Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Δεξιοτητες


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
18 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Marcel

Marcel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 27 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον Αρη
  • Ομάδα:THE SHADOWS HUNTERS
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:Marcel
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 08 Απρίλιος 2017 - 09:07:50

Γεια σας, θελω γνωμες για τις δεξιοτητες που εχω.

84 λεβελ

797

981

796

901

 

Προτεινετε μου πως να τα ανεβασω αν χρειαζετε.


Live the Life you Love


#2 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 08 Απρίλιος 2017 - 12:53:58

Είσαι καλός το θέμα είναι ότι δεν λες ενισχυτικά και ομάδα πόσο % σου δίνει στο καθένα. Αλλά παρόλα αυτά κάνε τουλάχιστον 1000+ σε αντοχή-μυαλό-διαίσθηση και κατέβασε στο 600-650 την δύναμη.


 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 


#3 Marcel

Marcel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 27 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον Αρη
  • Ομάδα:THE SHADOWS HUNTERS
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:Marcel
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 08 Απρίλιος 2017 - 13:02:12

Είσαι καλός το θέμα είναι ότι δεν λες ενισχυτικά και ομάδα πόσο % σου δίνει στο καθένα. Αλλά παρόλα αυτά κάνε τουλάχιστον 1000+ σε αντοχή-μυαλό-διαίσθηση και κατέβασε στο 600-650 την δύναμη.

Ενισχυτικα 25%, ομαδα 15%.


Live the Life you Love


#4 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 08 Απρίλιος 2017 - 13:16:36

Εντάξει μια χαρά είσαι!


 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 


#5 Marcel

Marcel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 27 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον Αρη
  • Ομάδα:THE SHADOWS HUNTERS
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:Marcel
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 08 Απρίλιος 2017 - 13:22:40

Εντάξει μια χαρά είσαι!

Πως θα τα ανεβασω ολα? Προπονησεις?


Live the Life you Love


#6 Guest_Progamerplayer_*

Guest_Progamerplayer_*
  • Guests
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 08 Απρίλιος 2017 - 14:10:02

Καλό είναι να μπεις σε ομάδα 95% επέκταση ώστε να ανέβουν και να έχεις από την ομάδα τουλάχιστον 4 προπονησεις ή 5 τροπαια προπονήσεις σε 100% επέκταση ομάδα και θα έχεις τουλάχιστον 42 προπονήσεις και θα κερδίσεις και από αποστολές και άλλα ....αν έχεις πολυδιεργασια Καλά είναι αλλά αν δεν έχεις Κάνε πρώτα προπονησεις να ανέβεις ...

 

Και αν έχεις σφυρι κατά το 250-280 επίπεδο προσωπικά μπορώ να σε βοηθήσω σρ δεξιότητες να σου πω πως να τα κάνεις πες μου όνομα και σέρβερ να σε βρω να σου πω από μήνυμα Πώς να υα κάνεις



#7 Marcel

Marcel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 27 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον Αρη
  • Ομάδα:THE SHADOWS HUNTERS
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:Marcel
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 08 Απρίλιος 2017 - 14:33:52

Και αν έχεις σφυρι κατά το 250-280 επίπεδο προσωπικά μπορώ να σε βοηθήσω σρ δεξιότητες να σου πω πως να τα κάνεις πες μου όνομα και σέρβερ να σε βρω να σου πω από μήνυμα Πώς να υα κάνεις

Το ονομα και το κοσμο το λεει


  • Αυτό αρέσει στον/η omg3lol6

Live the Life you Love


#8 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 08 Απρίλιος 2017 - 16:33:13

Πως θα τα ανεβασω ολα? Προπονησεις?

Φυσικά προπό, λεφτά και καλή ομάδα εγώ με αυτά έχω ανέβει κάθε μέρα 50 προπό, λεφτα έβαζα παλιά τώρα τα αξιοποιώ ως αναβάθμιση κρυψώνας και για τα 100 εκατομ.(100.000.000) και φυσικά είμαι μέσα στις δέκα καλύτερες ομάδες (3 θέση τιμής και έβδομη σε επεκτάσεις με 95%). Επίσης κάνω πολυδιεργασία ΜΟΝΙΜΗ από την αρχή που βγήκε... Κάνε τα ίδια και θα φτάσεις τις δεξιότητές σου ως το 100 lvl 2000+. Όταν ήμουν 100 lvl κέρδιζα μεγαλύτερους και είχα μπει και Chaphion. Δοκίμασε και δεν θα χάσεις να θυμάσαι κράτα χαμηλά δύναμη, και τα άλλα 3 αρκετά ψηλά ή έχε χαμηλά δύναμη-μυαλό (αν έχεις την δεξιότητα Τρομακτικά Ετοιμοπόλεμος του Κολοκύθα) έτσι ώστε να νικάς καλύτερα τους υπόλοιπους ήρωες. Καλή συνέχεια φίλε μου στο παιχνίδι για ό,τι άλλο με χρειαστείς (και όχι μόνο εμένα) μην διστάζεις να ρωτήσεις (τον οποιονδήποτε). Καλό απόγευμα να έχουμε...

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ελπίζω να βοήθησα. 


Επεξεργάστηκε από omg3lol6, 08 Απρίλιος 2017 - 16:33:35.

 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 


#9 Marcel

Marcel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 27 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον Αρη
  • Ομάδα:THE SHADOWS HUNTERS
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:Marcel
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 08 Απρίλιος 2017 - 16:48:22

Φυσικά προπό, λεφτά και καλή ομάδα εγώ με αυτά έχω ανέβει κάθε μέρα 50 προπό, λεφτα έβαζα παλιά τώρα τα αξιοποιώ ως αναβάθμιση κρυψώνας και για τα 100 εκατομ.(100.000.000) και φυσικά είμαι μέσα στις δέκα καλύτερες ομάδες (3 θέση τιμής και έβδομη σε επεκτάσεις με 95%). Επίσης κάνω πολυδιεργασία ΜΟΝΙΜΗ από την αρχή που βγήκε... Κάνε τα ίδια και θα φτάσεις τις δεξιότητές σου ως το 100 lvl 2000+. Όταν ήμουν 100 lvl κέρδιζα μεγαλύτερους και είχα μπει και Chaphion. Δοκίμασε και δεν θα χάσεις να θυμάσαι κράτα χαμηλά δύναμη, και τα άλλα 3 αρκετά ψηλά ή έχε χαμηλά δύναμη-μυαλό (αν έχεις την δεξιότητα Τρομακτικά Ετοιμοπόλεμος του Κολοκύθα) έτσι ώστε να νικάς καλύτερα τους υπόλοιπους ήρωες. Καλή συνέχεια φίλε μου στο παιχνίδι για ό,τι άλλο με χρειαστείς (και όχι μόνο εμένα) μην διστάζεις να ρωτήσεις (τον οποιονδήποτε). Καλό απόγευμα να έχουμε...

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ελπίζω να βοήθησα. 

Βοηθησες αρκετα φιλε, αλλα μια ερωτηση. Γινετε και χωρις λεφτα?


Επεξεργάστηκε από Marcel, 08 Απρίλιος 2017 - 16:48:48.

Live the Life you Love


#10 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 08 Απρίλιος 2017 - 17:06:18

Βοηθησες αρκετα φιλε, αλλα μια ερωτηση. Γινετε και χωρις λεφτα?

Φυσικά και γίνεται (όταν λέω λεφτά εννοώ coins). Καλύτερα να τα κρατάς έτσι ώστε όταν πάρεις τα 100 εκατομ. να τα ρίξεις μία και καλή και να ανέβεις ( για να το κάνεις αυτό καλό θα είναι να έχεις και ένα σφυρί) για να ρίξεις τις δεξιότητες και μετά να τις ανεβάσεις... 


 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 


#11 Marcel

Marcel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 27 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον Αρη
  • Ομάδα:THE SHADOWS HUNTERS
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:Marcel
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 08 Απρίλιος 2017 - 17:08:26

Φυσικά και γίνεται (όταν λέω λεφτά εννοώ coins). Καλύτερα να τα κρατάς έτσι ώστε όταν πάρεις τα 100 εκατομ. να τα ρίξεις μία και καλή και να ανέβεις ( για να το κάνεις αυτό καλό θα είναι να έχεις και ένα σφυρί) για να ρίξεις τις δεξιότητες και μετά να τις ανεβάσεις... 

Εγω νομιζω Ευρω, τελος παντων, θενξ ρε φιλε, αμα ειναι θα σου στειλω μηνυμα η θα ερθω γρ11


Live the Life you Love


#12 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2017 - 07:03:27

Φυσικά προπό, λεφτά και καλή ομάδα εγώ με αυτά έχω ανέβει κάθε μέρα 50 προπό, λεφτα έβαζα παλιά τώρα τα αξιοποιώ ως αναβάθμιση κρυψώνας και για τα 100 εκατομ.(100.000.000) και φυσικά είμαι μέσα στις δέκα καλύτερες ομάδες (3 θέση τιμής και έβδομη σε επεκτάσεις με 95%). Επίσης κάνω πολυδιεργασία ΜΟΝΙΜΗ από την αρχή που βγήκε... Κάνε τα ίδια και θα φτάσεις τις δεξιότητές σου ως το 100 lvl 2000+. Όταν ήμουν 100 lvl κέρδιζα μεγαλύτερους και είχα μπει και Chaphion. Δοκίμασε και δεν θα χάσεις να θυμάσαι κράτα χαμηλά δύναμη, και τα άλλα 3 αρκετά ψηλά ή έχε χαμηλά δύναμη-μυαλό (αν έχεις την δεξιότητα Τρομακτικά Ετοιμοπόλεμος του Κολοκύθα) έτσι ώστε να νικάς καλύτερα τους υπόλοιπους ήρωες. Καλή συνέχεια φίλε μου στο παιχνίδι για ό,τι άλλο με χρειαστείς (και όχι μόνο εμένα) μην διστάζεις να ρωτήσεις (τον οποιονδήποτε). Καλό απόγευμα να έχουμε...

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ελπίζω να βοήθησα. 

Δε γίνεται να έχει κάποιος 50 προπονήσεις καθημερινά..



#13 Guest_Progamerplayer_*

Guest_Progamerplayer_*
  • Guests
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2017 - 16:16:00

Έχω είχα 110 προπονήσεις μια μέρα. ...

 

Εγω*


  • Αυτό αρέσει στον/η omg3lol6

#14 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2017 - 17:59:21

Δε γίνεται να έχει κάποιος 50 προπονήσεις καθημερινά..

Κι όμως εγώ έχω 37 από ομάδα και κερδίζω τουλάχιστον 9 από όλοι την ενέργεια και άλλες 4 με ένα κόλπο που δεν μπορώ να σου αποκαλύψω...


 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 


#15 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 09 Απρίλιος 2017 - 18:11:18

Κι όμως εγώ έχω 37 από ομάδα και κερδίζω τουλάχιστον 9 από όλοι την ενέργεια και άλλες 4 με ένα κόλπο που δεν μπορώ να σου αποκαλύψω...

:D  και η γιαγιά μου μου τα ξέρει αυτά τα κόλπα που βγαίνεις από την ομάδα δίνεις 300.000 για ενισχυτικό και γυρνάς πίσω..

 

Πώς γίνεται να κερδίζεις 9,αυτό αποκλειστικώς αποκλείεται.. Εγώ παίρνω το πολύ 6 και μη μου πεις ότι είναι από τύχη δε γίνεται να έχεις τύχη κάθε μέρα.. Άρα αυτό που λες δεν ισχύει..

 

 

Οι δεξιότητές σου είναι αρκετά καλές  

Marcel.. Συνέχισε έτσι!

#16 TrollerHero

TrollerHero

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 7 μηνύματα
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:TrollerHero
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 15 Απρίλιος 2017 - 08:40:19

Πρεπει να πας την αντοχη,το μυαλο και την διαισθηση 1000. Την δυναμη πιστευω πως πρεπει να την αφησεις εκει που ειναι.Χρειαζεσαι προπονησεις!!


Επεξεργάστηκε από TrollerHero, 15 Απρίλιος 2017 - 08:41:45.


#17 Marcel

Marcel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 27 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον Αρη
  • Ομάδα:THE SHADOWS HUNTERS
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:Marcel
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 17 Απρίλιος 2017 - 09:41:14

Παιδια, μια ανανεωση σε αυτο το θεμα, τωρα πια οι δεξιοτητες μου ειναι:

 

431

1105

1268

1322

 

50% ενισχυτικο δεξιοτητων, 23% στην ομαδα. + βοηθος 3 λεβελ (καινουριος)


Live the Life you Love


#18 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 17 Απρίλιος 2017 - 10:51:22

Παιδια, μια ανανεωση σε αυτο το θεμα, τωρα πια οι δεξιοτητες μου ειναι:

 

431

1105

1268

1322

 

50% ενισχυτικο δεξιοτητων, 23% στην ομαδα. + βοηθος 3 λεβελ (καινουριος)

 

Επίπεδο?



#19 Marcel

Marcel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 27 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον Αρη
  • Ομάδα:THE SHADOWS HUNTERS
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:Marcel
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 17 Απρίλιος 2017 - 16:25:58

Επιπεδο 92


Live the Life you Love





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες