Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ιδέα για το παιχνιδι


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Hero the 1

Hero the 1

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 3 μηνύματα
  • Ομάδα:SQUAD acc
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:Dimitrova
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 26 Νοέμβριος 2017 - 12:08:37

Καλησπερα φιλοι και φιλες θα ενδιαφεροταν κανεις για την υπαρξει του "craft" στο παιχνιδι; Τι εννοω; λοιπον οι ηρωες θα μπορουν να συνδιασουν π.χ. 3 αντικειμενα ας πουμε αυτο που εχουν εξοπλιση και 2 ακομα τα οποια για παραδειγμα εχουν πολυ πιο πολυ αντοχη και δυναμη και με μερικα κερματα να συνδιαζονται και να δημιουργουν ενα καλυτερο αντικειμενο καλυτερο και απο τα τρια το οποιο θα εχει την μορφη του πρωτου αλλα τα stats και τον τριων.Τι λετε θα σας ενδιεφερε;;
  • Αυτό αρέσει στον/η Psychedelic Malousis, DrSuperDuper, arxontas123 και σε 5 άλλους

#2 Hero the 1

Hero the 1

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 3 μηνύματα
  • Ομάδα:SQUAD acc
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:Dimitrova
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 26 Νοέμβριος 2017 - 13:01:44

Δεν θα ειναι απαρετητω να φυγει το πλυντηριο καθως το χρεισημοποιες δωρεαν μια φορα την μερα ενω βαση την ιδεα μου θα ειναι απεριωρηστε με λιγα καιρματα το πλυντηριο θα μηνει καθως ειναι πολλυ χρησιμω πιστευω οτι η ραπτομηχανη πρεπει να φυγει καθως πιστευω οτι θα ειναι λογοτερο χρησιμη

#3 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 26 Νοέμβριος 2017 - 13:27:56

Καλησπερα φιλοι και φιλες θα ενδιαφεροταν κανεις για την υπαρξει του "craft" στο παιχνιδι; Τι εννοω; λοιπον οι ηρωες θα μπορουν να συνδιασουν π.χ. 3 αντικειμενα ας πουμε αυτο που εχουν εξοπλιση και 2 ακομα τα οποια για παραδειγμα εχουν πολυ πιο πολυ αντοχη και δυναμη και με μερικα κερματα να συνδιαζονται και να δημιουργουν ενα καλυτερο αντικειμενο καλυτερο και απο τα τρια το οποιο θα εχει την μορφη του πρωτου αλλα τα stats και τον τριων.Τι λετε θα σας ενδιεφερε;;

Να συμπληρώσω κάτι...Καλύτερα θα ήταν αυτό να μπορεί να γίνει μόνο μία φορά για κάθε αντικείμενο,και μόνο για αντικείμενα ίδιου τύπου και ποιότητας π.χ. 3 επικές στολές...


  • Αυτό αρέσει στον/η omg3lol6

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#4 akisjr11

akisjr11

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστο pc μου
  • Ομάδα:The Legends Of Tomorrow
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Akisjr111
Φήμη: 16

Δημοσιεύτηκε 28 Νοέμβριος 2017 - 14:16:24

Να συμπληρώσω κάτι...Καλύτερα θα ήταν αυτό να μπορεί να γίνει μόνο μία φορά για κάθε αντικείμενο,και μόνο για αντικείμενα ίδιου τύπου και ποιότητας π.χ. 3 επικές στολές...

Συμφωνώ και εγώ αλά νομίζω πως θα είναι πανεύκολο να γίνεις καλύτερος άμα είσαι Π.Χ. 45lvl και πάνω.Οπότε καλύτερα να είναι  με αρκετά κέρματα π.χ. τα επικά (ανάλογα και με το πόσο καλά θα είναι τα αντικείμενα) να κάνουν 35.000 ή τα σπάνια να κάνουν 15.000 καταλάβατε αυτό ενοώ  ;)



#5 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 28 Νοέμβριος 2017 - 17:05:00

Συμφωνώ και εγώ αλά νομίζω πως θα είναι πανεύκολο να γίνεις καλύτερος άμα είσαι Π.Χ. 45lvl και πάνω.Οπότε καλύτερα να είναι  με αρκετά κέρματα π.χ. τα επικά (ανάλογα και με το πόσο καλά θα είναι τα αντικείμενα) να κάνουν 35.000 ή τα σπάνια να κάνουν 15.000 καταλάβατε αυτό ενοώ  ;)

Αυτά είναι πολύ λίγα κέρματα για μεγαλύτερα επίπεδα...Όταν εγώ με μία μεγάλη αποστολή μαζεύω μέχρι και 150.000 νομίσματα,δεν μου φαίνεται μεγάλο ποσό τα 35.000,θα πρέπει να προσαρμόζεται στα lvl του κάθε παίχτη...  :P


(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#6 Hero the 1

Hero the 1

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 3 μηνύματα
  • Ομάδα:SQUAD acc
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:Dimitrova
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 28 Νοέμβριος 2017 - 18:10:28

Κοιταξε ωντος στα μεγαλα level μαζευωνται ευκολα αυτα αλλα εκει οι περισσοτεροι πεζπυν με χρηματα για στολες η ντονατ με αποτελεσμα καποιοι αλλοι που δεν εχουν την ορεξη ή την οικονομικη δυνατοτητα καθως και η μερες ειναι δυσκολες να μπορουν να γινουν και αυτοι καλοι. Τωρα απο την αλλοι οι "payers" θα εχουν ποιο ευκολη "μοιρα" καθως θα ειναι ποιο ευκολο για αυτους να εξελειχθουν.Φυσικα υπαρχουν και μετρα πανω σε αυτο το θεμα που μπορουν να παρουν οι admins πχ: ενας που δεν εχει βαλει λευτα στο game να περνει items με μεγαλυτερα stats( κατι που δεν προκειτε να γινει καθως οι περισσοτεροι κοιταν τα λευτα σε ενα game σαν αυτο) Αν εχετε να προτινεται κατι για να γινει ευνοια για ολους στον ιδιο βαθμο ας το πειτε




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες