Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Σύγκριση: Παλιά με τώρα.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
15 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.088 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.745

Δημοσιεύτηκε 10 Οκτώβριος 2017 - 19:33:25

Καλησπέρα στην λιγοστή κοινότητα του φορούμ ,

 

Θέλω να θίξω ένα θέμα που ελπίζω να έχει ανταπόκριση..

 

Με βάση αυτό το θέμα : [topic='Εδώ']http://forum.gr.hero...[/topic] θα ήθελα να κάνουμε μια γενική συζήτηση καθώς από ότι διάβασα στο τόπικ που σας παραπέμπω να πάτε , έχουμε ίδιες απόψεις σε πολλά θέματα όπως το ότι δεν υπάρχουν κίνητρα για να συνεχίσεις το παιχνίδι , τα λιγοστά ντόνατ που μας δίνει το παιχνίδι και άλλα πολλά. Μια σύκριση του πριν με το τώρα.. Το τι άλλαξε.. Την αντιμετώπιση των παικτών ως προς τις αλλαγές.. Την στάση της εταιρίας.. Θα ήθελα τεκμηριωμένες απαντήσεις παρακαλώ.  :)


Επεξεργάστηκε από goof123, 10 Οκτώβριος 2017 - 19:35:25.

  • Αυτό αρέσει στον/η RickRub, giann657, παρακαλω1 και σε 2 άλλους

#2 παρακαλω1

παρακαλω1

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 189 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕκεί που είμαι
  • Ομάδα:Sky Is The Limit
  • Κόσμος:GR21
  • Ήρωας:leoistutmirleid



Φήμη: 76

Δημοσιεύτηκε 10 Οκτώβριος 2017 - 19:50:43

Παλια οταν ξεκινουσαμε ενα ακκ και δεν χαραμουσαμε τα ντονατ που μας εδινε το παιχνιδι εγω πρωσοπικα σε μια βδομαδα ειχα 50-55 ντονατ (χωρις τουρνουα)τωρα το πολλη 25 με τα αρχικα ! Επισης ενα κινητρο για τους παικτες παλια ηταν και η αγωνια τους για την ομαδα!!διοτι επαιρναν ντονατ απο το τουρ και μπορουσαν να εχουν την ευκαιρια να γινουν αρχηγοι σε καλη ομαδα !!!αυτα απο εμενα.
  • Αυτό αρέσει σε giann657, goof123 και Dreamer

Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός!!


#3 itzIronGeorge

itzIronGeorge

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 76 μηνύματα
  • Ομάδα:Plata o Plomo
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:ΨΥΓΕΙΑΣ
Φήμη: 41

Δημοσιεύτηκε 10 Οκτώβριος 2017 - 19:53:01

Εγώ πιστεύω ότι μόνο και μόνο το drama που υπάρχει σε αρκετά servers έχει χαλάσει το παιχνίδι.Όσο για το παιχνίδι δεν μπορώ να πω τπτ καθώς τώρα ξαναξεκίνησα και ακόμα μαθαίνω.


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#4 KostaZz2310

KostaZz2310

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 446 μηνύματα
  • Ομάδα:OldSchoolGG
  • Κόσμος:GR14






Φήμη: 947

Δημοσιεύτηκε 10 Οκτώβριος 2017 - 22:00:52

Οσο περνανε οι μερες και οι ενημερωσεις γινεται και καλυτερο το παιχνιδι!!! Μπραβο στους προγραμματιστες!!! (stars)

 

περιμενουμε και αλλα καλουδια!!!


  • Αυτό αρέσει στον/η RickRub, goof123, AlphaWarrior και σε άλλον ένα

Διαγωνισμός HZ 1 (Τέλος) Διαγωνισμός HZ 2 (Ακυρώθηκε)


#5 asteraki

asteraki

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 187 μηνύματα
  • Ομάδα:ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:asteraki
Φήμη: 69

Δημοσιεύτηκε 11 Οκτώβριος 2017 - 09:12:40

να επιστρεψει ξανα το τουρνουα τιμησ ειχε λιγο ανταγωνισμο εκει τορα δεν εχει και  ειχε δραση  καπιοι δεν μπορουν να βαλουν ντονατ δεν μιλαοω για μενα γενικα μιλαω καλημερα σασ απλοσ μια γνωμη ειπα :S  :S  :S  :S


  • Αυτό αρέσει στον/η DrSuperDuper, goof123, nickpap3 και σε 3 άλλους

#6 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 11 Οκτώβριος 2017 - 09:42:47

Δεν ξέρω τι είδους σύγκριση μπορεί να γίνει στο τότε με το σήμερα. Ειδικά στο συγκεκριμένο θέμα που λέει το προηγούμενο πόστ.

Τότε είχαμε πολύ πιο ενεργούς σέρβερ και πάρα πολύ πιο ενεργό φόρουμ. Τώρα μόνο ο 16 κρατιέται και το φόρουμ είναι σχεδόν νεκρό. 

Δεν ξέρω αν οι moderators τότε ήταν πιο αυστηροί από τώρα, το μόνο παράπονο που έχω πλέον είναι ότι κλειδώνουν πολύ εύκολα θέματα που δεν θα έπρεπε (κατά την γνώμη μου), και κανένα ποστ που παρακριτικάρει που το σβήνουν.

Τα μόνα κοινά του τότε και του σήμερα είναι η διαπίστωση ότι η εταιρεία ήθελε να αγοράζουμε πολλά ντόνατς και η ανησυχία ότι οι σέρβερ θα ερημώσουν από αυτήν την τακτική. Πλέον το πόσα ντόνατς χρειάζονται σε σχέση με το 2012 κάνει εκείνη την εποχή να φαίνεται παράδεισος  :S

 

Η ανησυχία ότι οι σέρβερ θα ερημώσουν έχει γίνει προσωπικότητα και θα επανέλθω σ' αυτό αύριο με μια μίνι αυτή την φορά επικαιροποίηση στο: http://forum.gr.hero...

 

Και πλέον νομίζω τα ερωτήματα είναι αν μπορεί να αντιστραφεί η κατάσταση στο παιχνίδι και μέσω αυτού στο φόρουμ.


  • Αυτό αρέσει στον/η RickRub, DrSuperDuper, giann657 και σε 7 άλλους

#7 billakos123

billakos123

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 656 μηνύματα
  • Ομάδα:ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:UmboniaSpinosa






Φήμη: 618

Δημοσιεύτηκε 11 Οκτώβριος 2017 - 12:36:09

Εγώ πιστεύω πώς πρέπει σίγουρα να ξαναμπεί το τουρνουά τιμής και ομάδας για να έχει πιο πολύ αγωνία το παιχνίδι..Και για να ξαναγεμίσουν οι σέρβερς..Τώρα έχει πολύ νέκρα το παιχνίδι..Ελπίζω να καταλαβαίνετε τις απόψεις μας..Γιατι δεν έχουμε όλοι την ίδια ευκαίρια για ντόνατ..Ελπίζω να καταλαβαίνετε!


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και asteraki

#8 DIMurdaddy

DIMurdaddy

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 82 μηνύματα
  • Ομάδα:Scorpion
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:LASD
Φήμη: 45

Δημοσιεύτηκε 19 Οκτώβριος 2017 - 12:58:16

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΑΣΕΙ...ΠΑΙΖΩ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...



#9 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 19 Οκτώβριος 2017 - 16:39:14

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΑΣΕΙ...ΠΑΙΖΩ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...


7? Αφού ο gr1 άνοιξε το '12..

#10 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.088 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.745

Δημοσιεύτηκε 05 Νοέμβριος 2017 - 17:00:37

Ένα ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που απάντησαν στο θέμα αυτό. Θα σταθώ στο μύνημα που ανέβασε ο spidy και θα πω ότι το παιχνίδι παραπέμπει στο να πάει κάποιος στο φορούμ. ( Αναβαθμίσεις , Νέα σχετικά με το παιχνίδι , συμβουλές για τους αρχάριους , διαγωνισμούς και άλλα πολλά.) Οπότε υπάρχει ένα μικρό κίνητρο για το φορούμ.. Άλλα για να γίνουν όλα αυτά που είπα θα πρέπει πρώτα κάποιος να φτιάξει λογαριασμό στο παιχνίδι. Τώρα για το παιχνίδι , μετά από την αναβάθμιση με τα ομαδικά ενισχυτικά έως σήμερα έχούν φύγει πολλοί παίκτες και έχει φανεί αισθητά και από την κατάσταση του φορούμ και από τους σερβερς. Τώρα για αν μπορεί να αντιστραφεί η κατάσταση στο παιχνίδι βλέπουμε πως η εταιρία κοιτάει το συμφέρον της, μας πετάει τις αναβαθμίσεις σαν να είναι οι "κορυφαίες" και δεν κάνει τίποτα για τους ερημωμένους σερβερ. Αυτά.  :)

 

Δεν ξέρω τι είδους σύγκριση μπορεί να γίνει στο τότε με το σήμερα. Ειδικά στο συγκεκριμένο θέμα που λέει το προηγούμενο πόστ.

Τότε είχαμε πολύ πιο ενεργούς σέρβερ και πάρα πολύ πιο ενεργό φόρουμ. Τώρα μόνο ο 16 κρατιέται και το φόρουμ είναι σχεδόν νεκρό. 

Δεν ξέρω αν οι moderators τότε ήταν πιο αυστηροί από τώρα, το μόνο παράπονο που έχω πλέον είναι ότι κλειδώνουν πολύ εύκολα θέματα που δεν θα έπρεπε (κατά την γνώμη μου), και κανένα ποστ που παρακριτικάρει που το σβήνουν.

Τα μόνα κοινά του τότε και του σήμερα είναι η διαπίστωση ότι η εταιρεία ήθελε να αγοράζουμε πολλά ντόνατς και η ανησυχία ότι οι σέρβερ θα ερημώσουν από αυτήν την τακτική. Πλέον το πόσα ντόνατς χρειάζονται σε σχέση με το 2012 κάνει εκείνη την εποχή να φαίνεται παράδεισος  :S

 

Η ανησυχία ότι οι σέρβερ θα ερημώσουν έχει γίνει προσωπικότητα και θα επανέλθω σ' αυτό αύριο με μια μίνι αυτή την φορά επικαιροποίηση στο: http://forum.gr.hero...

 

Και πλέον νομίζω τα ερωτήματα είναι αν μπορεί να αντιστραφεί η κατάσταση στο παιχνίδι και μέσω αυτού στο φόρουμ.


  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper, giann657 και billakos123

#11 KolokotrwnhsS

KolokotrwnhsS

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 153 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11
Φήμη: 268

Δημοσιεύτηκε 05 Νοέμβριος 2017 - 19:40:33

Καλησπέρα σας! Πιστεύω πως αν έπρεπε να κάνουν κάτι για τους ερημωμένους servers, καλή θα ήταν μία συγχώνευση των servers ώστε να υπάρχει ενας και μοναδικός gr1 ο οποίος θα είναι ενεργός. Υπάρχουν όμως αρκετά μειονεκτήματα για αυτό, διότι αυτοί που είναι τοπ 10 στους διακομιστές που παίζουν θα πέσουν λιγάκι έως αρκετά (ανάλογα τον σερβερ στον οποίο παίζουν) και θα υπάρχουν πολλές φασαρίες. Κατα την γνώμη μου καλύτερα να γίνει αυτό για να μην υπάρχουν νεκροί servers. Φυσικά πρίν γίνει αυτό, όποιος έχει παραπάνω απο 1 παίκτη σε διαφορετικούς gr θα διάλεγε με ποιόν θα συνέχιζε.

Επίσης ωραίο θα ήταν να γινόντουσαν 2 servers. Ένας με παίκτες 300+ και ο άλλος από 0-299. Φυσικά και μόλις πήγαινες τον παίκτη σου 300 δεν άλλαζες και server.

 

 

Καλή συνέχεια.


Επεξεργάστηκε από KolokotrwnhsS, 05 Νοέμβριος 2017 - 19:41:11.

  • Αυτό αρέσει σε goof123 και ΤΕΜΠΕΛΗΣ

#12 Mewtwo

Mewtwo

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 16 μηνύματα
  • Ομάδα:M_E_W_T_W_O
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Mewtwo
Φήμη: 39

Δημοσιεύτηκε 05 Νοέμβριος 2017 - 20:08:59

Για παράδειγμα, ένας παίκτης με λογαριασμούς σε διακομιστές GR1 - GR2 - GR3 και εάν αυτοί οι 3 διακομιστές ενταχθούν, οι λογαριασμοί θα είναι σε ένα μόνο διακομιστή, οπότε είτε απαγορεύστε όλους τους λογαριασμούς είτε διαγράφετε 2 από 3 λογαριασμούς και παίζετε με κάποιον. Κοιτάζω τη συμμετοχή στον διακομιστή αρνητικά.


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, omg3lol6, KolokotrwnhsS και σε 2 άλλους

#13 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 05 Νοέμβριος 2017 - 23:18:44

Για παράδειγμα, ένας παίκτης με λογαριασμούς σε διακομιστές GR1 - GR2 - GR3 και εάν αυτοί οι 3 διακομιστές ενταχθούν, οι λογαριασμοί θα είναι σε ένα μόνο διακομιστή, οπότε είτε απαγορεύστε όλους τους λογαριασμούς είτε διαγράφετε 2 από 3 λογαριασμούς και παίζετε με κάποιον. Κοιτάζω τη συμμετοχή στον διακομιστή αρνητικά.

Ναι όμως αν στους υπόλοιπους δύο ήρωες του έχει 'ρίξει' χρήμα; Θα το καταστρέψει έτσι; Το έχουμε πει 100άδες φορές οι συγχώνευση διακομιστών δεν γίνεται για προφανείς λόγους.  :)


  • Αυτό αρέσει στον/η Mewtwo

#14 Mewtwo

Mewtwo

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 16 μηνύματα
  • Ομάδα:M_E_W_T_W_O
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Mewtwo
Φήμη: 39

Δημοσιεύτηκε 06 Νοέμβριος 2017 - 05:24:57

Ναι όμως αν στους υπόλοιπους δύο ήρωες του έχει 'ρίξει' χρήμα; Θα το καταστρέψει έτσι; Το έχουμε πει 100άδες φορές οι συγχώνευση διακομιστών δεν γίνεται για προφανείς λόγους.  :)

 

Συμφωνώ μαζί σας. Με λίγα λόγια, η δουλειά μας χάνεται.:)


Επεξεργάστηκε από Mewtwo, 06 Νοέμβριος 2017 - 05:25:22.

  • Αυτό αρέσει στον/η nickpap3

#15 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 06 Νοέμβριος 2017 - 07:08:04

  Αλλά και τώρα χαμένα δεν είναι ο κόπος και τα ντόνατς από την στιγμή που οι περισσότεροι σέρβερς είναι ερημωμένοι; Και συγχωνεύσεις κλπ είναι δύσκολο για πολλούς λόγους τεχνικούς και μη να γίνουν, ωστόσο όλα είναι θέμα αποφάσεων.

 Θα μπορούσε π.χ να υπάρχει μια απόφαση π.χ οι σέρβερ από τον 1-15 να κλείσουν μετά από 3-4 μήνες όπου θα άνοιγε ένας καινούριος σέρβερ. Οι παίκτες που ήδη έχουν παίκτη σε κάποιον από αυτούς ανάλογα τον καιρό που παίζουν, τα λέβελ που είναι και τα ντόνατς που έχουν ρίξει θα έπαιρναν σε ανταμοιβή για τον παίκτη τους ένα κουπόνι που θα έδινε ντόνατς, δεξιότητες, αντικείμενα, κέρματα και δεν ξέρω τι άλλο. Ας το ονομάσουμε υπερκουπόνι. Αυτό το κουπόνι θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί είτε από υπάρχοντες-καινούριους παίκτες στον GR16, GR17, είτε σε καινούριους σε έναν νέο σέρβερ που θα άνοιγες όταν οι άλλοι θα έκλειναν.

Θα υπήρχαν μόνο 2 προϋποθέσεις, κάθε μέιλ θα μπορούσε να πάρει μόνο ένα υπερκουπόνι.


  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper, goof123 και KolokotrwnhsS

#16 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.088 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.745

Δημοσιεύτηκε 14 Νοέμβριος 2017 - 20:05:21

Καλησπέρα σας! Πιστεύω πως αν έπρεπε να κάνουν κάτι για τους ερημωμένους servers, καλή θα ήταν μία συγχώνευση των servers ώστε να υπάρχει ενας και μοναδικός gr1 ο οποίος θα είναι ενεργός. Υπάρχουν όμως αρκετά μειονεκτήματα για αυτό, διότι αυτοί που είναι τοπ 10 στους διακομιστές που παίζουν θα πέσουν λιγάκι έως αρκετά (ανάλογα τον σερβερ στον οποίο παίζουν) και θα υπάρχουν πολλές φασαρίες. Κατα την γνώμη μου καλύτερα να γίνει αυτό για να μην υπάρχουν νεκροί servers. Φυσικά πρίν γίνει αυτό, όποιος έχει παραπάνω απο 1 παίκτη σε διαφορετικούς gr θα διάλεγε με ποιόν θα συνέχιζε.

Επίσης ωραίο θα ήταν να γινόντουσαν 2 servers. Ένας με παίκτες 300+ και ο άλλος από 0-299. Φυσικά και μόλις πήγαινες τον παίκτη σου 300 δεν άλλαζες και server.

 

 

Καλή συνέχεια.

Καλησπέρα Λάζαρε. Μεν θα λύσει το πρόβλημα του .. ανταγωνισμού (Εδώ γελάμε) , αλλά θα αρχίσουν τα παράπονα από παίκτες που είναι στους νεότερους διακομιστές ότι αδικούνται.. Την δεύτερη ιδέα δεν την κατάλαβα.. Μπορείς να μου εξηγήσεις;

 

Για παράδειγμα, ένας παίκτης με λογαριασμούς σε διακομιστές GR1 - GR2 - GR3 και εάν αυτοί οι 3 διακομιστές ενταχθούν, οι λογαριασμοί θα είναι σε ένα μόνο διακομιστή, οπότε είτε απαγορεύστε όλους τους λογαριασμούς είτε διαγράφετε 2 από 3 λογαριασμούς και παίζετε με κάποιον. Κοιτάζω τη συμμετοχή στον διακομιστή αρνητικά.

Θα έχουμε πολλά προβλήματα.. Ο διακομιστής θα πέφτει όλη την ώρα και άλλα που δεν μου έρχονται τώρα..

 

  Αλλά και τώρα χαμένα δεν είναι ο κόπος και τα ντόνατς από την στιγμή που οι περισσότεροι σέρβερς είναι ερημωμένοι; Και συγχωνεύσεις κλπ είναι δύσκολο για πολλούς λόγους τεχνικούς και μη να γίνουν, ωστόσο όλα είναι θέμα αποφάσεων.

 Θα μπορούσε π.χ να υπάρχει μια απόφαση π.χ οι σέρβερ από τον 1-15 να κλείσουν μετά από 3-4 μήνες όπου θα άνοιγε ένας καινούριος σέρβερ. Οι παίκτες που ήδη έχουν παίκτη σε κάποιον από αυτούς ανάλογα τον καιρό που παίζουν, τα λέβελ που είναι και τα ντόνατς που έχουν ρίξει θα έπαιρναν σε ανταμοιβή για τον παίκτη τους ένα κουπόνι που θα έδινε ντόνατς, δεξιότητες, αντικείμενα, κέρματα και δεν ξέρω τι άλλο. Ας το ονομάσουμε υπερκουπόνι. Αυτό το κουπόνι θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί είτε από υπάρχοντες-καινούριους παίκτες στον GR16, GR17, είτε σε καινούριους σε έναν νέο σέρβερ που θα άνοιγες όταν οι άλλοι θα έκλειναν.

Θα υπήρχαν μόνο 2 προϋποθέσεις, κάθε μέιλ θα μπορούσε να πάρει μόνο ένα υπερκουπόνι.

;)


  • Αυτό αρέσει στον/η grigrist




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες