Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Διαγωνισμός Halloween


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
40 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 07:49:11

Βγαίνω εκτός θέματος, αλλά θέλω να σας δείξω τον τοίχο του δωματίου μου.

Μήπως είναι και αυτό παρτιτούρα, ή μήπως το βρήκα από το ίντερνετ; χαχαχαχα! 

 

jhGEGz2GRSGQAEaK7nTlSQ.png

 

Καλημέρα και καλή συνέχεια!  :laugh:


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, dina, nickpap3 και σε 5 άλλους

#22 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 08:30:14

Βγαίνω εκτός θέματος, αλλά θέλω να σας δείξω τον τοίχο του δωματίου μου.

Μήπως είναι και αυτό παρτιτούρα, ή μήπως το βρήκα από το ίντερνετ; χαχαχαχα! 

 

jhGEGz2GRSGQAEaK7nTlSQ.png

 

Καλημέρα και καλή συνέχεια!  :laugh:

Πάλι άσχετο. Και εκεί τώρα βλέπω την αδικία πιο καθαρά. 

Δεν κέρδισε η καλύτερη ζωγραφιά, αλλά το όνομα.


“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#23 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 09:29:15

Πάλι άσχετο. Και εκεί τώρα βλέπω την αδικία πιο καθαρά. 

Δεν κέρδισε η καλύτερη ζωγραφιά, αλλά το όνομα.

Καθόλου άσχετο. Αναφέρομαι στις παρτιτούρες που λες ότι κάνω. Αν νομίζεις ότι είναι και αυτό παρτιτούρα οκ τα παρατάω. 

Τώρα γιατί βγήκα πρώτος και όχι τελευταίος, δεν ξέρω και δεν με νοιάζει. Για την πλάκα μου παίζω και γι' αυτό το λόγο είναι και ο διαγωνισμός. 



#24 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 10:33:35

Πάλι άσχετο. Και εκεί τώρα βλέπω την αδικία πιο καθαρά. 

Δεν κέρδισε η καλύτερη ζωγραφιά, αλλά το όνομα.

 

Πώς το ερμηνεύεις αυτό? Αν κάποιος που είχε το όνομα έκανε χάλια ζωγραφιά, θα έβγαινε πρώτος? Θα έβλεπες μετά τι θα γινόταν στο φόρουμ με αυτή την ανακοίνωση.. Δεν πιάνω τον συλλογισμό σου..


Επεξεργάστηκε από grigrist, 17 Νοέμβριος 2017 - 10:34:09.


#25 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 10:42:50

Πώς το ερμηνεύεις αυτό? Αν κάποιος που είχε το όνομα έκανε χάλια ζωγραφιά, θα έβγαινε πρώτος? Θα έβλεπες μετά τι θα γινόταν στο φόρουμ με αυτή την ανακοίνωση.. Δεν πιάνω τον συλλογισμό σου..

Όπως προείπα, για να καταλάβεις, αν ο Ροκομπλόκος είχε στο θέμα με τις ζωγραφιές και αυτός όσες έχει ο μαλούσης, θα ήταν 3αδα.

Αυτό εννοούσα. 

Και να στο πώ αλλιώς. Αν την ίδια ζωγραφιά του μαλούση την ανέβαζα εγώ, δεν θα έβγαινα πρώτος.


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#26 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 10:45:44

Όπως προείπα, για να καταλάβεις, αν ο Ροκομπλόκος είχε στο θέμα με τις ζωγραφιές και αυτός όσες έχει ο μαλούσης, θα ήταν 3αδα.

Αυτό εννοούσα. 

Και να στο πώ αλλιώς. Αν την ίδια ζωγραφιά του μαλούση την ανέβαζα εγώ, δεν θα έβγαινα πρώτος.

Πώς είσαι τόσο σίγουρος για αυτά που λες?????? Προσπαθείς να μας τεκμηριώσεις κάτι, το οποίο απορρέει από κάτι μετέωρο, αερολογία.. Είσαι στο μυαλό των αρμοδίων???


Επεξεργάστηκε από grigrist, 17 Νοέμβριος 2017 - 10:46:47.

  • Αυτό αρέσει σε ioantheod και Psychedelic Malousis

#27 MelAnt

MelAnt

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 16 μηνύματα
  • Ομάδα:Μοναξιες
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:Melina13
Φήμη: 41

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 14:59:47

Πάλι άσχετο. Και εκεί τώρα βλέπω την αδικία πιο καθαρά. 

Δεν κέρδισε η καλύτερη ζωγραφιά, αλλά το όνομα.

 

Εφόσον λες ότι κέρδισε αυτός που είχε το όνομα και όχι την ζωγραφιά τότε εγώ πως έτυχε να βγω μεσα  στην 3αδα και δεν βγήκε ο Ροκομπλόκος? Σπάνια συμμετέχω σε θέματα στο φορουμ και σε διαγωνισμούς.. Οπότε δεν παίζει ρόλο η φήμη του καθενός.


  • Αυτό αρέσει στον/η Alexandra6

#28 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 15:40:56

Εφόσον λες ότι κέρδισε αυτός που είχε το όνομα και όχι την ζωγραφιά τότε εγώ πως έτυχε να βγω μεσα  στην 3αδα και δεν βγήκε ο Ροκομπλόκος? Σπάνια συμμετέχω σε θέματα στο φορουμ και σε διαγωνισμούς.. Οπότε δεν παίζει ρόλο η φήμη του καθενός.

Για αυτό μίλησα και για πατιτούρες.


“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#29 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 16:15:07

Για αυτό μίλησα και για πατιτούρες.

Τα αποτελέσματα έχουν βγει τζάμπα παραπονιέσαι. Καλό θα ήταν να λήξει εδώ το όλο θέμα.



#30 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 16:50:20

Πώς είσαι τόσο σίγουρος για αυτά που λες?????? Προσπαθείς να μας τεκμηριώσεις κάτι, το οποίο απορρέει από κάτι μετέωρο, αερολογία.. Είσαι στο μυαλό των αρμοδίων???

 

Για αυτό μίλησα και για πατιτούρες.

Σε αυτό γιατί δεν απαντάς?? (think) (think)



#31 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 17:58:20

Τα αποτελέσματα έχουν βγει τζάμπα παραπονιέσαι. Καλό θα ήταν να λήξει εδώ το όλο θέμα.

Aν νομίζεις ότι έκανα το όλο θέμα για να αλλάξουν τα αποτελέσματα πλανασαι πλανην οικτρα. Ξαναδιάβασε το αρχικό μου.

και 

Πώς είσαι τόσο σίγουρος για αυτά που λες?????? Προσπαθείς να μας τεκμηριώσεις κάτι, το οποίο απορρέει από κάτι μετέωρο, αερολογία.. Είσαι στο μυαλό των αρμοδίων???

Το όλο θέμα απορρέει από το προσωπικό μου γούστο που τυχαίνει να συμπίπτει με αρκετών. Και γενικώς βασίζομαι στο ότι, σε πολλούς η ζωγραφιά του Ροκομπλόκου άρεσε πιο πολύ, επειδή είχε πιο ωραία χαρακτηριστικά.

Πριν τα αποτελέσματα είχα σίγουρη την πρωτιά του. Τελικώς ούτε 3αδα μπήκε.Αυτό προσπαθώ να αναλύσω και να εξηγήσω.

Τώρα αν αυτά που λέω δεν σου αρέσουν και δεν συμφωνείς δεν έχεις παρά να πεις την γνώμη σου και να την σεβαστώ. 

Αερολογίες ούτε εγώ, ούτε εσύ ξέρεις αν λέω. Μόνο οι mods ξέρουν, τους οποίους ρωτάω εξ'αρχής κιόλας. 


  • Αυτό αρέσει στον/η dina

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#32 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 18:27:42

 

Όπως προείπα, για να καταλάβεις, αν ο Ροκομπλόκος είχε στο θέμα με τις ζωγραφιές και αυτός όσες έχει ο μαλούσης, θα ήταν 3αδα.

Αυτό εννοούσα. 

Και να στο πώ αλλιώς. Αν την ίδια ζωγραφιά του μαλούση την ανέβαζα εγώ, δεν θα έβγαινα πρώτος.

 

Το όλο θέμα απορρέει από το προσωπικό μου γούστο που τυχαίνει να συμπίπτει με αρκετών. Και γενικώς βασίζομαι στο ότι, σε πολλούς η ζωγραφιά του Ροκομπλόκου άρεσε πιο πολύ, επειδή είχε πιο ωραία χαρακτηριστικά.

Πριν τα αποτελέσματα είχα σίγουρη την πρωτιά του. Τελικώς ούτε 3αδα μπήκε.Αυτό προσπαθώ να αναλύσω και να εξηγήσω.

Τώρα αν αυτά που λέω δεν σου αρέσουν και δεν συμφωνείς δεν έχεις παρά να πεις την γνώμη σου και να την σεβαστώ. 

Αερολογίες ούτε εγώ, ούτε εσύ ξέρεις αν λέω. Μόνο οι mods ξέρουν, τους οποίους ρωτάω εξ'αρχής κιόλας. 

 

Πώς είσαι τόσο σίγουρος για αυτά που λες?????? Προσπαθείς να μας τεκμηριώσεις κάτι, το οποίο απορρέει από κάτι μετέωρο, αερολογία.. Είσαι στο μυαλό των αρμοδίων???

Ακόμα δε μου έχεις απαντήσει...Που λες πως το όνομα μετρά.. Τεκμηρίωση, επάνω στην απάντησή μου?????



#33 Ροκομπλόκος

Ροκομπλόκος

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 112 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου βαθιά κι ανήλιαγα...
Φήμη: 632

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 18:36:03

Καλησπέρα.

 

Παιδιά έχω κουραστεί να βλέπω το όνομά μου σε ένα θέμα που δε θέλω καν να συμμετέχω.

Θα παρακαλούσα να σταματήσουν οι αναφορές στο όνομα ή την εικόνα μου...

Από τη μία δεν έχει νόημα και από την άλλη καταντάει ενοχλητικό.

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.


  • Αυτό αρέσει στον/η nickpap3

giphy.gif


#34 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 18:39:40

Ακόμα δε μου έχεις απαντήσει...Που λες πως το όνομα μετρά.. Τεκμηρίωση, επάνω στην απάντησή μου?????

Η απάντηση κρύβεται στο απότελεσμα. Ψάξε!

 

 

ένα μικρό hint*

δες τα likes..


Επεξεργάστηκε από AlphaWarrior, 17 Νοέμβριος 2017 - 18:41:43.

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#35 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 18:44:19

Η απάντηση κρύβεται στο απότελεσμα. Ψάξε!

 

 

ένα μικρό hint*

δες τα likes..

 

Πώς είσαι τόσο σίγουρος για αυτά που λες?????? Προσπαθείς να μας τεκμηριώσεις κάτι, το οποίο απορρέει από κάτι μετέωρο, αερολογία.. Είσαι στο μυαλό των αρμοδίων???

 

Τα λικες δε μετράνε, καθώς οι πρώτες ζωγραφιές με σειρά ημερομηνίας παίρνουν και τα περισσότερα ..Επίσης.. Αφού  ο 2ος και ο 3ος δεν έχουν όνομα(εννοώντας πως δεν είχαν ανεβάσει ζωγραφιές, πριν τον διαγωνισμό), γιατί να βγουν αυτές και όχι αυτός με τα περισσότερα???

 

 

Τέσπα, νομίζω πως το θέμα δεν έχει νόημα και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ασχολούμαι ακόμα.. Σε αφήνω να γράφεις μόνος σου και να πιστεύεις αυτό που θες..:)


Επεξεργάστηκε από grigrist, 17 Νοέμβριος 2017 - 18:48:49.

  • Αυτό αρέσει σε ioantheod, Psychedelic Malousis και nickpap3

#36 Kazalex

Kazalex

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 278 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:mamas






Φήμη: 249

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 20:02:55

Και πως μπορεί να γίνεται δηλαδή ο διαγωνισμός, έχεις κάποια ιδέα; 

Επίσης μάλλον είσαι ο μόνος που δεν ξέρει ποιοι είναι οι κριτές.

ILzSn39GQt67hl33rWVFWA.png

Αν δεν βαθμολογούν με βάση το γούστο τους, με βάση τι θα βαθμολογούν; Εγώ προσωπικά είμαι ευχαριστημένος από τα αποτελέσματα.

Σαφώς και δεν είμαστε σίγουροι, αλλά άμα σε πειράζει αυτό που εσύ το θεωρείς κλεψιά η ότι το θεωρείς αγνόησε το η απλά κάνε και εσύ το ίδιο. Άλλος ξέρει να ζωγραφίζει και άλλος χρειάζεται βοήθεια, από την στιγμή που στους κανόνες δεν αναφέρεται ότι απαγορεύεται η πατιτούρα δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα. 

Δεν μιλάω προσωπικά μόνο σε εσένα γενικά μιλάω με αφορμή το μήνυμα σου.

 

(wave)

Δεν έθιξα το θέμα κλεψιά. Απλά γούστο και προσωπική γνώμη δεν πρέπει να μπλέκονται. Είναι ΓΟΥΣΤΟ και ο καθένας έχει διαφορετικό. Εμένα μου αρέσει αυτό, εσένα σου αρέσει το άλλο, και οι κριτές βασίστηκαν πάνω στην προσωπική τους άποψη. Ο καθένας έχει διαφορετική αισθητική και προτιμήσεις. Γιατί ο πρώτος, είναι πρώτος στο μυαλό του τάδε και του τάδε, όχι στο μυαλό το δικό μου και κάποιου άλλου. Επίσης, θα επαναλάβω πως δεν ξέρουμε αν οι κριτές είναι αντικειμενικοί. 

Επίσης, που με ρώτησες αν έχω κάποια ιδέα, πρέπει να νικάει ο πιο γρήγορος, αυτός με τις περισσότερες γνώσεις, αυτός που είναι καλός σε κάτι. Στη συγκεκριμένη περίπτωση που νικάνε αυτοί που είναι καλοί στην ζωγραφική, απλά πρέπει οι κριτές να είναι αντικειμενικοί και ειδικευμένοι στο θέμα. 


  • Αυτό αρέσει στον/η nickpap3

#37 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 20:18:24

Δεν έθιξα το θέμα κλεψιά. Απλά γούστο και προσωπική γνώμη δεν πρέπει να μπλέκονται. Είναι ΓΟΥΣΤΟ και ο καθένας έχει διαφορετικό. Εμένα μου αρέσει αυτό, εσένα σου αρέσει το άλλο, και οι κριτές βασίστηκαν πάνω στην προσωπική τους άποψη. Ο καθένας έχει διαφορετική αισθητική και προτιμήσεις. Γιατί ο πρώτος, είναι πρώτος στο μυαλό του τάδε και του τάδε, όχι στο μυαλό το δικό μου και κάποιου άλλου. Επίσης, θα επαναλάβω πως δεν ξέρουμε αν οι κριτές είναι αντικειμενικοί. 

Επίσης, που με ρώτησες αν έχω κάποια ιδέα, πρέπει να νικάει ο πιο γρήγορος, αυτός με τις περισσότερες γνώσεις, αυτός που είναι καλός σε κάτι. Στη συγκεκριμένη περίπτωση που νικάνε αυτοί που είναι καλοί στην ζωγραφική, απλά πρέπει οι κριτές να είναι αντικειμενικοί και ειδικευμένοι στο θέμα. 

Και ούτε πρόκειται να το μάθουμε αυτό, κοίτα βρισκόμαστε σε ένα πλαίσιο παιχνιδιού, δεν μπορεί η εταιρία σε κάθε χώρα να έχει ένα άτομο που να περιμένει 1 χρόνο για τους ψήφους, δεν κερδίζουν και αμάξια, είπαμε δηλαδή χαχα.  :)  (wave)



#38 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 20:56:03

Να προσθέσω μια επισήμανση: Πριν λίγα χρόνια, στους διαγωνισμούς οι νικητές καθορίζονταν από τα likes που θα έπαιρνε η δημιουργία τους, κάτι που δεν ήταν και τόσο αξιοκρατικό (διπλοί λογαριασμοί στο φόρουμ για likes, spamάρισμα σε διάφορους χρήστες για likes κτλ)! Οπότε οι όροι των διαγωνισμών άλλαξαν και οι συντονιστές πλέον καθορίζουν τον νικητή. Τώρα το κατά πόσο αυτό είναι πιο "τίμιο", μόνο οι συντονιστές το γνωρίζουν!


  • Αυτό αρέσει σε Kazalex, AlphaWarrior και grigrist

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#39 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 17 Νοέμβριος 2017 - 21:52:56

Τα λικες δε μετράνε, καθώς οι πρώτες ζωγραφιές με σειρά ημερομηνίας παίρνουν και τα περισσότερα ..Επίσης.. Αφού  ο 2ος και ο 3ος δεν έχουν όνομα(εννοώντας πως δεν είχαν ανεβάσει ζωγραφιές, πριν τον διαγωνισμό), γιατί να βγουν αυτές και όχι αυτός με τα περισσότερα???

 

 

Τέσπα, νομίζω πως το θέμα δεν έχει νόημα και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ασχολούμαι ακόμα.. Σε αφήνω να γράφεις μόνος σου και να πιστεύεις αυτό που θες.. :)

Δεν γράφω, απαντάω! (smug)


“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#40 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 18 Νοέμβριος 2017 - 07:20:02

Πάλι άσχετο. Και εκεί τώρα βλέπω την αδικία πιο καθαρά. 

Δεν κέρδισε η καλύτερη ζωγραφιά, αλλά το όνομα.

σε βλεπω ρε φιλε ολα οσα γραφεις και ακομα δεν εχεις αποδειξει το οτι κανει πατιτουρα.επιπλεον μας εχει αποδειξει εδω και δυο χρονια που βλεπω τις ζωγραφιες τους στο φορουμ πως ειναι ο καλυτερος απο ολους μας μακραν.δεν μπορεις να αμφισβητεις την νικη του και πιστευω οτι οι διαχειριστες δεν θα τον εβαζαν στην πρωτη θεση αδικα.και εγω οταν ειδα την ζωγραφια του ειπα δεν εχω ελπιδες.οχι οτι ειχα αλλα λεμε.


N'golo kante.




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες