Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Πλυντήριο&Δεξιότητες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Kazalex

Kazalex

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 278 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:mamas






Φήμη: 249

Δημοσιεύτηκε 18 Σεπτέμβριος 2017 - 12:39:10

Καλησπέρα, σκέφτομαι να ακολουθήσω το εξής σύστημα:

http://forum.gr.hero...ικός/

 

Η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι: Αν βάλεις ένα επικό αντικείμενο στο πλυντήριο που δίνει σε 4 δεξιότητες τους πόντους, μπορεί να γίνει να δίνει μόνο σε 2? Και, πόσες φορές πιστεύεται χρειάζεται να πλύνω ένα αντικείμενο για να το πετύχω να δίνει μόνο αντοχή και διαίσθηση;

 

Ευχαριστώ.


Επεξεργάστηκε από Kazalex, 18 Σεπτέμβριος 2017 - 12:41:41.


#2 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 18 Σεπτέμβριος 2017 - 13:17:24

Καλησπέρα, σκέφτομαι να ακολουθήσω το εξής σύστημα:
http://forum.gr.hero...ικός/

Η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι: Αν βάλεις ένα επικό αντικείμενο στο πλυντήριο που δίνει σε 4 δεξιότητες τους πόντους, μπορεί να γίνει να δίνει μόνο σε 2? Και, πόσες φορές πιστεύεται χρειάζεται να πλύνω ένα αντικείμενο για να το πετύχω να δίνει μόνο αντοχή και διαίσθηση;

Ευχαριστώ.


Είναι τυχαίο το που θα δίνει δεξιότητες. Μπορεί να σου δώσει ακόμα και σε μια. Όπως είπα πάνω θα πρέπει να έχεις υπομονή και τύχη (αν έχεις και Ντονατ ακόμα καλύτερα) Επίσης για να γίνεις άμυαλος-αδύναμος θα πρέπει τα ρούχα σου να έχουν και διαίσθηση και αντοχή για καλύτερα αποτελέσματα. ;)
  • Αυτό αρέσει στον/η Kazalex

#3 billakos123

billakos123

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 656 μηνύματα
  • Ομάδα:ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:UmboniaSpinosa






Φήμη: 618

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2017 - 13:50:59

Θα χρειαστεις πολλα ντονατ...Γιατι μπορει να σου δινει πολυ μυαλο π.χ Ή κατι αλλο που δεν θελεις!Πρεπει να χεις γερο στομάχι για να το κανεις αυτο!Οπως και το άμυαλος! :)


  • Αυτό αρέσει στον/η Kazalex

#4 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2017 - 18:51:36

Κι όμως, δεν είναι τόσο δύσκολο να βρεις ρούχα όπως τα θέλεις. Αρκεί να βγάζεις εύκολα τις ειδικές αποστολές. Κάθε 5 μέρες τις κάνεις όλες και στα 90 ρούχα που θα παίρνεις κάθε φορά θα πετυχαίνεις μερικά με τις δεξιότητες μοιρασμένες όπως θέλεις. Είναι πολύ πιο οικονομικό από το να ξοδεύεις ντόνατς σε πλυντήριο.

 

Η δυσκολία βέβαια είναι να περνάς εύκολα τις ειδικές, όταν έχεις τόσο μεγάλη δύναμη. Φρόντισε λοιπόν πρώτα να μαζέψεις ρούχα αντοχής που όταν τα φοράς θα κάνουν την αντοχή σου τουλάχιστον 5 φορές μεγαλύτερη από ότι η δύναμη. (Πχ. αν η δύναμή σου είναι 1000, η αντοχή σου με τα ρούχα πρέπει να είναι 5000 τουλάχιστον).


  • Αυτό αρέσει στον/η Kazalex, goof123, GLEM και σε άλλον ένα

#5 Kazalex

Kazalex

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 278 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:mamas






Φήμη: 249

Δημοσιεύτηκε 20 Σεπτέμβριος 2017 - 12:17:25

Κι όμως, δεν είναι τόσο δύσκολο να βρεις ρούχα όπως τα θέλεις. Αρκεί να βγάζεις εύκολα τις ειδικές αποστολές. Κάθε 5 μέρες τις κάνεις όλες και στα 90 ρούχα που θα παίρνεις κάθε φορά θα πετυχαίνεις μερικά με τις δεξιότητες μοιρασμένες όπως θέλεις. Είναι πολύ πιο οικονομικό από το να ξοδεύεις ντόνατς σε πλυντήριο.

 

Η δυσκολία βέβαια είναι να περνάς εύκολα τις ειδικές, όταν έχεις τόσο μεγάλη δύναμη. Φρόντισε λοιπόν πρώτα να μαζέψεις ρούχα αντοχής που όταν τα φοράς θα κάνουν την αντοχή σου τουλάχιστον 5 φορές μεγαλύτερη από ότι η δύναμη. (Πχ. αν η δύναμή σου είναι 1000, η αντοχή σου με τα ρούχα πρέπει να είναι 5000 τουλάχιστον).

Έχω ρούχα αντοχής στην κατοχή μου, που με κάνουν να περνάω τις ειδικές τάκα-τάκα. Απλά σκέφτομαι όταν ανέβω 50-60 λέβελ να έχω εκείνο το σύστημα.. Δεν ξέρω πόσο εύκολα θα βρω αντικείμενα με τις δεξιότητες που θέλω, και να μου κάνουν και ''+''... Για αυτό ρώτησα για το πλυντήριο.


Επεξεργάστηκε από Kazalex, 20 Σεπτέμβριος 2017 - 12:17:46.





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες