Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Κρυψώνα Ήρωα - Σούπερ Κόλλα/Μηδενίτης

Κρυψωνα Σουπερ Κολλα Μηδενιτης

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
Δεν υπάρχουν απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 shnolok

shnolok

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 11 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Ομάδα:oi tragikoi
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:shnolok
Φήμη: 16

Δημοσιεύτηκε 22 Σεπτέμβριος 2017 - 19:17:21

Γεια σας,

ηθελα να προτεινω μια αλλαγη στην κρυψωνα ηρωων η οποια πιστευω θα κανει το παιχνιδι πολυ πιο διασκεδαστικο και θα μπορουμε να ασχοληθουμε περισσοτερο απο το να βαζουμε προπονηση/αποστολη να κανουμε τις μαχες και μετα να περιμενουμε.

Αυτην την ιδεα την προτεινω ομως για αλλον λογο(που θα πω παρακατω), ομως οι παραπανω ειναι καλοι λογοι επισης.

Λοιπον, η ιδεα ειναι η εξης: καθε φορα που κανω μια αναβαθμιση οτιδηποτε μετα δε μπορω να χρησιμοποιησω την σουπερ κολλα και τον μηδενιτη μου μεχρι να τελειωσει η αναβαθμιση για να βαλω μια αλλη. Και αυτο εχει ως αποτελεσμα να γεμιζει η αποθηκη μου και, οπως τωρα, να ειναι γεματη η αποθηκη μου και να θελει ακομα κατι μερες για να γινει η αναβαθμιση. Οποτε, δεν θα ηταν ποιο ωραιο να μπορουσαμε να χρησιμοποιησουμε την σουπερ κολλα και τον μηδενιτη και για αλλα πραγματα εκτος απο αναβαθμισεις? Δεν εχω σκεφτει κατι συγκεκριμενο, για αυτο καπου εδω χρειαζετε η βοηθεια και, πανω απο ολα, η υποστηριξη των παικτων.

Αν σας αρεσει η ακομα και αν δεν σας αρεσει αυτη η ιδεα πειτε τι πιστευετε και γιατι εδω.

 

*Μια ιδεα ειναι να υπαρχει ενα μαγαζι που να μπορουμε να μετατρεπουμε την σουπερ κολλα και τον μηδενιτη σε διαφορα πραγματα(κερματα, αντικειμενα, ακομα και μαρκες για το καζινο κλπ.)


Επεξεργάστηκε από shnolok, 22 Σεπτέμβριος 2017 - 19:19:03.

  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, Naty, Kazalex και σε 8 άλλους





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Κρυψωνα, Σουπερ Κολλα, Μηδενιτης

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες