Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Κουπόνια ντόνατ.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2017 - 13:36:14

Καλησπέρα ήρωες και ηρωίδες του HeroZero.

 

 

Σήμερα θα προτείνω κάτι πολύ απλό και εύκολο για να γίνει, χωρίς πολλά πολλά θα μπω στο ψητό ώστε να μάθετε και εσείς τι σκέφτηκα για ακόμα μια φορά.

 

Λοιπόν αυτό είναι να ανοίξετε τον GR17!!! Χαχαχα αστειεύομαι φυσικά και δεν θα ανοίξετε καινούριο διακομιστή γιατί απλούστατα το λέω εγώ. :P (Ξέρω είμαι κακός).  (grin)

 

Ωραία αφού κάναμε και το χιούμορ μας μπορώ να σας πω τι σκέφτηκα, λοιπόν όπως είναι τα κουπόνια που όταν αγοράζουμε πχ. 100 ντόνατ και μπορούμε να τα κάνουμε όλα 1 κουπόνι και να το δώσουμε σε έναν φίλο μας, πλέον να μπορούμε να επιλέγουμε το ποσόν εμείς η ποιο απλά να μπορούμε να τα κάνουμε σε περισσότερα κουπόνια πχ. τα 100 ντόνατ να τα κάνουμε 5 κουπόνια= 20 ντόνατ/ κουπόνι. Αυτή ήταν η ιδέα μου, ξέρω δεν ήταν κάτι σπουδαίο αλλά όλα παίζουν ρόλο.

 

Καλή σας συνέχεια και καλή πρόοδο στους συμμαθητάς μου.  :D  (lol)


  • Αυτό αρέσει στον/η Naty, KostaZz2310, GLEM και σε 8 άλλους

#2 billakos123

billakos123

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 656 μηνύματα
  • Ομάδα:ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:UmboniaSpinosa






Φήμη: 618

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2017 - 13:37:57

Καλησπέρα,ωραίο χιουμορ εχεις :D Καλη η ιδεα σου!Να υλοποιηθεί με την νέα αναβαθμιση!Ειναι ευκαιρια,γιατι μπορει να θες να δωσεις σε 5 φιλους σου απο 20 ντονατ π.χ!Μπραβο :)


  • Αυτό αρέσει σε nickpap3 και Ομορφουλης

#3 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2017 - 16:31:21

Η ιδέα συμφέρει αυτούς που έχουν πολλαπλούς λογαριασμούς και η εταιρία προσπαθεί να μειώσει τους τρόπους με τους οποίους μπορούν να κλέψουν, όχι να τους αυξήσουν.
  • Αυτό αρέσει σε RickRub και grigrist

#4 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2017 - 17:27:07

Η ιδέα συμφέρει αυτούς που έχουν πολλαπλούς λογαριασμούς και η εταιρία προσπαθεί να μειώσει τους τρόπους με τους οποίους μπορούν να κλέψουν, όχι να τους αυξήσουν.

Αποσκοπεί και στο να δώσεις ένα ταπεινό ποσό σε περισσότερα άτομα (αυτό κατάλαβα εγώ)..


  • Αυτό αρέσει στον/η nickpap3

#5 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2017 - 18:34:54

Η ιδέα συμφέρει αυτούς που έχουν πολλαπλούς λογαριασμούς και η εταιρία προσπαθεί να μειώσει τους τρόπους με τους οποίους μπορούν να κλέψουν, όχι να τους αυξήσουν.

Καλησπέρα σου, δεν πιστεύω πως το πρόβλημα ενός cheater του παιχνιδιού να είναι ότι δεν μπορεί να δώσει ντονατ με κουπόνι στον 2 η 3ο του παίκτη, επίσης είπα από αγορασμένα ντονατ όπου σημαίνει ότι θα ξέρει ότι δεν θα γλιτώσει τον αποκλεισμό με αποτέλεσμα να μην τον συμφέρει να πληρώσει σε όσους λογαριασμούς κατέχει ο ήρωας αυτός. Δεν νομίζω πως αυτό θα ήταν το πρόβλημα στην πρόταση μου. Να έχεις ένα όμορφο βράδυ.  :P  :)






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες