Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γνώμες σχετικά με την Αναβάθμιση 29.08.2017


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
93 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#81 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2017 - 19:38:38

ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΥΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ???

 

ρε παιδια μιληστε και σεις!κανω καπου λαθος???

 

Όχι φίλε μου, δεν κάνεις λάθος.

Απλώς η εταιρία φαίνεται ότι θέλει να δώσει άλλη κατεύθυνση στο παιχνίδι. Από την αυριανή αναβάθμιση θα δεις ότι το παιχνίδι θα μας δίνει γιρλάντες και διακοσμήσεις για τις κρυψώνες μας. Το ζήτησε κανένας αυτό; Όχι. Θα ωφελήσει κανέναν αυτό; Επίσης όχι. Κουκουρούκου κατάσταση δηλαδή.


  • Αυτό αρέσει στον/η RickRub, SUPERMANTOLINOMAN, giann657 και σε 4 άλλους

#82 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 20 Σεπτέμβριος 2017 - 09:48:48

Βγάζετε όλη τον θυμό σας. Όλα όσα ειπώθηκαν με καλύπτουν. Νιώθω και εγώ θυμό για την εταιρία που δεν μας σέβεται όπως την σεβαστηκαμε. Και; Ενδιαφέρεται κανείς; ΚΑΝΈΝΑΣ απολύτως. Θα περιμένουμε μέχρι να τελειώσουν τα αποθέματα και οι κόσμοι να ερημοθούν. Καλή συνέχεια (?)

Επεξεργάστηκε από AlphaWarrior, 20 Σεπτέμβριος 2017 - 09:50:25.

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#83 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 12:03:28

αντε ποτε θα βγει η ενημερωση για να το διαγραψω οριστικα με το ζορι το κραταω.....

με την προηγουμενη υποβαθμιση κυριολεκτικα το εχω παρατησει(ξενερωσα) μιση ωρα (και αν) εμπαινα καθε μερα στο παιχνιδι... 

για να δουμε πλεον κατι καλο απο την εταιρεια μου φαινεται δυσκολο εως απιθανο....


Επεξεργάστηκε από 456, 21 Σεπτέμβριος 2017 - 12:05:01.

  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper, goof123 και grigrist

#84 PenPen

PenPen

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 762 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Ομάδα:#panachaikh1891
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:PenPen



Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 12:19:29

Για ποιό λόγο δεν πέρνουμε ντόνατς όταν τελειόνουμε 2η φορά τις ειδικές????


«Το πρόβλημα με τον κόσμο είναι ότι οι έξυπνοι άνθρωποι είναι γεμάτοι αμφιβολίες, ενώ οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι εμπιστοσύνη ».
 
 
 
 
 
Charles Bukowski.
 
 
 
 

#85 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 12:22:40

Και τι παίρνουμε δηλαδή? Μη μου πεις πως το έβγαλαν και αυτό.
  • Αυτό αρέσει στον/η giann657

#86 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 13:28:12

Ντόνατ στις ειδικές; Πρώτη φορά το ακούω. Μάλλον θα λες για τις πρώτες φορές που τις ολοκληρώνεις.

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#87 billakos123

billakos123

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 656 μηνύματα
  • Ομάδα:ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:UmboniaSpinosa






Φήμη: 618

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 13:28:14

Και τι παίρνουμε δηλαδή? Μη μου πεις πως το έβγαλαν και αυτό.

Ναι ναι,το έβγαλαν!!Και για μάντεψε;Τι παίρνεις;ΕΜΠΕΙΡΙΑ



#88 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 18:10:58

τελεια απο παντου τα αφαιρουν...το pay to play ειναι κοντα...
αλλα δεν ξερω ποιο θα ερθει πρωτο το pay to play ή το κλεισιμο του παχινιδιου...
  • Αυτό αρέσει σε dina, goof123 και grigrist

#89 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 19:49:00

Καλησπέρα παιδιά σας φέρνω τις αλλαγές από το μέλλον μόνο για να τις δείτε. Χαχαχα δεν είναι όλα καλά μεταφρασμένα τι να κάνουμε δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας. :D
Γενικά:
 
• Πρόσθετες τραπεζικές χρονοθυρίδες είναι τώρα διαθέσιμες.
• Διορθώθηκε ένα σφάλμα που προκλήθηκε από τις συμμορίες ηρωικών αγώνων που κερδήθηκαν μετά την επαναφόρτωση.
 
Λιγκ:
• Τα αντικείμενα από κατώτερα πρωταθλήματα μπορούν πλέον να βρεθούν και στο δεύτερο κατάστημα χειρός.
• Έχει αναθεωρηθεί ο προσδιορισμός των πιθανών συνδέσμων.
 
Στο πρωτάθλημα θα θέλαμε να σας δώσουμε την ακόλουθη εξήγηση:
 
Τα σημεία του πρωταθλήματος έχουν αναμορφωθεί έτσι ώστε η μελλοντική δραστηριότητα να ανταμείβεται ακόμα περισσότερο.
Σε αυτό το πλαίσιο, έχει αυξηθεί ο ελάχιστος αριθμός των πόντων που μπορείτε να πάρετε για τις περιόδους του πρωταθλήματος. Ταυτόχρονα, έγινε πιο δύσκολο να επιτευχθεί ο μέγιστος αριθμός κερδισμένων πόντων ανά πρωτάθλημα.


#90 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 20:19:06

δεν περιμενα κατι περισσοτερο απο αυτους...
ανυπομονω να γινει η "ενημερωση" για να τελειωσει εδω αυτη η κοροιδια που λεγεται παιχνιδι....

Επεξεργάστηκε από 456, 21 Σεπτέμβριος 2017 - 20:24:57.


#91 Rebel

Rebel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 18 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου μακρια
  • Ομάδα:δε σας λεωωωωωω
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:δεν ειμαι ηρωας,ειμαι ηρωιδα χαχαχα
Φήμη: 11

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2017 - 23:51:30

Θα κερδιζει ο εχων τα πιο πολλα διαθεσιμα χρηματα προς αμεση καταναλωση,ισως να μην ειχαν το χρονο η τη διαθεση να << ξεσκαρταρουν >> και βρηκαν μια ευκολη λυση να παρατησουν οι περισσοτεροι το παιχνιδι.

Για να βαλει ο μεσος ανθρωπος χρηματα θα πρεπει να τα εχει κιολας... :P  ;)

Δεεν καταλαβαν ομως πως με αυτον τον τροπο χανουν χρηματα αντι να κερδιζουν.............


  • Αυτό αρέσει σε Hurric4ne VII και MaleVoleNce

#92 shnolok

shnolok

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 11 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Ομάδα:oi tragikoi
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:shnolok
Φήμη: 16

Δημοσιεύτηκε 23 Σεπτέμβριος 2017 - 11:12:57

Υπάρχει και το τουρνουά εμπειρίας...

#93 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 23 Σεπτέμβριος 2017 - 11:54:47

Θα πρέπει να δούμε γενικότερα όλο αυτό τον καιρό που μας έφτασαν. Όλοι ξέρουμε πως το παιχνίδι είναι εξαιρετικά χρονοβόρο άμα υπολογίσετε μονάχα τις προπονήσεις, την ενέργεια τους κακοποιούς και όχι μόνο κάνοντάς το θέλοντας να το πούμε έτσι και μη ένα είδος καθημερινής υποχρέωσης. Ας δούμε ποιες λέξεις εκφράζουν ένα παιχνίδι:

Διασκέδαση: Όταν πρέπει να δώσω ντόνατ για να έχω καλή ομάδα, να αφιερώσω ένα μεγάλο μέρος του χρόνου μου μόνο διασκέδαση δεν είναι επειδή αυτά τα πράγματα μας δευσμεύουν (ναι αυτή είναι η κατάλληλη λέξη) στο...παιχνίδι και αυτός είναι ο τρόπος που το παιχνίδι έχει παίκτες. Επίσης, με το να έχεις μία ομάδα που σε πιέζει (και που δεν έχει άλλη επιλογή) σε κάνει να νιώθεις σα να πρέπει να μπαίνεις κάθε μέρα. Ας μην ξεχνάμε πως τα "πρέπει" υπάρχουν μονάχα στην πραγματική ζωή, και σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να συσχετίζουμε αυτά τα δύο πράγματα.

Δωρεάν: Νομίζω πως αυτή η λέξη υπάρχει μόνο για να δελεάσει καθώς το παιχνίδι μόνο δωρεάν δεν είναι αφού δίνει τα ντόνατ με το σταγονόμετρο και δεν σε αφήνει να αναβαθμίσεις την ομάδα σου. Τα λόγια περί οικονομίας και ότι το τουρνουά εμπειρίας βοηθάει, ισχύουν αλλά μην μου πείτε το ότι σου δίνουν 10 βαθμούς δεξιοτήτων όταν ξεκλειδώνεις μία ζώνη και ότι δεν μπορείς να αναβαθμίσεις την ομάδα σου χωρίς χρήματα είναι για καλό. Ανοίξτε τα ματάκια σας.

Παιχνίδι: Όπως βλέπετε, όταν κάτι που δεν σου δίνει διασκέδαση αλλά σε δευσμέυει και δεν είναι δωρεάν αποκλειστικά από επιλογή δεν είναι παιχνίδι. Δεν πρέπει να ονομάζεται έτσι. Και όπως προείπα, όταν βάζουμε την πραγματική ζωή με ένα παιχνίδι σε ένα τσουβάλι, ο δρόμος προς την επιστροφή είναι πολύ δύσκολος.

Πόσες φορές έχετε δει ομάδες να λένε ότι θέλουν παίκτες που να μπαίνουν εξωφρενικά πολλή ώρα στο παιχνίδι ή παίκτες να λένε "το παιχνίδι είναι πλέον μέρος της ζωής μου";

Το θεωρώ ντροπή πολλοί από τους καλούς παίκτες να απαρτίζονται από ενήλικες που έχουν το παιχνίδι ως έναν τρόπο να βγάλουν το άχτι τους, να δείξουν τον χειρότερό τους εαυτό και να κάνουν την προσωπική τους ζωή ένα με αυτό και από ανηλίκους που κλέβουν λεφτά από τα πορτοφόλια των γονιών τους για να τα δώσουν σε κάτι μάταιο. Δεν λέω, υπάρχει και η γονική βοήθεια στο support αλλά καλύτερα να προτρέψεις κάτι παρά να το διορθώνεις μετά.

Θα μου πείτε δεν φταίει το παιχνίδι για αυτό. Όμως μην ξεχνάτε ότι το παιχνίδι βάζει τους κανόνες και ότι το παιχνίδι έμμεσα σου λέει πλήρωσε και κόλλησε στην καρέκλα σου ή μην "διασκεδάζεις".
Θα μου πείτε "κανείς δε σε ανάγκασε να το παίξεις". Δηλαδή έτσι είναι και άμα σου αρέσει; Δεν καταλαβαίνετε πως μόνη της αυτή η φράση είναι εξαναγκαστική;
Ωραία λοιπόν, όσοι το ανέχεστε αυτό "διασκεδάστε". Μην παραπονιέστε όταν το παιχνίδι θα ερημώσει μετά.

Δεν προσπαθώ να διώξω άτομα από το παιχνίδι αλλά να πω τι πραγματικά συμβαίνει. Έτσι και αλλιώς το "παιχνίδι" κάνει καλή δουλειά και μόνο του σε αυτό.
  • Αυτό αρέσει στον/η DrSuperDuper, SUPERMANTOLINOMAN, goof123 και σε 5 άλλους

#94 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 23 Σεπτέμβριος 2017 - 12:10:56

Νομίζω το σκεπτικό της εταιρείας πέρα του ''βγάζω διαθέσιμα ντόνατ, παίρνω χρήματα'' είναι και κάτι άλλο (κατ'εμέ)..

 

Γίνε τούμπανο (ε με τόσους βαθμούς δεξιοτήτων που σου προσφέρει, όπου και αν ψάξεις θα βρεις :P ) και όταν μπεις ''στον κύκλο του έντονου ανταγωνισμού'', όπου πολλοί παίκτες ψάχνουν να κλέψουν μία θέση από άλλους (και σε ομάδες ισχύει), ε δεν μπορείς να αντισταθείς θα αγοράσεις κουλούρια..

 

Έτσι έχουν κάνει πολλά άτομα δυστυχώς και τώρα θα αγοράζουν περισσότερα με τη  (σχεδόν) μέγιστη ανικανότητα εύρεσης ντόνατ εντός παιχνιδιού..Δυστυχώς.. :(

 

 

 

Ευτυχώς, από όσο βλέπω η νέα αναβάθμιση είναι σχετικά ''ομαλή'' και μάλλον θέλει να φτιάξει λίγο τη μεγάλη κοτσάνα της με το πρωτάθλημα..

 

http://forum.herozer...e/#entry211478


Επεξεργάστηκε από grigrist, 23 Σεπτέμβριος 2017 - 12:11:47.

  • Αυτό αρέσει στον/η dina, giann657, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και σε 2 άλλους




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες