Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Περί διαγωνισμού HeroCon

Κακοποιός Ώρες εμφάνισης

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 ΜπριζόλΠαϊδάκ

ΜπριζόλΠαϊδάκ

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣαρωνίδα
  • Ομάδα:Μακαρόνια
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:ΜΠΡΙΖΟΛ



Φήμη: 37

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 07:50:38

Καλημέρα...ή καλησπέρα.

  Αφορμή της εγγραφής μου στο παρόν φόρουμ είναι η απογοήτευση για τον τρόπο που κινήθηκε ο τρέχον διαγωνισμός Herocon. Πολλά γράφτηκαν, πολλά ειπώθηκαν και το μόνο σίγουρο είναι οτι οι χρήστες δεν κάνουν λάθος οταν αναφέρουν τα παράπονά τους.Η ευκολία που η διαχείριση κλειδώνει ένα θέμα και αποφεύγει να απαντήσει ή να δεχτεί το δίκιο των χρηστών με εκνευρίζει.

  Δεν είναι δυνατόν όλοι οι χρήστες που παραπονιούνται για την μή τήρηση των ωρών εμφάνισης του κακοποιού να έχουν άδικο. Δεν είναι επίσης δυνατόν (και συνάμα λογικό) να έχουμε όλοι δικαίωμα στον διαγωνισμό, να εμφανίζεται ειδοποίηση για την ώρα εμφάνισης του "κακοποιού", να αφήνουμε δουλειές-διαβάσματα-προγραμματισμένες εργασίες για να συμμετάσχουμε στον διαγωνισμό και ο κακοποιός να διοχετεύεται σε πίστες που έχουν πρόσβαση ΜΟΝΟ το 10% των χρηστών !!!! Δεν είναι δυνατόν να εμφανίζεται η διαχείριση και να λέει οτι "δεν ήταν προγραμματισμένη εμφάνιση κακοποιού" όταν όλοι έχουμε μάτια και βλέπουμε τις ώρες. Δηλαδή τί θα πρέπει να κάνουμε; Να κρατάμε PrintScreen κάθε στιγμή ωστε να αποδείξουμε το δίκιο μας; Ο καθένας ξέρει την διαφορά της 09:00 και της 21:00. Ο καθένας μας ξέρει την διαφορά του Σήμερα και του Αύριο. 

  Συνοψίζοντας: Ενας εβδομαδιαίος διαγωνισμός που απέτυχε σε όλα του. 

Και να μην νομίσετε ούτε στιγμή πως όλα αυτά τα γράφω απο εμπάθεια ή προκατάληψη. Είναι πολύ γνωστή η παρουσία μου στο παιχνίδι και η αξία μου. 


  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, DrSuperDuper, billisGr και σε 8 άλλους

#2 ToXtapodi

ToXtapodi

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 341 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Ομάδα:Formula 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:ToXtapodi



Φήμη: 810

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 08:55:54

Χαίρετε,

 

Εφόσον είναι γνωστή η παρουσία σας στο παιχνίδι και η άξια σας όπως αναφέρατε τότε θα γνωρίζετε ότι κάθε Τρίτη δεν υπάρχουν κακοποιοί.

 

Καλή σας συνέχεια στο παιχνίδι μας.


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Naty, thms12 και σε 2 άλλους

 
 


#3 ΜπριζόλΠαϊδάκ

ΜπριζόλΠαϊδάκ

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣαρωνίδα
  • Ομάδα:Μακαρόνια
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:ΜΠΡΙΖΟΛ



Φήμη: 37

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 09:51:25

Χάρηκα πάρα πολύ που το μόνο που καταλάβατε είναι η απουσία κακοποιού την Τρίτη. Δεν αναφέρθηκα σε συγκεκριμένη ημέρα. , Πουθενά μα πουθενά δεν αναφέρω ημέρα. Καλή σας συνέχεια επίσης. Και παρακαλώ....αν δεν σας κάνει κόπος, δώστε μου μία απάντηση για όλα όσα αναφέρω στην ανωτέρω δημοσίευσή μου. Μία απάντηση για τις απορίες μου ή για τυχόν παρανοήσεις απο μέρους μου.



#4 ToXtapodi

ToXtapodi

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 341 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Ομάδα:Formula 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:ToXtapodi



Φήμη: 810

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 10:21:38

Χαίρετε,

 

Το θέμα για το οποίο παραπονιέστε έγινε για κακοποιό που δεν βγήκε ήμερα Τρίτη.Πως είναι δυνατόν να βγει κακοποιός την Τρίτη εφόσον δεν βγαίνει ποτέ τις Τρίτες.Με λίγα λόγια βγήκατε να παραπονεθείτε για ένα θέμα που ούτε καν γνωρίζετε τι έχει γίνει. Για τα υπόλοιπα που λέτε δεν έχω να σας πω κάτι. Δεν καταλαβαίνω για ποιο πράγμα μιλάτε ακριβώς.

 

Καλή συνέχεια να έχετε.


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, thms12, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και σε άλλον ένα

 
 


#5 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 10:29:13

ΤΡΙΤΕΣ κακοποιούς δεν βγάζει ΠΟΤΕΕΕ!


                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#6 DIMurdaddy

DIMurdaddy

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 82 μηνύματα
  • Ομάδα:Scorpion
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:LASD
Φήμη: 45

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 11:25:57

τοσα χρονια χζ δεν βγαινει κακος τριτη!



#7 Ροκομπλόκος

Ροκομπλόκος

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 112 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου βαθιά κι ανήλιαγα...
Φήμη: 632

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 11:26:39

Καλησπέρα

 

Παιδιά είναι κακό να υπεκφεύγουμε ...

Και μια και το προσπαθείτε σθεναρά, εγώ θα σταθώ σε ένα σημείο του αρχικού μηνύματος του "Μπριζολ Παϊδάκ" (που το έθιξα ξανά αλλά το θέμα κλειδώθηκε χωρίς να δοθεί απάντηση), που δεν έχει να κάνει ούτε με Τρίτες, ούτε με Τετάρτες, ούτε με Κυριακές, γιορτές και σχόλες...

Είναι δυνατόν να βγαίνει κακοποιός, κατά τη διάρκεια ενός HeroCon με ζητούμενο "επιθέσεις σε κακοποιό", σε ζώνες που έχουν ελάχιστοι πρόσβαση, με αποτέλεσμα να μένουν απ'έξω ολόκληρες ομάδες που κατά τα άλλα είναι ενεργές, και να ευνοούνται μόνο οι πρώτες ομάδες στην κατάταξη; Πράγμα που δεν έγινε μια φορά...

Αυτό για εμένα είναι και άδικο από τη μία, αλλά δείχνει και μια αδιαφορία προς τις μικρές ομάδες και χαρακτήρες από την άλλη.

Αν εσάς σας ακούγεται λογικό, τότε συνεχίστε να ψάχνετε αν βγαίνει κακοποιός την Τρίτη ή αν παίρνει ρεπό... Διαφορετικά περιμένω μια απάντηση σε αυτό που ρώτησα και όχι κάποιο ευφυολόγημα πάνω στο "ημερολόγιο του κακοποιού"!

 

Ευχαριστώ


Επεξεργάστηκε από Ροκομπλόκος, 09 Νοέμβριος 2017 - 11:37:27.

  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, DrSuperDuper, billisGr και σε 4 άλλους

giphy.gif


#8 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 11:56:19

γιαυτό παίζεις αποστολές με εμπειρία, ανεβαίνεις λεβελ και έχεις όλες τις ζώνες ανοιχτές.

δεν νομίζω να είναι κάτι δύσκολο. 


Επεξεργάστηκε από ΤΕΜΠΕΛΗΣ, 09 Νοέμβριος 2017 - 11:56:45.

  • Αυτό αρέσει σε ToXtapodi και thms12

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#9 Ροκομπλόκος

Ροκομπλόκος

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 112 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου βαθιά κι ανήλιαγα...
Φήμη: 632

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 12:04:24

γιαυτό παίζεις αποστολές με εμπειρία, ανεβαίνεις λεβελ και έχεις όλες τις ζώνες ανοιχτές.

δεν νομίζω να είναι κάτι δύσκολο. 

 

Είσαι παντελώς εκτός θέματος!

Ελπίζω να λάβω και κάποια απάντηση από κάποιον υπεύθυνο, εντός θέματος.

 

Όπως και να έχει πάντως, ευχαριστώ για το χρόνο σου.


  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, AlphaWarrior, grigrist και σε άλλον ένα

giphy.gif


#10 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 13:13:18

γιαυτό παίζεις αποστολές με εμπειρία, ανεβαίνεις λεβελ και έχεις όλες τις ζώνες ανοιχτές.
δεν νομίζω να είναι κάτι δύσκολο.

Ναι μαι σε μία εβδομάδα θα έχει ανέβει πολλά επίπεδα,ώστε να πολεμήσει κακοποιό, το βρήκες..



Το ότι έχω ξεκλειδωμένες όλες τις ζώνες δε θα με αποτρέψει από το να εκφέρω την άποψή μου, η οποία είναι παντελώς αρνητική.. Για ποιο λόγο δίδεται τόσο μεγάλο ενδιαφέρον για τις μεγάλες ομάδες????Γιατί η εταιρεία δεν ενδιαφέρεται για τις μικρές??Οπότε καλύτερα ας ψάξει κον που τις καλύπτουν και τις δύο αλλιώς το feedback δε νομίζω να είναι θετικό..

Επεξεργάστηκε από grigrist, 09 Νοέμβριος 2017 - 13:29:12.

  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, DrSuperDuper, billisGr και σε 3 άλλους

#11 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 16:10:15

Στο θέμα με τις ζώνες και το αν είχαν όλη πρόσβαση προφανώς και το παιδί έχει δίκιο. 

Αλλά νομίζω για τις ώρες του κακοποιού λέει ξεκάθαρα κάτι άλλο, ότι άλλες ώρες ήταν να εμφανιστεί ο κακοποιός και ξαφνικά αυτό άλλαζε. Σε αυτό το τουρνουά οι ώρες ήταν όντως ακατάλληλες αλλά νομίζω ότι πήρε το μάτι μου ότι όντως αυτό έγινε.


  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper, Ροκομπλόκος και ΜπριζόλΠαϊδάκ

#12 ΜπριζόλΠαϊδάκ

ΜπριζόλΠαϊδάκ

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣαρωνίδα
  • Ομάδα:Μακαρόνια
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:ΜΠΡΙΖΟΛ



Φήμη: 37

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 16:28:06

Τέλεια. Εγω γράφω για μιά απορία μου και κάνω μία επισήμανση κι εσείς συνεχίζεται να ασχολείστε αν θα έχει κακό ή όχι τις Τρίτες. Τρεις λαλούν και δυό χορεύουν κι άλλοι πέντε μαγειρεύουν. 

  Πάμε πάλι λοιπόν απο την αρχή. Αν κάποιος εξακολουθήσει να μην καταλαβαίνει τότε δεν τον περιμένει καλή εργασιακή σταδιοδρομία. Τα λέμε απλά και κατανοητά. Πριν συνεχίσουμε, κάντε ένα πήδημα παραπάνω στην κορυφή της σελίδος και διαβάστε το 1ο σχόλιο, την 1η δημοσίευση που έγραψα. Πάμε τώρα να δούμε την απάντηση στην ερώτηση; "Εγραψα πουθενά για κακοποιούς τις Τρίτες" και η απάντηση είναι.....ΟΧΙ !! Ξυπνήστε και διαβάστε. 

Πάμε μετά στην άλλη διαπίστωση. Οτι δηλαδή κανείς δεν στέκεται στα ερωτήματα παρα νομίζει οτι πίσω απο ένα πληκτρολόγιο θα ασκήσει τσαμπουκά αδιαφορώντας και ειρωνεύοντας άλλους χρήστες...πράγμα το οποίο κανατε μερικοί. Ξέρω, οτι στα επομενα σχόλια θα ασχολείστε αν έχει κακό τις Τρίτες.....δικό σας πρόβλημα αν δεν καταλαβαίνετε. 

  Υπήρξα moderator σε παιχνίδια απο το 2006. Ξέρω ακριβώς τα καθήκοντα του moderator. Ο Μοderator είναι τα μάτια και τα αυτιά της εταιρίας που διαχειρίζεται το παιχνίδι. Ξέρω πάρα πάρα πάρα πολύ καλά οτι όταν θέτουμε ερώτηση στο Forum τότε κάποιος χρήστης ή κάποιος διαχειριστής οφείλει να απαντήσει. ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΑΛΛΩΝ. Ως τώρα δεν έχω πάρει απάντηση σε όσα ρώτησα. 

  Αλλά δεν πειράζει, δεν κουράζομαι να γράφω γι΄αυτό και θα προσποιηθώ οτι ρωτώ για πρώτη φορά χωρίς ίχνος κακίας απέναντι στους λοιπούς χρήστες . Η απορία μου λοιπόν είναι η εξής: 

  <Δεν είναι δυνατόν όλοι οι χρήστες που παραπονιούνται για την μή τήρηση των ωρών εμφάνισης του κακοποιού να έχουν άδικο. Δεν είναι επίσης δυνατόν (και συνάμα λογικό) να έχουμε όλοι δικαίωμα στον διαγωνισμό, να εμφανίζεται ειδοποίηση για την ώρα εμφάνισης του "κακοποιού", να αφήνουμε δουλειές-διαβάσματα-προγραμματισμένες εργασίες για να συμμετάσχουμε στον διαγωνισμό και ο κακοποιός να διοχετεύεται σε πίστες που έχουν πρόσβαση ΜΟΝΟ το 10% των χρηστών !!!! Δεν είναι δυνατόν να εμφανίζεται η διαχείριση και να λέει οτι "δεν ήταν προγραμματισμένη εμφάνιση κακοποιού" όταν όλοι έχουμε μάτια και βλέπουμε τις ώρες. Δηλαδή τί θα πρέπει να κάνουμε; Να κρατάμε PrintScreen κάθε στιγμή ωστε να αποδείξουμε το δίκιο μας; Ο καθένας ξέρει την διαφορά της 09:00 και της 21:00. Ο καθένας μας ξέρει την διαφορά του Σήμερα και του Αύριο. >

Είναι η 2η παράγραφος απο την αρχική δημοσίευσή μου διότι ξέρω οτι ελάχιστοι ανατρέξατε να της διαβάσετε. Όπως καταλάβατε (καταλάβατε ή ακόμα;;; ;) στα σχόλια που έπονται δεν υπάρχει πουθενά απάντηση.  Και για να τελειώνουμε , αγαπητέ χρηστη ΤΕΜΠΕΛΗ δεν είναι υποχρεωμένος κανείς μα κανείς να ανήκει σε υψηλά επίπεδα ωστε να έχει πρόσβαση στην εμφάνιση του κακοποιού. Και όλοι οι υπόλοιποι που γράψατε την άποψή σας, ελπίζω ξαναδιαβάζοντας το αρχικό κείμενο να καταλάβατε την βιασύνη σας να γράψετε κάτι εκτός θέματος. Περιμένω απάντηση.

   Και επειδή κάτι ξέρω παραπάνω, έχω στείλει στην εταιρία Playata με Printscreen και όλα τα μηνύματα που δεν αφορούν την απορία που παρέθεσα.Αν δεν έχετε να δώσετε απαντήσεις, δεν τρέχει τίποτα. Παραπέμψτε με σε κάποιον άλλον. Τόσο απλά. 


  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, spidy, DrSuperDuper και σε 8 άλλους

#13 ioantheod

ioantheod

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 416 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου μακριά
  • Κόσμος:GR24






Φήμη: 1.269

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 17:14:45

Το herocon έτσι και αλλιώς φτιάχτηκε μόνο και μόνο για να κατατάξει τις ενεργές ομάδες και όχι τις ομάδες με το μεγαλύτερο επίπεδο.Οπότε μόνο και μόνο απο αυτό καταλαβαίνουμε οτι το hero con εγινε άδικο διότι δεν έχουν όλα τα επίπεδα τις ίδιες ζώνες ξεκλειδωμένες.Και το πρόβλημα είναι πάρα πολύ απλό.Θα μπορούσε απλά ο κακός να βγει στην 1η ζώνη..Αλλά δεν βγήκε..Γιατί η εταιρία και συγκεκριμένα το παιχνίδι δεν σκεφτόταν να βγουν κερδισμένοι τα μικρά επίπεδα αλλά μόνο οι μεγάλοι.
  • Αυτό αρέσει σε Ροκομπλόκος και ΜπριζόλΠαϊδάκ

There is no elevator to success.You have to take the stairs. ;)


#14 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 18:23:00

Οι ώρες που ηταν προγραμματισμένοι να βγουν οι κακοποιοί άλλαξαν,το επιβεβαιώνω κι εγώ,μετά την αναβάθμιση(αν δεν κάνω λάθος).

Τώρα όσο αφορά τις ζώνες που βγήκαν οι κακοί προφανώς θα έπρεπε να είναι στις πρώτες ωστε να έχουν πρόσβαση όσο το δυνατόν περισότεροι,εφ 'οσον το con εστιάζει στην ενεργητικότητα κ οχι στο πόσο μεγάλη είναι μια ομάδα.


  • Αυτό αρέσει σε ioantheod και ΜπριζόλΠαϊδάκ

#15 ΜπριζόλΠαϊδάκ

ΜπριζόλΠαϊδάκ

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣαρωνίδα
  • Ομάδα:Μακαρόνια
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:ΜΠΡΙΖΟΛ



Φήμη: 37

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 18:40:07

Σας ευχαριστώ για τις αποκρίσεις σας. Χαίρομαι που υπάρχουν κι άλλοι με τις ίδιες επισημάνσεις. 



#16 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.757

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 19:53:34

Χαίρετε,

 

Το θέμα για το οποίο παραπονιέστε έγινε για κακοποιό που δεν βγήκε ήμερα Τρίτη.Πως είναι δυνατόν να βγει κακοποιός την Τρίτη εφόσον δεν βγαίνει ποτέ τις Τρίτες.Με λίγα λόγια βγήκατε να παραπονεθείτε για ένα θέμα που ούτε καν γνωρίζετε τι έχει γίνει. Για τα υπόλοιπα που λέτε δεν έχω να σας πω κάτι. Δεν καταλαβαίνω για ποιο πράγμα μιλάτε ακριβώς.

 

Καλή συνέχεια να έχετε.

Καλησπέρα. Και ο πίνακας του herocon με το ωράριο των κακοποιών έλεγε πως είχε κακό την τρίτη. Αφού δεν έχει κακό τις τρίτες όπως σωστά λέτε, τότε γιατί έγραφε αυτό που έγραφε ο πίνακας; 


  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, DrSuperDuper, grigrist και σε άλλον ένα

#17 ToXtapodi

ToXtapodi

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 341 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Ομάδα:Formula 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:ToXtapodi



Φήμη: 810

Δημοσιεύτηκε 10 Νοέμβριος 2017 - 09:09:37

Καλησπέρα. Και ο πίνακας του herocon με το ωράριο των κακοποιών έλεγε πως είχε κακό την τρίτη. Αφού δεν έχει κακό τις τρίτες όπως σωστά λέτε, τότε γιατί έγραφε αυτό που έγραφε ο πίνακας; 

Έχετε αποδείξεις για αυτό που λέτε? Γιατί έμενα δεν έλεγε πάντως. Εκτός αν δε προσέξατε διπλά από τις ώρες ότι γράφει και ημερομηνίες.


  • Αυτό αρέσει στον/η ΤΕΜΠΕΛΗΣ

 
 


#18 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 10 Νοέμβριος 2017 - 11:59:58

Το πρόβλημα του ΜπριζόλΠαϊδάκ είναι ότι οι κακοποιοί βγήκαν σε ζώνες υψηλού επιπέδου, όχι ότι ο κακός βγαίνει την τρίτη, και θα συμφωνήσω μαζί του. Δεν γίνεται ποια οι δυνατοί να γίνονται δυνατότεροι και οι αδύναμοι πιο αδύναμοι, πρέπει να είμαστε όλοι ίσοι...


  • Αυτό αρέσει σε ΤΕΜΠΕΛΗΣ, DeathHole και ΜπριζόλΠαϊδάκ

#19 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 10 Νοέμβριος 2017 - 12:07:34

Έχετε αποδείξεις για αυτό που λέτε? Γιατί έμενα δεν έλεγε πάντως. Εκτός αν δε προσέξατε διπλά από τις ώρες ότι γράφει και ημερομηνίες.


Εσύ δεν παίζεις όμως σε όλους τους δδιακομιστές για να ξέρεις.. Κάθε κακοποιός έχει διαφορετικά ωράρια ανά διακομιστή..Εγώ είδα μια αλλαγή πάντως..

#20 ToXtapodi

ToXtapodi

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 341 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Ομάδα:Formula 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:ToXtapodi



Φήμη: 810

Δημοσιεύτηκε 10 Νοέμβριος 2017 - 12:12:43

Εσύ δεν παίζεις όμως σε όλους τους δδιακομιστές για να ξέρεις.. Κάθε κακοποιός έχει διαφορετικά ωράρια ανά διακομιστή..Εγώ είδα μια αλλαγή πάντως..

 

Καλησπέρα. Και ο πίνακας του herocon με το ωράριο των κακοποιών έλεγε πως είχε κακό την τρίτη. Αφού δεν έχει κακό τις τρίτες όπως σωστά λέτε, τότε γιατί έγραφε αυτό που έγραφε ο πίνακας; 

Ο χρήστης goof123 λέει ότι είδε να γράφει το ταμπλό ότι θα βγει κακοποιός την Τρίτη.Σε αυτό αναφέρομαι εγώ. Η αλλαγή που λέτε εσείς έγινε μετά την ενημέρωση του παιχνιδιού. Δεν έχει καμιά σχέση το ένα με το άλλο.


  • Αυτό αρέσει στον/η ΤΕΜΠΕΛΗΣ

 
 






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Κακοποιός, Ώρες εμφάνισης

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες