Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ειδικές αποστολές


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2017 - 22:28:17

Χαίρεται, μετά από πολύ καιρό αποφάσισα να ξαναγράψω και να σας παρουσιάσω κάποιες σκέψεις μου για τις ειδικές αποστολές. 

 

Πρώτον, τα πρώτα δύο στάδια των ειδικών αποστολών είναι πολύ ενδιαφέρον και σε κρατάνε σε συνεχή προσπάθεια για να τα ολοκληρώσεις. Μετά από εκεί νομίζω ότι χάνετε η αξία τους, κάθε φορά το ολοκληρώνεις και μετά από λίγες μέρες πάλι από την αρχή μέχρι να κολλήσεις σε ένα σημείο. Δηλαδή εγώ προσωπικά ούτε που θυμάμαι πόσες φορές έχω ολοκληρώσει μία ειδική αποστολή. Και οι ανταμοιβές θεωρώ πως έχουν πέσει αρκετά, ειδικά αν έχεις ολοκληρωμένο σετ. Προσωπικά έχω βαρεθεί τις ειδικές αποστολές και ασχολούμαι πολύ σπάνια με αυτές. 

 

Κάποιες ιδέες που έχω σκεφτεί, είναι (αφού ολοκληρώσεις μία ειδική αποστολή και τις δύο πρώτες φόρες) μετά να συνεχίζονται και άλλο και οι κακοποιοί να μη τελειώνουν στο 10 αλλά στο 20. Τα αντικείμενα από το 10 ως το 20 να είναι πολύ καλύτερα και να προστεθούν και νέα ηρωικά κατορθώματα. 


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Naty, hero333 και σε 8 άλλους

#2 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2017 - 22:46:28

πολυ καλη ιδεα και αν δεν γινεται να παει μεχρι το 20 ας βαλουν διαφορετικα  ατνικειμενα που δεν θα υπαρχουν στο καταστημα  για να αποκτησει και λιγο ποιο ενδιαφερον γιατι καθε 4 μερες βαραμε τα ιδια και τα ιδια οπως ειπες και εσυ!  (smug)


Επεξεργάστηκε από ΤΕΜΠΕΛΗΣ, 13 Ιούνιος 2017 - 22:56:38.

  • Αυτό αρέσει σε Psychedelic Malousis και GLEM

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#3 KostaZz2310

KostaZz2310

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 446 μηνύματα
  • Ομάδα:OldSchoolGG
  • Κόσμος:GR14






Φήμη: 947

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2017 - 22:53:08

πολυ καλη ιδεα και αν δεν γινεται να παει μεχρι το 20 ας αλλαξουν τα ατνικειμενα ωστε να ειναι λιγο καλυτερα απο αυτα που παιρνουμε τωρα για να αποκτησει και λιγο ποιο ενδιαφερον γιατι καθε 4 μερες βαραμε τα ιδια και τα ιδια οπως ειπες και εσυ!  (smug)

*4:23:59:59  :P


  • Αυτό αρέσει στον/η GLEM

Διαγωνισμός HZ 1 (Τέλος) Διαγωνισμός HZ 2 (Ακυρώθηκε)


#4 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούνιος 2017 - 22:53:22

Χαίρεται, μετά από πολύ καιρό αποφάσισα να ξαναγράψω και να σας παρουσιάσω κάποιες σκέψεις μου για τις ειδικές αποστολές. 

 

Πρώτον, τα πρώτα δύο στάδια των ειδικών αποστολών είναι πολύ ενδιαφέρον και σε κρατάνε σε συνεχή προσπάθεια για να τα ολοκληρώσεις. Μετά από εκεί νομίζω ότι χάνετε η αξία τους, κάθε φορά το ολοκληρώνεις και μετά από λίγες μέρες πάλι από την αρχή μέχρι να κολλήσεις σε ένα σημείο. Δηλαδή εγώ προσωπικά ούτε που θυμάμαι πόσες φορές έχω ολοκληρώσει μία ειδική αποστολή. Και οι ανταμοιβές θεωρώ πως έχουν πέσει αρκετά, ειδικά αν έχεις ολοκληρωμένο σετ. Προσωπικά έχω βαρεθεί τις ειδικές αποστολές και ασχολούμαι πολύ σπάνια με αυτές. 

 

Κάποιες ιδέες που έχω σκεφτεί, είναι (αφού ολοκληρώσεις μία ειδική αποστολή και τις δύο πρώτες φόρες) μετά να συνεχίζονται και άλλο και οι κακοποιοί να μη τελειώνουν στο 10 αλλά στο 20. Τα αντικείμενα από το 10 ως το 20 να είναι πολύ καλύτερα και να προστεθούν και νέα ηρωικά κατορθώματα. 

Το κακό, αν είναι 20, είναι πως θα είναι μια περιοχή τεράστια..Επίσης, μπορεί να αποβεί κουραστικό..Προτιμώ 15..


  • Αυτό αρέσει σε Psychedelic Malousis και RONALDO46

#5 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούνιος 2017 - 08:46:22

Καλύτερα να μην μεγαλώσει κι άλλο, ποιο το νόημα;

Εδώ καταντάει βαρετό να ολοκληρώσουμε τις 10 αποστολές, και όχι βγάλε ρούχα, και μετά βάλ' τα και πούλησε τα υπόλοιπα, και ξαναβάλ' τα.

 

Ίσως να άλλαζε κάπως ο τρόπος που περνιούνται οι αποστολές ώστε να μην είναι απλή ρουτίνα το να τις ολοκληρώσεις.


  • Αυτό αρέσει στον/η GLEM

#6 ThugL1fe

ThugL1fe

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 81 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαPlanet Earth
  • Ομάδα:Παναθα
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:Αγνωστο
Φήμη: 110

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούνιος 2017 - 14:33:14

Καλύτερα να μην μεγαλώσει κι άλλο, ποιο το νόημα;

Εδώ καταντάει βαρετό να ολοκληρώσουμε τις 10 αποστολές, και όχι βγάλε ρούχα, και μετά βάλ' τα και πούλησε τα υπόλοιπα, και ξαναβάλ' τα.

 

Ίσως να άλλαζε κάπως ο τρόπος που περνιούνται οι αποστολές ώστε να μην είναι απλή ρουτίνα το να τις ολοκληρώσεις.

Θες νεο τροπο?Οταν πας στο 10,ο κακος θα εχει τα διπλασια σκιλλ απο σενα και αν χασεις παλι απ'την αρχη.1.



#7 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούνιος 2017 - 15:08:18

Καλύτερα να μην μεγαλώσει κι άλλο, ποιο το νόημα;

Εδώ καταντάει βαρετό να ολοκληρώσουμε τις 10 αποστολές, και όχι βγάλε ρούχα, και μετά βάλ' τα και πούλησε τα υπόλοιπα, και ξαναβάλ' τα.

 

Ίσως να άλλαζε κάπως ο τρόπος που περνιούνται οι αποστολές ώστε να μην είναι απλή ρουτίνα το να τις ολοκληρώσεις.

Ίσως να είναι και αυτή μία καλή λύση. Γενικά να κάνουν κάτι ώστε να γίνουν και πάλι ενδιαφέρον. 


Επεξεργάστηκε από Psychedelic Malousis, 14 Ιούνιος 2017 - 15:09:10.





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες