Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Εμφάνιση επιπέδου παίκτη στο εβδομαδιαίο τουρνουά

παίκτης επίπεδο

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 απάντηση σε αυτό το θέμα

#1 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2017 - 15:11:49

Καλησπέρα κοινότητα!

Θα πρότεινα στο εβδομαδιαίο τουρνουά τιμής και εμπειρίας να φαίνεται δίπλα από το όνομα του παίκτη το επίπεδό του..Ξέρω ότι θα μου πείτε πως είναι ένα κλικ διαφορά..Αλλά για σκεφτείτε κάποια ομάδα που ψάχνει ενεργό παίκτη..Τα τουρνουά εμπειρίας, αλλά και τιμής δείχνουν πόσο ασχολείται κάποιος..Έτσι η ομάδα δε θα κλικάρει το όνομα του παίκτη για να δει αν είναι καλός αλλά θα τα βλέπει αμέσως..Έτσι, αν θέλει να δει πολλούς θα γλιτώνει πολλά περισσότερα..

Εξάλλου αφού υπάρχει ελεύθερος χώρος ανάμεσα στο όνομα και την τιμή/εμπειρία, γιατί να μην αξιοποιηθεί?

Υπάρχουν και μεγάλα ονόματα,το ξέρω, αλλά κάτι μπορεί να γίνει..

Καλή σας συνέχεια!

Επεξεργάστηκε από grigrist, 02 Ιούνιος 2017 - 15:18:41.

  • Αυτό αρέσει στον/η spidy, hero333, goof123 και σε 6 άλλους

#2 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.088 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.745

Δημοσιεύτηκε 02 Ιούνιος 2017 - 15:21:18

Καλησπέρα κοινότητα!

Θα πρότεινα στο εβδομαδιαίο τουρνουά τιμής και εμπειρίας να φαίνεται δίπλα από το όνομα του παίκτη το επίπεδό του..Ξέρω ότι θα μου πείτε πως είναι ένα κλικ διαφορά..Αλλά για σκεφτείτε κάποια ομάδα που ψάχνει ενεργό παίκτη..Τα τουρνουά εμπειρίας, αλλά και τιμής δείχνουν πόσο ασχολείται κάποιος..Έτσι η ομάδα δε θα κλικάρει το όνομα του παίκτη για να δει αν είναι καλός αλλά θα τα βλέπει αμέσως..Έτσι, αν θέλει να δει πολλούς θα γλιτώνει πολλά περισσότερα..

Εξάλλου αφού υπάρχει ελεύθερος χώρος ανάμεσα στο όνομα και την τιμή/εμπειρία, γιατί να μην αξιοποιηθεί?

Υπάρχουν και μεγάλα ονόματα,το ξέρω, αλλά κάτι μπορεί να γίνει..

Καλή σας συνέχεια!

Πολύ ωραία ιδέα αν και λίγο αχρείαστη για τον λόγο που ανέφερες. 







Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: παίκτης, επίπεδο

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες