Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ιατρείο επισκευής ρομπότ (Κρυψώνα).


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Lukos

Lukos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 518 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12



Φήμη: 492

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 16:01:51

Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά! (wave)

 

Καθώς έκανα μία μάχη στην κρυψώνα μου και το ρομπότ μου δεν καταστράφηκε ολοσχερώς,έζησε με 2,500 ζωή,μου ήρθε μία ιδέα ώστε αυτά τα ρομπότ να μην πηγαίνουν χαμένα...Αυτό θα ωφελήσει πάρα πολύ αυτούς που έχουν πολλά λέβελ την:<<Μονάδα Βελτίωσης Μαχητικών Ρομπότ>> και τους παίρνει ατελείωτα λεπτά να φτιάξουν άλλα επιθ-ε-μπότ.Θα μπορούσε να ήταν ένα μέρος το οποίο θα λεγόταν:<<Ιατρείο επισκευής ρομπότ>>Θα έβαζες εκεί τα πληγωμένα ρομπότ σου και σε μερικά λεπτά ανάλογα με τη ζημία θα γινόντουσαν καλά και δεν θα έχανες τζάμπα τα ρομπότ που δεν καταστράφηκαν... ;)     


  • Αυτό αρέσει στον/η louiza, windowsdestroyer1, omg3lol6 και σε 4 άλλους

#2 Φώτης

Φώτης

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 108 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΛάρισα
  • Ομάδα:THE DARK LEGEND
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:fotisael
Φήμη: 72

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 19:30:28

Η ιδέα είναι όντως πολύ καλή, αλλά τα ρομπότ να μπορούν να επισκευάζονται αν έχουν πάνω από το 65% της ζωής τους η ακόμα και αν είναι αχρησιμοποίητα ;)



#3 JIM610 GR15

JIM610 GR15

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 64 μηνύματα
  • Τοποθεσίαspiti m
  • Ομάδα:The Dark SuperHeros
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:JIM610
Φήμη: 24

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2017 - 20:28:08

​ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ HERO ZERO ΑΛΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΕΜΙΚΟ(ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΜΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΥΟΥΝ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ) ΠΑΡΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ HERO ZERO


​Written by JIM610 ;)  ;)  (smug)  (smug)  (smug)  (grin)  (grin)


#4 emptycan

emptycan

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 50 μηνύματα
  • Κόσμος:GR16
Φήμη: 19

Δημοσιεύτηκε 19 Απρίλιος 2017 - 05:42:14

Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά! (wave)

 

Καθώς έκανα μία μάχη στην κρυψώνα μου και το ρομπότ μου δεν καταστράφηκε ολοσχερώς,έζησε με 2,500 ζωή,μου ήρθε μία ιδέα ώστε αυτά τα ρομπότ να μην πηγαίνουν χαμένα...Αυτό θα ωφελήσει πάρα πολύ αυτούς που έχουν πολλά λέβελ την:<<Μονάδα Βελτίωσης Μαχητικών Ρομπότ>> και τους παίρνει ατελείωτα λεπτά να φτιάξουν άλλα επιθ-ε-μπότ.Θα μπορούσε να ήταν ένα μέρος το οποίο θα λεγόταν:<<Ιατρείο επισκευής ρομπότ>>Θα έβαζες εκεί τα πληγωμένα ρομπότ σου και σε μερικά λεπτά ανάλογα με τη ζημία θα γινόντουσαν καλά και δεν θα έχανες τζάμπα τα ρομπότ που δεν καταστράφηκαν... ;)     

πολυ ωραια ιδεα... αλλα ποσα δωματια θα πιανει;; ποσο θα κοστιζει;;; ποση ωρα θα κανουν να επισκευαστουν τα ρομποτ;


Oι ευφυείς άνθρωποι λύνουν τα προβλήματα. Οι μεγαλοφυείς τα προβλέπουν

 

 

 

-Αlbert Einstein


#5 Lukos

Lukos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 518 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12



Φήμη: 492

Δημοσιεύτηκε 19 Απρίλιος 2017 - 09:13:00

πολυ ωραια ιδεα... αλλα ποσα δωματια θα πιανει;; ποσο θα κοστιζει;;; ποση ωρα θα κανουν να επισκευαστουν τα ρομποτ;

Αυτά τα κανονίζει η εταιρία,ωστόσο ανάλογα με την ζημιά θα είναι και ο χρόνος επισκευής... ;)  






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες