Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙΣ!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 DIMurdaddy

DIMurdaddy

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 82 μηνύματα
  • Ομάδα:Scorpion
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:LASD
Φήμη: 45

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 12:02:02

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

ΣΚΕΥΤΗΚΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!

 

ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ Η ΚΡΥΨΩΝΑ Η ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΚΡΥΨΩΝΑΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΡΑΤΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΗΝΑ...ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ...ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΟΠΩΣ ΤΥΧΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΠΡΟΠ/ΝΤΟΝΑΤ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΥΧΕΙΣ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙΣ ΧΡΟΝΟΥ[πχ 1ωρα/1 μερα(λιγο πιο σπανιο)και παει λεγοντας)]

 

ελπιζω να σας αρεσε η ιδεα μου!


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Naty, DrSuperDuper και σε 12 άλλους

#2 ioantheod

ioantheod

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 416 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου μακριά
  • Κόσμος:GR24






Φήμη: 1.269

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 13:08:46

Εγώ προσωπικά δεν συμφωνώ μόνο και μόνο επειδή αυτή η ιδέα υπάρχει σε άλλα παιχνίδια και το hero zero ψάχνει ιδέες δημιουργικές και πρωτότυπες:)
  • Αυτό αρέσει στον/η arxontas123

There is no elevator to success.You have to take the stairs. ;)


#3 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 13:42:48

Αυτή η ιδέα υπάρχει και σε άλλα παιχνίδια,και ενώ μου φαίνεται αρκετά καλή,φοβάμαι πως θα έχει αρνητική κατάληξη,διότι η εταιρεία,αν την εφαρμόσει,θα προσπαθήσει να έχει κέρδος από αυτή...Που σημαίνει ότι είναι πολύ πιθανό να δούμε σε λίγο καιρό παραλείψεις χρόνου,αλλά όχι ως ανταμοιβή (από ανταμοιβή θα κερδίζεις σπάνια και όχι τίποτα σπουδαίο) αλλά με άλλους τρόπους,που θα φέρνουν κέρδος στην εταιρεία,που σημαίνει πως θα χρειάζεται πληρωμή...Το λέω επειδή έχω ξανά δει να συμβαίνει σε άλλα παιχνίδια,και αυτό έδινε ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ προβάδισμα σε όσους πλήρωναν...(εδώ βέβαια,λόγω του διαφορετικού χαρακτήρα του παιχνιδιού ίσως το προβάδισμα να είναι μικρότερο).

 

Συμφωνώ με την ιδέα όπως είναι διαμορφωμένη στο αρχικό θέμα,αν παραμείνει έτσι θα μπορούσε να υλοποιηθεί και να βοηθήσει αρκετά...


  • Αυτό αρέσει σε GLEM, billakos123 και DIMurdaddy

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#4 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 13:48:04

Εμ οκ και όλη η ιδέα της κρυψώνας είναι εμπνευσμένη από άλλο παιχνίδι , απλώς με κάποιες αλλαγές..Εγώ θα συμφωνήσω με την ιδέα αλλά να μειώνει ή 1ώρα ή 5ωρες πχ..
  • Αυτό αρέσει σε billakos123 και DIMurdaddy

#5 DIMurdaddy

DIMurdaddy

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 82 μηνύματα
  • Ομάδα:Scorpion
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:LASD
Φήμη: 45

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 13:49:09

 

Εγώ προσωπικά δεν συμφωνώ μόνο και μόνο επειδή αυτή η ιδέα υπάρχει σε άλλα παιχνίδια και το hero zero ψάχνει ιδέες δημιουργικές και πρωτότυπες :)

δεν παιζει ρολο αυτο που λες...θυμασε πως ηταν το χζ οταν αρχισε?

 

Εμ οκ και όλη η ιδέα της κρυψώνας είναι εμπνευσμένη από άλλο παιχνίδι , απλώς με κάποιες αλλαγές..Εγώ θα συμφωνήσω με την ιδέα αλλά να μειώνει ή 1ώρα ή 5ωρες πχ..

ακριβως

 

 

Αυτή η ιδέα υπάρχει και σε άλλα παιχνίδια,και ενώ μου φαίνεται αρκετά καλή,φοβάμαι πως θα έχει αρνητική κατάληξη,διότι η εταιρεία,αν την εφαρμόσει,θα προσπαθήσει να έχει κέρδος από αυτή...Που σημαίνει ότι είναι πολύ πιθανό να δούμε σε λίγο καιρό παραλείψεις χρόνου,αλλά όχι ως ανταμοιβή (από ανταμοιβή θα κερδίζεις σπάνια και όχι τίποτα σπουδαίο) αλλά με άλλους τρόπους,που θα φέρνουν κέρδος στην εταιρεία,που σημαίνει πως θα χρειάζεται πληρωμή...Το λέω επειδή έχω ξανά δει να συμβαίνει σε άλλα παιχνίδια,και αυτό έδινε ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ προβάδισμα σε όσους πλήρωναν...(εδώ βέβαια,λόγω του διαφορετικού χαρακτήρα του παιχνιδιού ίσως το προβάδισμα να είναι μικρότερο).

 

Συμφωνώ με την ιδέα όπως είναι διαμορφωμένη στο αρχικό θέμα,αν παραμείνει έτσι θα μπορούσε να υλοποιηθεί και να βοηθήσει αρκετά...

προφανως και η εταιρια θα κανει τα παντα για να εχει κερδος...ετσι καταντησαμε....ποιος ο λογος να προτεινουμε ιδεες!τεσπα δεν ειναι αυτο το θεμα μας...συμφωνω μαζι σου απολυτα!



#6 ioantheod

ioantheod

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 416 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου μακριά
  • Κόσμος:GR24






Φήμη: 1.269

Δημοσιεύτηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 14:05:05

Εμ οκ και όλη η ιδέα της κρυψώνας είναι εμπνευσμένη από άλλο παιχνίδι , απλώς με κάποιες αλλαγές..Εγώ θα συμφωνήσω με την ιδέα αλλά να μειώνει ή 1ώρα ή 5ωρες πχ..


Άλλο κάτι να αντιγραφεί όπως είναι και άλλο να πάρεις μία ιδέα και να την τροποποιήσεις:);)

There is no elevator to success.You have to take the stairs. ;)


#7 Bacon

Bacon

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 98 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠατρα
  • Ομάδα:Team Spirit
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:Alox
Φήμη: 65

Δημοσιεύτηκε 11 Νοέμβριος 2017 - 07:43:49

Κοιταξτε εγω διαφωνω διοτι ειναι τεραστιο Boost αυτο και λογικα θα τροποιησουν την ιδεα του DJMurDaddy οποτε στο τελος θα πρεπει να βαζουμε ακομα ποιο πολλα ντονατς για να παμε στο τοπ διοτι οπως συνηθως υπηρχουν και παιχτες που δεν μπορουν να βαλουν ντονατς η παιχτες που βαζουν 4000 ντονατς την εβδομαδα..


 Το Bacon εχει πολλες θερμιδες.... :| 

 

 

 


#8 DIMurdaddy

DIMurdaddy

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 82 μηνύματα
  • Ομάδα:Scorpion
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:LASD
Φήμη: 45

Δημοσιεύτηκε 11 Νοέμβριος 2017 - 15:51:28

φιλε

 

Κοιταξτε εγω διαφωνω διοτι ειναι τεραστιο Boost αυτο και λογικα θα τροποιησουν την ιδεα του DJMurDaddy οποτε στο τελος θα πρεπει να βαζουμε ακομα ποιο πολλα ντονατς για να παμε στο τοπ διοτι οπως συνηθως υπηρχουν και παιχτες που δεν μπορουν να βαλουν ντονατς η παιχτες που βαζουν 4000 ντονατς την εβδομαδα..

μπορει να εχεισ δικιο αλλα κοιτα λιγο τι ακριβως προτεινα...να κερδιζουμε τις παραλειψεισ τυχαια απο αποστολες....δεν μιλησα για ντονατσ!






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες