Dead
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:Law
Φήμη: 31

Δημοσιεύτηκε 25 Απρίλιος 2017 - 14:39:43

Ας μην γινόμαστε και υπερβολικοί...Τα δυο τελευταία "bugs" που ανέφερες δεν πιστεύω να επηρεάζουν την απόδοση σου στο παιχνίδι! :)


  • Αυτό αρέσει σε dina και Dreamer

#17 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 25 Απρίλιος 2017 - 16:50:50

Ας μην γινόμαστε και υπερβολικοί...Τα δυο τελευταία "bugs" που ανέφερες δεν πιστεύω να επηρεάζουν την απόδοση σου στο παιχνίδι! :)

 

Εγώ δεν είπα κάτι ότι μου την επηρεάζουν.. Αλλά γιατί να μην τα αναφέρει κάποιος?



#18 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2017 - 17:50:45

Όταν βλέπω τη διαφήμιση του BigBangEmpire και πατήσω χ στην τηλεόραση, αυτή συνεχίζει και ακούγεται,ακόμα και όταν αποσυνδεθώ από τον ήρωα (χωρίς να έχω κλείσει την καρτέλα του HeroZero)..


  • Αυτό αρέσει στον/η Dreamer

#19 Kazalex

Kazalex

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 278 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:mamas






Φήμη: 249

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2017 - 19:10:39

Είμαι και εγώ που βλέπω διαφημίσεις και πολλές φορές δεν παίρνω την ανταμοιβή μου! :(


  • Αυτό αρέσει σε Dreamer, thms12 και kokomoro

#20 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2017 - 20:38:27

Είμαι και εγώ που βλέπω διαφημίσεις και πολλές φορές δεν παίρνω την ανταμοιβή μου! :(

Συμβαίνει και σε εμένα όταν είμαι από κινητό σε κάποιες διαφημίσεις. 


  • Αυτό αρέσει στον/η Dreamer




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες