Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Σοφά λόγια από εμένα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 NickDimasTheLegend

NickDimasTheLegend

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 342 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα,Ελλάδα,Ελλάδα
  • Ομάδα:Ολυμπιακός lol
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Εγώ
Φήμη: 276

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούλιος 2017 - 22:01:30

Ναι,ξέρω,δεν είναι και τόσο φυσιολογικό να κάνω ποστ στις 00:54 το βράδυ,αλλά βαριέμαι πολύ.Οταν βαριέμαι όμως έχω τρομερή έμπνευση.Φινομαι ξαφνικά έξυπνος.Η τουλάχιστον έτσι νομίζω,μάλλον δλδ αυτό είναι γιατί είναι πολύ αργά για να δουλέψει η λογική.

Τέλος πάντων,θα ακούσετε μερικά από τα σοφά μου λόγια.(ΛΕΩ να ανεβάζω λίγες αερολογίες καθημερινά)

-Μια προπόνηση δεν είναι ποτέ αρκετή.Μπορει όμως να γίνει,αν δωθεί ιδιαίτερη προσοχή σε αυτή!(Καλή ιδέα αυτή)

-Η εμπειρία είναι άπειρη,γι'αυτο πρέπει να υπάρχει όριο στα επίπεδα,όσο μεγαλώνεις μαθαίνεις.

-Η τιμή και η δόξα θέλουν πολλά λεφτά για να τις κερδίσεις,όμως,αφού τις κερδίσεις,νιώθεις τέτοια ικανοποίηση που ξεχνάς ποσά ξόδεψες.

-Κανένα αντικείμενο δεν είναι άχρηστο,με λίγο ράψιμο,μπορεί να γίνει κάτι μαγικό!

-Μια ομάδα δεν εχει νόημα αν αποτελείται μόνο από έναν παίκτη,εκτός αν αυτός ο παίκτης εχει καταφέρει να συνεργαστεί με τον εαυτό του.

-Ένα λαϊκ δεν είναι ποτέ αρκετό.ΚΑΝΤΕ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΠΕΝΤΑΚΟ...ΕΕ κόψε....Ήθελα να πω πως ένα λαικ δεν είναι ποτέ αρκετό,εκτός αν είναι χαρισμένα με πολύ αγάπη.

Αυτά. :)
  • Αυτό αρέσει στον/η Kazalex, master21, grigrist και σε 4 άλλους
I'm A Hugger!

#2 NickDimasTheLegend

NickDimasTheLegend

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 342 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα,Ελλάδα,Ελλάδα
  • Ομάδα:Ολυμπιακός lol
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Εγώ
Φήμη: 276

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούλιος 2017 - 22:04:13

Ναι,ξέρω,δεν είναι και τόσο φυσιολογικό να κάνω ποστ στις 00:54 το βράδυ,αλλά βαριέμαι πολύ.Οταν βαριέμαι όμως έχω τρομερή έμπνευση.Φινομαι ξαφνικά έξυπνος.Η τουλάχιστον έτσι νομίζω,μάλλον δλδ αυτό είναι γιατί είναι πολύ αργά για να δουλέψει η λογική.
Τέλος πάντων,θα ακούσετε μερικά από τα σοφά μου λόγια.(ΛΕΩ να ανεβάζω λίγες αερολογίες καθημερινά)
-Μια προπόνηση δεν είναι ποτέ αρκετή.Μπορει όμως να γίνει,αν δωθεί ιδιαίτερη προσοχή σε αυτή!(Καλή ιδέα αυτή)
-Η εμπειρία είναι άπειρη,γι'αυτο πρέπει να υπάρχει όριο στα επίπεδα,όσο μεγαλώνεις μαθαίνεις.
-Η τιμή και η δόξα θέλουν πολλά λεφτά για να τις κερδίσεις,όμως,αφού τις κερδίσεις,νιώθεις τέτοια ικανοποίηση που ξεχνάς ποσά ξόδεψες.
-Κανένα αντικείμενο δεν είναι άχρηστο,με λίγο ράψιμο,μπορεί να γίνει κάτι μαγικό!
-Μια ομάδα δεν εχει νόημα αν αποτελείται μόνο από έναν παίκτη,εκτός αν αυτός ο παίκτης εχει καταφέρει να συνεργαστεί με τον εαυτό του.
-Ένα λαϊκ δεν είναι ποτέ αρκετό.ΚΑΝΤΕ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΠΕΝΤΑΚΟ...ΕΕ κόψε....Ήθελα να πω πως ένα λαικ δεν είναι ποτέ αρκετό,εκτός αν είναι χαρισμένα με πολύ αγάπη.
Αυτά. :)


Και ξέχασα και το πιο σημαντικό..Τα εβδομαδιαία τουρνουά δεν είναι το παν·Η επιτυχία έρχεται με τα χρόνια.
I'm A Hugger!

#3 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούλιος 2017 - 22:22:56

τι είπε ο δάσκαλος....... :O  :O  :O  :O


Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#4 billisGr

billisGr

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 498 μηνύματα
  • Ομάδα:Hooligans
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:BillysGr
Φήμη: 214

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούλιος 2017 - 23:52:57

πολυ σοφα λογια  :D  (lol)  (grin)



#5 NickDimasTheLegend

NickDimasTheLegend

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 342 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα,Ελλάδα,Ελλάδα
  • Ομάδα:Ολυμπιακός lol
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Εγώ
Φήμη: 276

Δημοσιεύτηκε 11 Ιούλιος 2017 - 09:57:27

Για να κερδίσεις μια μεγάλη ομάδα χρειάζονται καρπούζια,για να κερδίζεις μια ακόμα μεγαλύτερη χρειάζονται κότσια.

-NickDimasTheLegend~2017

Τελικά κατάλαβα πως δεν χρειάζεται να είναι 1 η ώρα το βράδυ για να λέω βλακίες...

Επεξεργάστηκε από NickDimasTheLegend, 11 Ιούλιος 2017 - 10:00:20.

  • Αυτό αρέσει σε Kazalex, master21 και kokomoro
I'm A Hugger!

#6 NickDimasTheLegend

NickDimasTheLegend

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 342 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα,Ελλάδα,Ελλάδα
  • Ομάδα:Ολυμπιακός lol
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Εγώ
Φήμη: 276

Δημοσιεύτηκε 12 Ιούλιος 2017 - 11:20:13

Ένας πραγματικός ήρωας ποτέ δεν κρύβεται,όμως λίγος κλιματισμός στην ηρωική κρυψώνα δεν θα έκανε κακό...
  • Αυτό αρέσει στον/η IamWatchingYou, odi, arxontas123 και σε 3 άλλους
I'm A Hugger!

#7 NickDimasTheLegend

NickDimasTheLegend

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 342 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα,Ελλάδα,Ελλάδα
  • Ομάδα:Ολυμπιακός lol
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Εγώ
Φήμη: 276

Δημοσιεύτηκε 18 Ιούλιος 2017 - 05:40:27

Αν ένας ήρωας νιώθει μηδενικό,τότε τότε 0+0 μας κάνει 100.


Αχ....
  • Αυτό αρέσει στον/η grigrist
I'm A Hugger!




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες