Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Συνέντευξη Γκαράζ νούμερο 27 με τον :ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
11 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 ToXtapodi

ToXtapodi

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 341 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Ομάδα:Formula 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:ToXtapodi



Φήμη: 810

Δημοσιεύτηκε 15 Σεπτέμβριος 2017 - 09:06:50

Το όνομά μου είναι ToXtapodi και θα είμαι ο δημοσιογράφος για απόψε .
Καλώς ήρθατε στις Συνεντεύξεις Γκαράζ.
interview.jpg
 
Απόψε θα έχουμε τη χαρά να μιλήσουμε με τον ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ.
6r_STUfw8_T_us5c_IU6_F1_NPQ.png
 
Χαίρετε,πώς είστε; Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που αποδεχθήκατε την  πρόσκληση μου για αυτήν την συνέντευξη. Είναι τιμή για εμάς να έχουμε την ευκαιρία να σας γνωρίσουμε.
  • Θέλετε να μας πείτε το όνομα σας και τον/τους διακομιστές που παίζετε;
Το όνομα που παίζω είναι ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ και παίζω στους διακομιστές 14 και 15.
  • Πείτε μας μερικά  πράγματα για εσάς. Το όνομα σας, ποσό χρονών είστε και όταν δεν εργάζεστε σαν ήρωας αν ασχολείστε με κάτι;
Το όνομα μου είναι Δαμιανός και είμαι 16, τον Δεκέμβρη κλείνω τα 17.

Όταν δεν εργάζομαι ως ήρωας ασχολούμαι με μπιλιάρδο συχνά, γυμναστήριο και βόλτες.

  • Θα θέλατε να μας πείτε τι σημαίνει για εσάς το όνομα που επιλέξατε για τον ήρωά σας;  
Άκουσα τυχαία ένα τραγούδι με σχέση το όνομα και είπα να βάλω ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ.
  • Ποτέ ξεκινήσατε να παίζετε Hero Zero;
Λίγο μετά τον gr11 που δεν θυμάμαι ούτε το αρχικό μου όνομα!
  • Από που μάθατε για το Hero Zero; Από κάποιον φίλο, από κάποια διαφήμιση;
Το παιχνίδι το έμαθα από έναν φίλο μου που τώρα δεν παίζει πια.
  • Τι σας έχει μείνει από εκείνες τις πρώτες μέρες σας στο Hero Zero;
Δεν θυμάμαι και πολλά. Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι δεν έπαιζα σοβαρά, μόνο για τον φίλο μου. Ούτε ήξερα το παιχνίδι καλά . Όποτε μερικοί καταλαβαίνετε  που έχετε περάσει αυτήν την φάση!
  • Θυμόσαστε την πρώτη σας ομάδα;
Την πρώτη ομάδα δεν την θυμάμαι όχι. Αλλά θυμάμαι λίγο αργότερα που άρχισα πιο πολύ να παίζω το game με το όνομα Psychopaths στον gr11 όπου εκεί άρχισα να μαθαίνω το παιχνίδι.
  • Ποια είναι τα πρώτα τρία πράγματα που κάνετε μόλις συνδεθείτε στο παιχνίδι;
Τα πρώτα πράγματα που κάνω είναι: να βάλω καμιά αποστολή μετά προπόνησή & μετά καλημερίζω την ομάδα μου! Μετά εννοείται μάχες :P
  • Ας υποθέσουμε ότι προτείνετε σε έναν φίλο σας να ξεκινήσει Hero Zero. Τι θα του λέγατε για αυτό το παιχνίδι;
Αν θα πρότεινα σε έναν φίλο μου να ξεκινήσει Hero Zero θα έλεγα πως είναι ένα ωραίο παιχνίδι με πολύ ανταγωνισμό, δράση και αγωνία( για τα τρόπαια) αλλά και ένα παιχνίδι χαλαρωτικό ταυτόχρονα.
  • Τι είναι για εσάς το Hero Zero;
Για μένα το Hero Zero είναι κάτι παραπάνω από ένα παιχνίδι πλέον. Έχει μπει στην καθημερινότητα μου. Έχω κάνει πολύ καλές φιλίες μέσα από αυτό και πραγματικά περνάει η ώρα μου πολύ ωραία
  • Σε ποιον από τους διακομιστές που παίζετε πιστεύετε ότι πηγαίνετε καλύτερα και γιατί;
Πιστεύω ότι παίζω καλύτερα στον διακομιστή 14. Επειδή δίνω πιο πολύ σημασία.
  • Έχετε συγκεκριμένους στόχους  που θέλετε να επιτύχετε στο παιχνίδι;
Συγκεκριμένους στόχους στο παιχνίδι που θέλω να πετύχω όχι δεν έχω. Παίζω για μένα. (grin)
  • Ποια είναι η μεγαλύτερη επιτυχία σας και ποια η μεγαλύτερα “γκάφα” που έχετε κάνει στο Hero Zero;
Η μεγαλύτερη επιτυχία που έχω κάνει είναι να βγω 3ος χωρίς κατορθώματα σε τουρνουά εμπειρίας.  Δεν θυμάμαι κάτι καλύτερο που έχω κάνει έκτος από το να είμαι στους 10 καλύτερους στον 14. Αν και αυτό έμενα δεν με νοιάζει.
Η μεγαλύτερη "γκάφα" που έχω κάνει όταν έπαιζα τουρ εμπειρίας για πρωτιά στο τέλος του τουρ με πέρασε ένας με κατόρθωμα και εγώ ξέχασα :O   να βάλω το τελευταίο ενώ πήγαινα για πρώτη θέση!  (grin)
  • Ποια είναι η σχέση σας με τα τουρνουά του παιχνιδιού;
Μου άρεσαν τα τουρνουά τιμής. Μ' άρεσε να βοηθάω τους άλλους και να βγαίνω σε κάθε τουρ που πάω δεκάδα αλλά τώρα δεν υπάρχει τουρνουά τιμής. Μόνο όταν έχω χρόνο πάω για εμπειρία .
Όσο για τη μεγαλύτερη γκάφα που έχω κάνει όταν έπαιζα τουρ εμπειρίας για πρωτιά στο τέλος του τουρ με πέρασε ένας με κατόρθωμα και εγώ ξέχασα να βάλω το τελευταίο ενώ πήγαινα για πρώτη θέση! :S
  • Ποια είναι η σχέση σας με τους κακοποιούς? Έχετε τερματίσει ποτέ πρώτος σε επιθέσεις ή έχετε κάνει ποτέ το τελευταίο νικηφόρο χτύπημα;
Η μεγαλύτερη σχέση με τον κακοποιό είναι να κάνω τελευταίο νικηφόρο χτύπημα δεν χρειάζεται να βάλεις “ροζάκια” (donut)  για να πάρεις πρωτιά! Εκτός αν δεν βαράνε πολλοί και πέφτει και χρειάζεσαι αυτό το κομμάτι. Έχω κάνει πολλά νικηφόρα χτυπήματα έχασα το μέτρημα! Πρωτιές παίρνω μόνο όταν χρειαστεί.
  • Ποια  είναι η αγαπημένη σας στολή;
Η αγαπημένη μου στολή είναι το ειρωνικό διότι μπορείς να ανανεώνεις συχνά τα κομμάτια και είναι πιο συν από τις άλλες στολές. Πιο συν από την καινούργια στολή του υπέρ ήρωα δεν ξέρω δεν έχω δοκιμάσει και δε το συγκρίνω.
  • Ποιο είναι το αγαπημένο σας event και γιατί;
Το αγαπημένο μου event είναι το χριστουγεννιάτικο επειδή έχει να ανανεώνεις τις αποστολές και τους τρομερούς χιονάνθρωπους. :P
  • Έχουμε δει κατά καιρούς πολλούς παίκτες να παίζουν με εναλλακτικούς τρόπους (χωρίς μυαλό ή χωρίς διαίσθηση κτλ). Εσείς τι προτιμάτε και γιατί;
Εγώ παίζω με το σύστημα: Χαμηλό μυαλό σε βασική και γενικώς μετά πιο ψηλά η διαίσθηση και μετά η δύναμη που δεν έχω και πολύ ψηλά για να βγάζω και ειδικές . Εγώ προτιμώ αυτό που έχω γατί έτσι θα “δέρνεται” πιο εύκολα τους άμυαλους και "τυφλούς" που πλέον δεν ξέρω αν το έχει κανείς έτσι αλλά και γενικώς αυτό είναι το καλύτερο για έμενα.
  • Ποιος είναι ο αγαπημένος σας βοηθός και ποιες είναι οι αγαπημένες σας δεξιότητες βοηθών;
Ο αγαπημένος μου βοηθός είναι ο παγωμένος επειδή έχει την δεξιότητα χιονοστιβάδα. Και οι αγαπημένες μου δεξιότητες βοηθών είναι: Γαμψό ράμφος (αν και δεν το έχω ακόμα) μετά χιονοστιβάδα και μετά ΕΝΘΑΡΡΥΜΕΝΟ! 
  • Πείτε μας έναν συνδυασμό για μονομαχίες και έναν συνδυασμό για ομαδικές μάχες που προτιμάτε.

Έναν συνδυασμό για τις μονομαχίες: Γαμψό ράμφος (για τους "δυνατούς που έχουν ψηλά μυαλό" αλλιώς Μαύρος πάγος,Εκτελεστής πέναλτι η κάτι παρόμοιο και χιονοστιβάδα! Για ομαδικές μάχες: Γαμψό ράμφος ή μαύρος πάγος ενθαρρυμένο και χιονοστιβάδα

  • Ποίο είναι το πιο παράξενο, αστείο, ή κατά τη γνώμη σας το καλύτερο όνομα που έχετε ονομάσει έναν βοηθό και γιατί;
Εγώ προσωπικά δεν δίνω ονόματα σε βοηθούς μόνο ένα έβαλα για μια φίλη μου το "Λουλούκα μου" που έχω στον 14.
  • Υπάρχει κάποιος παίκτης που τον έχετε ως παράδειγμα προς μίμηση, που τον θαυμάζετε; Και αν ναι, ποιος είναι αυτός και γιατί;
Όχι δεν υπάρχει παίκτης που να τον θαυμάζω ούτε προς μίμηση,γενικώς εγώ δεν κοιτάω τους άλλους .
  • Το Hero Zero δημιουργεί φιλίες . Έχετε δημιουργήσει φιλίες  μέσα στο παιχνίδι; Με ποιόν και πώς;
Ναι έχω δημιουργήσει "φιλίες" μέσα στο παιχνίδι με τους Marianna24 που με έβαλε στην ομάδα του και από τότε γνωριστήκαμε με τους TheOnlyWaylsUp, tsako, NoLimiNoMercy, Medusa και μετά DonCorleone.
  • Πείτε μας 3 αντιπάλους που σέβεστε και εκτιμάτε περισσότερο.
"Αντίπαλους" που σέβομαι και εκτιμώ δεν έχω! Δύσκολος είμαι εγώ (χα χα χα)! :D
  • Πριν μερικούς μήνες προστέθηκε μια νέα λειτουργία. Η κρυψώνα. Τι γνώμη έχετε? Είναι χρήσιμη? Βοηθάει τους ήρωες;
Ναι η κρυψώνα είναι χρήσιμη! Πολύ πιο χρήσιμη από την εργασία σίγουρα!!!Δίνει πιο πολύ κέρμα, απλώς οι "μικροί" παίκτες να μην ανεβάσουν τα εργαστήρια εκτός αν έχουν το χρηματιστηριακό κέντρο τότε να ανεβάζουν αυτό που δεν θελε πολύ κέρμα και έτσι κάποιος μαζεύει εύκολα τα 100 και δεν θα μείνει πίσω στην κρυψώνα. Αν και πίσω δεν μένεις ποτέ αν έχεις υπομονή. Δίνει μετά εμπειρία αν βάλεις το εργαστήριο άπειρης γνώσης!Και το τελευταίο όταν δεν έχεις να κάνεις ενέργεια και προπονήσεις έχεις με κάτι να ασχοληθείς αν βαριέσαι. Προσωπικά πιστεύω ότι βοηθάει τους ήρωες μας!
  • Στο παιχνίδι γίνονται συχνά αναβαθμίσεις .Γενικότερα σας αρέσουν οι αλλαγές που γίνονται. Και αν ναι ποια είναι μέχρι στιγμής η καλύτερη για εσάς αναβάθμιση;
Η αλλαγή που μου αρέσει πιο πολύ είναι που έβαλαν το hero con, είναι ενδιαφέρον! Η καλύτερη αναβάθμιση που έγινε αυτούς τους μήνες είναι η κρυψώνα.
  • Έχετε να προτείνετε κάποια αλλαγή για κάποια νέα ενημέρωση;
Έχω να προτείνω μια αλλαγή μιας και βγάλανε τα τουρνουά τιμής, να προσθέσουν και άλλο τουρνουά Hero con για τους παίκτες μας όχι για την ομάδα μόνο. Δηλαδή να βγει ένα τουρ Ηero con για όλους τους ήρωες και οι ανταμοιβές θα είναι όπως ήταν τα τουρνουά τιμής!
  • Ποια η σχέση σας με το forum μας; Συμμετέχετε σε συνομιλίες, απόψεις ή διαγωνισμούς;
Με το forum σε θέματα συμμετέχω σπάνια όταν βαριέμαι. Σε διαγωνισμούς συμμετέχω τις περισσότερες φορές όταν προλαβαίνω.
  • Αυτή τη στιγμή είστε ένας από τους καλύτερους. Πως αισθάνεστε που έχετε καταφέρει κάτι τόσο μεγάλο;
Δεν με νοιάζει αν είμαι ο καλύτερος παίκτης κτλ. Ούτε αισθάνομαι κάπως. Εμένα με νοιάζει να απολαμβάνω το παιχνίδι που παίζω και να περνάει η ώρα όταν βαριέμαι!
  • Ποια πιστεύετε ότι είναι τα βασικότερα χαρακτηριστικά που χρειάζεται κάποιος για να κατακτήσει την κορυφή;
Τα βασικότερα χαρακτηριστικά που χρειάζεται κάποιος είναι χρόνος και υπομονή!!! Λεφτά δεν θέλει για να είσαι στους τοπ αν έχεις μάθει να παίζεις με τον καιρό σωστά.
  • Θα θέλατε να στείλετε ένα μήνυμα στην Κοινότητα του Hero Zero;
Ναι θα ήθελα να στείλω ένα μήνυμα στην Κοινότητα του Hero Zero. Πως είναι μόνο ένα παιχνίδι και να μην τα παίρνετε όλα τόσο σοβαρά. Επίσης να σέβεστε τους συμπαίκτες σας και τους αντιπάλους σας το ίδιο! :)
 
Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο που μας αφιερώσατε,
Με εκτίμηση,
ToXtapodi

  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Naty, dina και σε 17 άλλους

 
 


#2 Kazalex

Kazalex

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 278 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:mamas






Φήμη: 249

Δημοσιεύτηκε 15 Σεπτέμβριος 2017 - 10:43:17

Πολύ ωραία συνέντευξη! :D

 

Επίσης, θα χαιρόμουν πολύ αν ήξερα πως εμπνέυστηκες το: ''Ποια είναι η μεγαλύτερη επιτυχία σας και ποια η μεγαλύτερα “γκάφα” που έχετε κάνει στο Hero Zero;'' από εμένα :D


  • Αυτό αρέσει σε GLEM, ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ και PenPen

#3 PenPen

PenPen

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 762 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Ομάδα:#panachaikh1891
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:PenPen



Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 15 Σεπτέμβριος 2017 - 10:51:01

Από τις καλύτερες συνεντεύξεις γκαράζ!!!!


  • Αυτό αρέσει σε GLEM, ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ και Ομορφουλης
«Το πρόβλημα με τον κόσμο είναι ότι οι έξυπνοι άνθρωποι είναι γεμάτοι αμφιβολίες, ενώ οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι εμπιστοσύνη ».
 
 
 
 
 
Charles Bukowski.
 
 
 
 

#4 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 15 Σεπτέμβριος 2017 - 11:30:28

Πολύ ωραία συνέντευξη!!


  • Αυτό αρέσει σε GLEM, ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ και Ομορφουλης

#5 PenPen

PenPen

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 762 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Ομάδα:#panachaikh1891
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:PenPen



Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 15 Σεπτέμβριος 2017 - 11:40:25

Πολύ ωραία συνέντευξη!!

Συμφωνώ!!


  • Αυτό αρέσει στον/η nickpap3
«Το πρόβλημα με τον κόσμο είναι ότι οι έξυπνοι άνθρωποι είναι γεμάτοι αμφιβολίες, ενώ οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι εμπιστοσύνη ».
 
 
 
 
 
Charles Bukowski.
 
 
 
 

#6 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 15 Σεπτέμβριος 2017 - 11:51:20

ένα μεγάλο μπράβο και στους δύο 

 

βρε Δαμιανέ εμένα  δεν με έχεις φίλο ??? :  :


  • Αυτό αρέσει σε GLEM, ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ και lola12345
Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#7 ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 215 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαUtopia
  • Ομάδα:fantasia
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ






Φήμη: 159

Δημοσιεύτηκε 15 Σεπτέμβριος 2017 - 11:54:34

ένα μεγάλο μπράβο και στους δύο 

 

βρε Δαμιανέ εμένα  δεν με έχεις φίλο ??? :  :

Οχι οσους εχω περασει και οσους επαιξα μαζι τους ολοι ειναι "φιλοι μου" :) 


  • Αυτό αρέσει στον/η dragesen

#8 KostaZz2310

KostaZz2310

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 446 μηνύματα
  • Ομάδα:OldSchoolGG
  • Κόσμος:GR14






Φήμη: 947

Δημοσιεύτηκε 15 Σεπτέμβριος 2017 - 12:23:37

Οχι οσους εχω περασει και οσους επαιξα μαζι τους ολοι ειναι "φιλοι μου" :)

Άρε Δαμιανέ, σάρωσες πάλι!!!  (inlove)


  • Αυτό αρέσει σε GLEM, ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ και PenPen

Διαγωνισμός HZ 1 (Τέλος) Διαγωνισμός HZ 2 (Ακυρώθηκε)


#9 lucky

lucky

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 40 μηνύματα
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:lucky
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 15 Σεπτέμβριος 2017 - 13:08:09

ρέσεις παιδιά σιγά θα τον φάτε συνέντευξη για το παιχνίδι έδωσε όχι για να πιάσει δουλειά καλο είναι να ακούμε και γνώμες από νεώτερους παίχτες καμια φορα μαθαίνεις μπράβο δαμιανέ συνέχισε έτσι


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, KostaZz2310, GLEM και σε 5 άλλους

#10 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 15 Σεπτέμβριος 2017 - 19:19:04

Πάρτε και από κανένα άλλο gr, να έχουμε μια ποικιλία.. gr6,gr7,gr8,gr10 ;)  δεν έχω δει ακόμα.. Τι θα γίνει?  :)

 

 

Καλή συνέντευξη! Μπράβο και στους δύο!  (y)  (y)


  • Αυτό αρέσει στον/η giann657, ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ, Ομορφουλης και σε 3 άλλους

#11 billakos123

billakos123

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 656 μηνύματα
  • Ομάδα:ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:UmboniaSpinosa






Φήμη: 618

Δημοσιεύτηκε 17 Σεπτέμβριος 2017 - 12:06:55

Μπράβο και στους 2,Δαμιανέ με θυμάσαι πιστεύω ;) Μπράβο σας!Πολύ ωραία τα είπες και οι ερωτήσεις πολύ καλές εξίσου!


  • Αυτό αρέσει στον/η ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

#12 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.442

Δημοσιεύτηκε 18 Σεπτέμβριος 2017 - 08:23:37

Καλή συνέντευξη! Μπράβο και στους δύο! ;) 


  • Αυτό αρέσει στον/η ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες