Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Τρόπος ανεβάσματος skills


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Kazalex

Kazalex

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 278 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:mamas






Φήμη: 249

Δημοσιεύτηκε 29 Ιούνιος 2017 - 19:06:16

Γεια σας! Είμαι (κατά κάποιον τρόπο) καινούργιος στο παιχνίδι και θα ήθελα κάποιος πιο... προχωρημένος να μου εξηγήσει λίγο την λογική όπου ανεβάζεται τα skills σας (αδύναμος, άμυαλος,κλπ). Ποια είναι η σκεπτική τους; Ποια νικάνε ποια, ποιο να χρησιμοποιήσω, που είναι καλύτερα και που χειρότερα (ειδικές αποστολές-μονομαχίες και πρωτάθλημα) και γενικά ό,τι ξέρεται για αυτά θα με βοηθούσε!   ;)


  • Αυτό αρέσει σε Θαυμαστης και omg3lol6

#2 Θαυμαστης

Θαυμαστης

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 172 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣπιτι μου
  • Κόσμος:GR14
Φήμη: 128

Δημοσιεύτηκε 29 Ιούνιος 2017 - 19:09:27

Το να είσαι "αδύναμος" σε βοηθάει στις ειδικές και στο να χάνεις τιμή για το τουρνουά.

Για το "άμυαλος" δεν μπορώ να σου πω κάτι γιατί δεν το έχω χρησιμοποιήσει.


  • Αυτό αρέσει στον/η Kazalex

#3 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 29 Ιούνιος 2017 - 20:32:05

αν θες κάποια συμβουλή έχω ανεβάσει στα tutorial ένα κόλπο για καλές δεξιότητες και ταυτόχρονα να είσαι αδύναμος 

με το σύστημα άμυαλος μπορείς να κερδίσεις εύκολα δυνατότερους αντιπάλους αλλά υπάρχει πιθανότητα να χάσει από ένα εύκολο αντίπαλο αλλά δεν τα πας καλά στις ειδικές αποστολές και στις ομαδικές μάχες λένε ότι δεν είναι καλό 


  • Αυτό αρέσει στον/η Kazalex
Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#4 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.757

Δημοσιεύτηκε 29 Ιούνιος 2017 - 23:09:14

Καλημέρα..

 

Αδύναμος : Χάνει εύκολα τιμή, είναι καλός στις ομαδικές μάχες , χάνει από άμυαλο , μόνιμο και τυφλό. Επίσης αυτός που έχει την περισσότερη δύναμη μεταξύ δύο αδύναμων κερδίζει. Βγάζει πανεύκολα τις 4ήμερες ειδικές αποστολές.

 

Άμυαλος : Νικάει τους πάντες εκτός από τυφλό ( Σε αυτό θέλω μια διευκρίνηση από τον teleitsa εάν θα ήταν εύκολο..) , δεν κατεβάζει εύκολα τιμή, δεν βγάζει με τόση άνεση τις ειδικές όσο ο αδύναμος. Και είναι καλός στις ομαδικές μάχες.

 

Μόνιμο σφυρί : Καθόλου αντοχή και δύναμη. Όλα σε μυαλό και διαίσθηση. Χάνει πανεύκολα τιμή. Κούτσα στραβά βοηθάει την ομάδα του.. Βγάζει τις ειδικές όπως ένας αδύναμος. 

 

Άμυαλος- Αδύναμος : Ουσιαστικά παίζεις άμυαλος με ρούχα δύναμης.. Βγάζει πανεύκολα τις ειδικές. Μπορεί να κατεβάσει εύκολα τιμή. Είναι καλός στις ομαδικές μάχες , και είναι λίγο πιο άχρηστος από τον άμυαλο στις ατομικές μάχες. Για τις ομαδικές μάχες δεν ξέρω..

 

Τυφλός με παπάκι : Νικάει τους πάντες εκτός από άμυαλο (Σε αυτό θέλω μια διευκρίνηση από τον teleitsa). Δεν βγάζει καθόλου εύκολα τις ειδικές αποστολές. Και είναι καλός στις ομαδικές μάχες. 

 

Υπάρχει και το όλα σε δύναμη και αντοχή.. Την τακτική αυτή την χρησιμοποιούνε τα επιθ-ε-μποτ και από ότι φαίνεται δουλεύει. Δεν ξέρω κάποιον/α που  να την έχει χρησιμοποιήσει. 

 

Καλό σας βράδυ. :)  (sleeping)


  • Αυτό αρέσει στον/η Kazalex, Davinci, omg3lol6 και σε 2 άλλους

#5 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2017 - 08:16:09

Να διευκρινίσω στον θεματογράφο, αν δεν κατάλαβε, πως Τυφλός με παπάκι = Χαμηλή διαίσθηση με τον βοηθό Άλφρεντ (βοηθός)..http://forum.gr.hero...

 

http://forum.gr.hero...

Ορίστε και ένα λινκ για το μόνιμο σφυρί, μήπως σε βοηθήσει..

 

 

Στα υπόλοιπα με κάλυψε ο προλαλήσας ..


Επεξεργάστηκε από grigrist, 30 Ιούνιος 2017 - 08:19:39.

  • Αυτό αρέσει σε goof123 και omg3lol6

#6 Kazalex

Kazalex

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 278 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:mamas






Φήμη: 249

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2017 - 13:27:12

Ευχαριστώ πολύ, με βοηθήσατε αρκετά! Καλό απόγευμα! ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες