Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

"Αναβαθμίσεις"

Judge gr16

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
41 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 13:45:45

Α δηλαδή να καταργηθεί και το σφυρί; Να καταργήθουν όλα όσα δίνουν πλεονεκτήματα σε παίκτες; Εγώ μπορώ και χάνω τιμή! Εσύ παραπονιέσαι επειδή δεν μπορείς. Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.  ;)

Το σφυρί είναι για να αλλάζεις τις δεξιότητες του ήρωα όχι για να χάνεις τιμή, άρα απάντησες και μόνος σου στο κλαψούρισμα σου ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ. Είπαμε ευγενικά να μιλάμε αλλά εσύ το παρατράβηξες!!!

#22 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 13:49:47

Καλησπέρα και από εμένα,κατά την γνώμη μου δεν πρέπει να βιαστούμε να κρίνουμε πριν δούμε πως θα είναι τα πράγματα μετά την αναβάθμιση...Και για την κρυψώνα υπήρχαν πολλά παράπονα,λέγαμε πως θα ήταν χάλια...Τελικά όντως ήταν χάλια!  (grin)

Όμως σιγά-σιγά διορθώθηκαν αρκετά από τα προβλήματα που υπήρχαν και πλέον πιστεύω πως δεν είναι τόσο χάλια όσο λέγαμε παλιά.

 

Από την μία μας ενημέρωσαν πως θα πάψει να υπάρχει το τουρνουά τιμής...Από την άλλη όμως λένε πως θα προσαρμόσουν κάποιες ανταμοιβές,και αντί για ''απλά'' ντόνατ θα κερδίζουμε προπονήσεις,ενέργεια,εμπειρία,νομίσματα αλλά και ενισχυτικά...Οπότε αν υπάρχει άλλος τρόπος να κερδίζουμε τα ενισχυτικά μας,τότε το πρόβλημα δεν είναι τόσο μεγάλο...(βέβαια είναι πρόβλημα)

 

Εγώ περιμένω να δω πως θα γίνουν τα πράγματα...Και αν είναι χάλια θα επανέλθω θυμωμένος...  (bomb)


  • Αυτό αρέσει στον/η hero333, goof123, GLEM και σε 6 άλλους

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#23 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 14:03:00

δεν σε απαγορευσε κανεις να χανεις τιμη αν θες το κανεις και αλλωστε παιρνεις ντονατ και οταν βγαινεις στην 100αδα χωρις να χασεις τιμη(για λιγο καιρο ακομη) το ιδιο ειναι και με το τουρνουα εμπεριας οποιος θελει και εχει χρονο μπορει να μπει 10αδα και πανω

δεν σου ειπα οτι δεν υπαρχουν αδικιες...αδικιες υπαρχουν και με τα τροπαια που γινονται καλυψεις κτλ αν ειναι ας τα αφαιρεσει και αυτα

ποιος σου ειπε οτι η δικια μου ομαδα βγαινει 10αδα και εγω ειμαι μελος ομαδας της 3αδας αλλα δεν κοιταω μονο το συμφερον μου κοιταω και το συνολικο γιατι αν δεν παιζει κανεις το παιχνδι και μεινουν μονο η τοπ5 ομαδες δεν θα εχει μετα ουσια το παιχνιδι 

που λες παραπανω μπορεις να παιξεις και χωρις ντονατ φυσικα αλλα ο ενας κανει 10προπο και ο αλλος 50(μεσα σε αυτους ειμαι και εγω) αλλα δεν λεω καλα ειμαι εγω ασε τους αλλους....αν το παιχνιδι δεν σου δινει εφοδια(χωρις να πληρωνεις) ωστε να μπορεις να διεκδισεις τροπαια κτλ τοτε το βαριεσαι και το παρατας

να σου δωσω ενα παραδειγμα δες καποια παιχνιδια που που δινουν ελαχιστα στην αρχη πχ gold και μετα μονο με πληρωμη παιρνεις ποσους παικτες εχει...μετριμενους στα δακτυλα αν θες να γινει αυτο τοτε τι να πω....

και αυτο που λες οτι ειναι δικαιωμα της εταιριας ναι ειναι και τι εγινε δεν θα εκφερεις γνωμη δηλαδη για το τι κανει ;;; με αυτα που λες εγω αυτο καταλαβα η εκτος αν εισαι δικηγορος της εταιριας τοτε αλλαζει θεμα...δηλαδη αν σου πει το παχνιδι οτι απο αυριο καθε μερα πρεπει να πληρωνεις για να παιζεις εσυ θα το δεχτεις ;; δεν θα κανεις παραπονα και αν δεν σε ακουσουν τοτε δεν το παρατας ;; η θα πεις αν ετσι το σωστο να σου πω ενα αλλο παραδειγμα για να παρεις πχ pc,ps δεν κοιτας την καλυτερη τιμη τι λες α το ειδα σε αυτο το καταστημα και ας ειναι και εκατο ευρω παραπανω απο ενα αλλο δεν πειραζει λες...(δεν νομιζω να το κανεις αυτο φαινεσαι λογικο ατομο) αυτο που θα κανεις ειναι να ρωτησεις αν γινεται καλυτερη τιμη και αν οχι τοτε θα πας στο αλλο, κοροιδο εισαι να δωσεις παραπανω λεφτα..;; δεν νομιζω

το ξερω οτι ειναι ασχετα αυτα που λεω με το θεμα αλλα προσπαθω να σου δωσω να καταλαβεις τι εννοω


  • Αυτό αρέσει σε goof123, GLEM και ToXtapodi

#24 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 14:07:58


Παίζει ρόλο το πως λες το κάθε τι...Όπως το έλεγες εσύ έμοιαζε να παίρνεις το μέρος της εταιρείας και αυτών που πληρώνουν για να έχουν (donut) ;)

Εγώ το έθεσα αλλιώς...Προς το παρόν υπομονή...Αν τελικά δεν υπάρχει πρόβλημα,τότε ούτε (cat) ούτε ζημιά... (grin)
Αν όμως δημιουργηθεί πρόβλημα σε ένα μεγάλο ποσοστό παιχτών...Τότε θα είναι λογικό να υπάρχουν παράπονα...Και όλα τα σχετικά :P

Επιπλέον διαφωνώ με αυτό που είδα αρκετές φορές...Δηλαδή το να κερδίσεις 20 κουλουράκια από το τουρνουά εμπειρίας...Επειδή αυτά τα κουλουράκια τα κερδίζουν μόνο λίγοι παίχτες...Οι άλλοι τι θα κάνουν? ;)
  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, GLEM, grigrist και σε άλλον ένα

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#25 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 14:10:44

δεν σε απαγορευσε κανεις να χανεις τιμη αν θες το κανεις και αλλωστε παιρνεις ντονατ και οταν βγαινεις στην 100αδα χωρις να χασεις τιμη(για λιγο καιρο ακομη) το ιδιο ειναι και με το τουρνουα εμπεριας οποιος θελει και εχει χρονο μπορει να μπει 10αδα και πανω
δεν σου ειπα οτι δεν υπαρχουν αδικιες...αδικιες υπαρχουν και με τα τροπαια που γινονται καλυψεις κτλ αν ειναι ας τα αφαιρεσει και αυτα
ποιος σου ειπε οτι η δικια μου ομαδα βγαινει 10αδα και εγω ειμαι μελος ομαδας της 3αδας αλλα δεν κοιταω μονο το συμφερον μου κοιταω και το συνολικο γιατι αν δεν παιζει κανεις το παιχνδι και μεινουν μονο η τοπ5 ομαδες δεν θα εχει μετα ουσια το παιχνιδι 
που λες παραπανω μπορεις να παιξεις και χωρις ντονατ φυσικα αλλα ο ενας κανει 10προπο και ο αλλος 50(μεσα σε αυτους ειμαι και εγω) αλλα δεν λεω καλα ειμαι εγω ασε τους αλλους....αν το παιχνιδι δεν σου δινει εφοδια(χωρις να πληρωνεις) ωστε να μπορεις να διεκδισεις τροπαια κτλ τοτε το βαριεσαι και το παρατας
να σου δωσω ενα παραδειγμα δες καποια παιχνιδια που που δινουν ελαχιστα στην αρχη πχ gold και μετα μονο με πληρωμη παιρνεις ποσους παικτες εχει...μετριμενους στα δακτυλα αν θες να γινει αυτο τοτε τι να πω....
και αυτο που λες οτι ειναι δικαιωμα της εταιριας ναι ειναι και τι εγινε δεν θα εκφερεις γνωμη δηλαδη για το τι κανει ;;; με αυτα που λες εγω αυτο καταλαβα η εκτος αν εισαι δικηγορος της εταιριας τοτε αλλαζει θεμα...δηλαδη αν σου πει το παχνιδι οτι απο αυριο καθε μερα πρεπει να πληρωνεις για να παιζεις εσυ θα το δεχτεις ;; δεν θα κανεις παραπονα και αν δεν σε ακουσουν τοτε δεν το παρατας ;; η θα πεις αν ετσι το σωστο να σου πω ενα αλλο παραδειγμα για να παρεις πχ pc,ps δεν κοιτας την καλυτερη τιμη τι λες α το ειδα σε αυτο το καταστημα και ας ειναι και εκατο ευρω παραπανω απο ενα αλλο δεν πειραζει λες...(δεν νομιζω να το κανεις αυτο φαινεσαι λογικο ατομο) αυτο που θα κανεις ειναι να ρωτησεις αν γινεται καλυτερη τιμη και αν οχι τοτε θα πας στο αλλο, κοροιδο εισαι να δωσεις παραπανω λεφτα..;; δεν νομιζω
το ξερω οτι ειναι ασχετα αυτα που λεω με το θεμα αλλα προσπαθω να σου δωσω να καταλαβεις τι εννοω

Το θέμα είναι ότι εσείς παραπωνιέστε πριν γίνει δεν έχετε ιδέα για αυτό και αρχίζετε να παραπωνιέστε α και ου και εγώ δεν ξέρω τι, τέλως πάντων επείδη τόσες ώρες είμαι σε ένα κινητό και έχουν πονέσει τα δάχτυλα μου θα το σύζητησω με εσένα οπού ξέρεις να μιλάς ευγενικά να βγάλουμε τα συμπεράσματα μας καλό σου απόγευμα. :)
  • Αυτό αρέσει στον/η GLEM

#26 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 14:11:37

ακριβως οπως τα λεει ο αρχοντας123.... τα ελεγες nickpap3 λες και την υποστηριζες την εταιρια



#27 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 14:13:29

Παίζει ρόλο το πως λες το κάθε τι...Όπως το έλεγες εσύ έμοιαζε να παίρνεις το μέρος της εταιρείας και αυτών που πληρώνουν για να έχουν (donut) ;)

 

Εγώ το έθεσα αλλιώς...Προς το παρόν υπομονή...Αν τελικά δεν υπάρχει πρόβλημα,τότε ούτε (cat) ούτε ζημιά... (grin)
Αν όμως δημιουργηθεί πρόβλημα σε ένα μεγάλο ποσοστό παιχτών...Τότε θα είναι λογικό να υπάρχουν παράπονα...Και όλα τα σχετικά :P

 

Επιπλέον διαφωνώ με αυτό που είδα αρκετές φορές...Δηλαδή το να κερδίσεις 20 κουλουράκια από το τουρνουά εμπειρίας...Επειδή αυτά τα κουλουράκια τα κερδίζουν μόνο λίγοι παίχτες...Οι άλλοι τι θα κάνουν? ;)

Δες το #13 post το ίδιο πράγμα είπα

 

ακριβως οπως τα λεει ο αρχοντας123.... τα ελεγες nickpap3 λες και την υποστηριζες την εταιρια

Δείτε πρώτα και τις δυο πλευρές και μετά αποφασίστε έχετε σκεφτεί πόσο σκληρά εργάζονται για να είμαστε ασφαλής από hacks και ιούς;



#28 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 14:21:35

Το σφυρί είναι για να αλλάζεις τις δεξιότητες του ήρωα όχι για να χάνεις τιμή, άρα απάντησες και μόνος σου στο κλαψούρισμα σου ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ. Είπαμε ευγενικά να μιλάμε αλλά εσύ το παρατράβηξες!!!

Εσύ και εγώ συμφωνούμε πως το σφυρί είναι για να αλλάξεις τις βασικές σου δεξιότητες.Μερικοί το χρησιμοποιούν για να κερδίσουν 1 με 2 τουρνουά. Συγγνώμη εάν ήμουν απότομος..



#29 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 14:22:18

Δες το #13 post το ίδιο πράγμα είπα

Το είδα μην ανησυχείς,διάβασα όλα τα post πριν γράψω κάτι... ;)

Όμως πριν γράψεις εσύ αυτό είχες γράψει και κάτι άλλο...Δες το #3 post...Θα καταλάβεις τι εννοώ...Όταν ο κόσμος βγαίνει και λέει τα παράπονα του δεν πας εναντίον τον,αν το κάνεις μετά να περιμένεις να πιστέψει πως υποστηρίζεις την εταιρεία...


(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#30 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 14:26:53

χαρη στα παραπονα εγινε ομως καλυτερη η κρυψωνα αν λεγαμε ολοι δεν πειραζει τωρα θα πληρωναμε για να κανουμε επιθεσεις με τα ρομποτ

 


και οσο για τους χακερς και ιους πληρωνονται απο τα ντονατ δεν ειναι ολα δωρεαν και παιρνουν λεφτα απο διαφημισεις


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#31 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 14:38:34

χαρη στα παραπονα εγινε ομως καλυτερη η κρυψωνα αν λεγαμε ολοι δεν πειραζει τωρα θα πληρωναμε για να κανουμε επιθεσεις με τα ρομποτ 

και οσο για τους χακερς και ιους πληρωνονται απο τα ντονατ δεν ειναι ολα δωρεαν και παιρνουν λεφτα απο διαφημισεις

Αυτο σου λεω και εγω δουλευουν για να πληρωνονται οπως ειναι και το σωστο.

#32 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 15:06:39

αλλο λεω αλλο λες...

να πληρωνονται αλλα οχι με παραλογα πραγμα γιατι εγω αυτο με τα τουρνουα το θεωρω παραλογο(και νομιζω δεν ειμαι ο μονος) ωστε να σε υποχρεωνουν να βαζεις λεφτα για να εχεις ενα ενισχυτικο...και επισης μπορουν να κανουν οτι θελουν αλλα το θεμα ειναι θα το παιζει καποιος.....

ετσι οπως το θετεις ειναι σαν λες οτι και οι κλεφτες με το κλεψιμο πληρωνονται οποτε ας κλεβουν.....

δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σου


Επεξεργάστηκε από 456, 15 Αύγουστος 2017 - 15:15:23.

  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#33 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 15:41:30

γιατι παρα πηγε η συζητηση εσυ εχεις την αποψη σου και την σεβομαι που υπερασπιζεσαι την εταιρια(και το λεω αυτο γιατι απο οτι φαινεται απο τα προηγουμενα σου ποστ δεν το εχεις καταλαβει)και εγω την δικη μου που λεω οτι αυτη η "κινηση" της εταιριας ειναι παραλογη

καλο απογευμα ;)

Υ.Γ. δεν με αφηνε να το γραψω στο πανω δεν ξερω γιατι το αναφερω αυτο ωστε να μην παρω ποντο προειδοποιησης :P 



#34 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 16:01:00

Σας παρακαλώ προσθέστε στο λεξιλόγιό σας τη λέξη υπομονή και σταματήστε να συζητάτε ανούσια πράγματα, χωρίς να ξέρετε τι τελικά θα επέλθει.Ευχαριστώ. :)
  • Αυτό αρέσει στον/η Psychedelic Malousis, arxontas123, nickpap3 και σε άλλον ένα

#35 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 16:09:23

Σας παρακαλώ προσθέστε στο λεξιλόγιό σας τη λέξη υπομονή και σταματήστε να συζητάτε ανούσια πράγματα, χωρίς να ξέρετε τι τελικά θα επέλθει.Ευχαριστώ. :)

Συμφωνώ,πρώτα κάνουμε υπομονή...Αν όντως τα κάνουν χάλια,τότε κάνουμε παράπονα και έχουμε και δίκιο!  (grin)

Αλλά ας μην κάνουμε τα παράπονά μας πρόωρα για 2 λόγους:

 

1) Όταν τα κάνουν όντως χάλια δεν θα έχουμε τι να πούμε επειδή θα τα έχουμε πει όλα από πριν.  :P

2)Αν τελικά ΔΕΝ τα κάνουν χάλια εμείς θα έχουμε κάνει παράπονα χωρίς λόγο... ;)


  • Αυτό αρέσει σε grigrist και Hurric4ne VII

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#36 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 16:18:07

Συμφωνώ,πρώτα κάνουμε υπομονή...Αν όντως τα κάνουν χάλια,τότε κάνουμε παράπονα και έχουμε και δίκιο!  (grin)

Αλλά ας μην κάνουμε τα παράπονά μας πρόωρα για 2 λόγους:

 

1) Όταν τα κάνουν όντως χάλια δεν θα έχουμε τι να πούμε επειδή θα τα έχουμε πει όλα από πριν.  :P

2)Αν τελικά ΔΕΝ τα κάνουν χάλια εμείς θα έχουμε κάνει παράπονα χωρίς λόγο... ;)

συμφωνω μαζι σου αλλα εφοσον ανοιξε το θεμα ειπα να πω την γνωμη μου...ισως και γι αυτο εστειλαν τις αναβαθμισεις σε μηνυμα για να ακουσουνε γνωμες ;)



#37 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 16:20:22

συμφωνω μαζι σου αλλα εφοσον ανοιξε το θεμα ειπα να πω την γνωμη μου...ισως και γι αυτο εστειλαν τις αναβαθμισεις σε μηνυμα για να ακουσουνε γνωμες ;)

Φυσικά και θα ακούσουνε γνώμες αφού το έκαναν...Αλλά άλλο να πούμε την γνώμη μας,και άλλο να βγάλουμε από τώρα συμπέρασμα και να πούμε πως θα είναι σίγουρα χάλια...(και εγώ περιμένω πως μάλλον θα είναι χάλια...Αλλά δεν το λέω ακόμα)  (grin)


  • Αυτό αρέσει στον/η grigrist

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#38 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 17:30:09

Δεν ήρθαμε εδώ για να χαρακτηρίσουμε άτομα δημοσίως νομίζω. Η γνώμη σου φτάνει και από εκεί και πέρα τελείωσε. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί με την πρώτη ευκαιρία πρέπει να τρωγόμαστε μεταξύ μας.

Τώρα θέλω να εκφράσω την άποψή μου για το νήμα αυτό. Το μήνυμα που μας στάλθηκε ήταν απλα μία πρόγευση και όπως ανέφεραν παραπάνω δεν μπορούμε να κρίνουμε την κατάσταση με ακρίβεια πριν δούμε τα αποτελέσματα. Δεν λέω πως δεν έχουμε το δικαίωμα, απλά δεν υπάρχει λόγος να το κάνουμε τώρα και ειδικά να δημιουργήσουμε φασαρία και έχθρες μεταξύ μας γενικώς.
Αρκετά με τις εξυπνάδες, τα ειρωνικά σχόλια και τα γρήγορα συμπεράσματα.


  • Αυτό αρέσει στον/η Psychedelic Malousis, arxontas123, nickpap3 και σε 3 άλλους

#39 RickRub

RickRub

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 232 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠλανήτης Κρίπτον
  • Ομάδα:TOP SCORERS
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:RickRub
Φήμη: 334

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 18:14:24

Το θέμα είναι..οτί όπως φαίνεται..
Οι φτωχοί γίνονται φτωχότεροι και οι πλούσιοι πλουσιότεροι..
Καλό θα ήταν όμως,πρώτα να δούμε και μετά να ασκήσουμε την κρητική μας.

Επεξεργάστηκε από RickRub, 15 Αύγουστος 2017 - 18:14:50.

  • Αυτό αρέσει σε solomon fi, grigrist και kokomoro

RickRub

 

     Style !!!!!


#40 Judge

Judge

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 61 μηνύματα
  • Ομάδα:Chaos
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:Judge
Φήμη: 132

Δημοσιεύτηκε 15 Αύγουστος 2017 - 18:34:48

Αγαπητέ nickpap3.

Αν με γνώριζες έστω και λίγο θα ήξερες ότι παίζω με ελάχιστα ντόνατ για τους παίκτες που έχω (2η θέση gr13, 3η θέση gr16).

Προφανώς και μπορείς να παίξεις χωρίς ντόνατ παρόλα αυτά ο παίκτης σου θα είναι πολύ χαμηλά. Δεν ζητάω άφθονα ντόνατ, αλλά τα ελάχιστα ντόνατ που μας παρείχαν τόσο καιρό για να μπορούμε να ανταπεξέλθουμε στο παιχνίδι και να το ευχαριστιόμαστε.

Επίσης ας πάρω το παράδειγμα που έδωσες για τους γονείς μας ή εμάς τους ίδιους και την εργασία.

Πολλές είναι οι εταιρείες που έχουν αποσκοπήσει το μεγαλύτερο δυνατό κέρδος και πολλές φορές έχουν ξεπεράσει τα όρια. Αυτές οι εταιρείες ΚΛΕΙΝΟΥΝ!

Σε όλα όπως καταλαβαίνεις υπάρχει ένα όριο :)


  • Αυτό αρέσει σε dina, goof123 και kokomoro




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες