Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΘΕΜΑ:ΕΞΑΙΤΑΣΕΙΣ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 72A

72A

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 21 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤΙ ΣΕ ΝΙΑΖΕΙ
  • Ομάδα:ΔΕΝ ξερρω
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2017 - 17:56:27

ποσο γραψατε; :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Αυτό αρέσει στον/η thms12

#2 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2017 - 19:01:50

Ακόμα δεν έχουμε πάρει βαθμούς,όμως θα κάνω μία υπόθεση...

 

Φυσική περιμένω περίπου 18-19 καθώς μου φάνηκε πολύ εύκολη,όμως ξέρω πως έκανα κάποια λαθάκια εκείνη την ώρα...(επειδή ήταν λάθος η διατύπωση της ερώτησης,το εντόπισα μαζί με έναν συμμαθητή μου που είναι εξίσου καλός μαθητής,κοινώς,το διαγώνισμα ήταν λάθος)  :P

 

Μαθηματικά περιμένω 20 και δεν θα δεχτώ τίποτα λιγότερο (παραπάνω όμως μπορεί) επειδή τα θέματα ήταν πανεύκολα και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν έκανα λάθος!  (grin)

 

Ιστορία περιμένω 17,5-18 επειδή έκανα κάποια λαθάκια τα οποία όμως κατάλαβα αφού είχα παραδώσει την κόλλα και δεν τα θυμόμουν την ώρα που έγραφα...Έτσι μου ξέφυγαν όταν έλεγχα τι είχα γράψει...

 

Γλώσσα-Κείμενα γράψαμε μαζί την ίδια μέρα,και ήμουν εκεί 2 με 2,5 ώρες να γράφω ασταμάτητα...Το χέρι μου πιάστηκε,τα δάχτυλά μου έσπασαν και το στυλό σχεδόν έμεινε από μελάνι...Όπως καταλαβαίνει κανείς δεν είμαι καν απόλυτα σίγουρος για το τι ακριβώς έγραψα...Ταξίδευα στον κόσμο μου εκείνη την ώρα,και πραγματικά δεν θυμάμαι...Το μόνο που θυμάμαι είναι πως αφού τελείωσα και την έκθεση (που έπρεπε να είναι 250 λέξεις περίπου) μέτρησα πόσες είχα γράψει και ήταν σχεδόν 320...Ελπίζω να μην μου κόψουν βαθμό για αυτό,πάντως η καθηγήτρια που επιτηρούσε μου είπε πως έγραψα την ιστορία της ζωής μου,όμως ήταν αργά για να κάνω την έκθεση μικρότερη,και μου είπε ότι δεν θα πειράζει,όποτε και εγώ την παρέδωσα...  (grin)

Περιμένω περίπου 18...Στην έκθεση μου λένε πως είμαι πολύ καλός,οι βαθμοί μου συνήθως είναι 19-20...Σε ορθογραφία είμαι από τους καλύτερους της τάξης μου...Σε ερωτήσεις κατανόησης είμαι επίσης καλός...(συνήθως 20) αλλά σίγουρα θα έκανα 2-3 ορθογραφικά τόσο που έγραψα,σίγουρα θα έκανα και μερικά λαθάκια διατύπωσης...Οπότε θα χάσω μερικούς βαθμούς,,,

 

Αυτά!  (grin)


  • Αυτό αρέσει στον/η Tzin, goof123, GLEM και σε 3 άλλους

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#3 Fatality

Fatality

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 72 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠλανητης Γη
  • Κόσμος:GR10
Φήμη: 64

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2017 - 19:17:14

Εγω οχι καλα σε ολα τα μαθηματα και με στεναχωρει αυτο διοτι δεν ειμαι και αδαης σε τετοια θεματα... Εκεινεσ τις στιγμες που εγραφα κατι παθαινα και δεν μπορουσα να αποδωσω οπως επρεπε... Αλλα ολα καλα διοτι δεν κινδυνευα πουθενα!

#4 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2017 - 19:21:19

Ακόμα δεν έχουμε πάρει βαθμούς,όμως θα κάνω μία υπόθεση...

 

Φυσική περιμένω περίπου 18-19 καθώς μου φάνηκε πολύ εύκολη,όμως ξέρω πως έκανα κάποια λαθάκια εκείνη την ώρα...(επειδή ήταν λάθος η διατύπωση της ερώτησης,το εντόπισα μαζί με έναν συμμαθητή μου που είναι εξίσου καλός μαθητής,κοινώς,το διαγώνισμα ήταν λάθος)  :P

 

Μαθηματικά περιμένω 20 και δεν θα δεχτώ τίποτα λιγότερο (παραπάνω όμως μπορεί) επειδή τα θέματα ήταν πανεύκολα και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν έκανα λάθος!  (grin)

 

Ιστορία περιμένω 17,5-18 επειδή έκανα κάποια λαθάκια τα οποία όμως κατάλαβα αφού είχα παραδώσει την κόλλα και δεν τα θυμόμουν την ώρα που έγραφα...Έτσι μου ξέφυγαν όταν έλεγχα τι είχα γράψει...

 

Γλώσσα-Κείμενα γράψαμε μαζί την ίδια μέρα,και ήμουν εκεί 2 με 2,5 ώρες να γράφω ασταμάτητα...Το χέρι μου πιάστηκε,τα δάχτυλά μου έσπασαν και το στυλό σχεδόν έμεινε από μελάνι...Όπως καταλαβαίνει κανείς δεν είμαι καν απόλυτα σίγουρος για το τι ακριβώς έγραψα...Ταξίδευα στον κόσμο μου εκείνη την ώρα,και πραγματικά δεν θυμάμαι...Το μόνο που θυμάμαι είναι πως αφού τελείωσα και την έκθεση (που έπρεπε να είναι 250 λέξεις περίπου) μέτρησα πόσες είχα γράψει και ήταν σχεδόν 320...Ελπίζω να μην μου κόψουν βαθμό για αυτό,πάντως η καθηγήτρια που επιτηρούσε μου είπε πως έγραψα την ιστορία της ζωής μου,όμως ήταν αργά για να κάνω την έκθεση μικρότερη,και μου είπε ότι δεν θα πειράζει,όποτε και εγώ την παρέδωσα...  (grin)

Περιμένω περίπου 18...Στην έκθεση μου λένε πως είμαι πολύ καλός,οι βαθμοί μου συνήθως είναι 19-20...Σε ορθογραφία είμαι από τους καλύτερους της τάξης μου...Σε ερωτήσεις κατανόησης είμαι επίσης καλός...(συνήθως 20) αλλά σίγουρα θα έκανα 2-3 ορθογραφικά τόσο που έγραψα,σίγουρα θα έκανα και μερικά λαθάκια διατύπωσης...Οπότε θα χάσω μερικούς βαθμούς,,,

 

Αυτά!  (grin)

Και τώρα την ιστορία των εξετάσεών σου μας γράφεις.. :D Μόνο από εδώ, βλέπω ένα ώριμο,καλλιεργημένο παιδί χωρίς...ορθογραφικά  (grin)


Επεξεργάστηκε από grigrist, 09 Ιούνιος 2017 - 19:22:06.

  • Αυτό αρέσει στον/η GLEM

#5 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 09 Ιούνιος 2017 - 19:43:05

Και τώρα την ιστορία των εξετάσεών σου μας γράφεις.. :D Μόνο από εδώ, βλέπω ένα ώριμο,καλλιεργημένο παιδί χωρίς...ορθογραφικά  (grin)

Όπως σου έχω ξανά πει...Να 'σαι καλά!  (grin)

Η αλήθεια είναι πως θα μπορούσα να γράψω απλά του βαθμούς μου,όμως δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω...Και αυτό με κάνει να αναθεωρώ για ορισμένες επιλογές στην ζωή μου...  (think)  :S  (sleepy)


  • Αυτό αρέσει σε GLEM, KolokotrwnhsS και grigrist

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#6 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούνιος 2017 - 08:29:41

Μαθηματικα 19

Φυσικη 20

γλωσσα-κειμενα 17

ιστορια 5.


  • Αυτό αρέσει στον/η Hurric4ne VII
N'golo kante.

#7 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούνιος 2017 - 09:27:54

Μαθηματικα 19
Φυσικη 20
γλωσσα-κειμενα 17
ιστορια 5.


Το έχεις πάρει πολύ αισιόδοξα το θέμα βλέπω :D

#8 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούνιος 2017 - 09:46:24

Το έχεις πάρει πολύ αισιόδοξα το θέμα βλέπω :D

:D.


N'golo kante.




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες