Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

2 κακοποιοί


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Kazalex

Kazalex

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 278 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:mamas






Φήμη: 249

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούλιος 2017 - 12:38:22

Καλησπέρα! Χτες επιτέθηκαν 2 κακοποιοί την ίδια μέρα. Για τον πρώτο όλα πήγαν κανονικά, ο δεύτερος όμως, παρόλο που μου ήρθε ειδοποίηση, (Τάδε, χρειαζόμαστε την βοήθειά σου, ο τάδε επιτέθηκε στο τάδε μέρος) όταν πήγα στην πίστα όπου επιτέθηκε ο κακοποιός εκεί δεν υπήρχε ο κακοποιός να τον επιτεθώ, ενώ η ομάδα μου μπορούσε. Κάποια βοήθεια; Ευχαριστώ.



#2 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούλιος 2017 - 12:49:40

Καλησπέρα! Χτες επιτέθηκαν 2 κακοποιοί την ίδια μέρα. Για τον πρώτο όλα πήγαν κανονικά, ο δεύτερος όμως, παρόλο που μου ήρθε ειδοποίηση, (Τάδε, χρειαζόμαστε την βοήθειά σου, ο τάδε επιτέθηκε στο τάδε μέρος) όταν πήγα στην πίστα όπου επιτέθηκε ο κακοποιός εκεί δεν υπήρχε ο κακοποιός να τον επιτεθώ, ενώ η ομάδα μου μπορούσε. Κάποια βοήθεια; Ευχαριστώ.

Χαίρετε!

 

Πόσο επίπεδο είναι ο ήρωας σας;Είστε σίγουρος ότι έχετε ξεκλειδώσει την ζώνη που εμφανίστηκε;

Πιθανότατα ο κακοποιός νικήθηκε πριν σας τον εμφανίσει(μικρή ζωή).

Επίσης ,από την στιγμή που το περιστατικό συνέβη εχθές θα έπρεπε να αναρωτηθείτε εχθές και όχι σήμερα.

 

Για την αποφυγή κάποιου σφάλματος του ήρωας σας προτείνω να απευθυνθείτε στην υποστήριξη ,όπου και θα σας βοηθήσουν ,αν πραγματικά υφίσταται κάποιο πρόβλημα.

 

Καλή σας ημέρα.


  • Αυτό αρέσει σε master21 και grigrist

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#3 Kazalex

Kazalex

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 278 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:mamas






Φήμη: 249

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούλιος 2017 - 14:21:45

Γεια σας! Ο κακοποιός επιτέθηκε στο σπίτι του Humphreydale οπότε έχω σίγουρα φτάσει εκεί. Επίσης, όταν είπα στα μέλη της ομάδας για τον κακοποιό αυτοί έκαναν επιθέσεις οπότε δεν μπορούσε ο κακοποιός να είχε ήδη νικηθεί. Να σημειωθεί ότι ήμουν από την έκδοση του κινητού. Πάραυτα, όλοι οι άλλοι κακοποιοί εμφανίζονται κανονικά, οπότε δεν θα έλεγα ότι φταίει ο λογαριασμός μου! Καλή συνέχεια!



#4 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούλιος 2017 - 14:28:25

Καλησπέρα!! Μια σημαντική πληροφορία είναι πως ήσουν από κινητό.. Το έχω πάθει κι εγώ..! Ενώ οι άλλοι έγραφαν ''βγήκε κακός'' στο τσατ, εμένα δε με πήγαινε στην πόλη και δε μου τον έβγαζε.. Bug

 

Επικοινώνησε με την υποστήριξη, ανάφερε αναλυτικά τα βήματα (θα σου ζητηθεί),ώστε να λυθεί το πρόβλημα..

/

http://support.herozerogame.com


  • Αυτό αρέσει στον/η Kazalex

#5 Kazalex

Kazalex

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 278 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:mamas






Φήμη: 249

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούλιος 2017 - 14:34:35

Καλησπέρα!! Μια σημαντική πληροφορία είναι πως ήσουν από κινητό.. Το έχω πάθει κι εγώ..! Ενώ οι άλλοι έγραφαν ''βγήκε κακός'' στο τσατ, εμένα δε με πήγαινε στην πόλη και δε μου τον έβγαζε.. Bug

 

Επικοινώνησε με την υποστήριξη, ανάφερε αναλυτικά τα βήματα (θα σου ζητηθεί),ώστε να λυθεί το πρόβλημα..

/

http://support.herozerogame.com

Ευχαριστώ πολύ, καλό απόγευμα! 






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες