Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Αντικείμενα στις αποστολές μάχης

αντικείμενα αποστολές αποστολές μάχης

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούλιος 2017 - 21:52:24

Χαίρετε κοινότητα.

 

Δεν ξέρω αν έχετε κι εσείς το ίδιο ''πρόβλημα'', αλλά εγώ κάθε φορά που πηγαίνω στο ΗeroΑir, είμαι τόσο δυσαρεστημένος.. Βλέπω σε κάθε ζώνη αντικείμενο, το οποία βρίσκεται στην αποστολή μάχης! Και μια και αυτές συνήθως δίνουν τις καλύτερες απολαβές σε xp (συνήθως >500xp/energy) δεν μπορώ να τρέξω τουρνουά εμπειρίας.. Δείτε:

 

-B_lm0HQSZyEcnb8V4RlnQ.png

 

Ναι, μπορεί να είναι ένα αντικείμενο σε μερικές από τις ζώνες, αλλά αυτό βρίσκεται στην αποστολή μάχης..!

 

Θα ήθελα να δω και από εσάς αν συμβαίνει κάτι τέτοιο..

 

Μακάρι να υπάρξει κάποια αλλαγή με αυτό.. :(

 

Καλή σας συνέχεια!

 

Υ.Γ. Δεν είναι παράπονο προς την εταιρεία το παρόν νήμα..


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και GLEM

#2 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούλιος 2017 - 21:59:20

Χαίρετε κοινότητα.

 

Δεν ξέρω αν έχετε κι εσείς το ίδιο ''πρόβλημα'', αλλά εγώ κάθε φορά που πηγαίνω στο ΗeroΑir, είμαι τόσο δυσαρεστημένος.. Βλέπω σε κάθε ζώνη αντικείμενο, το οποία βρίσκεται στην αποστολή μάχης! Και μια και αυτές συνήθως δίνουν τις καλύτερες απολαβές σε xp (συνήθως >500xp/energy) δεν μπορώ να τρέξω τουρνουά εμπειρίας.. Δείτε:

 

-B_lm0HQSZyEcnb8V4RlnQ.png

 

Ναι, μπορεί να είναι ένα αντικείμενο σε μερικές από τις ζώνες, αλλά αυτό βρίσκεται στην αποστολή μάχης..!

 

Θα ήθελα να δω και από εσάς αν συμβαίνει κάτι τέτοιο..

 

Μακάρι να υπάρξει κάποια αλλαγή με αυτό.. :(

 

Καλή σας συνέχεια!

 

Υ.Γ. Δεν είναι παράπονο προς την εταιρεία το παρόν νήμα..

Πέστα παλικάρι μου !!!!!!!!

Δεν γίνετε άλλο !!! 

Και να σημειωθεί πως ο συγκεκριμένος παίκτης είναι με 50αρι!!


Επεξεργάστηκε από goof123, 14 Ιούλιος 2017 - 22:00:42.

  • Αυτό αρέσει στον/η grigrist

#3 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 15 Ιούλιος 2017 - 10:51:32

έχεις απόλυτο δίκιο και σε εμένα συμβαίνει αυτό και μερικές φορές έχει και στις 3 αποστολές αντικείμενα με αποτέλεσμα να μην μπορεις να βάλεις 


Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: αντικείμενα, αποστολές, αποστολές μάχης

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες