Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Επαναφορά του αρχικού animation του παιχνιδιού και της εργασίας


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 MARESCA

MARESCA

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 12 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαNew Devon
  • Ομάδα:Toxic Heaven
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:SirFrancisDrake
Φήμη: 9

Δημοσιεύτηκε 29 Μάρτιος 2017 - 13:34:00

Γεια σας παιδιά,σας αρέσει το νέο animation του παιχνιδιού;Σας βοηθάει η ηρωική κρυψώνα,και εάν ναι πόσο;Με τις αναβαθμίσεις την κρωψώνας χαλάμε περισσότερα κέρματα για να την φουλάρουμε και οι αναβαθμίσεις διαρκούν 10 ώρες εώς 35 μέρες!Δεν θα θέλατε πίσω την αρχική version του παιχνιδιού;

 

Μακαρί να γινόταν ένα vote για το ποιοι θέλουν πίσω την αρχική version.. :( 

 

Εσάς ποια είναι οι γνώμη σας για την έκδοση του παιχνιδιού που βγήκε 1 με 2 μήνες πριν;

 

Υ.Γ:Ξέρω ότι δεν φημίζομαι πολύ στο παιχνίδι(βσκ καθόλου :D )αλλά πείτε μου την γνώμη σας εάν θέλετε :) 


  • Αυτό αρέσει στον/η dina, goof123, KolokotrwnhsS και σε 2 άλλους

#2 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 29 Μάρτιος 2017 - 14:04:08

καλησπέρα φίλε

όσο για το vote για την αρχική μορφή αυτό δεν γίνεται είναι ΝΟΜΊΖΩ τεχνικά δύσκολο....

η κρυψώνα θέλει ΠΟΛΛΑ κέρματα(και ειδικά η άμυνα που την αναβαθμίζουμε γιατί...για να μην μας πάρουν το μηδενίτη και την σούπερ κόλλα;;;;;;;)τέσπα....... επίσης οι ώρες είναι πάρα πολλές 

κατά την ταπεινή μου γνώμη εγώ το παιχνίδι θέλω να μείνει έτσι....

πάμε τώρα και στα θετικά της υπόθεσης..

η κρυψώνα δίνει πολύ περισσότερα κέρματα από την εργασία και συγκεκριμένα σε εμένα 250 χιλιάδες 8 ώρες για να μαζέψω 250 χιλ από την εργασία ήθελα πάνω από 2 ημέρες 

και τι πιο σημαντικό δίνει ΕΜΠΕΙΡΊΑ κάτι που εργασία δεν έδινε (μπορεί να είναι λίγη......)

 

και με την χθεσινή αναβάθμιση του παιχνιδιού προστέθηκε στο παιχνίδι το δωμάτιο για την βελτίωση των αντικειμένων

 

ΒΓΑΛΤΕ ΤΩΡΑ ΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΑΝ Η ΚΡΥΨΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ 

 

μια συμβουλή

αν νομίζεται ότι τα κέρματα που παίρνετε είναι λίγα σε σχέση με αυτά που δίνετε για τις επεκτάσεις απλά μην τις κάνετε(τις επεκτάσεις εννοώ) ή να μαζεύετε λίγα κέρματα και μετά 

επεκτάσεις τα σημαντικά δωμάτια που ωφελούν η άμυνα δεν χρειάζεται...

 

καλή συνέχεια ;)  ;)  ;)  ;)


  • Αυτό αρέσει σε GLEM και ErniSot
Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#3 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 29 Μάρτιος 2017 - 15:44:02

καλησπέρα φίλε

όσο για το vote για την αρχική μορφή αυτό δεν γίνεται είναι ΝΟΜΊΖΩ τεχνικά δύσκολο....

η κρυψώνα θέλει ΠΟΛΛΑ κέρματα(και ειδικά η άμυνα που την αναβαθμίζουμε γιατί...για να μην μας πάρουν το μηδενίτη και την σούπερ κόλλα;;;;;; ;)τέσπα....... επίσης οι ώρες είναι πάρα πολλές 

κατά την ταπεινή μου γνώμη εγώ το παιχνίδι θέλω να μείνει έτσι....

πάμε τώρα και στα θετικά της υπόθεσης..

η κρυψώνα δίνει πολύ περισσότερα κέρματα από την εργασία και συγκεκριμένα σε εμένα 250 χιλιάδες 8 ώρες για να μαζέψω 250 χιλ από την εργασία ήθελα πάνω από 2 ημέρες 

και τι πιο σημαντικό δίνει ΕΜΠΕΙΡΊΑ κάτι που εργασία δεν έδινε (μπορεί να είναι λίγη......)

 

και με την χθεσινή αναβάθμιση του παιχνιδιού προστέθηκε στο παιχνίδι το δωμάτιο για την βελτίωση των αντικειμένων

 

ΒΓΑΛΤΕ ΤΩΡΑ ΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΑΝ Η ΚΡΥΨΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ 

 

μια συμβουλή

αν νομίζεται ότι τα κέρματα που παίρνετε είναι λίγα σε σχέση με αυτά που δίνετε για τις επεκτάσεις απλά μην τις κάνετε(τις επεκτάσεις εννοώ) ή να μαζεύετε λίγα κέρματα και μετά 

επεκτάσεις τα σημαντικά δωμάτια που ωφελούν η άμυνα δεν χρειάζεται...

 

καλή συνέχεια ;)  ;)  ;)  ;)

 

Πιστεύω πως έτσι απλά αξιοποιήθηκε η εργασία... εννοώ δεν ήταν καμία σοβαρή υπόθεση, απλά έκανες δύο κλικ και τελείωνες.

Αυτά όμως γίνεται ανιαρό με τον καιρό. Η ιδέα της κρυψώνας ήταν πολύ δημιουργική.

Επίσης είναι σαν μικρή έκδοση της πολυδιεργασίας, επειδή μπορείς να κάνεις και ''εργασία''και τις αποστολές σου κ.τλ.

 

Κατά τα άλλα όμως, πιστεύω πως δε θα έπρεπε να κάνουν τόσο περίπλοκη την κρυψώνα, τώρα απλά έχουμε δώσει αφορμή στο να δημιουργούνται πολλά ερωτήματα από τους χρήστες, ενώ με την εργασία, τι τεχνική και τι ερωτήματα να θέλει;

Όσο για τα κέρματα ακόμη και να μην υπήρχε η κρυψώνα, απλά θα μπορούσαν να αυξήσουν το ποσό των κερμάτων ανά ώρα εργασίας( η εμπειρία όπως είπες δεν είναι μεγάλη άρα δεν κάνει την αμάν αλλαγή).

 

Θα συμφωνήσω με τον συγγραφέα του θέματος σχετικά με τα έξοδα και τον χρόνο που χρειάζεται για την αναβάθμιση της κρυψώνας,αλλά και πάλι δεν μπορούμε να υπολογίσουμε άμα τα προτερήματα  της κρυψώνας είναι πιο πολλά από της εργασίας.

Άρα δεν μπορώ να πω πως η κρυψώνα είναι καλύτερη από την εργασία ούτε το ανάποδο, το θέμα θέλει πολύ ψάξιμο.

 

Η γνώμη μου πάντως είναι πως άμα δεν γινόταν η κρυψώνα δεν θα είχαν τεθεί τέτοιου είδους ερωτήματα και αντιφατικές απόψεις από τους χρήστες.


Επεξεργάστηκε από Hurric4ne VII, 29 Μάρτιος 2017 - 15:46:24.

  • Αυτό αρέσει στον/η RickRub, GLEM, Ομορφουλης και σε άλλον ένα

#4 Guest_Progamerplayer_*

Guest_Progamerplayer_*
  • Guests
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 29 Μάρτιος 2017 - 18:00:59

Ούτε καν φίλε και να απορριφθεί η πρόταση εντελώς από τα μέλη .Η Κρυψώνα βοηθάει σε κέρματα εμπειρία αύξηση δεξιοτήτων με την νεα Ενημέρωση αντι να χαλάσω 100 ντονατ για το πλυντήριο παίρνω από την κρυψώνα + δεξιότητες με ούτε ένα - σε κάποια άλλα .
Αν δεν γνωρίζεται σωστά το παιχνίδι Διαβάστε τις πληροφορίες διότι κάποια άτομα έγιναν πολύ καλοί με την νεα Ενημέρωση .Και μετά από όλη την δουλειά πάει ο κόπος τζαμπα γι'αυτήν την ενημέρωση δηλαδή χάλασαν ώρες από την ζωή τους ρε κάποιοι δεν τους αρέσει. ...Απλά μην παίζεται ρε παιδιά...Είναι πολύ καλή η ενημέρωση και πολύ καλά γραφικά...Και με καλή εικόνα. ..

Αυτά είχα να πώ αν δεν ήταν καλή η ενημέρωση δεν θα έπαιζε κανείς γι'αυτό πριν πείτε κάτι σκεφτειται ΤΟ λίγο

Αυτά είχα να πω ποιος άλλος μπορεί να πει κατι με αυτό που Απάντησα Ή να πει αν είπα κάτι λάθος..Αλλά σωστά τα είπα...

Ευχαριστώ
  • Αυτό αρέσει στον/η MARESCA

#5 KolokotrwnhsS

KolokotrwnhsS

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 153 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11
Φήμη: 268

Δημοσιεύτηκε 30 Μάρτιος 2017 - 12:45:58

Εγώ πιστεύω πως η Η.Κ είναι μια χαρά. Απλώς τα παλιά γραφικά ήταν πολυυυ καλύτερα κατά την γνώμη μου.

Θα μπορούσαν να έχουν την ηρωική κρυψώνα με τα παλιά γραφικά... (smug)


Επεξεργάστηκε από KolokotrwnhsS, 30 Μάρτιος 2017 - 12:46:07.

  • Αυτό αρέσει σε Ομορφουλης και Classic

#6 Classic

Classic

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 70 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαLas Vegas
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 93

Δημοσιεύτηκε 30 Μάρτιος 2017 - 13:28:33

Εγώ πιστεύω ότι ήταν καλά τα παλιά γραφικά επειδή πολύ απλά είχαμε την δυνατότητα να παίζουμε και σε έδκοση με χαμηλές απαιτήσεις, τώρα τα γραφικά και τα χρώματα και τα σχέδια δεν με πειράζουν καθόλου, αρκεί να υπάρχει κάτι για να παίζουμε και εμείς με χαμηλούς υπολογιστές, όπως παλιά.

Μπορούσε να γίνει έτσι όπως λέει και ο φίλος μας ο Κολοκοτρώνης, παλιά γραφικά με κρυψώνα....


  • Αυτό αρέσει στον/η Ομορφουλης

#7 Ομορφουλης

Ομορφουλης

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 132 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαIn your mind...;)
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 60

Δημοσιεύτηκε 30 Μάρτιος 2017 - 15:38:55

Γεια σας παιδιά,σας αρέσει το νέο animation του παιχνιδιού;Σας βοηθάει η ηρωική κρυψώνα,και εάν ναι πόσο;Με τις αναβαθμίσεις την κρωψώνας χαλάμε περισσότερα κέρματα για να την φουλάρουμε και οι αναβαθμίσεις διαρκούν 10 ώρες εώς 35 μέρες!Δεν θα θέλατε πίσω την αρχική version του παιχνιδιού;

 

Μακαρί να γινόταν ένα vote για το ποιοι θέλουν πίσω την αρχική version.. :( 

 

Εσάς ποια είναι οι γνώμη σας για την έκδοση του παιχνιδιού που βγήκε 1 με 2 μήνες πριν;

 

Υ.Γ:Ξέρω ότι δεν φημίζομαι πολύ στο παιχνίδι(βσκ καθόλου :D )αλλά πείτε μου την γνώμη σας εάν θέλετε :) 

Για μένα τα γραφικά ειναι χαλιά...αλλά η κρυψώνα μας βοηθάει πάρα πιο πολλοί απο την εργασία ιδικά με το νεο update..


SMOKEEEEEEEEEE.....DEVIL...





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες