Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γνώμες σχετικά με την ενημέρωση 18-4-2017


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
57 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Ψηφοφορία: Γνώμες σχετικά με την ενημέρωση 18-4-2017 (36 μέλη έχουν ρίξει ψήφους)

Επιλέξτε ποιες αλλαγές σας άρεσαν

  1. Έχει προστεθεί νέα συλλογή αντικειμένων σχετική με την "Χρυσή Έρημο" (11 ψήφοι [4.47%])

    Ποσοστό ψήφου: 4.47%

  2. Έχουν προστεθεί νέα ηρωικά κατορθώματα για την ζώνη "Η Χρυσή Έρημος" (11 ψήφοι [4.47%])

    Ποσοστό ψήφου: 4.47%

  3. Έχουν προστεθεί νέα ηρωικά κατορθώματα για τους βοηθούς. (12 ψήφοι [4.88%])

    Ποσοστό ψήφου: 4.88%

  4. Έχουν προστεθεί νέα ηρωικά κατορθώματα για την Κρυψώνα Ήρωα (14 ψήφοι [5.69%])

    Ποσοστό ψήφου: 5.69%

  5. Πλέον έχετε την δυνατότητα να ελέγξετε την κρυψώνα κάποιου άλλου παίχτη (25 ψήφοι [10.16%])

    Ποσοστό ψήφου: 10.16%

  6. Η επισκόπηση δωμάτιο μπορεί πλέον να έχει πρόσβαση στο δικό σας κρησφύγετο, ανεξάρτητα από το αν ένα δωμάτιο μπορεί να χτίσει εκείνη τη στιγμή (9 ψήφοι [3.66%])

    Ποσοστό ψήφου: 3.66%

  7. Όλοι οι παίκτες έχουν πρόσβαση στο Μεσιτικό Κέντρο ως ένα νέο δωμάτιο (15 ψήφοι [6.10%])

    Ποσοστό ψήφου: 6.10%

  8. Το Μεσιτικό Κέντρο ελαχιστοποιεί το κόστος Κερμάτων που απαιτείται για την επέκταση της Κρυψώνας (26 ψήφοι [10.57%])

    Ποσοστό ψήφου: 10.57%

  9. Όσο πιο αναβαθμισμένο είναι το Μεσιτικό Κέντρο τόσο ελαχιστοποιείται και το κόστος της επέκτασης (18 ψήφοι [7.32%])

    Ποσοστό ψήφου: 7.32%

  10. Η αποθήκη Ρομπότ μπορεί πλέον να χτιστεί στην Κρυψώνα ως δωμάτιο (12 ψήφοι [4.88%])

    Ποσοστό ψήφου: 4.88%

  11. Η αποθήκη Ρομπότ σου επιτρέπει να χτίσεις περισσότερα επιθετικά και αμυντικά ρομπότ απ' όσα μπορείς να χρησιμοποιήσεις σε μια επίθεση/άμυνα (12 ψήφοι [4.88%])

    Ποσοστό ψήφου: 4.88%

  12. Μετά από μια επίθεση/άμυνα, τα ρομπότ που είναι αποθηκευμένα στην αποθήκη αυτομάτως συμπληρώνουν τις κενές θέσεις επίθεσης/άμυνας (11 ψήφοι [4.47%])

    Ποσοστό ψήφου: 4.47%

  13. Όσο πιο αναβαθμισμένη είναι η Αποθήκη Ρομπότ τόσο πιο πολλά ρομπότ μπορείς να αποθηκεύσεις (10 ψήφοι [4.07%])

    Ποσοστό ψήφου: 4.07%

  14. Τα αντικείμενα που δίνονται ως ανταμοιβή στις μάχες πρωταθλήματος τώρα μπορούν να τροποποιηθούν (13 ψήφοι [5.28%])

    Ποσοστό ψήφου: 5.28%

  15. Διάφορα προβληματάκια έχουν διορθωθεί (11 ψήφοι [4.47%])

    Ποσοστό ψήφου: 4.47%

  16. Το μέγεθος δεδομένων λήψης έχει ελαχιστοποιηθεί (10 ψήφοι [4.07%])

    Ποσοστό ψήφου: 4.07%

  17. Οι φατσούλες είναι πλέον διαθέσιμες στην έκδοση για κινητά (15 ψήφοι [6.10%])

    Ποσοστό ψήφου: 6.10%

  18. Το μέγεθος της γραμματοσειράς στις επεξηγήσεις εργαλείων έχει αυξηθεί (11 ψήφοι [4.47%])

    Ποσοστό ψήφου: 4.47%

Ψήφισε

#41 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 18:00:12

Φίλε μου,η υπομονή είναι μεγάλο προτέρημα στη ζωή και όποιος είχε αυτό το χάρισμα συν λίγη άτιμη εξυπνάδα το είχε καταλάβει προ πολλού. Εγώ δεν είχα κάνει την αναβάθμιση με 20,000,000 κι ας είχα 60,000,000 γιατί πολύ απλά την ήξερα την εξέλιξη.Ήταν λογικό να διορθώσουν το λάθος τους(την τρομερή απαίτηση σε κέρματα) καθώς ό,τι είναι καινούριο έχει λάθη. Όμως επόμενο ήταν τα λάθη να διορθωθούν.Όποιος δεν βιάστηκε βγήκε κερδισμένος.

όλα τα δωμάτια εκτός της βάσης χρειάζονται κέρματα...

κανένα δεν έφτιαξες;;;



#42 stelios-osfp

stelios-osfp

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 224 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76






Φήμη: 296

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 18:07:20

όλα τα δωμάτια εκτός της βάσης χρειάζονται κέρματα...

κανένα δεν έφτιαξες;;;

Διάβασε ξανά τι έγραψα και θα καταλάβεις.Έφτιαξα πολλά δωμάτια αλλά δεν έδωσα πάνω από 2,500,000 κέρματα για μια αναβάθμιση.



#43 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 18:15:08

Διάβασε ξανά τι έγραψα και θα καταλάβεις.Έφτιαξα πολλά δωμάτια αλλά δεν έδωσα πάνω από 2,500,000 κέρματα για μια αναβάθμιση.

άρα μάλλον ανεβαίνεις πολύ αργά...

εγω μόνο για τις γεννήτριες έχω δώσει 25Μ...

εκτος αυτού,με βάση κ γεννήτρια παίρνω γύρω στα 2,5 Μ κέρματα την μέρα.Τα οποία αν δεν είχα αναβαθμίσει την κρυψώνα δεν θα μπορούσα να παίρνω τόσα.Απόσβεση εχω κάνει.Όπως είπε κ κάποιος παραπάνω ευνοούνται οι "αργοί".Πράγμα που δεν με ενοχλεί καθόλου,αλλα μην μας λες οτι παίξανε λάθος όσοι είναι ενεργοί.



#44 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 18:30:52

άρα μάλλον ανεβαίνεις πολύ αργά...

εγω μόνο για τις γεννήτριες έχω δώσει 25Μ...

εκτος αυτού,με βάση κ γεννήτρια παίρνω γύρω στα 2,5 Μ κέρματα την μέρα.Τα οποία αν δεν είχα αναβαθμίσει την κρυψώνα δεν θα μπορούσα να παίρνω τόσα.Απόσβεση εχω κάνει.Όπως είπε κ κάποιος παραπάνω ευνοούνται οι "αργοί".Πράγμα που δεν με ενοχλεί καθόλου,αλλα μην μας λες οτι παίξανε λάθος όσοι είναι ενεργοί.

 

Ναι, αλλά δεν είναι όλοι σαν εσένα 480 επίπεδο.. Κάποιοι δεν παίρνουν 2,5Μ τη μέρα.. Τα μικρά επίπεδα δεν ωφελούνταν καθόλου από την κρυψώνα..Δημιούργησα στον 16, δεν τα κατάφερα με τις απαιτήσεις τις κρυψώνας και το παράτησα..Ήταν πρέπον της εταιρείας να κάνει κάτι για τα χαμηλά επίπεδα γιατί τα υψηλά ωφελούνται.. Εγώ παίρνω 1,5Μ τη μέρα, το μικρό επίπεδο ούτε 100.000 δεν παίρνει.. Με αυτή την αναβάθμιση θα μπορούν και τα μικρά επίπεδα να είναι έστω και λίγο ανταγωνιστικά ως προς τις απαιτήσεις της Κρυψώνας(αν φυσικά εγκαταστήσουν το συγκεκριμένο δωμάτιο ;) ).. Και πραγματικά δε μου άρεσε καθόλου που η εταιρεία δεν μπορούσε να σκεφτεί κάτι τέτοιο και να το εφαρμόσει από την πρώτη στιγμή ή ήθελε να μας ''αιφνιδιάσει'' και να δει κατά πόσο κάποιοι σκέφτηκαν αυτό που προανέφερα..Η αλήθεια είναι πως δεν το σκέφτηκα, αλλά ευτυχώς δεν έκανα αναβαθμίσεις που κόστιζαν πολύ, η μεγαλύτερη ήταν μια γεννήτρια που κόστιζε 5Μ.. Τώρα ευτυχώς έχω πολλά κέρματα, σίγουρα έχω κάνει απόσβεση και με αυτό το δωμάτιο που προστέθηκε στοχεύω...το 1Β  (grin) ..


Επεξεργάστηκε από grigrist, 18 Απρίλιος 2017 - 18:33:29.


#45 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 18:43:17

Ναι, αλλά δεν είναι όλοι σαν εσένα 480 επίπεδο.. Κάποιοι δεν παίρνουν 2,5Μ τη μέρα.. Τα μικρά επίπεδα δεν ωφελούνταν καθόλου από την κρυψώνα..Δημιούργησα στον 16, δεν τα κατάφερα με τις απαιτήσεις τις κρυψώνας και το παράτησα..Ήταν πρέπον της εταιρείας να κάνει κάτι για τα χαμηλά επίπεδα γιατί τα υψηλά ωφελούνται.. Εγώ παίρνω 1,5Μ τη μέρα, το μικρό επίπεδο ούτε 100.000 δεν παίρνει.. Με αυτή την αναβάθμιση θα μπορούν και τα μικρά επίπεδα να είναι έστω και λίγο ανταγωνιστικά ως προς τις απαιτήσεις της Κρυψώνας(αν φυσικά εγκαταστήσουν το συγκεκριμένο δωμάτιο ;) ).. Και πραγματικά δε μου άρεσε καθόλου που η εταιρεία δεν μπορούσε να σκεφτεί κάτι τέτοιο και να το εφαρμόσει από την πρώτη στιγμή ή ήθελε να μας ''αιφνιδιάσει'' και να δει κατά πόσο κάποιοι σκέφτηκαν αυτό που προανέφερα..Η αλήθεια είναι πως δεν το σκέφτηκα, αλλά ευτυχώς δεν έκανα αναβαθμίσεις που κόστιζαν πολύ, η μεγαλύτερη ήταν μια γεννήτρια που κόστιζε 5Μ.. Τώρα ευτυχώς έχω πολλά κέρματα, σίγουρα έχω κάνει απόσβεση και με αυτό το δωμάτιο που προστέθηκε στοχεύω...το 1Β  (grin) ..

βρε συμφωνώ σε όλα αυτά που λες,απλα δεν συμφωνώ οτι όσοι έπαιξαν ενεργά και είχαν την δυνατότητα να αναβαθμίσουν την κρυψώνα σχετικά γρήγορα είναι τα κορόϊδα και όσοι λόγω κόστους ή οτιδήποτε άλλο δεν το έκαναν είναι οι έξυπνοι και ήταν σχεδιασμένη κίνηση τακτικής.

Επίσης  είναι τεράστια αδικία για μικρά λέβελ,που είχαν μαζεμένα με κόπο κάποια κέρματα και τα ξόδεψαν για να είναι ανταγωνιστικοί στο παιχνίδι(όσο αφορά στο κομμάτι της κρυψώνας)


  • Αυτό αρέσει στον/η grigrist

#46 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 18:59:00

Δε θα έλεγα  ότι είμαστε τα κορόιδα..Όσοι απλά δεν αναβάθμιζαν τα δωμάτιά τους,παρά μόνο τη βάση (που δεν κοστίζει κέρματα) έχουν χάσει ποσά εμπειρίας (από το εργαστήρι άπειρης γνώσης), κέρματα (αφού δεν είχαν αναβαθμίσει τα εργοστάσια κόλλας και ζερονίτη,ώστε να εξελίξουν γρηγορότερα τη βάση) και φυσικά χρόνο (αφού περίμεναν υπομονετικά να έρθει το πολυπόθητο δωμάτιο).. Άρα όσοι είχαν ήδη ξεκινήσει την αναβάθμιση της κρυψώνας έχουν και κερδίσει παραπάνω εμπειρία (αφού το εργαστήρι βρίσκεται σε μεγαλύτερο επίπεδο) και σίγουρα πολυυυύ περισσότερα κέρματα (αφού είχαν σε μεγάλο επίπεδο τη γεννήτρια δίπλα στη βάση).. Προσωπικά, πήρα τη μέση οδό: αναβάθμιζα όλα τα ''φθηνά'' και αυτά που θα μου χρειαστούν (κυρίως βάση και γεννήτρια δίπλα της),ενώ ταυτόχρονα δε χρησιμοποιούσα τα κέρματα σε άμυνες που κοστίζουν τόσα μύρια..Παλαιότερα, είχα μικροπροβλήματα με τα κέρματα, αλλά τώρα πια κανένα..Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις και αν συμφωνείς..

 

Ναι, είναι όντως αδικία για τα χαμηλά επίπεδα που μάζευαν κέρματα..


  • Αυτό αρέσει στον/η simos

#47 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 19:02:28

Φίλε μου,η υπομονή είναι μεγάλο προτέρημα στη ζωή και όποιος είχε αυτό το χάρισμα συν λίγη άτιμη εξυπνάδα το είχε καταλάβει προ πολλού. Εγώ δεν είχα κάνει την αναβάθμιση με 20,000,000 κι ας είχα 60,000,000 γιατί πολύ απλά την ήξερα την εξέλιξη.Ήταν λογικό να διορθώσουν το λάθος τους(την τρομερή απαίτηση σε κέρματα) καθώς ό,τι είναι καινούριο έχει λάθη. Όμως επόμενο ήταν τα λάθη να διορθωθούν.Όποιος δεν βιάστηκε βγήκε κερδισμένος.

σε αυτό το σχόλιο αναφέρομαι...



#48 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 19:06:16

Κι εγώ.. Και αντιλέγω στην τελευταία πρόταση γιατί:

 

Δε θα έλεγα  ότι είμαστε τα κορόιδα..Όσοι απλά δεν αναβάθμιζαν τα δωμάτιά τους,παρά μόνο τη βάση (που δεν κοστίζει κέρματα) έχουν χάσει ποσά εμπειρίας (από το εργαστήρι άπειρης γνώσης), κέρματα (αφού δεν είχαν αναβαθμίσει τα εργοστάσια κόλλας και ζερονίτη,ώστε να εξελίξουν γρηγορότερα τη βάση) και φυσικά χρόνο (αφού περίμεναν υπομονετικά να έρθει το πολυπόθητο δωμάτιο).. Άρα όσοι είχαν ήδη ξεκινήσει την αναβάθμιση της κρυψώνας έχουν και κερδίσει παραπάνω εμπειρία (αφού το εργαστήρι βρίσκεται σε μεγαλύτερο επίπεδο) και σίγουρα πολυυυύ περισσότερα κέρματα (αφού είχαν σε μεγάλο επίπεδο τη γεννήτρια δίπλα στη βάση).. Προσωπικά, πήρα τη μέση οδό: αναβάθμιζα όλα τα ''φθηνά'' και αυτά που θα μου χρειαστούν (κυρίως βάση και γεννήτρια δίπλα της),ενώ ταυτόχρονα δε χρησιμοποιούσα τα κέρματα σε άμυνες που κοστίζουν τόσα μύρια..Παλαιότερα, είχα μικροπροβλήματα με τα κέρματα, αλλά τώρα πια κανένα..

 

 



#49 Batgirl

Batgirl

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 26 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGotham
  • Ομάδα:Heroes SOS
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:Batgirl16
Φήμη: 11

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 19:57:51

Να ρωτησω κατι,στα ελληνικα θα φτιαχτει το θεμα με τις ωρες?Γιατι προτειμω να εχω ελληνικα την γλωσσα παρα αγγλικα


  • Αυτό αρέσει στον/η omg3lol6
        ~~~~~~~~~~신앙~~~~~~~~~~~
~~~u cant trust people who step on flowers~~~
 

#50 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 20:01:45

Να ρωτησω κατι,στα ελληνικα θα φτιαχτει το θεμα με τις ωρες?Γιατι προτειμω να εχω ελληνικα την γλωσσα παρα αγγλικα

Χαίρετε!

 

Έχουμε ήδη ενημερώσει το τεχνικό τμήμα για το πρόβλημα στο οποίο αναφέρεστε.

Αυτή τη στιγμή εργαζόμαστε πάνω σε αυτό ώστε να βρεθεί μια λύση, ωστόσο, αυτή την στιγμή δεν είμαστε σε θέση να σας πούμε πότε θα έχει επιλυθεί.

 

Καλό σας βράδυ και μας συγχωρείτε για την ταλαιπωρία σας.


  • Αυτό αρέσει σε Lefteris, Batgirl και grigrist

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#51 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 22 Απρίλιος 2017 - 11:57:27

καλησπέρα

θέλω να ρωτήσω το χρηματιστηριακό κέντρο πάει μέχρι το 20 επίπεδο???

από το 1 επίπεδο έχει ανεβεί στο 33% από το 2 στο 55% είναι πολύ,100% θα πάει??


Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#52 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 22 Απρίλιος 2017 - 15:00:13

καλησπέρα

θέλω να ρωτήσω το χρηματιστηριακό κέντρο πάει μέχρι το 20 επίπεδο???

από το 1 επίπεδο έχει ανεβεί στο 33% από το 2 στο 55% είναι πολύ,100% θα πάει??

Καλησπέρα σας.

 

Το χρηματιστηριακό κέντρο φτάνει μέχρι το 10 επίπεδο.

Αναλυτικότερα εδώ  . Σε λίγα λεπτά θα το έχω ολοκληρωμένο!

 

 

Καλό σας απόγευμα!


  • Αυτό αρέσει στον/η simos

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#53 Φώτης

Φώτης

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 108 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΛάρισα
  • Ομάδα:THE DARK LEGEND
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:fotisael
Φήμη: 72

Δημοσιεύτηκε 22 Απρίλιος 2017 - 15:08:20

"Το μέγεθος δεδομένων λήψης έχει ελαχιστοποιηθεί". Τι είναι τα δεδομένα λήψης;;



#54 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 22 Απρίλιος 2017 - 15:26:14

"Το μέγεθος δεδομένων λήψης έχει ελαχιστοποιηθεί". Τι είναι τα δεδομένα λήψης;;

Καλησπέρα σας.

 

Το μέγεθος τους χώρου που καταλαμβάνει το παιχνίδι στην κινητή συσκευή σας (κινητό τηλέφωνο ,ταμπλέτα κτλ) μετά την τελευταία αναβάθμιση έχει μειωθεί.

Αυτό είναι πολύ σημαντικό καθώς το παιχνίδι γίνεται πιο γρήγορο,με λιγότερα σφάλματα και φυσικά απελευθερώνεται επιπλέον αποθηκευτικός χώρος.


...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#55 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 22 Απρίλιος 2017 - 15:30:28

Καλησπέρα σας.

 

Το χρηματιστηριακό κέντρο φτάνει μέχρι το 10 επίπεδο.

Αναλυτικότερα εδώ  . Σε λίγα λεπτά θα το έχω ολοκληρωμένο!

 

 

Καλό σας απόγευμα!

 

Δηλαδή τι,αν είναι επίπεδο 10 το μεσιτικό κέντρο (100%) θα είναι όλα δωρεάν? (smug)


  • Αυτό αρέσει στον/η RONALDO46

#56 nikolakis12a

nikolakis12a

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 23 Απρίλιος 2017 - 21:41:59

Για το προβλημα που εχει παρουσιαστει μετα την τελευταια αναβαθμιση, με τις ωρες στο chat και στις μαχες, που δεν δειχνει δηλαδη την ωρα, οταν ειμαστε με επιλογη Ελληνικο μενου, υπάρχει καποιο νεοτερο;

Για πολλους ειναι προβλημα... νομιζω



#57 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 24 Απρίλιος 2017 - 11:49:11

Για το προβλημα που εχει παρουσιαστει μετα την τελευταια αναβαθμιση, με τις ωρες στο chat και στις μαχες, που δεν δειχνει δηλαδη την ωρα, οταν ειμαστε με επιλογη Ελληνικο μενου, υπάρχει καποιο νεοτερο;

Για πολλους ειναι προβλημα... νομιζω

 

Κάτι νεότερο που να έχει ανακοινωθεί δεν υπάρχει, αλλά λογικά εργάζονται πάνω σε αυτό.. Αν θες να βλέπεις τις ώρες, μετάτρεψε το παιχνίδι από την ελληνική γλώσσα, στην αγγλική..



#58 RONALDO46

RONALDO46

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 838 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:RONALDO46
Φήμη: 484

Δημοσιεύτηκε 24 Απρίλιος 2017 - 16:43:59

Δηλαδή τι,αν είναι επίπεδο 10 το μεσιτικό κέντρο (100%) θα είναι όλα δωρεάν? (smug)

Για φαντάσου.. 

Μακάρι δηλαδή..






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες