Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Απάντηση στον arxontas123:


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 απάντηση σε αυτό το θέμα

#1 dimitrisargyropaidas

dimitrisargyropaidas

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗράκλειο Κρήτης
  • Ομάδα:ΚΑΛΟΦΑΓΑΔΕΣ
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:Gr7HeroZeroGamer
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 29 Αύγουστος 2017 - 20:20:16

Εγώ κατα την δική μου γνώμη θα έλεγα:

 

 

 

 

1)Σχετικά με το τουρνουά (που έχει μείνει μόνο εμπειρίας)θα πρότεινα σχετικά με ανταμοιβές:1η θέση = 90 ντόνατ. 2η θέση= 75 ντόνατ. 3η θέση = 65 ντόνατ. Θέσεις 4-10 = 30 ντόνατ. Θέσεις 11-100=15 ντόνατ(για μια μικρή βοήθεια 5 ντόνατ και καλά για αποζημίωση και ο λόγος που λέω 10 είναι από το τιμής και της εμπειρίας και τα πέντε ντόνατ για την ταλαιπωρία :D ).Σχετικά με πρωτάθλημα εγώ σε champion αν πήγαινα τώρα έτσι όπως είμαι(93 λβλ) θα είχα πέσει απευθείας.Είμαι ακόμα στο Χρυσό 3 άρα.............Αρα σε αυτό που λέει ο arxontas123 υπάρχει δίκιο.Αυτή είναι η γνώμη μου.

 

 

Ευχαριστώ που το είδατε ;) 

 

Gr7HeroZeroGamer 


  • Αυτό αρέσει σε arxontas123 και Anthony K.

#2 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 29 Αύγουστος 2017 - 22:48:45

Εγώ κατα την δική μου γνώμη θα έλεγα:

 

 

 

 

1)Σχετικά με το τουρνουά (που έχει μείνει μόνο εμπειρίας)θα πρότεινα σχετικά με ανταμοιβές:1η θέση = 90 ντόνατ. 2η θέση= 75 ντόνατ. 3η θέση = 65 ντόνατ. Θέσεις 4-10 = 30 ντόνατ. Θέσεις 11-100=15 ντόνατ(για μια μικρή βοήθεια 5 ντόνατ και καλά για αποζημίωση και ο λόγος που λέω 10 είναι από το τιμής και της εμπειρίας και τα πέντε ντόνατ για την ταλαιπωρία :D ).Σχετικά με πρωτάθλημα εγώ σε champion αν πήγαινα τώρα έτσι όπως είμαι(93 λβλ) θα είχα πέσει απευθείας.Είμαι ακόμα στο Χρυσό 3 άρα.............Αρα σε αυτό που λέει ο arxontas123 υπάρχει δίκιο.Αυτή είναι η γνώμη μου.

 

 

Ευχαριστώ που το είδατε ;)

 

Gr7HeroZeroGamer 

Χαίρομαι που σου άρεσαν οι ιδέες  :)  Θα έλεγα και εγώ μεγαλύτερο αριθμό ντόνατ για ανταμοιβές,αλλά όσο περισσότερα πρότεινα,τόσο λιγότερες θα ήταν οι πιθανότητες να γίνει!  (grin)

Οπότε,πρότεινα τόσα,γιατί 10 είναι αρκετά για ένα ενισχυτικό (όπως κερδίζαμε 5+5 πριν όσοι βγαίναμε top100,τώρα θα κερδίζουμε 10)

Το ενισχυτικό βέβαια είναι ένα παράδειγμα...Το σκεπτικό μου ήταν τα ντόνατ να παραμείνουν τα ίδια... ;) (τώρα,αν θέλουν να βάλουν και παραπάνω,εγώ δεν έχω πρόβλημα)  :P


(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες