Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

"Αναβαθμίσεις"

Judge gr16

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
41 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Judge

Judge

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 61 μηνύματα
  • Ομάδα:Chaos
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:Judge
Φήμη: 132

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 08:23:04

Καλημέρα αγαπητοί ήρωες και moderators. 

Διαβάζοντας μέσα απ' το παιχνίδι τις αναβαθμίσεις που πρόκειται να γίνουν σήμερα έφτασα σε ένα σημείο, περίπου προς το τέλος που αναφέρει τα εξής λογία:

<<Επιπλέον, στην επόμενη ενημέρωση θα προσαρμόσουμε κάποιες ανταμοιβές. Αντί για απλά ντόνατ, θα υπάρχουν πιο συχνά ανταμοιβές που θα μπορούν να χρησιμοποιηθούν κατευθείαν στο παιχνίδι, όπως για παράδειγμα πόντοι εμπειρίας, βαθμοί δεξιότητας, ενέργεια, ενισχυτικά και κέρματα. >>

Τα ''απλά'' ντόνατ που θεωρείται ασήμαντα, εσείς, κύριοι, είναι αυτά που πολλές φορές έχουν σώσει άτομα που δεν αγοράζουν συχνά στο παιχνίδι αν όχι και καθόλου. Είναι φανερό, λοιπόν, κατά την ταπεινή μου άποψη, πως αυτή η κίνηση δεν γίνεται για την ενίσχυση τον παικτών και την βελτίωση του παιχνίδιου αλλά αντιθέτως έχει ως στόχο τις όσο το δυνατόν περισσότερες οικονομικές απολαβές τον διοικούντων του παιχνδιού. Παρόλα αυτά το μόνο που θα καταφέρετε και κατα πάσα πιθανότητα θα το διαπιστώσετε στο μέλλον είναι πολλά άτομα να ξενερώνουν που δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν στις ''ανάγκες'' του παιχνιδιού, να παίζουν ολοένα και πιο ανενεργά ή και στη χειρότερη περίπτωση ένας αριθμός παικτών να διαγραφεί.

Γνωρίζω πως αυτό το θέμα δύσκολα θα φτάσει στους προγραμματιστές ή και αν φτάσει δεν πρόκειται να τους αλλάξει την γνώμη, απλά εγώ ανέφερα την άποψή μου.

Καλή συνέχεια σε οτιδήποτε κι αν κάνετε!


  • Αυτό αρέσει στον/η dina, DrSuperDuper, hero333 και σε 14 άλλους

#2 popodini

popodini

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
Φήμη: 34

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 08:57:37

καλημερα και χρονια πολλα

Ακριβως το ιδιο λεγαμε στην ομαδα μου σημερα το πρωι 

10:38 : καλο δεν θα ειναι γιατι ανταμοιβες θα δινει ΕΚΤΟΣ απο ντονατ κερματα εμπειρια κτλ
11:07  εμενα το αντι με χαλαει ..............https://image.prntsc...Pb7eqKRltfA.png
11:08 : παπαλα τα κουλουρακια
11:08  τωρα μονο με πληρωμη
11:09: οποτε τερμα τα ενισχυτικα τερμα ολα με τα κουλουρακια..
11:09 : αχου και δεν το εχω σκοπο με την καμμια
11:10 : φανηκε το σκηνικο με την κρυψωνα.....
11:12 : απο την στιγμη που ζηταει  τοσα ντονατ επομενο ηταν
για ευνοητους λογος εσβησα τα ονοματα
Μετα ψαχνουμε γιατι αδειασαν οι σερβερ γιατι εχουμε μεινει το πολυ 50 ατομα στους παλιους
εαν το προβλημα ειναι ο αθεμιτος ανταγωνισμος και οι τροποι μαλλον καποιοι δεν κανουν καλα την δουλεια τους
Εδω ισχυει ποναει χερι κοβει χερι..........

  • Αυτό αρέσει στον/η KostaZz2310, goof123, grigrist και σε 3 άλλους

#3 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 10:47:34

Φτάνει αυτό με τα λεφτά και τα ντόνατ ο παίκτης γίνεται με ενέργεια και προπονήσεις τα ντόνατ κάνουν την ταχύτητα απλά. Επίσης δεν σε πιέζουν να παίξεις αμα θες μην παίζεις ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ και αυτοί όπως πιθανόν και εσύ η οι γονείς σου, πρέπει να κοιτάξουν το συμφέρον τους από την στιγμη που καθέ ενημέρωση βάζουν και κάτι παραπάνω που χρειάζεται ντονατ σημαίνει ότι έχει ανοδική πορεία το οικονομικό τους θέμα, δηλαδή οτι υπάρχουν άτομα που βάζουν παραπάνω λεφτά. Έχει καταντήση αηδεία, πόσες ώρες δουλεύουν πόσες αναβαθμήσεις γίνονται, ξέρεις πόσα προγράμματα χρησιμοποιούν για να έχουμε ότι έχουμε μην νομίζεις με 10 ντονατ την εβδομάδα την βγάζω και εγώ αλλά ξέρω να σέβομαι την προσπάθεια άλλων, είτε αυτό που κάνουν μαρέσει είτε όχι.... καλή σου συνέχεια.
  • Αυτό αρέσει στον/η KostaZz2310, GLEM, grigrist και σε άλλον ένα

#4 pao8rikseianotioi13

pao8rikseianotioi13

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑπ.Νικολαϊδης
  • Ομάδα:Wonderland
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:Alexaras13
Φήμη: 169

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 11:46:17

Καλημέρα αγαπητοί ήρωες και moderators. 

Διαβάζοντας μέσα απ' το παιχνίδι τις αναβαθμίσεις που πρόκειται να γίνουν σήμερα έφτασα σε ένα σημείο, περίπου προς το τέλος που αναφέρει τα εξής λογία:

<<Επιπλέον, στην επόμενη ενημέρωση θα προσαρμόσουμε κάποιες ανταμοιβές. Αντί για απλά ντόνατ, θα υπάρχουν πιο συχνά ανταμοιβές που θα μπορούν να χρησιμοποιηθούν κατευθείαν στο παιχνίδι, όπως για παράδειγμα πόντοι εμπειρίας, βαθμοί δεξιότητας, ενέργεια, ενισχυτικά και κέρματα. >>

Τα ''απλά'' ντόνατ που θεωρείται ασήμαντα, εσείς, κύριοι, είναι αυτά που πολλές φορές έχουν σώσει άτομα που δεν αγοράζουν συχνά στο παιχνίδι αν όχι και καθόλου. Είναι φανερό, λοιπόν, κατά την ταπεινή μου άποψη, πως αυτή η κίνηση δεν γίνεται για την ενίσχυση τον παικτών και την βελτίωση του παιχνίδιου αλλά αντιθέτως έχει ως στόχο τις όσο το δυνατόν περισσότερες οικονομικές απολαβές τον διοικούντων του παιχνδιού. Παρόλα αυτά το μόνο που θα καταφέρετε και κατα πάσα πιθανότητα θα το διαπιστώσετε στο μέλλον είναι πολλά άτομα να ξενερώνουν που δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν στις ''ανάγκες'' του παιχνιδιού, να παίζουν ολοένα και πιο ανενεργά ή και στη χειρότερη περίπτωση ένας αριθμός παικτών να διαγραφεί.

Γνωρίζω πως αυτό το θέμα δύσκολα θα φτάσει στους προγραμματιστές ή και αν φτάσει δεν πρόκειται να τους αλλάξει την γνώμη, απλά εγώ ανέφερα την άποψή μου.

Καλή συνέχεια σε οτιδήποτε κι αν κάνετε!

Δεν ειναι μονο αυτο αλλα και το οτι καταργουν το τουρνουα τιμης...Με ενα σφυρακι που εριχνες επαιρνες 80 κουλουρακια και ερχονται και σου λενε οτι θα καταργηθει για δηθεν unfair tactics απο καποιους παικτες...Επισης το τουρνουα ομαδας ηταν για καποιους ο μονος τροπος να αναβαθμισουν την ομαδα τους και αυτο απο οτι καταλαβα θα καταργηθει!Μαλλον οι προγραμματιστες εχουν ξεχασει σε τι εποχες ζουμε...


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και 456

#5 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 11:52:42

Δεν ειναι μονο αυτο αλλα και το οτι καταργουν το τουρνουα τιμης...Με ενα σφυρακι που εριχνες επαιρνες 80 κουλουρακια και ερχονται και σου λενε οτι θα καταργηθει για δηθεν unfair tactics απο καποιους παικτες...Επισης το τουρνουα ομαδας ηταν για καποιους ο μονος τροπος να αναβαθμισουν την ομαδα τους και αυτο απο οτι καταλαβα θα καταργηθει!Μαλλον οι προγραμματιστες εχουν ξεχασει σε τι εποχες ζουμε...

Δεν θα γίνει μόνο στην ελλάδα αυτή η αναβάθμηση αλλά σε όλο τo HeroZero.

#6 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 12:00:56

Πιστευω nickpap3 πως μας τρολαρεις....αν οχι τοτε τι να πω...σε λιγο θα μας πεις οτι θα δεν θα εχουνε να φανε...εγω πιστευω βγαζουν αρκετα και δεν χρειαζονται παραπανω (αλλωστε μην ξεχνας το παιχνιδι ειναι παγκοσμιο και βγαζουν νεους σερβερς τακτικα) γιατι ξες τι λενε οποιος θελει τα πολλα χανει και τα λιγα(δλδ πλεονεξια)..τι εννοω με αυτο,πχ εγω βαζω 50% ενισχυτικο δεξιοτητων για την ομαδα πρωτον και δευτερον για να νικαω περισσοτερους αντιπαλους(χαρη στα τουρνουα) αν τωρα παιρνω μονο 5 και αν(απο το τουρνουα εμπειριας) τα αλλα 5 απο που θα τα βρω...;; απο πουθενα...αντε να παρω κανενα τυχαιο απο αποστολες οποτε θα το βαρεθω γιατι αυτοι που πληρωνουν θα εχουν 50% δεξιοτητων οποτε θα μεινουν μονο αυτοι στο παιχνιδι(που πληρωναν αλλωστε και απο πριν) ολοι αλλοι θα το παρατησουν αν δεν δουν να αλλαζει κατι με τα ντονατ (και αναφερομε σε αυτους που πληρωνουν μια στο τοσο ή και καθολου(οπως εγω)) γιατι μετα η διαφορα σε αυτους που πληρωνουν και σε αυτους που δεν πληρωνουν θα γινει τεραστια και οπως προανεφερα θα μεινουν μονο αυτοι που πληρωνουν, σκεψου αν σε συμφερει....

επισης ομως οποιος θα εχει ντονατ θα εχει και τις προπονησεις(μεσω των τροπαιων) αρα αυξανεται πιο γρηγορα και πιο πολυ και αλλοι τι θα γινουν....;;;;

οσο για αυτο που λες οτι κανεις δεν μας πιεζει να παιζουμε δεν διαφωνω οποτε τι θα γινει θα το αν το παρατησουμε...;;;; θα μεινετε μονοι σας και θα "κλαιγεστε" οτι δεν υπαρχουν μελη και θα το βαρεθειτε και εσεις

και να μην ξεχασω το τουρνουα ομαδων, οι νεες ομαδες πως θα ανεβουν αν δεν κερδιζουν ντονατ....;;;;; μονο με τα λεφτα, μας κοροιδευτε..... (think)

Αρα συμπερασμα αν η εταιρια θελει αυτο δεν μπορω να κανω κατι αλλο απο να το παρατησω αλλα αν ομως ενδιαφερεται για τους παικτες της τοτε δεν θα πρεπει να κανει αυτο με τα τουρνουα, τα αλλα θα τα σχολιασω μολις βγουν(πρωταθλημα κτλ) αν και μου φαινονται καλες ιδεες


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, pao8rikseianotioi13, GLEM και σε 2 άλλους

#7 ToXtapodi

ToXtapodi

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 341 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Ομάδα:Formula 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:ToXtapodi



Φήμη: 810

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 12:31:44

Καλημέρα αγαπητοί ήρωες και moderators. 

Διαβάζοντας μέσα απ' το παιχνίδι τις αναβαθμίσεις που πρόκειται να γίνουν σήμερα έφτασα σε ένα σημείο, περίπου προς το τέλος που αναφέρει τα εξής λογία:

<<Επιπλέον, στην επόμενη ενημέρωση θα προσαρμόσουμε κάποιες ανταμοιβές. Αντί για απλά ντόνατ, θα υπάρχουν πιο συχνά ανταμοιβές που θα μπορούν να χρησιμοποιηθούν κατευθείαν στο παιχνίδι, όπως για παράδειγμα πόντοι εμπειρίας, βαθμοί δεξιότητας, ενέργεια, ενισχυτικά και κέρματα. >>

Τα ''απλά'' ντόνατ που θεωρείται ασήμαντα, εσείς, κύριοι, είναι αυτά που πολλές φορές έχουν σώσει άτομα που δεν αγοράζουν συχνά στο παιχνίδι αν όχι και καθόλου. Είναι φανερό, λοιπόν, κατά την ταπεινή μου άποψη, πως αυτή η κίνηση δεν γίνεται για την ενίσχυση τον παικτών και την βελτίωση του παιχνίδιου αλλά αντιθέτως έχει ως στόχο τις όσο το δυνατόν περισσότερες οικονομικές απολαβές τον διοικούντων του παιχνδιού. Παρόλα αυτά το μόνο που θα καταφέρετε και κατα πάσα πιθανότητα θα το διαπιστώσετε στο μέλλον είναι πολλά άτομα να ξενερώνουν που δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν στις ''ανάγκες'' του παιχνιδιού, να παίζουν ολοένα και πιο ανενεργά ή και στη χειρότερη περίπτωση ένας αριθμός παικτών να διαγραφεί.

Γνωρίζω πως αυτό το θέμα δύσκολα θα φτάσει στους προγραμματιστές ή και αν φτάσει δεν πρόκειται να τους αλλάξει την γνώμη, απλά εγώ ανέφερα την άποψή μου.

Καλή συνέχεια σε οτιδήποτε κι αν κάνετε!

Εισαι πολυ σωστος σε ολα οσα λες!! Δυστηχως σε λιγο καιρο οποιος δεν πληρωνει θα ειναι στο περιθωριο..(μεχρι να το σταματησει)


  • Αυτό αρέσει σε GLEM και 456

 
 


#8 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 12:34:32

Πιστευω nickpap3 πως μας τρολαρεις....αν οχι τοτε τι να πω...σε λιγο θα μας πεις οτι θα δεν θα εχουνε να φανε...εγω πιστευω βγαζουν αρκετα και δεν χρειαζονται παραπανω (αλλωστε μην ξεχνας το παιχνιδι ειναι παγκοσμιο και βγαζουν νεους σερβερς τακτικα) γιατι ξες τι λενε οποιος θελει τα πολλα χανει και τα λιγα(δλδ πλεονεξια)..τι εννοω με αυτο,πχ εγω βαζω 50% ενισχυτικο δεξιοτητων για την ομαδα πρωτον και δευτερον για να νικαω περισσοτερους αντιπαλους(χαρη στα τουρνουα) αν τωρα παιρνω μονο 5 και αν(απο το τουρνουα εμπειριας) τα αλλα 5 απο που θα τα βρω...;; απο πουθενα...αντε να παρω κανενα τυχαιο απο αποστολες οποτε θα το βαρεθω γιατι αυτοι που πληρωνουν θα εχουν 50% δεξιοτητων οποτε θα μεινουν μονο αυτοι στο παιχνιδι(που πληρωναν αλλωστε και απο πριν) ολοι αλλοι θα το παρατησουν αν δεν δουν να αλλαζει κατι με τα ντονατ (και αναφερομε σε αυτους που πληρωνουν μια στο τοσο ή και καθολου(οπως εγω)) γιατι μετα η διαφορα σε αυτους που πληρωνουν και σε αυτους που δεν πληρωνουν θα γινει τεραστια και οπως προανεφερα θα μεινουν μονο αυτοι που πληρωνουν, σκεψου αν σε συμφερει....
επισης ομως οποιος θα εχει ντονατ θα εχει και τις προπονησεις(μεσω των τροπαιων) αρα αυξανεται πιο γρηγορα και πιο πολυ και αλλοι τι θα γινουν....;;;;
οσο για αυτο που λες οτι κανεις δεν μας πιεζει να παιζουμε δεν διαφωνω οποτε τι θα γινει θα το αν το παρατησουμε...;;;; θα μεινετε μονοι σας και θα "κλαιγεστε" οτι δεν υπαρχουν μελη και θα το βαρεθειτε και εσεις
και να μην ξεχασω το τουρνουα ομαδων, οι νεες ομαδες πως θα ανεβουν αν δεν κερδιζουν ντονατ....;;;;; μονο με τα λεφτα, μας κοροιδευτε..... (think)
Αρα συμπερασμα αν η εταιρια θελει αυτο δεν μπορω να κανω κατι αλλο απο να το παρατησω αλλα αν ομως ενδιαφερεται για τους παικτες της τοτε δεν θα πρεπει να κανει αυτο με τα τουρνουα, τα αλλα θα τα σχολιασω μολις βγουν(πρωταθλημα κτλ) αν και μου φαινονται καλες ιδεες

Όπως προανέφερα, αφού η εταίρια σε κάθε αναβάθμηση της σχεδόν προσθέτει κάτι που πρέπει να έχεις ντόνατ=λεφτά για να το κάνεις σημαίνει ότι υπάρχουν άτομα όπου τπυς αρέσει αυτό και βάζουν περισσότερα λεφτά= περισσότερος τζίρος για την εταιρία. Επίσης όπως ξανά προανέφερα και εγώ την βγάζω με 10 ντόνατ την εβδομάδα. Τώρα αν εσύ η ο πατέρας σου λέει η λες σε κάποιον πελάτη στο δίνω τζάμπα παρόλο που εσύ καταχρεώνεσαι δεν φταίω εγω. Αφού υπάρχουν τα λεγόμενα 'κορόιδα' όπου βάζουν λεφτά η εταιρεία δεν θα πάψει να τα εκμεταλεύεται.

#9 ToXtapodi

ToXtapodi

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 341 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Ομάδα:Formula 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:ToXtapodi



Φήμη: 810

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 12:37:54

Όπως προανέφερα, αφού η εταίρια σε κάθε αναβάθμηση της σχεδόν προσθέτει κάτι που πρέπει να έχεις ντόνατ=λεφτά για να το κάνεις σημαίνει ότι υπάρχουν άτομα όπου τπυς αρέσει αυτό και βάζουν περισσότερα λεφτά= περισσότερος τζίρος για την εταιρία. Επίσης όπως ξανά προανέφερα και εγώ την βγάζω με 10 ντόνατ την εβδομάδα. Τώρα αν εσύ η ο πατέρας σου λέει η λες σε κάποιον πελάτη στο δίνω τζάμπα παρόλο που εσύ καταχρεώνεσαι δεν φταίω εγω. Αφού υπάρχουν τα λεγόμενα 'κορόιδα' όπου βάζουν λεφτά η εταιρεία δεν θα πάψει να τα εκμεταλεύεται.

Εισαι λιγο εκτος θεματος..Αλλο να προσθετει κατι που χρειαζεται ντονατς για να το αποκτησεις και αλλο να αφαιρεις τους τροπους αποκτησης ντονατς απο το παιχνιδι μην τα μπερδευεις...Το παλικαρι μιλαει για τα τουρνουα που θα καταργησουν οπου μαζευαμε ντονατς...ειτε για τν παιχτη μας ειτε για την ομαδα μας..


  • Αυτό αρέσει στον/η 456

 
 


#10 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 12:39:00

Καλησπέρα σε όλους, όπως ενημερωθήκαμε όλοι μας το τουρνουά τιμής και το τουρνουά ομάδων θα βγαλθούν από το παιχνίδι σε λίγες εβδομάδες. Ο λόγος; Επειδή δεν μπορούν να τα φτιάξουν έτσι όπως πρέπει.. Αλλά γιατί άραγε δεν μπορούν να τα φτιάξουν; Μήπως επειδή δεν έχουν αρκετά χρήματα από εμάς;  (think) Και θα αντικασταθούν από τι; Και εμείς οι μη pay παίκτες θα παίρνουμε τι;  :X  (grin) Με την εμπειρία, τα κέρματα και τις δεξιότητες κανείς δεν έφτασε πρώτος.. ;) Δυστυχώς το παιχνίδι πήρε τεράστια κατηφόρα και δεν υπάρχει γυρισμός.. Λέει στο μήνυμα που όλοι δεχτήκαμε πως θα κάνουμε μάχες στην κρυψώνα σαν να είναι σπίτι μας. Άντι να αναβαθμίζετε το παιχνίδι το υποβαθμίζετε όλο και περισσότερο.. Λέτε στο τέλος πως αντί για απλά ντόνατ θα έχουμε άλλες ανταμοιβές.. Εγώ με αυτά τα δωρεάν ντόνατ παίρνω ενισχυτικά. Και θα μου τα στερήσετε και αυτά; ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΝΙΑΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ  ΚΟΥΚΟΣ  :X


  • Αυτό αρέσει στον/η dina, giann657, pao8rikseianotioi13 και σε 7 άλλους

#11 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 12:42:25

Εισαι λιγο εκτος θεματος..Αλλο να προσθετει κατι που χρειαζεται ντονατς για να το αποκτησεις και αλλο να αφαιρεις τους τροπους αποκτησης ντονατς απο το παιχνιδι μην τα μπερδευεις...Το παλικαρι μιλαει για τα τουρνουα που θα καταργησουν οπου μαζευαμε ντονατς...ειτε για τν παιχτη μας ειτε για την ομαδα μας..

Άμα θέλετε μαζέψτε ντονατ να έχετε 50άρια στην εμπείρια να βγαίνετε 10αδα εκεί αμα δεν έχετε χρόνο είναι δικό σας πρόβλημα. Γιαυτό η εταιρία μας ειδοποίησε για να κάνουμε τα κουμάντα μας νωρίτερα, όσο για τις ομάδες βρες μου 5 άτομα όπου πήγαν 100% επέκταση από τα τουρνουά. :)
  • Αυτό αρέσει στον/η ΤΕΜΠΕΛΗΣ

#12 ToXtapodi

ToXtapodi

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 341 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Ομάδα:Formula 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:ToXtapodi



Φήμη: 810

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 12:43:44

Άμα θέλετε μαζέψτε ντονατ να έχετε 50άρια στην εμπείρια να βγαίνετε 10αδα εκεί αμα δεν έχετε χρόνο είναι δικό σας πρόβλημα. Γιαυτό η εταιρία μας ειδοποίησε για να κάνουμε τα κουμάντα μας νωρίτερα, όσο για τις ομάδες βρες μου 5 άτομα όπου πήγαν 100% επέκταση από τα τουρνουά. :)

Και τι θα κανεις βδομαδα ανα βδομαδα θα κυνηγας 1-2-3 θεση στο εμπειριας?Τελος παντων νομιζω δεν οδηγει πουθενα αυτη η κουβεντα :)


  • Αυτό αρέσει στον/η 456

 
 


#13 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 12:44:44


Καλησπέρα σε όλους, όπως ενημερωθήκαμε όλοι μας το τουρνουά τιμής και το τουρνουά ομάδων θα βγαλθούν από το παιχνίδι σε λίγες εβδομάδες. Ο λόγος; Επειδή δεν μπορούν να τα φτιάξουν έτσι όπως πρέπει.. Αλλά γιατί άραγε δεν μπορούν να τα φτιάξουν; Μήπως επειδή δεν έχουν αρκετά χρήματα από εμάς; (think) Και θα αντικασταθούν από τι; Και εμείς οι μη pay παίκτες θα παίρνουμε τι; :X (grin) Με την εμπειρία, τα κέρματα και τις δεξιότητες κανείς δεν έφτασε πρώτος.. ;) Δυστυχώς το παιχνίδι πήρε τεράστια κατηφόρα και δεν υπάρχει γυρισμός.. Λέει στο μήνυμα που όλοι δεχτήκαμε πως θα κάνουμε μάχες στην κρυψώνα σαν να είναι σπίτι μας.  Άντι να αναβαθμίζετε το παιχνίδι το υποβαθμίζετε όλο και περισσότερο.. Λέτε στο τέλος πως αντί για απλά ντόνατ θα έχουμε άλλες ανταμοιβές.. Εγώ με αυτά τα δωρεάν ντόνατ παίρνω ενισχυτικά. Και θα μου τα στερήσετε και αυτά; ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΝΙΑΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΟΥΚΟΣ :X

Γιατί φίλε μου ποιός έφτασε 1ος ακόμα και στην αρχή στον gr1 χωρίς να βάλει λεφτά;

 


Και τι θα κανεις βδομαδα ανα βδομαδα θα κυνηγας 1-2-3 θεση στο εμπειριας?Τελος παντων νομιζω δεν οδηγει πουθενα αυτη η κουβεντα :)

Ναί αυτό θα κάνεις άμα θες. Και στο κάτω κάτω πρώτα δείτε και μετά μιλήστε. Και για την κρυψώνα γκρινιάζατε αλλά μια χαρά σας είναι πλέον.



#14 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 12:58:45

Γιατί φίλε μου ποιός έφτασε 1ος ακόμα και στην αρχή στον gr1 χωρίς να βάλει λεφτά;

Τότε ήταν αλλιώς. Τώρα έτσι και δεν βάλεις λεφτά δεν πας πουθενά. Είτε για ενισχυτικά θα είναι είτε για κάτι άλλο..


  • Αυτό αρέσει στον/η 456

#15 ToXtapodi

ToXtapodi

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 341 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Ομάδα:Formula 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:ToXtapodi



Φήμη: 810

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 13:02:44

Γιατί φίλε μου ποιός έφτασε 1ος ακόμα και στην αρχή στον gr1 χωρίς να βάλει λεφτά;

 


Ναί αυτό θα κάνεις άμα θες. Και στο κάτω κάτω πρώτα δείτε και μετά μιλήστε. Και για την κρυψώνα γκρινιάζατε αλλά μια χαρά σας είναι πλέον.

 

Συγγνωμη που θα στο πω αυτο ισως πεσεις απ τα συννεφα αλλα θα στο πω...υπαρχουν και παιχτες που παιζουν το παιχνιδι και κανουν ομαδα για τον χαβαλε τους και οχι για την πρωτια (lol)  ναι κι ομως...!!!Και σιγα σιγα απο το τουρνουα ομαδας μαζευαν τα ντονατσακια τους και ανεβαιναν!! (lol) (lol) Λογικα απο τα ενα αυτι θα μπει κι απ τα αλλο θα βγει!! Ξερω ηδη τι θα απαντησεις!! "Ας το σταματησουν αυτοι ετσι κι αλλιως ειναι αχρηστοι" ε?? Το βρηκα??


  • Αυτό αρέσει σε pao8rikseianotioi13 και 456

 
 


#16 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 13:03:36

κανεις δεν ειπε οτι θελει να παει πρωτος απλως να παιζουμε αξιοπρεπως και εμεις που δεν πληρωνουμε
και οσο για το παραπανω που λες δεν ειπα να βγαλει τα ντονατ και να μας τα δινει ολα τζαμπα(εγω αυτο καταλαβα με το παραδειγμα σου) ειπα να μην βαζει αλλα που θα θελουν ντονατ γιατι πιστευω οτι ειναι υπεραρκετα αυτα που εχει

 

δεν ζηταμε κατι παραλογο οπως να μας δινουν και αλλα ντονατ, αλλα ζηταμε το αυτονοητο, δηλαδη να κρατησουν τα τουρνουα οπως εχουν...



#17 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 13:16:46

Συγγνωμη που θα στο πω αυτο ισως πεσεις απ τα συννεφα αλλα θα στο πω...υπαρχουν και παιχτες που παιζουν το παιχνιδι και κανουν ομαδα για τον χαβαλε τους και οχι για την πρωτια (lol)  ναι κι ομως...!!!Και σιγα σιγα απο το τουρνουα ομαδας μαζευαν τα ντονατσακια τους και ανεβαιναν!! (lol) (lol) Λογικα απο τα ενα αυτι θα μπει κι απ τα αλλο θα βγει!! Ξερω ηδη τι θα απαντησεις!! "Ας το σταματησουν αυτοι ετσι κι αλλιως ειναι αχρηστοι" ε?? Το βρηκα??

Βρες μου 5 ομάδες που να έχουν πάει 100 επέκταση από τα τούρ.

#18 ToXtapodi

ToXtapodi

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 341 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Ομάδα:Formula 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:ToXtapodi



Φήμη: 810

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 13:20:12

Βρες μου 5 ομάδες που να έχουν πάει 100 επέκταση από τα τούρ.

Ποιος μιλησε για 100% επεκταση ανθρωπε μου?Αυτο ακριβως σου λεω οτι υπαρχουν ομαδες 40%-50% που παιζουν για τον χαβαλε αποκτωντας ντονατς απο το τουρνουα ομαδας..Και σιγα σιγα ανεβαζουν την ομαδα και οσο παει!!


 
 


#19 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 13:20:54

κανεις δεν ειπε οτι θελει να παει πρωτος απλως να παιζουμε αξιοπρεπως και εμεις που δεν πληρωνουμε
και οσο για το παραπανω που λες δεν ειπα να βγαλει τα ντονατ και να μας τα δινει ολα τζαμπα(εγω αυτο καταλαβα με το παραδειγμα σου) ειπα να μην βαζει αλλα που θα θελουν ντονατ γιατι πιστευω οτι ειναι υπεραρκετα αυτα που εχει

Αξιοπρεπώς μπορείς να παίξεις και χωρίς ντόνατ απλώς κάνωντας ενέργειες και προπονήσεις. Είναι δικαίωμα τους το πόσα πράγματα θα κοστίζουν ντόνατ η όχι.

 

Λοιπόν για να τελειώνει αυτό το θέμα μπορώ να παραπονεθώ και εγώ ως μέλος ομάδων 5άδας γιάτι εσείς να χάνετε με την ομάδα σας τιμή για να βγαίνετε 1η και εγώ με την ομάδα μου να μην μπορώ να αγγίξω 10άδα; αυτό δεν είναι άδικο; Η όπως λέει η εταιρία γιατί να χάνουμε τιμή για να βγαίνουμε 1η, ενώ το σωστό τουρνουά τιμής θα έπρεπε να είναι το πόση τιμή κέδισε ο καθένας κανονικά χωρις να χάσει..κάποιος ανέφερε επανω οτι με ένα σφυρί έπαιρνε 80 ντόνατ, εγώ φίλε μου αυτό το θεωρώ κλεψιά γιατί εγώ να προσπαθώ να κερδίζω τιμή χωρίς να χάσω και εσύ να χάνεις 100k τιμή..


  • Αυτό αρέσει στον/η ΤΕΜΠΕΛΗΣ

#20 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 13:32:15

Λοιπόν για να τελειώνει αυτό το θέμα μπορώ να παραπονεθώ και εγώ ως μέλος ομάδων 5άδας γιάτι εσείς να χάνετε με την ομάδα σας τιμή για να βγαίνετε 1η και εγώ με την ομάδα μου να μην μπορώ να αγγίξω 10άδα; αυτό δεν είναι άδικο; Η όπως λέει η εταιρία γιατί να χάνουμε τιμή για να βγαίνουμε 1η, ενώ το σωστό τουρνουά τιμής θα έπρεπε να είναι το πόση τιμή κέδισε ο καθένας κανονικά χωρις να χάσει..κάποιος ανέφερε επανω οτι με ένα σφυρί έπαιρνε 80 ντόνατ, εγώ φίλε μου αυτό το θεωρώ κλεψιά γιατί εγώ να προσπαθώ να κερδίζω τιμή χωρίς να χάσω και εσύ να χάνεις 100k τιμή..

Α δηλαδή να καταργηθεί και το σφυρί; Να καταργήθουν όλα όσα δίνουν πλεονεκτήματα σε παίκτες; Εγώ μπορώ και χάνω τιμή! Εσύ παραπονιέσαι επειδή δεν μπορείς. Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.  ;)


Επεξεργάστηκε από goof123, 15 Αύγουστος 2017 - 13:33:02.

  • Αυτό αρέσει σε GLEM, grigrist και dragesen




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες