Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Περί διαγωνισμού HeroCon

Κακοποιός Ώρες εμφάνισης

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 Ροκομπλόκος

Ροκομπλόκος

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 112 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου βαθιά κι ανήλιαγα...
Φήμη: 632

Δημοσιεύτηκε 10 Νοέμβριος 2017 - 12:14:43

Λοιπόν επειδή το κουράσαμε κάπως, και έχω βαρεθεί να διαβάζω τα ίδια και τα ίδια με άλλα λόγια...

 

Το όλο σκηνικό ξεκίνησε σε προηγούμενο θέμα με την παρακάτω απορία.

 

udlL2RODSe6dBihVhCRC7Q.png

 

Στην οποία νομίζω πως απάντησα επαρκώς, αλλά μάλλον δεν έγινα αντιληπτός.

 

I3iBTF-0SluDdUMzOVOhpw.png

 

Οπότε έχουμε και λέμε (και ελπίζω να λήξει αυτό το θέμα εδώ):

 

Κακοποιός την Τρίτη ΔΕ βγήκε, τουλάχιστον όχι στο gr9.

Δεν έχω αποδείξεις, αλλά το θυμάμαι πολύ καλά γιατί θα έπρεπε να είμαι σχεδόν όλη την ημέρα έξω για δουλειές και το γεγονός πως δε θα είχε κακοποιό, με βόλευε αφάνταστα.

 

Τώρα όσον αφορά στις ημερομηνίες (που ειπώθηκε παραπάνω)...

Στο πρόγραμμα ΔΕΝ εμφανίζονταν ημερομηνίες, παρά μόνο "Σήμερα" αν επρόκειτο για την τρέχουσα ημέρα, και "Αύριο" αν επρόκειτο για την επόμενη. Γι'αυτό το λόγο και τη Δευτέρα μετά την εμφάνιση του κακοποιού στις 21:30 (στο Yollywood), το πρόγραμμα παρέμεινε κενό μέχρι και που άλλαξε η μέρα.

 

Ελπίζω να σας κάλυψα όσον αφορά στο σίριαλ της μέρας και ώρας του κακοποιού.

 

Και ελπίζω να με καλύψετε κι εσείς όσον αφορά στο δικό μου ερώτημα που δε βλέπω κανέναν υπεύθυνο να παίρνει θέση!

Οπότε και θα το επαναλάβω.

 

Είναι δυνατόν να βγαίνει κακοποιός, κατά τη διάρκεια ενός HeroCon με ζητούμενο "επιθέσεις σε κακοποιό", σε ζώνες που έχουν ελάχιστοι πρόσβαση, με αποτέλεσμα να μένουν απ'έξω ολόκληρες ομάδες που κατά τα άλλα είναι ενεργές, και να ευνοούνται μόνο οι πρώτες ομάδες στην κατάταξη; 


  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, goof123, nickpap3 και σε 2 άλλους

giphy.gif


#22 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 10 Νοέμβριος 2017 - 12:53:27

Λοιπόν επειδή το κουράσαμε κάπως, και έχω βαρεθεί να διαβάζω τα ίδια και τα ίδια με άλλα λόγια...

Το όλο σκηνικό ξεκίνησε σε προηγούμενο θέμα με την παρακάτω απορία.

udlL2RODSe6dBihVhCRC7Q.png

Στην οποία νομίζω πως απάντησα επαρκώς, αλλά μάλλον δεν έγινα αντιληπτός.

I3iBTF-0SluDdUMzOVOhpw.png

Οπότε έχουμε και λέμε (και ελπίζω να λήξει αυτό το θέμα εδώ):

Κακοποιός την Τρίτη ΔΕ βγήκε, τουλάχιστον όχι στο gr9.
Δεν έχω αποδείξεις, αλλά το θυμάμαι πολύ καλά γιατί θα έπρεπε να είμαι σχεδόν όλη την ημέρα έξω για δουλειές και το γεγονός πως δε θα είχε κακοποιό, με βόλευε αφάνταστα.

Τώρα όσον αφορά στις ημερομηνίες (που ειπώθηκε παραπάνω)...
Στο πρόγραμμα ΔΕΝ εμφανίζονταν ημερομηνίες, παρά μόνο "Σήμερα" αν επρόκειτο για την τρέχουσα ημέρα, και "Αύριο" αν επρόκειτο για την επόμενη. Γι'αυτό το λόγο και τη Δευτέρα μετά την εμφάνιση του κακοποιού στις 21:30 (στο Yollywood), το πρόγραμμα παρέμεινε κενό μέχρι και που άλλαξε η μέρα.

Ελπίζω να σας κάλυψα όσον αφορά στο σίριαλ της μέρας και ώρας του κακοποιού.

Και ελπίζω να με καλύψετε κι εσείς όσον αφορά στο δικό μου ερώτημα που δε βλέπω κανέναν υπεύθυνο να παίρνει θέση!
Οπότε και θα το επαναλάβω.

Είναι δυνατόν να βγαίνει κακοποιός, κατά τη διάρκεια ενός HeroCon με ζητούμενο "επιθέσεις σε κακοποιό", σε ζώνες που έχουν ελάχιστοι πρόσβαση, με αποτέλεσμα να μένουν απ'έξω ολόκληρες ομάδες που κατά τα άλλα είναι ενεργές, και να ευνοούνται μόνο οι πρώτες ομάδες στην κατάταξη;

Εμένα μου γράφει 21:59 ότι στάλθηκε το μήνυμα πάντως..Μήπως το έχεις ρυθμίσει σε αγγλική ώρα ή ζεις σε χώρα από την οποία περνά ο πρώτος μεσημβρινός???

Επεξεργάστηκε από grigrist, 10 Νοέμβριος 2017 - 12:56:26.


#23 Ροκομπλόκος

Ροκομπλόκος

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 112 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου βαθιά κι ανήλιαγα...
Φήμη: 632

Δημοσιεύτηκε 10 Νοέμβριος 2017 - 13:55:50

Νομίζω πως η ζώνη και η ώρα είναι σωστά ρυθμισμένες, μια και ταυτίζονται με την τρέχουσα ώρα.

Επίσης μένω Ελλάδα, οπότε δεν τίθεται θέμα διαφοράς ώρας.

 

https://image.prntsc...S-a81234P5g.png

 

Τώρα τι να πω... Μήπως μετακινήθηκε το θέμα και ενώ είχε ανοίξει νωρίτερα, εμφανιζόταν η ώρα της μετακίνησης;

Δε μου έρχεται κάτι άλλο στο μυαλό.


giphy.gif






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Κακοποιός, Ώρες εμφάνισης

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες