Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Στοιχεία σύνδεσης


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 απάντηση σε αυτό το θέμα

#1 Katerinap23

Katerinap23

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Ομάδα:EXTERMINATORS
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:KATERINAP23
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 26 Ιούλιος 2017 - 07:41:12

Θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει πώς γινεται να συνδεθω στον λογαριασμο μου απο τον υπολογιστη ή το ταμπλετ μου;;
Το παιχνίδι το κατέβασα στο κινητό και έχω προχωρήσει αρκετα αλλα προσπάθησα να συνδεθω στον υπολογιστή και μου ζητάει στοιχεια που στο κινητό δεν μου ζητησε αν βαλω..επίσης ουτε ατο ταμπλετ μπορω γιατί λεει δεν έχω καποιον ηρωα στην συσκευη...

#2 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 26 Ιούλιος 2017 - 07:59:21

Καλημέρα σας.

 

Θα πρέπει να αποδεσμεύσετε τον ήρωα σας από την συσκευή που πραγματοποιήσατε την σύνδεση.

Πως θα γίνει αυτό;

Κάντε είσοδο στον λογαριασμό σας από την κινητή συσκευή σας,έπειτα πηγαίνετε τον κέρσορα σας στο γρανάζι κάτω δεξιά στην επιφάνεια στο παιχνίδι.

sn6cnP9.png?1
Επιλέξτε την κατηγορία ''λογαριασμός'' και μετά την υποκατηγορία ''αποσύνδεση λογαριασμού''.
j1np15a.png?1
Συμπληρώστε τα κενά πεδία που σας ζητούνται με τα αληθινά σας στοιχεία ,προσέχοντας να έχετε πρόσβαση μόνο εσείς.
Στο email που θα δηλώσετε θα σας σταλεί ένας σύνδεσμος επιβεβαίωσης. Μεταβαίνετε εκεί, επιλέγοντας τον σύνδεσμο επιβεβαίωσης και πλέον μπορείτε να παίξετε κανονικά.
 
Πολύ σημαντικό είναι το email που θα δηλώσετε να είναι υπαρκτό και να έχετε πρόσβαση ,αλλιώς ο λογαριασμός σας θα χαθεί.
 
Καλή σας ημέρα.

  • Αυτό αρέσει στον/η KostaZz2310, Davinci, GLEM και σε 5 άλλους

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες