Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Νεα χαρακτηριστικα στο προσωπο και την εμφάνιση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 72A

72A

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 21 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤΙ ΣΕ ΝΙΑΖΕΙ
  • Ομάδα:ΔΕΝ ξερρω
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2017 - 11:58:51

 Πρωτοι μου μερα στο φορουμ και θα ηθελα να προτεινω να ενσωματοθουν στο παιχνιδι τα παρακατω

 

γενια,επιλογη βαρους του χαρακτηρα,επιλογη υψους του χαρακτηρα και να δωσουν στα αξεσουαρ και τα οπλα ενα πιο σημαντικο ρολο στο παιχνιδι επισις η επιλογη εμφανισης μπερτας αλλα και η επιλογη να εμφανιζονται ολοι οι βοηθοι μας διπλα στον χαρακτηρα τωρα θα μου πειτε οτι μας ανεβαζουν τα skills εγω εχω βρει τι λυση και ειναι η εξης θα επιλεγουμε εναν βοηθο ως αρχηγο,αλλα και στης ομαδες εχω προτασεις μια ειναι να μπορουμε να αλαζουμε χρωμα στο τοιχους και η αλλη ειναι να βλεπουμε τους χαρακτηρες που ειναι μελοι στον background

 


  • Αυτό αρέσει στον/η Naty, KostaZz2310, goof123 και σε 2 άλλους

#2 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2017 - 12:21:31

 Πρωτοι μου μερα στο φορουμ και θα ηθελα να προτεινω να ενσωματοθουν στο παιχνιδι τα παρακατω

 

γενια,επιλογη βαρους του χαρακτηρα,επιλογη υψους του χαρακτηρα και να δωσουν στα αξεσουαρ και τα οπλα ενα πιο σημαντικο ρολο στο παιχνιδι επισις η επιλογη εμφανισης μπερτας αλλα και η επιλογη να εμφανιζονται ολοι οι βοηθοι μας διπλα στον χαρακτηρα τωρα θα μου πειτε οτι μας ανεβαζουν τα skills εγω εχω βρει τι λυση και ειναι η εξης θα επιλεγουμε εναν βοηθο ως αρχηγο,αλλα και στης ομαδες εχω προτασεις μια ειναι να μπορουμε να αλαζουμε χρωμα στο τοιχους και η αλλη ειναι να βλεπουμε τους χαρακτηρες που ειναι μελοι στον background

Σκέψου μόνο την δυσκολία στο να πραγματοποιηθεί κάτι τέτοιο...(Από άποψη προγραμματισμού) 

Δεν νομίζω να αξίζει να γίνει κάτι τέτοιο που σχετίζεται μόνο με την εμφάνιση εφόσον προέχουν σημαντικότερα θέματα... ;)

Εάν λυθούν όλα τα άλλα θα μπορούσε να γίνει και κάτι τέτοιο!  (grin)


(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#3 KostaZz2310

KostaZz2310

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 446 μηνύματα
  • Ομάδα:OldSchoolGG
  • Κόσμος:GR14






Φήμη: 947

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2017 - 12:24:24

Πολύ καλή ιδέα! Αν και θα υπερφορτωθεί το παιχνίδι!  :)


Διαγωνισμός HZ 1 (Τέλος) Διαγωνισμός HZ 2 (Ακυρώθηκε)


#4 72A

72A

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 21 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤΙ ΣΕ ΝΙΑΖΕΙ
  • Ομάδα:ΔΕΝ ξερρω
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2017 - 13:26:47

Σκέψου μόνο την δυσκολία στο να πραγματοποιηθεί κάτι τέτοιο...(Από άποψη προγραμματισμού) 

Δεν νομίζω να αξίζει να γίνει κάτι τέτοιο που σχετίζεται μόνο με την εμφάνιση εφόσον προέχουν σημαντικότερα θέματα... ;)

Εάν λυθούν όλα τα άλλα θα μπορούσε να γίνει και κάτι τέτοιο!  (grin)

ξερω οτι δεν ειναι τοσο σημαντικη η εμφανιση αλλα οταν κατι ειναι ομορφο στο ματι ανεβαινει επιπεδο κατα πολυ και πιστευω οτι ειναι σημαντηκοτερο να βελτιοσουν οπτικα το παιχνιδι απο το να ανοιγουν καθε 4μηνο-5μηνο νεο server


  • Αυτό αρέσει στον/η arxontas123

#5 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2017 - 14:52:50

Από το να ανοίγουν νέο server είναι σίγουρα σημαντικότερο!  (grin)

Ωστόσο,πρόσφατα δημιουργήθηκε η κρυψώνα και πιστεύω τώρα πρέπει να δώσουν λίγη προσοχή εκεί,επιπλέον τα γραφικά άλλαξαν πρόσφατα,και το παιχνίδι είναι αλήθεια πως έχει υπερφορτώσει με τις τελευταίες αναβαθμίσεις,δεν είμαι σίγουρος αν μπορεί να γίνει μία τέτοια αναβάθμιση χωρίς το παιχνίδι να υπερφορτώσει περισσότερο...Αν είναι δυνατόν,τότε σίγουρα εγώ είμαι υπέρ της ιδέας σου  :)


Επεξεργάστηκε από arxontas123, 09 Ιούνιος 2017 - 15:19:10.

  • Αυτό αρέσει στον/η 72A

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#6 72A

72A

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 21 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤΙ ΣΕ ΝΙΑΖΕΙ
  • Ομάδα:ΔΕΝ ξερρω
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2017 - 18:20:13

Από το να ανοίγουν νέο server είναι σίγουρα σημαντικότερο!  (grin)

Ωστόσο,πρόσφατα δημιουργήθηκε η κρυψώνα και πιστεύω τώρα πρέπει να δώσουν λίγη προσοχή εκεί,επιπλέον τα γραφικά άλλαξαν πρόσφατα,και το παιχνίδι είναι αλήθεια πως έχει υπερφορτώσει με τις τελευταίες αναβαθμίσεις,δεν είμαι σίγουρος αν μπορεί να γίνει μία τέτοια αναβάθμιση χωρίς το παιχνίδι να υπερφορτώσει περισσότερο...Αν είναι δυνατόν,τότε σίγουρα εγώ είμαι υπέρ της ιδέας σου  :)

ποτε δεν ειπα να τα βαλω ΟΛΑ μαζι ενα ενα και πιστευω πως αυτο που χρειαζομαστε ειναι οι επιλογες υψους και βαρους αλλα και μερικες αλλαγες στης ομαδα δεν ειναι και πολυ δυσκολο τα ενσοματοσουν αυτες τις λειτουργιες ειμαι συγουρος για αυτο συμφονα με τις γνωσεις μου βεβαια


  • Αυτό αρέσει στον/η arxontas123

#7 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2017 - 18:47:01

ποτε δεν ειπα να τα βαλω ΟΛΑ μαζι ενα ενα και πιστευω πως αυτο που χρειαζομαστε ειναι οι επιλογες υψους και βαρους αλλα και μερικες αλλαγες στης ομαδα δεν ειναι και πολυ δυσκολο τα ενσοματοσουν αυτες τις λειτουργιες ειμαι συγουρος για αυτο συμφονα με τις γνωσεις μου βεβαια

Το θέμα είναι πως αυτή η αναβάθμιση δεν είναι κάτι που μπορεί να προσφέρει χρήματα στην εταιρεία,αλλά για να σχεδιαστούν όλα αυτά θα πρέπει να πληρώσει...Οπότε είναι λίγο δύσκολο να πραγματοποιηθεί χωρίς κάποια προσθήκη που θα μας κάνει να ξοδέψουμε ντόνατς... :P


  • Αυτό αρέσει στον/η 72A

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες